dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 996 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 996 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Brochów

Brochów,Wrocław

234 176 zł40 m² 5 850 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Brak prowizji i podatku pcc Oferta Działu Deweloperskiego sdp Nieruchomości Opiekun oferty: barbara Bober Polecam dwupokojowe, funkcjonalne mieszkanie z ogrodem! Układ funkcjonalny -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

290 000 zł52 m² 5 577 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Opiekun oferty: bardzo przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 położone na piątym piętrze w sześciopiętrowym bloku przy ul. Ślicznej. Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hercena

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł62 m² 56 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piękne, kompletnie nowe mieszkanie W centrum! wysoki standard! Do wynajęcia piękne, kompletnie nowe, przestronne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 62 mkw zlokalizowane w sercu Wrocławia, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Nadodrze,Wrocław

655 475 zł84 m² 7 850 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Najbardziej unikalna inwestycja na kępie mieszczańskiej! Opis Mieszkania: serdecznie polecam do sprzedaży 4-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

272 880 zł48 m² 5 740 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości Opiekun oferty: 0% prowizji I brak podatku pcc. Zakończenie inwestycji - IV Q 2018 r. Prezentowane mieszkanie o powierzchni 47,54 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Karłowice,Wrocław

379 151 zł64 m² 5 915 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Gorąco polecam! dział deweloperski sdp Nieruchomości: krzysztof Dudek tel. Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64,1 m2 z balkonem znajdujące parterzew V piętrowym bloku w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

454 580 zł78 m² 5 866 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Gorąco polecam! krzyki, księże wielkie! bez prowizji, bez podatku pcc! Mieszkanie 4-pokojowe usytuowane na II piętrze w III piętrowym bloku o powierzchni 77,5 m2 z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosmonautów

Fabryczna,Wrocław

282 388 zł48 m² 5 940 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Serdecznie polecamy! oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun Oferty: krzysztof Dudek tel. 0% prowizji I brak podatku pcc. Zakończenie inwestycji - IV Q 2018 r. Polecamy nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kamieńskiego

Karłowice,Wrocław

399 000 zł55 m² 7 294 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

2 pokojowe mieszkanie W willi na karłowicach! tel. - klimatyczne mieszkanie w willi na Karłowicach , Powierzchnia 55 m2, balkon oraz ogródek. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kosmonautów

Żerniki,Wrocław

419 000 zł70 m² 6 004 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Opiekun oferty tel. Bardzo przestronne, trzypokojowe mieszkanie dwupoziomowe na 3 piętrze o powierzchni użytkowej 69,79m2 położone w trzypiętrowym budynku, przy ul. Kosmonautów 212. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Kępa Mieszczańska

Nadodrze,Wrocław

769 893 zł73 m² 10 590 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Apartament o wysokości 2,8 m, z niebanalnym widokiem na Odrę. W celu obejrzenia oraz rezerwacji oferty zapraszam do kontaktu: najbardziej unikalna inwestycja na kępie mieszczańskiej!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biskupia

Wrocław,dolnośląskie

490 000 zł50 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszamy opiekun oferty - ewa kaim rynek / biskupia ok. / pod inwestycję Na sprzedaż bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosmonautów

Fabryczna,Wrocław

268 126 zł48 m² 5 556 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Serdecznie polecamy! oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Możliwość zakupu nieruchomości w programie MDM! 0% prowizji I brak podatku pcc. Zakończenie inwestycji - IV Q 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

349 000 zł61 m² 5 684,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 -pokojowe mieszkanie, położone w zabytkowej części Psiego Pola. Mieszkanie zlokalizowane w gruntownie odrestaurowanej w 2008r , przedwojennej kamienicy. Znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pirenejska

Gaj,Wrocław

1 799 zł45 m² 39,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe, 45m2, odnowione we wrześniu 2017 roku. Mieszkanie w pełni rozkładowe, oddzielna kuchnia. Mieszkanie położone na Gaju (pirenejska), 300 m od Kliniki Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Daszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

240 000 zł40 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 40,00 mkw. Położone jest na 1. piętrze kamienicy na ul. Daszyńskiego - śródmieście (w odległości 2,5 km od rynku). Nieruchomość składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chabrowa

Wrocław,dolnośląskie

500 267 zł94 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Promocja! atrakcyjne ceny mieszkań! oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Barbara Bober Termin realizacji 10.2018r Inwestycja: Powstający Projekt to zespół 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Wrocław

1 900 zł40 m² 48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Piękne, przestronne mieszkanie W wysokim standardie! doskonała lokalizacja Do wynajęcia bardzo ładnie, niedawno wyremontowane mieszkanie o pow. 40 mkw, zlokalizowane w centrum, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłodzka

Gaj,Wrocław

398 000 zł54 m² 7 397,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentacje mieszkania na Gaju, w budynku 3-piętrowym. Mieszkanie jest na II piętrze. Gaj posiada pełną infrastrukturę. Sklepy, punkty usługowe, w pobliżu centrum handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Złotniki

Złotniki,Wrocław

243 519 zł40 m² 6 056 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zakończenie budowy II Q 2019r. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: karolina Bugajska tel.: Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,21m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Słubicka

Szczepin,Wrocław

275 000 zł33 m² 8 305,65 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dwa pokoje Z balkonem / stare miasto / nowe / gotowe na grudzień 2018 Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,11 m 2 z balkonem ( około 3,00 m 2 ) przy Słubickiej nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kotlarska

Stare Miasto,Wrocław

1 400 zł30 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| kawalerka w ścisłym centrum miasta - 50 metrów od Rynku, ul. Kotlaska. Do wynajęcia przestronne 1-pokojowe mieszkanie z odzielną kuchnią z oknem o powierzchni 30 m2 w środku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

339 000 zł50 m² 6 780 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Spokojna okolica i bezpieczne rodzinne osiedle to wymarzone miejsce dla młodej rodziny.Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Brochów

Brochów,Wrocław

269 000 zł40 m² 6 779 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39,68 m2 położone w dzielnicy Krzyki na nowo wybudowanym osiedlu w okolicach Buforowej. Komunikacja Komunikację ze śródmieściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Damrota

Plac Grunwaldzki,Wrocław

249 000 zł26 m² 9 621 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 25,88 mkw. Położone jest na 2. piętrze bloku z mediami miejskimi w rejonie ul. Damrota - Śródmieście (w odległości 2 km od Pl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosmonautów

Fabryczna,Wrocław

228 000 zł37 m² 6 137 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Serdecznie polecamy i zapraszam do kontaktu. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Możliwość zakupu nieruchomości w programie MDM! 0% prowizji I brak podatku pcc. Zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbowców

Klecina,Wrocław

550 000 zł95 m² 5 808 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Osoba prowadząca: tel. Przestronne mieszkanie na krzykach! Polecam na sprzedaż przestronne, 4 pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku z 2001 roku z windą. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosmonautów

Fabryczna,Wrocław

282 388 zł48 m² 5 940 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bacciarellego

Śródmieście,Wrocław

309 000 zł36 m² 8 704 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 35,50 mkw. Położona jest na 4. piętrze apartamentowca na ul. Bacciarellego - śródmieście - Sępolno. Nieruchomość składa się z: ~ pokoju z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drobnera

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ścisłe centrum - okolice ul. Drobnera, pl. Bema -2 pokojowe W budynku plombowym Z 2004 R. - wolne od już - zapraszamy na bezpłatną prezentację - tel. Tylko w naszym biurze mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosmonautów

Fabryczna,Wrocław

332 960 zł54 m² 6 190 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Serdecznie polecamy! oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. 0% prowizji I brak podatku pcc. Zakończenie inwestycji - IV Q 2018 r. Polecamy nową inwestycję deweloperska zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zakładowa

Wrocław,dolnośląskie

375 000 zł58 m² 6 424,53 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

0% prowizji Nieruchomosć gotowa na Wrzesień 2018 r. 3 pokojowe Mieszkanie z garderobą oraz komórką lokatorską. Oferujemy nowoczesne trzypokojowe mieszkanie położone w nowo powstającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Piastów

Oporów,Wrocław

700 000 zł80 m² 8 768 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam! Trzypokojowe mieszkanie w domu wolnostojącym z ogrodem na Oporowie. Opiekun oferty: tel.: Budynek - otoczenie Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w domu wolnostojącym. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dokerska

Kozanów,Wrocław

249 000 zł37 m² 6 730 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Gorąco Polecam! Dwupokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na Kozanowie! Opiekun oferty: tel.: Budynek- otoczenie Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w bloku z 1981 roku w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

430 000 zł65 m² 6 615,38 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na bezpłatną prezentację osoba prowadząca ; przyjaźni / krzycka / dwa balkony / super widok / komunikacja tramwajowa / autobusowa / możliwość 4 pokoi Mieszkanie o pow. 64,90m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogowska

Nowy Dwór,Wrocław

344 000 zł69 m² 4 986 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z dobrym dojazdem do centrum z ogrzewaniem miejskim! Idealne pod inwestycje jak i do zamieszkania! 3 pokoje z balkonem na Nowym Dworze w ok. ul. Zemskiej! Opiekun oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Oławska

Wrocław,dolnośląskie

350 000 zł38 m² 9 242,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Centrum - rynek- mieszkanie Z widokiem na ratusz - 1 pokojowe Z balkonem- zapraszamy na bezpłatną prezentację - tel. Jedynie w naszym biurze mieszkanie w ścisłym centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kuźniki

Kuźniki,Wrocław

330 000 zł51 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż mieszkanie na Kuźnikach o powierzchni 51 m2. Mieszkanie jest rozkładowe, składa się z 3 pokoi 6,5m2; 16,5m2 i 12m2, kuchni, przedpokoju i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosmonautów

Fabryczna,Wrocław

272 880 zł48 m² 5 740 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, al. Kasprowicza

Karłowice,Wrocław

465 000 zł72 m² 6 414 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przestronne i wygodne mieszkanie na kameralnym, cichym i zamkniętym osiedlu w pobliżu Odry. Opiekun oferty: tel. Budynek Mieszkanie mieści się na parterze dwukondygnacyjnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Krzyki,Wrocław

397 000 zł69 m² 5 745 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż narożne, w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 69,10 mkw. Położone jest na 10. piętrze bloku z windą w rejonie ul. Pięknej (w odległości 3,5 km od.