dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 996 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 996 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

265 537 zł41 m² 6 550 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Komfortowy apartament 40,54m2 na 4 piętrze z tarasem 8,40m2. Składa się z salonu z aneksem, sypialni, przedpokoju i łazienki. Realizacja i odbiory mieszkań - 3 kwartał 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

343 600 zł56 m² 6 191 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

*** Trzypokojowe 55,42 m2 z balkonem w inwestycji na Krzykach 2,7 km od centrum Wrocławia) *** - - kupujący nie płaci 2% podatku pcc Doświadczenie dewelopera: 68 lat doświadczeń popartych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

340 000 zł51 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie położne przy Sky Tower. Okolice ul. Gwiaździstej. bardzo dobra komunikacja miejska. Niecałe dwa kilometry od rynku. Po wymianie instalacji elektrycznej oraz pionów. Łazienka oraz Kuchnia po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Jaworowa

Borek,Wrocław

4 600 zł120 m² 38,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Stylowe mieszkanie, do wynajęcia, w kamienicy z 1927 roku Polecam do wynajęcia stylowe mieszkanie w kamienicy ujętej w "leksykonie architektury Wrocławia" Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

469 000 zł130 m² 3 608 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne i klimatyczne mieszkanie 130m2 w kamienicy w doskonałej lokalizacji na Krzykach - ul. Przestrzenna - okol. Kamiennej/gajowej/dworca/aquaparku, uniwersytetu Ekonomicznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

595 680 zł82 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Komfortowy apartament 4 pokojowy 81,60m2 z możliwością wydzielenia kuchni. Centrum, z widokiem na rzekę i nowoczesną architekturę, posiada narożny taras 18,50 m2 , przeszklenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Krzywoustego

Karłowice,Wrocław

2 600 zł71 m² 36,62 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ładne 3 pokojowe mieszkanie mieszkanie z dużym balkonem. Doskonała lokalizacja. Polecamy 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 71 m2. W pełni umeblowane. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Looking for apartment? we will help you to find perfect place- call us! Lokalizacja: przy ul.Grota- Roweckiego Ilość pokoi: 2 Metraż: 50m2 Kuchnia: wyposażona Piętro: parter OPIS NIERUCHOMOŚCI: Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Wrocław

1 600 zł22 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! Serdecznie polecam na wynajem komfortową, nową kawalerkę znajdującą się w Centrum Wrocławia w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Klecina,Wrocław

222 528 zł36 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Osiedle jutrzenka - Tu kwitnie życie! Zachęcamy do zakupu nowego mieszkania w inwestycji Osiedle Jutrzenka. Przedmiotem oferty jest słoneczne dwupokojowe mieszkanie składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dominikański

Stare Miasto,Wrocław

1 188 929 zł93 m² 12 775 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Doubletree by Hilton / Apartments Hilton - zostały dwa wolne lokale! Apartament posiada taras ok 14m2 Składa się z: *pokoju dziennego 33m2 *kuchni 7m2 *przedpokoju 6m2 *wc ok 3m2 *dwóch łazienek ok 5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Sępolno

Sępolno,Wrocław

360 230 zł55 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Polecam dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na Sępolnie Mieszkanie składa się z: - salonu 19,77 mkw. - pokój 16,19 mkw. - kuchnia z holem 16,2 mkw. - łazienki 3,3 mkw. Standard:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

330 000 zł49 m² 6 735 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: tel. 3 pokoje po remoncie. Rozkład. Trzypokojowe, dwustronne i w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 położone w bloku po termomodernizacji w ok. Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

282 417 zł41 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Komfortowe studio 40,93m2 na 7 piętrze z tarasem 8m2. Możliwość wydzielenia osobnej sypialni. Realizacja i odbiory mieszkań - 3 kwartał 2018. Cena - 282 417 zł W wyjątkowym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ładna

Śródmieście,Wrocław

1 050 zł37 m² 28,38 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! Serdecznie polecam do wynajęcia przestronną kawalerkę przy ul. Ładnej. Lokalizacja: śródmieście, ul. Ładna Ilość pokoi: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

229 000 zł32 m² 7 105 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokoje rozkład przy zaporoskiej Mieszkanie dwupokojowe położone na parterze w pięciopiętrowym budynku z lat 70 w dzielnicy Krzyki Lokal składa się z: - pokój nr 1 ok. 14m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

365 990 zł61 m² 5 990 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Serdecznie polecam! Mieszkanie 3-pokojowe 61,10 m2 z balkonem znajdujące się w nowej inwestycji na Sępolnie. Termin realizacji I kw 2018 r. Zalety inwestycji: - osiedlowe fitness, place.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Główna

Fabryczna,Wrocław

259 324 zł50 m² 5 186,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk -! Wyjątkowa oferta! Mieszkania oddawane w stanie deweloperskim. Dostęp komunikacji sprawia że dojazd do centrum miasta zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Nowy Dwór,Wrocław

