dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 996 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 996 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

827 779 zł49 m² 16 756,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Duże, wygodne mieszkanie 1 pokojowe z możliwością wydzielania przestrzeni na sypialnie o pow. 49,40m2 z dużą loggią o pow. 11,22m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

770 000 zł53 m² 14 454,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Ostatnie gotowe mieszkania w centrum miasta | nowe budownictwo | 0% prowizji Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,27m2 z tarasem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Śródmieście,Wrocław

5 300 zł90 m² 58,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, czteropokojowe mieszkanie przy ul. Reja, boczna Sienkiewicza tuż obok Ogrodu Botanicznego. Lokal ma powierzchnię 90 metrów kwadratowych. To przytulne i jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

554 999 zł36 m² 15 546 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Najważniejsze atuty: generalny remont: mieszkanie przeszło gruntowną modernizację. Wymieniono wszystkie instalacje (elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną), co gwarantuje spokój na lata. Standard Pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

3 200 zł61 m² 52,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Do wynajęcia oferujemy 3-pokojowe mieszkanie rozkładowe zlokalizowane w zrewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Borek,Wrocław

4 150 zł65 m² 63,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 60 mkw, w rezydencji Park Avenue, w południowej części Wrocławia, przy ul. Oficerskiej i Pretficza. W 4-piętrowym budynku z 2014 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rodzinna

Krzyki,Wrocław

2 500 zł53 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji - Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,12 m2 zlokalizowane przy ul. Rodzinnej 15 we Wrocławiu. Lokal mieści się na pierwszym piętrze. W budynku winda. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Ołbin,Wrocław

5 500 zł72 m² 76,39 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronny lokal 72 m w Śródmieściu idealny pod kancelarię, gabinet lub działalność usługową | ul. Wyszyńskiego, wrocław Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni ok. 72 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Muchobór Mały,Wrocław

715 000 zł61 m² 11 683 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie na Muchoborze Małym ul. Szkocka, wrocław. Wybrane atuty: powierzchnia mieszkania 61 m 4 niezależne pokoje (jeden z wyjściem na duży balkon) Osobna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rogowska

Fabryczna,Wrocław

789 000 zł82 m² 10 097,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne i dwustronne mieszkanie o powierzchni 82,1 m , położone na 3. piętrze niskiego, 3-kondygnacyjnego bloku z lat 70-tych w popularnej i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Fabryczna,Wrocław

650 000 zł58 m² 11 187,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,1 m , położone na wyższym parterze w zadbanym budynku z 2000 roku przy ul. Juszczaka na Stabłowicach. Lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 160 000 zł73 m² 15 890,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dwupak inwestycyjny - 2 mieszkania W sercu kępy mieszczańskiej | wrocław инвестиционный дупак - 2 квартиры В престижной локации | вроцлав Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkocka

Fabryczna,Wrocław

352 000 zł32 m² 10 897,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | balkon | widok na panoramę | winda | Muchobór Mały | inwestycja | start Na sprzedaż jasne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,3 m , położone na 9. piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Schuberta

Krzyki,Wrocław

844 000 zł67 m² 12 597 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - 4 pokoje, 67 m - Wrocław, krzyki/jagodno ul. Franza Petera Schuberta Oferuję na sprzedaż komfortowe, doskonale doświetlone mieszkanie o powierzchni 67 m z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Drabika 48 (jagodno) we Wrocławiu. Nieruchomość: powierzchnia 35 m2. Piętro 3. Miejskie ogrzewanie. Miejsce postojowe w cenie najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wojszyce,Wrocław

995 000 zł72 m² 13 769,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja, gotowa, oddana do użytkowania. Zamieszkaj w dworku! Projekt realizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku. Inwestycja o unikatowym charakterze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Zakrzów,Wrocław

598 953 zł53 m² 11 309,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez podatku pcc! od dewelopera! Jeśli mieszkanie nie spełnia twoich oczekiwań to zaproponuje inne. Sprzedajemy ponad 120 inwestycji we Wrocławiu i okolicy. Inwestycja powstała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fryzjerska

