dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 959 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 959 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

738 461 zł48 m² 15 336,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się na Krzykach tuż przy skrzyżowaniu ulicy Karkonoskiej i Zwycięskiej. Budynek posiada 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

629 370 zł49 m² 12 844,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Twój Nowy Rozdział Zaczyna Się na Wrocławskim Poświętnem! Przestronne Mieszkanie z Słonecznym Balkonem Czeka! Odkryj "osiedle Poświętne" nowoczesny, pięciokondygnacyjny budynek wielorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Szczepin,Wrocław

528 000 zł39 m² 13 538,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Wombat nieruchomości przedstawia na sprzedaż atrakcyjną, przestronną kawalerkę o powierzchni 39 m z dużym balkonem. Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny układ i z powodzeniem może zostać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mieszczańska

Śródmieście,Wrocław

3 200 zł35 m² 91,43 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 35 m w doskonałej lokalizacji na Kępie Mieszczańskiej we Wrocławiu jednej z najdynamiczniej rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

1 150 000 zł74 m² 15 620,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Doskonała lokalizacja 15 minut spacerem do ostrowa tumskiego dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej - Nowoczesny Obiekt z Eleganckimi Elementami Wykończenia - Komfortowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prusa

Plac Grunwaldzki,Wrocław

479 000 zł39 m² 12 282 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Wyszyńskiego centrum Wrocławia Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na półpiętrze budynku okolice ul. Prusa, w samym sercu Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubuska

Krzyki,Wrocław

549 000 zł47 m² 11 680,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowa cena! tylko W home expert super oferta! Ciche mieszkanie 2-pokojowe dwustronne w pełni rozkładowe na pierwszym piętrze w zadbanym, niskim bloku z ogrzewaniem miejskim na bliższych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szewska

Stare Miasto,Wrocław

1 800 zł33 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wrocław - Rynek - ul. Szewska dla kogo: idealna lokalizacja dla osoby studiującej, pracującej blisko centrum. Opis: przedstawiam Państwu do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 33m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Partynice,Wrocław

714 619 zł52 m² 13 825,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe | 51,96 m | balkon | 7 piętro | Krzyki - Partynice | 0% pcc | Bezpośrednio od dewelopera Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa

Stare Miasto,Wrocław

2 600 zł50 m² 51,59 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,4 m z osobną, jasną kuchnią oraz balkonem. Funkcjonalny układ pomieszczeń zapewnia wygodę zarówno dla singla, pary, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Krzyki,Wrocław

484 803 zł27 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie 1/05/D na parterze budynku B1 w Inwestycji Apartamenty Świeradowska Dewelopera cte. Mieszkanie do kupienia w okazyjnej cenie, poniżej aktualnej ceny rynkowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

549 000 zł36 m² 15 220,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska 0% prowizji Mieszkanie Gotowe do odbioru! W ofercie funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36,07 m z loggią 3,72 m . Inwestycja to osiedle w topowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszowicka

Leśnica,Wrocław

679 000 zł52 m² 13 033 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i widokiem na starodrzew, gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych. Mieszkanie znajduje się na niewielkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

776 700 zł42 m² 18 275,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Designerski apartament w sercu Wrocławia. Gruntownie wyremontowany, starannie wykończony z wysokiej jakości materiałów i w pełni wyposażony w meble oraz sprzęt agd. Kreatywnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konduktorska

Jagodno,Wrocław

1 110 780 zł90 m² 12 375 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

CO sprzedajemy? Pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni 89,76 m2 na parterze kameralnego dwulokalowego domu na wrocławskim Jagodnie. Mieszkanie jest przygotowane tak, że można w nim zrobić dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poświętne,Wrocław

494 868 zł39 m² 12 688,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 39,12 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Rudawskiej we Wrocławiu, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turawska

Księże Małe,Wrocław

771 645 zł73 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesny apartament z antresolą w kameralnej inwestycji Oferowany apartament znajduje się w kameralnej, nowoczesnej inwestycji liczącej zaledwie 28 mieszkań, zaprojektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebnicka

Śródmieście,Wrocław

444 000 zł45 m² 9 866,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 49,96 m2, 2-pokoje, w tym piwnica 5,7m2, 3 piętro. Mieszkanie w centralnej części Wrocławia, przy ul. Trzebnickiej. Pełna własność, bez obciążeń. Lokal mieszkalny: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

574 500 zł45 m² 12 766,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Twoje nowe, komfortowe życie czeka na Ciebie na wrocławskim Poświętnem! Odkryj nowoczesny, pięciokondygnacyjny budynek wielorodzinny, zaprojektowany z myślą o funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 499 000 zł92 m² 16 302,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkanie 91,95m | Kępa Mieszczańska | 0% prowizji Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone na Kępie Mieszczańskiej. To propozycja dla rodzin, które szukają elastycznej przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołbin,Wrocław

