dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 996 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 996 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 200 zł51 m² 43,14 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

- lokalizacja: blisko do centrum, w pobliżu Alei Wiśniowej - Ilość pokoi: 2 - Metraż: 51m2 - Piętro: 23/b opis nieruchomości: polecam do wynajęcia atrakcyjne, nowe mieszkanie, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Śródmieście,Wrocław

320 000 zł62 m² 5 120 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam przestronne mieszkanie z dużym potencjałem w cichej okolicy Mieszkanie składa się z: - salonu 20 mkw, - pokoju 16,3 mkw, - kuchni 10,2 mkw, - łazienki 3,1 mkw, - przedpokoju 4,1 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Krzyki,Wrocław

266 000 zł47 m² 5 708,15 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ok. Fatu! Mieszkanie trzypokojowe, położone na parterze w dziesięciopiętrowym budynku z lat 70 w dzielnicy Fabryczna. Lokal składa się z: - pokój nr 1 ok. 15m2 - pokój nr 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szklarska

Fabryczna,Wrocław

193 000 zł42 m² 4 549,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Do sprzedania od zaraz mieszkanie w cichej i spokojnej części Wrocławia na Osiedlu Pilczyce. Sprzedaję je z wielkim bólem, bo spędziłam w nim kawał życia. i gdyby nie to, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

2 800 zł57 m² 49,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowy dopiero wykończony apartament 57m2 z miejscem garażowym w inwestycji Centauris przy ul. Ślężnej. Lokalizacja: lokalizacja mieszkania gwarantuje dogodny i szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

220 000 zł33 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja! idealne dla pary I nie tylko. Polecam do sprzedaży słoneczne, wyremontowane mieszkanie w okolicy ul. Popowickiej o pow. 33m2, w bezpośredniej bliskości do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

206 233 zł24 m² 8 629 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! bez 2% podatku pcc! centrum miasta! Polecam na sprzedaż mieszkanie kawalerkę o pow. 23,90 mkw znajdującą się pięknej, całkowicie odrestaurowywanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

324 051 zł65 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: trzypokojowe mieszkanie na drugim piętrze we Wrocławiu w dzielnicy ołtaszyn/wysoka. Okna wychodzące na :wschód,zachód. Wykończenie: podłogi wylewka samopoziomująca; ściany tynk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

249 000 zł42 m² 5 928,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż mieszkanie W dzielnicy fabryczna! Mieszkanie po remoncie (wymienione okna, wycyklinowane podłogi, nowa instalacja elektryczna), z balkonem, jednostronne z oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

300 080 zł48 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka z antresolą (bez skosów) zlokalizowana na Krzykach w niesamowicie urokliwym miejscu wśród terenów zielonych pośród niskiej zabudowy. Każdy marzy o takim widoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jagodno

Jagodno,Wrocław

460 000 zł88 m² 5 227,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Krzyki- jagodno. Do sprzedania nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 88m2, położone na osiedlu o niskiej zabudowie i niepowtarzalnym klimacie, wybudowanym w 2012 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nyska

Krzyki,Wrocław

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: apartament, przy ul. Nyskiej, 10 min. do ferio gaj, 15 min.do RYNKU - Ilość pokoi: 2 - Metraż: 49m2 - Piętro:1/winda Oferta w TWOJE M Nieruchomości! OPIS NIERUCHOMOŚCI: Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wańkowicza

Muchobór Mały,Wrocław

510 000 zł82 m² 6 219,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Komfortowe mieszkanie dwupoziomowe Usytuowane na czwartym i piątym piętrze w nowym budynku z windą. Teren ogrodzony. Wokół dużo zieleni i terenów rekreacyjnych. Na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

457 100 zł65 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! bez 2% podatku pcc! winda, media miejskie centrum miasta! Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 65,30 mkw znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

274 983 zł39 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! bez 2% podatku pcc! winda, media miejskie centrum miasta! Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38,73 mkw znajdujące się na I piętrze pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

473 900 zł68 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! bez 2% podatku pcc! winda, media miejskie centrum miasta! Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 67,70 mkw znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

535 350 zł64 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! bez 2% podatku pcc! winda, media miejskie centrum miasta! Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 64,50 mkw znajdujące się na III piętrze pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pułaskiego

Stare Miasto,Wrocław

253 530 zł31 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie objęte promocją cenową! kameralny budynek, media miejskie, taras! ścisłe centrum miasta! Na sprzedaż jednopokojowy apartament Z tarasem o powierzchni 31,30 mkw znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Pereca

Krzyki,Wrocław

459 000 zł104 m² 4 413,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Gorąco polecam! Czteropokojowe, dwustronne, w pełni rozkładowe mieszkanie położone na wysokim parterze w czteropiętrowym budynku z 1993 roku w i spokojnym miejscu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

8 000 zł84 m² 95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowe, 4 pokojowe mieszkanie, dla naprawdę wymagającego klienta. Bardzo gustownie wykończone. Prestiżowa lokalizacja, ulica Księcia Witolda , w Apartamentowcu , marina II,Ścisłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Altanowa

