dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 996 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 996 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rogowska

Nowy Dwór,Wrocław

579 000 zł49 m² 11 865 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mam na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie, na Nowym Dworze. Idealne dla małej rodziny lub pod inwestycję. We speak English, ukrainian and Russian. Contact us and the appropriate Agent will take.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Schuberta

Jagodno,Wrocław

798 900 zł65 m² 12 281,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Piękne z balkonem 3m/gotowe/dwustronne/jagodno Mam przyjemność zaoferować przestronne, w pełni urządzone 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na dynamicznie rozwijającym się osiedlu Jagodno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

511 815 zł27 m² 18 625 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 1 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w Topowej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

844 400 zł38 m² 22 297,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Suwalska

Wrocław,dolnośląskie

715 000 zł69 m² 10 362,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 68,69 m2, usytuowane na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku mieszkalnego z 2023 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

354 990 zł24 m² 14 815,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka 1pok w centrum miasta przy Parku Tołpa! Zapraszamy do zapoznania się z ofertę mieszkania/kawalerki przy Parku Tołpa, niedaleko Politechniki. Mieszkanie 23,99 mkw składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saperów

Krzyk,Wrocław

668 999 zł51 m² 13 066,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

okazja/krzyki/borek/saperów/3pok./balkon/po remoncie/top! Toplokalizacja! Świetne pod inwestycję! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie w doskonałej prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurkowa

Nadodrze,Wrocław

700 000 zł64 m² 10 872,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone w kamienicy przy ulicy Kurkowej w samym centrum Wrocławia. Prestiżowa lokalizacja przy Odrze oraz Rynku. Budynek to kamienica z odnowioną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Kromera

Karłowice,Wrocław

739 999 zł68 m² 10 912,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Kromera | 3 pok | Rozkład | Garaż!.| Polecam na sprzedaż komfortowego i słonecznego mieszkania, położonego bardzo blisko centrum miasta - przy skrzyżowaniu Kromera/Toruńska. Okna mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

784 000 zł38 m² 20 464,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Reja

Nadodrze,Wrocław

719 000 zł80 m² 8 991 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1903

Idealna inwestycja z wysoką stopą zwrotu w pobliżu Placu Grunwaldzkiego! Opiekun oferty: pośrednik w Obrocie Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 28305 tel. ***rezerwacja*** Should you need.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Wrocław

Krzyki,Wrocław

498 999 zł38 m² 12 961 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Obniżona cena! Toplokalizacja Premium Krzyki Pirenejska Balkon Piwnica! Gaj Top 1p-38m2 W okolicy akademii medycznej! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przestronny, 1- pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubińska

Szczepin,Wrocław

524 899 zł48 m² 10 935,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż rozkładowe, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47,50 m2, położone w dzielnicy Stare Miasto, osiedle Szczepin okolice ul. Lubińskiej Dojazd do Rynku w maks. 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

388 000 zł28 m² 14 109,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Poranna /top/krzyki/1pok- 27m2/balkon/komórka Lokatorska`! Toplokalizacja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 1-pokojowy apartament o powierzchni 27m2 mieszczący się przy ul. Roży Wiatrów na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyk,Wrocław

569 999 zł42 m² 13 411,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Obniżona cena! Premium Krzyki- jagodno Vivaldiego 2pok- 42,5 m2 Balkon. Top Okazja Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m2 mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

591 822 zł39 m² 15 348,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poniatowskiego

Ołbin,Wrocław

758 000 zł66 m² 11 467,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Hit! Bardzo ładne mieszkanie/66m2/3 pokoje/ołbin. Super lokalizacja! Do sprzedania bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie. Lokalizacja Mieszkanie mieści się w dzielnicy Śródmieście / Ołbin na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

390 668 zł20 m² 19 426,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Bacciarellego

Biskupin,Wrocław

1 399 900 zł96 m² 14 623 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Nie szukaj dalej! Oferta dostępna wyłącznie w sdp Nieruchomości * Oferta wstrzymana * Dwupoziomowy apartament o podwyższonym standardzie z dwoma niezależnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

8 000 zł84 m² 95 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament w Centrum Miasta Wysoki standard Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: nieruchomość znajduje się w sercu miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie rynku, który jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

599 999 zł48 m² 12 631,60 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Premium/strzegomska/2pok./balkon/garaż/toplokalizacja Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowy, przestronny, 2-pokojowy apartament mieszczący się na 6-tym piętrze 13-piętrowego budynku z 2009.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

1 200 000 zł131 m² 9 182,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Osiedle Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Przy skrzyz owaniu ul. Kutrzeby i ul. Opalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

3 500 zł40 m² 87,24 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na jagodnie | 2 pokoje + garderoba | nowe | umeblowane I wyposażone | Z balkonem | niskie opłaty | dostępne od zaraz Do wynajęcia przytulne i funkcjonalnie urządzone 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

817 215 zł38 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Powstańców Śląskich,Wrocław

539 000 zł35 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

2-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania - przeszło generalny remont wraz z wymianą instalacji. Świetnie połączone z Centrum - idealnie nada się dla Singla, pary i Studentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

889 000 zł72 m² 12 347 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem przy ulicy Św. Rity we wrocławskich Iwinach. Kontakt: oferta tylko w naszym biurze. Polecam Państwu piękne, trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kukuczki

Gaj,Wrocław

860 000 zł56 m² 15 346,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Gaj/3pok./taras/komórka/parter/hit/balkon/od/zaraz Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane przy ulicy Jerzego Kukuczki na wrocławskim Gaju. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Maślice,Wrocław

465 000 zł33 m² 13 901,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Proponowane mieszkanie ma powierzchnię 33,45m2 i znajduje się na parterze w trzypiętrowym budynku. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym o powierzchni 22,43m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

598 000 zł57 m² 10 436,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko U nas! super oferta, rozkład, elewacja I klatka schodowa po remoncie! Przy tej ofercie koszty wynagrodzenia biura ponosi sprzedający. Polecam rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

539 000 zł36 m² 14 968,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2pok blisko centrum/klimatyzacja/grabiszyńska/spiżowa Bez podatku pcc przy pierwszym mieszkaniu! Dostępne już teraz! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z klimatyzacją o łącznej powierzchni 36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

790 884 zł73 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję Państwu piękne mieszkanie z balkonem. Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego. Jako pierwszy etap inwestycji wybudowany zostanie kameralny dwuklatkowy budynek wielorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyk,Wrocław

584 900 zł43 m² 13 477 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Pereca/centrum/top!/inwestycja!/toplokalizacja/2pok./po remoncie! Po remoncie! Gotowe do zamieszkania! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

669 999 zł53 m² 12 679,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wrocław partynice-kawalerzystów / dwa pokoje, balkon, garaż, komórka W cenie / zamknięte osiedle, niska zabudowa serdecznie polecam I zapraszam na niezobowiązującąprezentacje - doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Iwaszkiewicza

Ołtaszyn,Wrocław

769 000 zł71 m² 10 803,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż klimatyczny Apartament rozkładowy i słoneczny 3-pokoje o pow. 71.18 m2. z balkonem z ( 2018 r.) z windą, i klimatyzacją w dzielnicy - Krzyki (Wojszyce) we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Jagodno,Wrocław

679 900 zł40 m² 16 997,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wrocław krzyki jagodno - 2 pokoje, aneks, ogródek 70 M2, garaż, komórka serdecznie polecam I zapraszam na nierzobowiązującą prezentacje - idealne dla młodych ludzi Idealne mieszkanie dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

660 001 zł59 m² 11 098 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych przedmieście wrocławia, okolica ul. Opolskiej, radwanice, dębowa 3 - pokoje, rozklad, balkon, garaż - miejsce parkingowe Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

536 168 zł39 m² 13 797,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jako architekt i projektant wnętrz pomogę Ci znaleźć i wybrać właściwe mieszkanie. Zaproponuję możliwe zmiany w układzie funkcjonalnym. Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Szczepin,Wrocław

429 900 zł31 m² 13 867,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 31 m w budynku z 1980 roku. Mieszkanie znajduję się przy ulicy Strzegomskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum handlowe Magnolia Park orazdworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolska

Leśnica,Wrocław

348 990 zł67 m² 5 177,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Leśnica/inwestycyjne/tanio/obniżona cena!/wolska/4pok./top/centrum! Świetna alternatywa inwestycyjna! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 67,1 m2 które znajduje się przy ul. Wolskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dobra

Stare Miasto,Wrocław

1 380 zł25 m² 55,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dostępne od 2024-11-01 *do wynajęcia kawalerka z balkonem przy ul. Dobra 2-4 we Wrocławiu *25 m2, pierwsze piętro *miejskie ogrzewanie *w pobliżu Uniwersytetu Wrocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Oporów,Wrocław

870 472 zł60 m² 14 507,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.