1 120 050 zł75 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Piękne, duże Mieszkanie o pow. 74,67m2 znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku z windą. Klasyczna, część przedwojennych Browarów Wrocławskich połączona z super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Psie Pole,Wrocław

669 000 zł55 m² 12 163,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do zamieszkania, w pełni umeblowane mieszkanie po generalnym remoncie kwiecień 2024 Na sprzedaż ul. Broniewskiego, wrocław Powierzchnia: 55 m Piętro: 6/10 (winda) Układ: 3 niezależne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

559 000 zł41 m² 13 694,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż funkcjonalne i rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,82 m z balkonem (2,5 m ) oraz piwnicą (2 m ), położone na 4 piętrze w 10-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

589 000 zł50 m² 11 827,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta deweloperska 0% prowizji! Gotowe do odbioru! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 49,8mkw z ogrodem 19,31mkw w spokojnej okolicy na wrocławskim Zakrzowie. Atrakcyjna architektura budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojaczka

Sołtysowice,Wrocław

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na I piętrze w bloku przy ul. Wojaczka. Mieszkanie jest jasne, przestonnę i w pełni rozkładowe z osobną kuchnią - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rychtalska

Śródmieście,Wrocław

710 000 zł52 m² 13 706,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Na sprzedaż, w okazyjnej cenie, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o pow 51,8 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Komandorska

Powstańców Śląskich,Wrocław

399 000 zł27 m² 14 778 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Mam na sprzedaż słoneczne mieszkanie położone na najlepszym - 1 piętrze w niskim bloku 4 piętrowym. Mieszkanie środkowe - ciepłe zimą, przyjemne latem. We speak English, ukrainian and Russian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lauterbacha

Żerniki,Wrocław

940 000 zł65 m² 14 557,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zamieszkaj jak w domu jednorodzinnym 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem na Nowych Żernikach. Zapraszam do obejrzenia filmu Wrocław, ul. Heinricha Lauterbacha mieszkanie z prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obornicka

Różanka,Wrocław

580 000 zł39 m² 14 929,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja! Szanowni Państwo, przedstawiam ofertę mieszkania 2 - pokojowego, znajdującego się na zamkniętym osiedlu, przy ulicy Obornickiej we Wrocławiu. Lokal znajduje się na ostatnim IV piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chabrowa

Grabiszynek,Wrocław

589 000 zł55 m² 10 709,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta tylko w poter Nieruchomości! Na sprzedaż w pełni rozkładowe , 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,76 m2 na wysokim parterze 3 piętrowej kamienicy w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

581 418 zł30 m² 19 432,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 1 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

3 499 zł53 m² 66,02 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m przy ul. Grabiszyńskiej (przy Centrum Historii Zajezdnia). 4 piętro w budynku z windą. Dwustronne, słoneczne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Hallera

Borek,Wrocław

2 999 zł50 m² 59,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polish/english/ukrainian *** apartament dla pary- 2 pokoje*** Eleganckie mieszkanie do wynajęcia przy Ogrody Hallera 86. Na wynajem wyjątkowe, zadbane mieszkanie 2- pokojowe, położone na znanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piękna

Huby,Wrocław

570 000 zł44 m² 12 984 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Dwupokojowe, jasne mieszkanie z klimatyzacją i balkonem! Na sprzedaż komfortowe, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,9 m z balkonem, położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Grabiszyn,Wrocław

639 000 zł62 m² 10 323,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwustronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 61,9 m , położone przy ul. Lwowskiej, na 4. piętrze z 5 w solidnym bloku z lat 70/80. Budynek bez windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bystrzycka

Gądów Mały,Wrocław

450 000 zł34 m² 13 119,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,30 m2, położone na parterze budynku wielorodzinnego we Wrocławiu, na Gądowie Małym. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Michalczyka

Szczepin,Wrocław

825 000 zł40 m² 20 625 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny 2 pok apartament W prestiżowej lokalizacji - centrum wrocław Sprzedam nowoczesny, luksusowy apartament 2-pokojowy w sercu Wrocław - przy ul. Michalczyka. TO propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft 3-pokojowy, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

825 104 zł51 m² 16 150 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż wyjątkowy apartament typu loft w inwestycji Nowa Stawowa - Wrocławskie Lofty. Powierzchnia: 51 m | Ilość pokoi: 3 | Piętro: 1 | Cena: 825 104 pln | Wysokość: 3,02 m O.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

909 823 zł53 m² 17 160 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Ogrody Staromiejskie to kompleks trzech budynków, z których jeden jest historyczną kamienicą w rewitalizacji, a dwa pozostałe to nowe budynki. Położone w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wirtualny spacer - widok 360 stopni - street view Możesz oglądać nieruchomość oraz jej najbliższe otoczenie nie wychodząc z domu - Tak jak byś tam był. Następnie umów się na spotkanie.