Grabiszyn,Wrocław

296 500 zł52 m² 5 701,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż lokal mieszkalny o pow. 52m2 na cichym i bezpiecznym osiedlu Grabiszyn przy ul. Altanowej. W rejonie dominuje niska zabudowa.Mieszkanie jest rozkładowe ,usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

263 578 zł34 m² 7 750,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie objęte promocją cenową! kameralny budynek, media miejskie, taras! ścisłe centrum miasta! Na sprzedaż dwupokojowy apartament Z tarasem o powierzchni 34,01 mkw znajdujący się nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bzowy

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

370 000 zł55 m² 6 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Unikatowa oferta pięknego słonecznego mieszkania w centrum miasta - plac Bzowy. Mieszkanie dla wymagających, ceniących ciszę i spokój. Kameralny budynek składający się tylko z 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

449 280 zł62 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! bez 2% podatku pcc! winda, media miejskie centrum miasta! Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 62,40 mkw znajdujące się na v piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

244 081 zł24 m² 10 086 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż kawalerka na I piętrze nowego budynku w okolicy Dworca Głównego we Wrocławiu o pow 24,20m2. Doskonała inwestycja pod wynajem. Kompleks 56 nowocześnie urządzonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pułaskiego

Krzyki,Wrocław

243 172 zł34 m² 7 150,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie objęte promocją cenową! kameralny budynek, media miejskie, ścisłe centrum miasta! Na sprzedaż dwupokojowy apartament o powierzchni 34,01 mkw znajdujący się nowej kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

436 800 zł62 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! bez 2% podatku pcc! winda, media miejskie centrum miasta! Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 62,40 mkw znajdujące się na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 700 zł56 m² 30 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Stare Miasto - Przedmieście Oławskie - kościuszki/świstackiego Polecam do wynajęcia rozkładowe, umeblowane mieszkanie w centrum (1km od Dworca Głównego). Lokal o powierzchni 56m składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Deszczowa

Krzyki,Wrocław

449 000 zł82 m² 5 475,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Trzypokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze trzypiętrowym budynku przy ul. Deszczowej. Mieszkanie o powierzchni 82m2 składa się z: pierwsza kondygnacja to salon 22m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

363 300 zł52 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! bez 2% podatku pcc! winda, media miejskie centrum miasta! Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51,9 mkw znajdujące się na IV piętrze pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

329 000 zł58 m² 5 659,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Serdecznie polecam! Luksusowe mieszkanie! Luksusowe, stylowe mieszkanie o powierzchni 58,13 m2 usytuowane na parterze na kameralnym osiedlu z 2012 roku zlokalizowane w Kiełczowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

306 000 zł46 m² 6 652,17 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - Wojciech Natanek - stare miasto / 0% prowizji / balkon Na sprzedaż mieszkania deweloperskie 2,3,4-pokojowe w różnych rozkładach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

145 000 zł20 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1946

Sprzedam mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą w centrum Wrocławia, położone w niewielkiej odległości od Sky Tower, w dzielnicy Krzyki. Mieszkanie usytuowane na 2gim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ikara

Gądów Mały,Wrocław

269 000 zł46 m² 5 822,51 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bez pośredników - sprzedaje osoba prywatna. Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, kuchnią i łazienką. Powierzchnia 46,2 m2. Wejście z galerii. 5 piętro, winda, odświeżona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rysia

Popowice,Wrocław

499 000 zł74 m² 6 743,24 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Oferujemy Państwu trzypokojowy apartament o wysokim standardzie na osiedlu Popowice. Mieszkanie składa się z dużego salonu, dwóch sypialni, półotwartej kuchni, łazienki z wanną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wesoła

Krzyki,Wrocław

495 000 zł128 m² 3 867,19 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie W kamienicy na krzykach! super cena Mieszkanie o powierzchni 128 mkw na które składają się : - 2 sypialnie - salon z wykuszem -łazienka -kuchnia ze spiżarnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

379 000 zł59 m² 6 423,73 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - Wojciech Natanek - stare miasto / 0% prowizji / ciche / balkon Na sprzedaż mieszkania deweloperskie 2,3,4-pokojowe w różnych rozkładach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

198 600 zł39 m² 5 053,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39,30 m2 na Psim Polu. Zobacz wirtualny spacer po mieszkaniu! Polecam Państwa uwadze 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Wrocław

349 000 zł68 m² 5 124,82 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Polecam! Mieszkanie piękne 3-pokojowe w kamienicy na Śródmieściu dodatkowo z poddaszem przy Parku Tołpy. Mieszkanie znajduje się na ul. Nowowiejskiej na 5 piętrze w kamienicy z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bajana

Fabryczna,Wrocław

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 50 m2 znajdujące się na 5 p. 11 piętrowego bloku w nowej inwestycji Lokum Da Vinci z 2015 roku przy ul. Bajana. Mieszkanie jednostronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

429 000 zł84 m² 5 107,14 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - Wojciech Natanek - gaj / balkon / rozkładowe / piwnica Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 84m2 na które składa się: salon z wyjściem na.