dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 997 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 997 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

248 633 zł44 m² 5 609,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym. Szeroki wybór mieszkań 1, 2, 3 i 4-pokojowych, o powierzchni od 33 do 75 m2, rozmieszczonych na 3 kondygnacjach budynku z 3 klatkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boiskowa

Bieńkowice,Wrocław

278 495 zł51 m² 5 450 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0 % Prowizji od Kupującego! - Oferta od Dewelopera! Opis Zapraszamy na stronę inwestycji Dzięki świetniej lokalizacji mieszkańcy nie muszą wybierać między ciszą, a komfortowym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

460 000 zł112 m² 4 107,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Śródmieściu w pelni rozkładowe w kamienicy na pierwszym piętrze o pow.112m2. Składa się: z 4 pokoi (kazdy o pow.ok.20m2),z 2 balkonów,kuchni zabudowanej wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zgorzelisko

Zgorzelisko,Wrocław

289 023 zł58 m² 5 000,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Polecam nową kameralną, inwestycję mieszkaniową. W budynku A zaprojektowano 24 mieszkań o metrażach od 38 do 62 mkw. W budynku B zaprojektowano 16 mieszkań o metrażach od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

377 031 zł66 m² 5 710 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie z ogrodem o powierzchni 70 mkw. Szeroki wybór mieszkań 1, 2, 3 i 4-pokojowych, o powierzchni od 33 do 75 m2, rozmieszczonych na 3 kondygnacjach budynku z 3 klatkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

599 000 zł71 m² 8 425 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam dwustronne, trzypokojowe, mieszkanie o powierzchni ok 71 m2 znajdujące się na trzecim piętrze w kamienicy czteropiętrowej w Rynku Starego Miasta. Mieszkanie składa się z: 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

289 000 zł45 m² 6 434 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pokoje , 44,92 m2 na Starym Mieście oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Gotowe na II Kw 2018r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nadodrze

Nadodrze,Wrocław

40 000 zł103 m² 388,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Zamiana na mniejsze! kwaterunkowe, duże mieszkanie 3 pok. ( 103m2 ), rozkładowe z dwoma balkonami zamienimy na 2 lub 3pok. o pow. do 60m2 także kwaterunkowe. Lokal położony w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

250 000 zł56 m² 4 497,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zakup mieszkania bez prowizji! cena mieszkania jak U dewelopera! promocja! antresola W cenie mieszkania! ostatnie wolne mieszkania W takim metrażu! możliwość zakupu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Księże Małe

Księże Małe,Wrocław

238 090 zł41 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dwupokojowe w dzielnicy Krzyki na Księżu Małym. Stanowi idealną ofertę dla inwestorów oraz aktywnych młodych ludzi, dla których ważne jest, by mieszkać blisko Rynku a także terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

450 000 zł76 m² 5 960,26 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu do sprzedaży bardzo komfortowe mieszkanie 3 pokojowe, rozkładowe w atrakcyjnej okolicy. Znajdujące się na szóstym z dziewięciu pięter galeriowca zlokalizowanego na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalowa

Fabryczna,Wrocław

294 900 zł52 m² 5 671,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik oferta wstrzymana. Ciche mieszkanie W centrum. PO remoncie, niepełny rozkład, balkon. Media miejskie. Mieszkanie: położone na 3 piętrze zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

375 813 zł67 m² 5 617,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szeroki wybór mieszkań 1, 2, 3 i 4-pokojowych, o powierzchni od 33 do 75 m2, rozmieszczonych na 3 kondygnacjach budynku z 3 klatkami schodowymi. Każde mieszkanie na 1 i 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

228 000 zł48 m² 4 761 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dwupokojowe w dzielnicy Fabryczna na Stabłowicach. Stanowi idealną ofertę dla aktywnych młodych ludzi, dla których ważne jest, by mieszkać blisko terenów zielonych. Mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliczna

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł57 m² 7 688 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Opiekun oferty tel. Mieszkanie przygotowane pod wynajem o powierzchni 57m2, położone na drugim piętrze w dziesięciopiętrowym budynku przy ul. Slicznej. Mieszkanie podzielone na dwie niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mikołaja

Stare Miasto,Wrocław

597 246 zł52 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta dla konesera! Proponujemy Państwu niezwykłą inwestycję położoną w zacisznym miejscu Starego Miasta. Nieruchomość to reprezentacyjny budynek mieszkalno-usługowy położony zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trzebnicka

Śródmieście,Wrocław

420 000 zł84 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy w pełni rozkładowe składa się z 3 pokoi (2 pokoje ok.25m2 i 15m2), balkonu i loggi,oddzielnej widnej kuchni zabudowanej,przedpokoju z zabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

266 760 zł51 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Bez jakichkolwiek dodatkowych prowizji! Przestronne, słoneczne mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w nowej inwestycji na Krzykach! Trzy pokoje z aneksem kuchennym, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

307 692 zł57 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

0% prowizji! cena mieszkania jak U dewelopera! ostatnie dostępne mieszkanie W takim metrażu! Przestronne, mieszkanie w promocyjnej cenie na trzecim piętrze w bloku mieszkalnym we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smardzowska

