dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 996 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 996 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

384 585 zł62 m² 6 190 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Bez prowizji od kupującego. Bez podatku pcc. Trzypokojowe mieszkanie szóstym piętrze we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki. Okna wychodzące na północ i południe. Zabezpieczenia: domofon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dawida

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

0% prowizji* apartament 2-pokojowy W centrum Lokalizacja: wrocław, centrum, ul. Dyrekcyjna/dawida. Nieruchomość: nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe na prestiżowymi bezpiecznym osiedlu Dyrekcyjna 33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

351 585 zł62 m² 5 690 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Bez prowizji od kupującego. Bez podatku pcc 2%! Opis mieszkania: trzypokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w bloku we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki/ okolice Armii Krajowej. Okna wychodzące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

393 720 zł68 m² 5 790 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Bez prowizji od kupującego. Bez podatku pcc 2%! Opis mieszkania: trzypokojowe mieszkanie na czwartym piętrze w siedmiopiętrowym budynku w bloku we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki/ okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

449 000 zł62 m² 7 242 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z Loggią borek. Budynek Z windą! Mieszkanie 62m2 składa się : - Salon ok.17,5m2 - Sypialnia ok 11m2 - Sypialnia ok 8,5m2 - Kuchnia ok 8m2 -WC ok 1,5m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

378 372 zł62 m² 6 090 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Bez prowizji od kupującego. Bez podatku pcc. Opis mieszkania: trzypokojowe mieszkanie na piątym piętrze we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki. Okna wychodzące na północ,południe. Zabezpieczenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

325 997 zł65 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Promocja- miejsce postojowe w hali garażowej o wartości 15000 zł gratis!- zapytaj również o inne promocje! Oferujemy również finansowanie. Opis mieszkania: słoneczne trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Klecina,Wrocław

302 157 zł53 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Osiedle jutrzenka - Tu kwitnie życie! Zachęcamy do zakupu nowego mieszkania w inwestycji Osiedle Jutrzenka. Przedmiotem oferty jest rodzinne trzypokojowe mieszkanie składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pretficza

Krzyki,Wrocław

582 000 zł97 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Wrocław, krzyki, pretficza - na sprzedaż Polecamy mieszkanie trzypokojowe na wrocławskich Krzykach. Mieszkanie dwupoziomowe z dużym 30 m.kw. tarasem. Na pierwszym poziomie przestronny pokój dzienny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lotnicza

Fabryczna,Wrocław

354 000 zł54 m² 6 560,42 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapytaj nas również o finansowanie. Opis mieszkania: przestronne, trzypokojowe mieszkanie na piątym piętrze w bloku we Wrocławiu w dzielnicy Fabryczna. Okna wychodzące na wschód,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Pereca

Fabryczna,Wrocław

269 000 zł54 m² 4 981 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Bardzo przytulne, dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie w kamienicy przy Placu Pereca. Mieszkanie 54m2 składa się z pokoju dziennego 22m2, sypialni 8m2, kuchni 13m2 z wyjściem na 4 - metrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

299 520 zł51 m² 5 850 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Mieszkanie 3-pokojowe 51,20 m2 z balkonem znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaporoska

Fabryczna,Wrocław

489 000 zł104 m² 4 716 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Polecam! Mieszkanie 4-pokojowe w kamienicy, na pierwszym piętrze, 2 balkony. Budynek Mieszkanie mieści się na 1 piętrze w kamienicy. Klatka schodowa do remontu. Obecnie zbierany jest fundusz na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lutyńska

Wrocław,dolnośląskie

250 000 zł56 m² 4 464,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

0% prowizji! cena mieszkania jak U dewelopera! promocja! antresola W cenie mieszkania! ostatnie wolne mieszkania W takim metrażu! możliwość zakupu mieszkania Z dofinansowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

274 013 zł50 m² 5 440 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Bez prowizji. Bez podatku pcc 2% Opis mieszkania: dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze w bloku we Wrocławiu, w dzielnicy Fabryczna. Okna wychodzące na południe. Zabezpieczenia: domofon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piłsudskiego

Stare Miasto,Wrocław

350 000 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: pełen rozkład / ogrzewanie miejskie / wolne od zaraz Mieszkanie o powierzchni 50,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

325 997 zł65 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odrzańska

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł68 m² 34 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie (68 m2) w samym sercu Wrocławia, rynek, centrum miasta, ulica Odrzańska/ Nożownicza 2 w pełni wyposażone pokoje: 1 sypialnia z podwójnym łóżkiem i szafą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Walońska

Stare Miasto,Wrocław

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! Serdecznie polecam przytulne dwu pokojowe mieszkanie w Centrum! Lokalizacja: stare Miasto Ilość pokoi: 2 Metraż: 40 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

269 730 zł45 m² 5 890 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Bez prowizji od kupującego. Bez podatku pcc 2%. Opis mieszkania: dwupokojowe mieszkanie na parterze we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki. Okna wychodzące na wschód. Ogrzewanie: miejskie. Dodatkowe atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Łowiecka

Śródmieście,Wrocław

248 666 zł39 m² 6 350 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

A gdyby tak zamieszkać na Nadodrzu… modne mieszkanie w krainie kontrastów Realizacja budynku Łowiecka 21 planowana jest na połowę 2018 roku. 7-piętrowy budynek będzie mieścił 56.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tymiankowa

