dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 943 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 943 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szczytnicka

Śródmieście,Wrocław

629 000 zł62 m² 10 096 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Opiekun nieruchomości: telefon tylko W sdp nieruchomości Bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 62,3 m2 położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku przy ulicy Szczytnickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krucza

Grabiszyn,Wrocław

550 000 zł63 m² 8 714 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Ciche, dwupokojowe mieszkanie na Grabiszynie. Opiekun oferty tel. Mieszkanie na pierwszym piętrze w niskiej kamienicy w świetnej lokalizacji. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słubicka

Szczepin,Wrocław

415 000 zł51 m² 8 096 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Klucze w biurze! Oferta wyłącznie w sdp! Opiekun oferty: cena 415 tys. za 2 pokoje na Starym Mieście! Można zrobić 3 pokoje z aneksem w salonie! Duże 2-pokojowe mieszkanie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

450 000 zł33 m² 13 501 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Okazja. Mieszkanie W inwestycji nowe centrum południowe - 1 lub 2 pokoje dostępne na już. Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 22583 tel. Polecam całkowicie nowy apartament o pow. 33,33 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

2 599 zł34 m² 77,58 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english version please scroll down doskonała lokalizacja - 10 minut spacerem do rynku prestiżowy adres na mapie wrocławia bulwary nad odrą z mariną W najbliższej okolicy najlepsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żernicka

Żerniki,Wrocław

459 000 zł52 m² 8 827 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Opiekun oferty: przestronne 2-pok. mieszkanie 52 m2 ze słonecznym ogródkiem, miejscem postojowym i komórką lokatorską na zamkniętym osiedlu z 2008 roku. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

429 000 zł41 m² 10 463 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mam na sprzedaż słoneczne, przytulne 2-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia na wrocławskim Szczepinie. Idealne dla pary, rodziny lub pod inwestycje. We speak English, german and Russian. Contact us.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stare Miasto,Wrocław

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english version please scroll down doskonała lokalizacja - 10 minut spacerem do rynku prestiżowy adres na mapie wrocławia bulwary nad odrą W najbliższej okolicy najlepsze restauracje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Muchobór Wielki,Wrocław

374 125 zł36 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w bezpośrednim sąsiedztwie Nowego Parku Oporowskiego. Mieszkanie o powierzchni 36,50 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym wychodzącego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworcowa

Krzyki,Wrocław

719 000 zł84 m² 8 560 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty: gorąco polecam mieszkanie W centrum miasta! Doskonała inwestycja. Trzypokojowe, w pełni rozkładowe, dwustronne mieszkanie w okolicy Dworca Głównego i ulicy Dworcowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zelwerowicza

Stare Miasto,Wrocław

620 000 zł60 m² 10 366 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

2-pokoje na Starym Mieście Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: - 10 min spacerem do rynku - 3 min spacerem ma Pl. Jana Pawła II - komunikacja zbiorowa zapewniająca dojazd do każdej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rodzinna

Krzyki,Wrocław

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Rodzinnej! *prowizję pośrednictwa pokrywa właściciel* Polecam mieszkanie narożne wykończone w wysokim standardzie, gustownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Śródmieście,Wrocław

645 000 zł57 m² 11 403,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

tel. * dwa Pokoje w Centrum * Wymieniona instalacja elektryczna * Po Remoncie Dwupokojowe mieszkanie w Centrum W skład mieszkania wchodzi: -Salon -sypialnia -kuchnia -łazienka -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Asfaltowa

Krzyki,Wrocław

520 000 zł58 m² 8 947,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,12 m2 na 1 piętrze, dwustronne, w niskiej zabudowie, na ogrodzonym osiedlu. Umeblowanie w cenie. Mieszkanie środkowe, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Średzka

Leśnica,Wrocław

750 000 zł108 m² 6 944 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Zapraszam na prezentację Willowego mieszkania Wizualizacje 1;1 (nieruchomość W trakcie remontu ) Pięknie urządzone , przestronne mieszkanie w bliskim sąsiedztwie Zamku w Leśnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Olbrachtowska

Stabłowice,Wrocław

374 000 zł42 m² 8 999,04 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie o powierzchni 41,56 m2 położone na wrocławskich Stabłowicach to idealny wybór dla młodej pary lub singla, który ceni sobie zielone otoczenie a zarazem dobry dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

2 300 zł35 m² 66 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Specjalista ds. wynajmu Tel: ***english version below*** tylko najem okazjonalny lub umowa na firmę! Max. 2 osoby. Klucze W biurze! wolne od zaraz Serdecznie polecam do wynajęcia luksusowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

3 400 zł71 m² 47,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest nowy dotąd niezamieszkały apartament o pow. 71,40 w południowej części Wrocławia na Krzykach, na osiedlu Partynice. Budynek usytuowany jest w drugie lini zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

530 000 zł72 m² 7 371 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Opiekun oferty: tel. Otoczenie: nieruchomość położona jest na osiedlu 4 piętrowych bloków z lat 80", pomiędzy budynkami zielona przestrzeń do życia: skwery, park. 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzelecka

Sołtysowice,Wrocław

510 000 zł55 m² 9 818,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przytulne, jasne, 2-pokojowe mieszkanie na poddaszu z dużą, wygodną kuchnią, ustawnym salonem i łazienką wykończoną w wysokim standardzie. Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 52m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