270 000 zł53 m² 5 094 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Informacje ogólne Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje,53m,I piętro,duży balkon,piwnica,ciche. Parking strzeżony.Świetna lokalizacja. Cena 270.000zł do negocjacji. Okolica ul.Strzegomskiej Nowy Dwór. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zakładowa

Śródmieście,Wrocław

341 190 zł60 m² 5 687 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Mieszkanie 3-pokojowe 60 m2 z balkonem oraz możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Krzyki,Wrocław

166 000 zł20 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w centrum usytuowana w cichym rejonie - ok. Powstańców Śl i Hallera. Mieszkanie jest niewielkie (20 m kwadratowych), lecz przytulne i całkowicie wystarczające dla 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Sępolno

Sępolno,Wrocław

272 160 zł39 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Polecam jasne, dwupokojowe mieszkanie w wysokim standardzie, w nowym budownictwie. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuch. 20,7 mkw - pokój 12,5 mkw - łazienki 3 mkw Standard:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zakładowa

Śródmieście,Wrocław

341 190 zł60 m² 5 687 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, Sępolno

Sępolno,Wrocław

228 160 zł37 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe w bajecznie położonej inwestycji na Sępolnie. Składa się z: *salonu z aneksem 19m2 z wyjściem na balkon *sypialni ok 10m2 *łazienki ok 4,5 m2 *hallu ok 4m2 Cena -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Sępolno

Sępolno,Wrocław

254 100 zł36 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Polecam jasną, kawalerkę w wysokim standardzie, w nowym budownictwie. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuch. 33,2 mkw - łazienki 3,1 mkw Standard: mieszkanie w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

399 000 zł76 m² 5 278 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Polecam! Mieszkanie w dzielnicy Krzyki, w ok. ul. Skarbowców, 4 pokojowe, w pełni rozkładowe, dwustronne. Układ mieszkania: mieszkanie mieści się w budynku z 1993r. na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

3 700 zł70 m² 52,86 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! Serdecznie polecam luksusowe, 2 - pokojowy apartament znajdujący się w nowoczesnej inwestycji Odra House, przy ul. Długiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Borek

Borek,Wrocław

2 250 zł51 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesny, 2-pokojowy Apartament zlokalizowany w pobliżu Parku Grabiszyńskiego. Mieszkanie o powierzchni 51 m2 usytuowane jest na drugim piętrze nowego apartamentowca, a na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

2 100 zł63 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! Serdecznie polecam dwupoziomowe, komfortowe, 3 - pokojowe mieszkanie znajdując się w zielonej, spokojnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traugutta

Krzyki,Wrocław

359 900 zł79 m² 4 547 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Duże ( 80 m2 ) mieszkanie w świeżo odrestaurowanej kamienicy! nowa cena - okazja inwestycyjna! Wszystkie media miejskie! Centrum miasta! Znakomita okazja inwestycyjna! - kilkuminutowy spacer do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

6 500 zł88 m² 73,86 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! Serdecznie polecam komfortowy apartament w samym sercu Wrocławia w okolicy ul. Księcia Witolda. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

282 417 zł41 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

680 000 zł108 m² 6 296 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Opiekun oferty: tel stylowe 4 pokoje na krzykach! Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie jednopoziomowe na III p. trzypiętrowego budynku z 2013 roku na Krzykach Układ pomieszczeń oraz ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Armii Krajowej

Krzyki,Wrocław

347 373 zł57 m² 6 089,99 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: słoneczne trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki. Okna wychodzące na wschód, z widokiem na inne budynki i zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

265 537 zł41 m² 6 550 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marchewkowa

Krzyki,Wrocław

1 600 zł55 m² 29,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe, przytulne mieszkanie!ul. Marchewkowa! Nieruchomość o powierzchni 55 m2. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego z jasnym aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Eleganckie mieszkanie w apartamentowcu Amsterdam w centrum miasta. idealna dla osoby ceniącej sobie komfort i wygodę. Mieszkanie dwupokojowe w pełni umeblowane i wyposażone. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Drzewieckiego

Fabryczna,Wrocław

329 000 zł83 m² 3 963,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Zzapraszam na bezpłatną prezentację - tel. Skrzydlata / balonowa / drzewieckiego okolice / rozkład pełen / jasne / balkon / niski budynek / mieszkanie Z ogromnym potencjałem Mieszkanie idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Legionów

Śródmieście,Wrocław

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie na 4 piętrze , słoneczne, ładne w centrum Wrocławia. Wyposażone w co miejskie, kuchenkę gazowo-elektryczną , pralkę, lodówko-zamrażarkę.Cena 1900zl, plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiślańska

Fabryczna,Wrocław

345 000 zł63 m² 5 476 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Dwustronne,rozkładowe mieszkanie po kapitalnym remoncie. Wymieniono instalacje elektryczną i wodną. Położono nowe kafle w łazience ,wc, kuchni oraz przedpokoju. Wymieniono okna i parapety.