Psie Pole,Wrocław

273 000 zł45 m² 6 066,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik śliczne, nowe, przytulne, 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie Z dużym balkonem I miejscem postojowym. Śliczne, nowe położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Sępolno

Sępolno,Wrocław

621 600 zł89 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Piękny apartament 4pokojowy ( kuchnia w aneksie lub oddzielna) w bajecznie położonej inwestycji na Sępolnie z dużym tarasem 36,50 m2 od strony południowo - zachodniej z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zyndrama z Maszkowic

Wrocław,dolnośląskie

419 760 zł38 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

O inwestycji Zyndrama, nowa prestiżowa inwestycja typu waterfront na wrocławskiej Kępie Mieszczańskiej, zachwyci każdego wielbiciela nowoczesnej, eleganckiej architektury. Lokalizacja w zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balonowa

Gądów Mały,Wrocław

289 000 zł53 m² 5 411,99 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie , zlokalizowane na 5 piętrze 7 piętrowego bloku z 2004 roku (winda), przy ulicy Balonowej na Gądowie Małym we Wrocławiu. Powierzchnia nieruchomości wynosi 53,40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dominikański

Stare Miasto,Wrocław

2 164 364 zł118 m² 18 414 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Doubletree by Hilton / Apartments Hilton - zostały dwa wolne lokale! Apartament posiada taras 41m2 Składa się z: *pokoju dziennego 33,50m2 *kuchni 7m2 *przedpokoju 14m2 *wc ok 3m2 *dwóch łazienek ok 6m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

347 760 zł38 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

**ostatni apartament o metrażu do 55m2 *** Funkcjonalny apartament z możliwością wydzielenia kuchni i zrobienia 2 osobnych pokoi. Centrum, z widokiem na rzekę i nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Sępolno

Sępolno,Wrocław

285 378 zł50 m² 5 754 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 2pokojowe z ogródkiem ok 20m2 (możliwy aneks/osobna kuchnia i zakup w MDM) w najczęściej wybieranej inwestycji we Wrocławiu. Składa się z: *salonu 18,5m2 z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Sępolno

Sępolno,Wrocław

341 825 zł60 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 3pokojowe z osobną kuchnią (możliwy aneks i zakup w MDM) w bajecznie położonej inwestycji na Sępolnie. Składa się z: *salonu 18m2 z tarasem *2 sypialni ok 12m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

1 800 zł41 m² 43,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk kościuszki / renoma / rozkład / ogrzewanie miejskie / centrum Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 41 m2 w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

687 900 zł96 m² 7 166 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

*** Dwupokojowe ok 96 m2 z dwoma dużymi tarasami ok 40m2 oraz 17m2 w inwestycji na Krzykach Południe 2,7 km od centrum Wrocławia) *** - - kupujący nie płaci 2% podatku pcc Doświadczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Torowa

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam! Mieszkanie w super stanie, 3 pokojowe, rozkładowe, dodatkowo z 32 metrowym tarasem w bloku z 2007 roku, funkcjonalna kuchnia drewniana w pełni wyposażona (piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Krzyki,Wrocław

299 000 zł54 m² 5 537,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Polecam na sprzedaż świetnie zlokalizowane mieszkanie 3 pokojowe o pow. 54m2 przy ul. Kruczej vis a vis lo nr 7, w bardzo bliskim sąsiedztwie sky tower. Nieruchomość idealna na inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Sępolno

Sępolno,Wrocław

279 630 zł50 m² 5 850 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 2pokojowe z osobną kuchnią (możliwy aneks i zakup w MDM) w najczęściej wybieranej inwestycji we Wrocławiu. Składa się z: *salonu 18m2 z tarasem *sypialni ok 12m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Trawowa

Muchobór Wielki,Wrocław

2 400 zł72 m² 33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English is just after polish descritpion, polecam do wynajęcia mieszkanie dwupoziomowe ( 72m2) w wysokim standardzie. Od 1 lipca 2017 Cena czynsz 2400 pln + opłaty 750 pln = 3150 pln Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

375 250 zł48 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Luksus na Starym Mieście. Mieszkania z aktem notarialnym. Bez prowizji biura. Inwestycję zaprojektowano z myślą o Tobie. Wybierając jedno z 70 mieszkań znajdziesz w nim coś, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Muchobór Wielki

Muchobór Wielki,Wrocław

299 000 zł58 m² 5 155,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz spokojnego miejsca do zamieszkania, zależy Ci na możliwości szybkiego wprowadzenia się, nie masz czasu na remont. To właśnie znalazłeś interesującą ofertę. Zapraszam Cię na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

344 850 zł60 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Serdecznie polecam! Mieszkanie 3-pokojowe 60,50 m2 z balkonem znajdujące się w nowej inwestycji na Sępolnie. Termin realizacji I kw 2018 r. Zalety inwestycji: - osiedlowe fitness, place.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Psie Budy

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł63 m² 41,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem, 62 m2, centrum Wrocławia Do wynajęcia mieszkanie w kamienicy przy ul. Psie Budy w centrum Wrocławia. Mieszkanie o powierzchni 62,5 m2 składa się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

299 000 zł50 m² 5 933 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Wyłączność W sdp! Przytulne 3 pokoje w nowym budownictwie, z windą, w cenie 299 tys. zł do negocjacji! Niski czynsz! Dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie położone jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

489 000 zł115 m² 4 267 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Świetna oferta! Mieszkanie szczególnie polecane jako inwestycja pod wynajem. Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie w kamienicy w pobliżu placu Grunwaldzkiego. Lokal składa się z: -.