Wojszyce,Wrocław

249 973 zł46 m² 5 398,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

\ iinwestycja zrealizowana jest w południowej części Wrocławia, w dzielnicy Krzyki - Wojszyce, przy ul. Smardzowskiej. Jej niewątpliwym atutem jest doskonała lokalizacja oraz bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,Wrocław

325 000 zł63 m² 5 158,73 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Polecam Państwu do sprzedaży bardzo komfortowe mieszkanie 3 pokojowe w ciekawej okolicy. Znajdujące się na wysokim parterze w dwupiętrowym bloku zlokalizowanym na Bielanach Wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

330 000 zł46 m² 7 205,24 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży mieszkanie po generalnym remoncie, położone na drugim piętrze w bloku z windą w prestiżowej dzielnicy Krzyki w okolicy ul. Zaporoskiej Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Kromera

Wrocław,dolnośląskie

313 572 zł60 m² 5 200,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

0% prowizji! cena mieszkania jak U dewelopera! Ostatnie takie mieszkanie w Inwestycji! Przestronne, słoneczne narożne mieszkanie na wysokim parterze w bloku mieszkalnym we Wrocławiu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Zabrodzka

Klecina,Wrocław

529 000 zł97 m² 5 456,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Polecam atrakcyjne mieszkanie położone przy ul. Zabrodzkiej na wrocławskim osiedlu Klecina w budynku z 2004r. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prusa

Śródmieście,Wrocław

570 000 zł82 m² 6 993,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży przestronne mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia bez żadnych kosztów w doskonałej lokalizacji w okolicy ul Nowowiejskiej i Prusa. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

203 148 zł46 m² 4 399,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bez dodatkowych prowizji! promocja! gwarantujemy dopłatę W programie "mieszkanie dla młodych" tylko 4 400,00 zł za 1m2! Przestronne mieszkanie na pierwszym piętrze z balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Swojczycka

Swojczyce,Wrocław

253 000 zł46 m² 5 524,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

0% prowizji cena mieszkania jak U dewelopera! gotowa inwestycja! ostatnie mieszkanie dwupokojowe W inwestycji! Nowe osiedle tylko pięć kilometrów od Placu Grunwaldzkiego. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

250 000 zł34 m² 7 352,94 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w centrum w pełni rozkładowe o pow.34m2.Składa się z 1 pokoju z wyjściem na balkon,oddzielnej widnej kuchni,łazienki,przedpokoju.Mieszkanie po remoncie, nowe okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

191 180 zł43 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Śródmieście,Wrocław

565 000 zł104 m² 5 432,69 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk grunwaldzka / rozkład / balkon / centrum / po remoncie Do zaoferowania w ofercie posiadamy w sprzedaży mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Maczka

Krzyki,Wrocław

470 000 zł74 m² 6 340 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Polecam! Komfortowe mieszkanie trzypokojowe położone na drugim piętrze w dwupiętrowym budynku z 2006 roku w dzielnicy Krzyki. Lokal o powierzchni 74,13 m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Manganowa

Wrocław,dolnośląskie

1 900 zł44 m² 43,18 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo komfortowe mieszkanie w okolicy ul. Grabiszyńskiej! Mieszkanie o powierzchni 44m2, nowocześnie urządzone, dwupokojowe z balkonem i komórką lokatorską, na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

308 550 zł62 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Strzegomska

Muchobór Mały,Wrocław

345 000 zł64 m² 5 390,62 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży mieszkanie znajdujące się przy ul. Strzegomskiej na wrocławskim Muchoborze Małym. Nieruchomość znajduje sie na 8 z 8 piętrze w bloku z 1981r. Z balkonu piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Główna

Wrocław,dolnośląskie

237 600 zł44 m² 5 406,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

0% prowizji! cena mieszkania jak U dewelopera! odbiór mieszkań maj/czerwiec 2017 r. Przestronne mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w nowej inwestycji w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Borek,Wrocław

356 000 zł58 m² 6 169,84 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu do sprzedaży piękne i słoneczne mieszkanie o pow. 57,70m2, położone na 8 piętrze z 10ciu w budynku zlokalizowanym w okolicach ulicy Hallera oraz Mieleckiej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Majakowskiego

Kuźniki,Wrocław

285 000 zł57 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

WP nieruchomości oferuje do sprzedania! Słoneczne, przestronne mieszkanie o powierzchni 57m 2 , mieszczące się na 2 piętrze 4 piętrowego budynku w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nożownicza

Stare Miasto,Wrocław

1 600 zł51 m² 31,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca; - tel. Nożownicza / łaciarkska klucze W biurze / mieszkanie W pełni umeblowane / rynek / ciche centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Główna

Wrocław,dolnośląskie

252 000 zł55 m² 4 582,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

0% prowizji! cena mieszkania jak U dewelopera! Przestronne mieszkanie na czwartym piętrze w bloku mieszkalnym w nowej inwestycji na Stabłowicach. Trzy pokoje z aneksem kuchennym, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Strzegomska

Nowy Dwór,Wrocław

299 000 zł65 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Polecam do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie, znajdujące się na 3-piętrze w budynku z lat 80-tych, położone na Nowym Dworze, w okolicy ul.Strzegomskiej. Ze względu na swoją lokalizację.