Widawa,Wrocław

759 000 zł60 m² 12 587,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowy, jasny apartament z ogrodem Widawa, wrocław Na sprzedaż funkcjonalne, starannie zaprojektowane mieszkanie położone w spokojnej i zielonej części Wrocławia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Śródmieście,Wrocław

3 750 zł47 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament W centrum blisko rzeki doskonała lokalizacja spacerem do wrocławskiego rynku W najbliższej okolicy najlepsze restauracje i kawiarnie we wrocławiu dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rutkiewicz

Gaj,Wrocław

2 700 zł52 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią i balkonem - osiedle Gaj, wrocław rozkład, balkon, umeblowane Dostępne od zaraz komfortowe mieszkanie o powierzchni 52 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czysta

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

613 073 zł31 m² 19 499,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

CO sprzedajemy? Kameralne jednopokojowe mieszkanie (garsoniera) położone na czwartym piętrze w nowopowstałego sześciopiętrowego apartamantowego budyku w centrum Wrocławia. Bez prowizji od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

486 058 zł36 m² 13 490,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

1 440 000 zł81 m² 17 690,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 81,4 m, zaprojektowany przez architekta z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Wrocław

1 500 000 zł63 m² 23 828,40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Lux | premium | spa & fitness | klimatyzacja | taras Apartament klasy premium w sercu Wrocławia - 10 minut od Rynku. Prestiż, komfort i nowoczesny design w inwestycji stworzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

720 000 zł55 m² 13 090,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Home expert prezentuje komfortowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na 3. piętrze w nowoczesnym, strzeżonym osiedlu przy ul. Krzyckiej we Wrocławiu. Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

4 000 zł70 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuję na wynajem wyjątkowe mieszkanie w inwestycji Nowa Papiernia przy ul. Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu, - idealne dla osób ceniących przestrzeń, nowoczesny styl i komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wesoła

Huby,Wrocław

700 000 zł82 m² 8 536,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Ciche, ładne mieszkanie 3-pokojowe na wysokim parterze na bliższych Krzykach Hubach we Wrocławiu. Składa się z: - salonu - sypialni - sypialni - przedpokoju - oddzielnej kuchni z oknem - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

499 999 zł31 m² 16 129 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2-pokojowe mieszkanie z balkonem i garażem | Krzyki-Partynice | ul. Zwycięska Na sprzedaż komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 31 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smardzowska

Wojszyce,Wrocław

949 000 zł71 m² 13 311,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 71,29 m, położone na Wojszycach cenionym i doskonale skomunikowanym osiedlu na południu Wrocławia. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wittek

Ołtaszyn,Wrocław

999 000 zł62 m² 16 112,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z 2 ogródkami na Ołtaszynie Marzysz o własnym ogrodzie i mieszkaniu urządzonym z klasą ? Kawie pitej we własnym ogrodzie ? To ok. 62-metrowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Żerniki,Wrocław

640 338 zł52 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie duże, rozkładowe, 3 pokojowe o powierzchni 52,06m2 z wyjątkowym, dużym tarasem o pow. 57m2m2 na bardzo spokojnych Żernikach Fabryczna. Mieszkanie ma pow. 52,06m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

3 499 zł62 m² 56,44 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

*** dostępne od stycznia komfortowe przestronne mieszkanie przy zyndrama Z maszkowic *** standard premium*** Please see English version below We also speak English, french, spanish and Ukrainian :).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

549 000 zł46 m² 11 934,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Gorlickiej 64 we Wrocławiu. Idealne do zamieszkania od zaraz sprawdzi się zarówno dla singla, pary, jak i jako inwestycja pod wynajem. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Fabryczna,Wrocław

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne, świeżo wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie rocław Do wynajęcia jasne i bardzo przytulne, świeżo po remoncie mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 45 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

524 000 zł30 m² 17 420,20 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska | 0% prowizji Nowoczesna inwestycja w prestiżowej, centralnej części Wrocławia - ul. Gwiaździsta. Doskonała lokalizacja, wysoki standard oraz pełna infrastruktura miejska.