770 000 zł49 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Gotowiec inwestycyjny w Centrum Wrocławia - Kępa Mieszczańska. Nowe budownictwo nad Odrą, blisko do Rynku a w pobliżu przystanki komunikacji miejskiej, sklepy i usługi. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Rowerowa

Karłowice,Wrocław

614 999 zł73 m² 8 390,16 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż piękne wyremontowane 4 pokojowe mieszkanie przy ulicy Rowerowej na dzielnicy karłowice/różanka. Idealne mieszkanie dla dużej Rodziny lub Inwestora. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Niedźwiedzia

Popowice,Wrocław

899 000 zł56 m² 16 054 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, idealne dla pary jak i pod inwestycję! To mieszkanie, w którym możemy zakochać się od pierwszego spojrzenia. Już od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Robotnicza

Stare Miasto,Wrocław

155 000 zł15 m² 10 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Witaj! Z drugiej strony Krzysztof Dubel , miło Cię poznać. W czym mogę Ci pom óc ? Moja pasja do nieruchomości napędza mnie przez poznawanie ludzi takich jak Ty! Każdy z nas jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

429 000 zł49 m² 8 720 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mam na sprzedaż przestronne 2 pok. mieszkanie dla rodziny. Prezentację nieruchomości przeprowadzamy z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa. Możliwość video prezentacji. We speak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Młodnickiego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

637 200 zł60 m² 10 620 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Sprzedam komfortowe mieszkanie w centrum, nad Odrą. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, oddzielnej kuchni z wyjściem na balkon, 2 sypialni, łazienki i wc. Powierzchnia 53m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

583 626 zł62 m² 9 350 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dział deweloperski Opiekun oferty: tel. Gotowe! Nowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 62,42 m2, znajduje się na III piętrze w czteropiętrowym budynku z windą. Składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pilczycka

Pilczyce,Wrocław

586 600 zł63 m² 9 252,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Otoczenie pełne zieleni i liczne tereny rekreacyjne Trzypokojowe mieszkanie na Pilczycach W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Wrocław,dolnośląskie

485 000 zł55 m² 8 850,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta tylko w naszym biurze! Mieszkanie po generalnym remoncie! Doskonałe zarówno dla rodziny, pod biuro lub gabinet, jak również pod inwestycję! Polecam na sprzedaż rozkładowe, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kurkowa

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe (ok. 50 m2) położone przy ulicy Kurkowej w samym centrum Wrocławia (ok. 1500 m od Rynku Starego Miasta), na I piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Borek,Wrocław

544 000 zł64 m² 8 513,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Świetna lokalizacja, idealne do zamieszkania dla rodziny lub jako inwestycja na wynajem. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kamieńskiego

Różanka,Wrocław

269 000 zł26 m² 10 151 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowana kawalerka przy ul. Kamieńskiego o powerzchni 26,5m2. Lokal znajduje się na wysokim parterze przedwojennej willi w której jest zaledwie 5 mieszkań. Budynek zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Fabryczna,Wrocław

252 937 zł19 m² 13 038 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Inwestycyjna kawalerka z balkonem dla studenta lub osoby pracującej w centrum Wrocławia. Oferta deweloperska - 0% prowizji! Kupując na rynku pierwotnym nie płacisz podatku pcc i nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Tarnogaj,Wrocław

844 000 zł65 m² 12 984,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Miejski styl w sercu Wrocławia. Przestronny Apartament na ul. Nyskiej tylko U nas! pokrótce: słoneczny i nowoczesny apartament/65 mkw / 3 pokoje/ 45 mkw taras/garaż/komórka/ idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

530 000 zł72 m² 7 371 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Opiekun oferty: tel. Otoczenie: nieruchomość położona jest na osiedlu 4 piętrowych bloków z lat 80", pomiędzy budynkami zielona przestrzeń do życia: skwery, park. 4 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Witolda

Kępa Mieszczańska,Wrocław

2 100 zł70 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? we will help you to find perfect place- call us! Lokalizacja: stare Miasto, ul. Księcia Witolda llość pokoi: 2 Metraż: 70 mkw. Kuchnia: aneks lokal składa się Z: - salonu, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czartoryskiego

Poświętne,Wrocław

385 983 zł33 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Podwyższony standard deweloperski Idealne na start lub dla inwestora W skład mieszkania wchodzi: -Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

5 000 zł61 m² 81,97 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

2 mieszkania dla firmy! Do wynajmu 2 niezależne mieszkania w apartamentowcu Legnicka 33 z widokiem na panoramę miasta i ogromnym tarasem na najwyższym piętrze budynku. Narożny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działdowska

Kowale,Wrocław

1 200 000 zł97 m² 12 371 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowy kameralny apartamentowiec na ul.Działdowskiej niedaleko Kwidzyńskiej. Bardzo blisko do centrum miasta, ale i do parków i terenów zielonych. Strona południowa, 3 balkony okalające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zakrzów

Zakrzów,Wrocław

399 000 zł47 m² 8 462,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Polecam na sprzedaż nowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 47,15m2 na Zakrzowie! *prowizję pośrednictwa pokrywa deweloper* To doskonały adres dla wszystkich, którzy cenią zaciszne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

448 812 zł36 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Dział deweloperski sdp przedstawia: gotowa kawalerka W samym centrum! Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie: inwestycja ulokowana w centrum miasta, w dzielnicy Śródmieście. Nieruchomość.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij