dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 943 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 943 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pułaskiego

Stare Miasto,Wrocław

315 447 zł40 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Kameralny budynek, media miejskie, taras! ścisłe centrum miasta! Na sprzedaż dwupokojowy apartament Z tarasem o powierzchni 39,93 mkw znajdujący się nowej kameralnej inwestycji zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Klecina,Wrocław

282 610 zł48 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Osiedle jutrzenka - Tu kwitnie życie! Zachęcamy do zakupu nowego mieszkania w inwestycji Osiedle Jutrzenka. Przedmiotem oferty jest kompaktowe dwupokojowe mieszkanie składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

2 600 zł58 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo, do wynajęcia na okres 8 miesięcy mieszkanie na 4 piętrze przy ulicy tęczowej z balkonem Nowe zamknięte osiedle gwarantuje spokój i ciszę, a jednocześnie dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Olbrachtowska

Fabryczna,Wrocław

1 300 zł28 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia przy ul.Olbrachtowska 28m 2. Stabłowice dzielnica Fabryczna.Kawalerka znajdujące się na 2 piętrze , pokój z aneksem kuchennym , łazienka, przedpokój, garderoba, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Psie Pole,Wrocław

224 000 zł35 m² 6 423,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Świetne dwa pokoje Z balkonem na nowym osiedlu przy sołtysowickiej Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,87 m 2 z balkonem (3,00 m 2 ) na nowopowstającym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Klecina,Wrocław

259 541 zł44 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Osiedle jutrzenka - Tu kwitnie życie! Zachęcamy do zakupu nowego mieszkania w inwestycji Osiedle Jutrzenka. Przedmiotem oferty jest słoneczne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rudawska

Psie Pole,Wrocław

180 000 zł30 m² 6 066,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwa pokoje Z balkonem na nowym osiedlu przy rudawskiej Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,67 m 2 z balkonem (4,99 m 2 ) na nowopowstającym osiedlu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa

Stare Miasto,Wrocław

1 500 zł36 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie ( salon z aneksem + pokój, łazienka, przedpokój) w samym centrum Wrocławia. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. W pobliżu przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

289 900 zł54 m² 5 368,52 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik rozkładowe ładne I zadbane mieszkanie. Rozkładowe mieszkanie składające się z 2 osobnych pokoi, kuchni, łazienki i dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

400 000 zł60 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik centrum! 3 pokojowe, bardzo ładne rozkładowe mieszkanie po generalnym remoncie Z balkonem I klimatyzacją. Mieszkanie: położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

329 000 zł52 m² 6 326,92 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Ładne 2 pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia. Odnowiona i docieplona plomba. 6 piętro z windą. Rozkładowe 2 pokoje, przedpokój, kuchnia z oknem, łazienka i pralnia. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

2 800 zł65 m² 43,08 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesne, mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65m2 znajduje się na wysokim parterze w nowym budynku. Osiedle jest zamykane z parkingiem dla mieszkańców Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowa atrakcyjna cena za wyjątkowy apartament W centrum Komfortowy apartament 2-pokojowy z pięknym widokiem na Odrę i Most Grunwaldzki. Położony na 2 piętrze w wyjątkowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prusa

Śródmieście,Wrocław

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 -pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Prusa 38 Pokój dzienny połączony z jadalnią i w pełni wyposażonym aneksem kuchennym (pralka, zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Inżynierska

Krzyki,Wrocław

2 200 zł49 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie z tarasem, mieszczące się na kameralnym, zamkniętym osiedlu corteverona. Na powierzchnię mieszkania składają się: przestronny salon połączony z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Psie Pole,Wrocław

1 800 zł85 m² 21,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne mieszkanie (85m2), dwupoziomowe, umeblowane i wyposażone, mieszczące się na 3 pietrze 4 kondygnacyjnego nowego budynku z 2005 roku. Poziom I: przedpokój, salon z jadalnią, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Inowrocławska

Stare Miasto,Wrocław

520 000 zł55 m² 9 454,55 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Komfortowe mieszkanie 2 pokojowe o pow. 55 m.kw. położone w apartamentowcu na 4 piętrze. Mieszkanie wykończone wysokiej jakości materiałami, według indywidulanego projektu. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

394 000 zł60 m² 6 593,04 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Polecam lokale w nowej inwestycji w sercu miasta. W sprzedaży mieszkania 1, 2, 3 i 4 pokojowe. Termin zakończenia budowy IV kwartał 2017 r. Miejsce postojowe -pojedyncze w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

320 000 zł47 m² 6 795 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2 pokoje z osobną kuchnią , 47,09 m2 na Starym Mieście oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Józefa

Krzyki,Wrocław

539 002 zł65 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze z balkonem 14,78m2. Mieszkanie zostanie oddane w standardzie deweloperskim okna pcv, videodomofony, drzwi antywłamaniowe klasy C, instalacje rtv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wojszyce

Wojszyce,Wrocław

206 220 zł34 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta bez prowizji od kupującego i podatku pcc. Kwadrans od centrum Wrocławia, w otoczeniu dynamicznie rozwijającej się willowej dzielnicy Wojszyce, powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Żerniki

Żerniki,Wrocław

241 126 zł37 m² 6 570 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Serdecznie polecam! 0% Prowizji i brak podatku pcc. Zakończenie inwestycji - III Q 2019 r. Urokliwa, spokojna lokalizacja, zaledwie 9 kilometrów od centrum Wrocławia, do której łatwo dojechać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

468 520 zł90 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania mieszkania na wrocławskich Sołtysowicach. Lokal 3 pokojowy z widokiem na las, balkon 9 mkw. Wystawa na zachód, wschód i północ. Mieszkanie składa się z dużego salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

330 000 zł52 m² 6 346,15 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferujemy na sprzedaż rozkładowe, przestronne W super lokalizacji! Mieszkanie o pow. 52 mkw, usytuowane na 6 piętrze w " galeriowcu" przy Powstańców Śl. Znakomita lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

354 872 zł63 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Wynagrodzenie pośrednika w całości pokrywa sprzedający. Książe Wielkie to Cicha i spokojna część dzielnicy Krzyki. Ułatwieniem dla mieszkańców jest szybkie połączenie komunikacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

325 620 zł60 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Parterowe mieszkanie z dużym narożnym balkonem. Do mieszkania obligatoryjny zakup miejsca postojowego w garażu podziemnym (24000 zł) oraz komórki. Nowe budynki, podobnie jak już zrealizowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamieńskiego

Psie Pole,Wrocław

249 000 zł52 m² 4 826 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serdecznie polecam! Opiekun oferty: tel. Trzypokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 51,6m2 usytuowane na II piętrze w II piętrowej kamienicy zlokalizowane w okolicy ul. Kamieńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Księże Małe

Księże Małe,Wrocław

226 432 zł39 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Małe dwupokojowe w dzielnicy Krzyki na Księżu Małym. Stanowi idealną ofertę dla inwestorów oraz aktywnych młodych ludzi, dla których ważne jest, by mieszkać blisko Rynku a także terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Swojczycka

Psie Pole,Wrocław

206 480 zł36 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bez prowizji, bez podatku pcc. Bezpłatna, indywidualna opieka profesjonalnego agenta Z sdp nieruchomości. Zapraszam do wspólnego odwiedzenia inwestycji! W ofercie biura są również lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

564 250 zł92 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Serdecznie polecam! Mieszkanie 5-pokojowe 92,50 m2 z balkonem znajdujące się w nowej inwestycji na Sępolnie. Termin realizacji I kw 2018 r. Zalety inwestycji: - osiedlowe fitness, place.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Wojszyce

Wojszyce,Wrocław

174 765 zł29 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Powstańców Śląskich,Wrocław

1 800 zł53 m² 33,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie W nowym budownictwie na krzykach. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze, w niskiej zabudowie, okolice ul. Przyjaźni Lokalizacja w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

635 000 zł104 m² 6 105,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz racławicka ok. / taras / balkon / grudzień 2017 / nowe / antresola Mieszkanie o powierzchni 105,20 m2 mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lipska

Osobowice,Wrocław

560 000 zł140 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Przestronne (140 mkw), stylowo urządzone i starannie wykończone mieszkanie po przeprowadzonym w 2012 r. generalnym remoncie, obejmującym m.in,: skucie ścian i położenie nowych tynków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzegomska

Stare Miasto,Wrocław

2 800 zł65 m² 43,08 zł/m²

 

Piętro:parter/5