dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 942 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 942 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Fabryczna,Wrocław

349 000 zł51 m² 6 867,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe ( 51 m2 ) na Grabiszynku. Cicha I zielona okolica. Mieszkanie idealne dla ludzi ceniących komfortowe warunki do odpoczynku oraz bliskość centrum i bogatej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dominikański

Stare Miasto,Wrocław

1 188 929 zł93 m² 12 774,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Doubletree by Hilton / Apartments Hilton - zostały dwa wolne lokale! Apartament posiada taras ok 14m2 Składa się z: *pokoju dziennego 33m2 *kuchni 7m2 *przedpokoju 6m2 *wc ok 3m2 *dwóch łazienek ok 5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

275 139 zł48 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Bez podatku pcc. Bez prowizji. Opis mieszkania: dwupokojowe mieszkanie na parterze w bloku we Wrocławiu, w dzielnicy Klecina. Wykończenie: podłogi wylewka samopoziomująca; ściany tynk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

246 015 zł35 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! bez 2% podatku pcc! winda, media miejskie centrum miasta! Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o pow. 34,65 mkw znajdujące się pięknej, całkowicie odrestaurowywanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Bema

Stare Miasto,Wrocław

373 250 zł54 m² 6 848,62 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**trzypokojowe mieszkanie 55 m2 z dużym ogródkiem ok 75 m2 składające się z dwóch sypialni, pokoju dziennego z aneksem, przedpokoju i łazienki** Rynek pierwotny - 0 % prowizji od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

235 000 zł46 m² 5 108,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Idealna inwestycja pod wynajem. Mieszkanie tuż przy Galerii Dominikańskiej. Rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,1m2 , położone na 5 piętrze w pięciopiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Sępolno

Sępolno,Wrocław

228 160 zł37 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe w bajecznie położonej inwestycji na Sępolnie. Składa się z: *salonu z aneksem 19m2 z wyjściem na balkon *sypialni ok 10m2 *łazienki ok 4,5 m2 *hallu ok 4m2 Cena -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bajana

Fabryczna,Wrocław

479 000 zł69 m² 6 922,97 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Super oferta! Ciche, przytulne, mieszkanie trzypokojowe z dużym balkonem, położone na piątym piętrze w pięciopiętrowym budynku z windą, z 2010 roku w dzielnicy Fabryczna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Łowiecka

Śródmieście,Wrocław

223 493 zł35 m² 6 450 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

A gdyby tak zamieszkać na Nadodrzu… modne mieszkanie w krainie kontrastów Realizacja budynku Łowiecka 21 planowana jest na połowę 2018 roku. 7-piętrowy budynek będzie mieścił 56.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

228 782 zł31 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

0% prowizji od kupującego! bez 2% podatku pcc! winda, media miejskie centrum miasta! Polecam na sprzedaż kawalerka o powierzchni 31,34 mkw znajdujące się na III piętrze pięknej, całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Księże Małe

Księże Małe,Wrocław

283 000 zł60 m² 4 716,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Księże małe.ZIELONA, CICHA OKOLICA. Do sprzedania mieszkanie wielkości 60m2, 4- pokojowe, usytuowane na 1 piętrze budynku z cegły z 1930 roku. Mieszkanie dwustronnie rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Piastów

Oporów,Wrocław

620 000 zł78 m² 7 918,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Wyjatkowo atrakcyjny, jasny i słoneczny, 3-pokojowy apartament o pow. 78,30 mkw, położony na 1 piętrze w budynku 3 piętrowym z windą, na nowoczesnym i kameralnym osiedlu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowa

Stare Miasto,Wrocław

529 000 zł63 m² 8 437 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 3-pokojowe ( 63 m2 ) w nowym budynku z 2007 roku. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe. Przestronna winda od poziomu "zero" oferta znakomita dla: *osób szukających ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

371 697 zł62 m² 5 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Bez podatku pcc. Bez prowizji. Opis mieszkania: trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku we Wrocławiu, w dzielnicy Klecina. Wykończenie: podłogi wylewka samopoziomująca; ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

2 250 zł48 m² 46,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia w pełni rozkładwe mieszkanie 2-pokojowe z odzielną kuchnią. Mieszkanie na nowym osiedlu blisko centrum miasta - ul. Tęczowa. Mieszkanie składa się z dwóch odzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

585 000 zł106 m² 5 524,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Polecam dwupoziomowe mieszkanie z dużym balkonem w nowym budownictwie z 2010 r. Funkcjonalnie i praktycznie zaaranżowane w malowniczej, spokojnej z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

225 940 zł32 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! bez 2% podatku pcc! winda, media miejskie centrum miasta! Polecam na sprzedaż obszerną kawalerkę o powierzchni 31,60 mkw znajdującą się na VI piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

265 537 zł41 m² 6 550 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowy apartament 40,54m2 na 4 piętrze z tarasem 8,40m2. Składa się z salonu z aneksem, sypialni, przedpokoju i łazienki. Realizacja i odbiory mieszkań - 3 kwartał 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

371 697 zł62 m² 5 950,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gajowa

Gaj,Wrocław

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe na Krzykach, w okolicy ul. Glinianej/hubskiej. Mieszkanie dwustronne, w pełni rozkładowe. Składa się z dwóch osobnych pokoi, słonecznej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwaldzki

Śródmieście,Wrocław

490 000 zł61 m² 7 980,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie idealne pod wynajem przy pl. Grunwaldzkim. Polecam przestronne, mieszkanie trzypokojowe z otwartą kuchnią, położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowej zrewitalizowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

275 947 zł55 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie 3 pokoje 55,30m2 z możliwością wydzielenia osobnej kuchni z balkonem 6m2 za jedyne 4990 zł za m2 - cena 275 947 zł z miejscem postojowym w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

2 500 000 zł306 m² 8 169,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Do sprzedania duże, prawie 230 m2 mieszkanie znajdujące się na parterze dużej, pięknej, poniemieckiej willi z początku XIX wieku w dzielnicy Śródmieście. Lokum jest bardzo dobrze odnowione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

249 281 zł35 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! bez 2% podatku pcc! winda, media miejskie centrum miasta! Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35,11 mkw znajdujące się na I piętrze pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Młodych Techników

Szczepin,Wrocław

199 000 zł24 m² 8 155,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

We speak english. For sale 1 room flat in the centre of Wroclaw. 15 min walk to Rynek, 5 min to trms stop, 2 min to bus. For more information call Viber: polecam do sprzedaży kawalerkę w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

290 000 zł66 m² 4 405,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Polecam Państwu do sprzedaży mieszkania 2 pokojowe z miejscem postojowym na komfortowym osiedlu Psie Pole Zgorzelisko. Bez prowizji! Powierzchnia mieszkania 65,82 m2 z możliwością zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

249 281 zł35 m² 7 100 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

249 281 zł35 m² 7 100 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modra

Fabryczna,Wrocław

235 000 zł36 m² 6 527,78 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zadzwoń - wojciech natanek zapraszam na bezpłatną prezentację! - kozanów / balkon / klimatyzacja Mieszkanie o powierzchni 35,6m2 składa się z 2 pokoi (16m2 , 9m2) z mniejszego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

349 000 zł63 m² 5 539,68 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik śliczne mieszkanie po remoncie. 4 pokojowe, z loggią, rozkładowe I dwustronne. 4 pokojowe mieszkanie z loggią, położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

347 760 zł38 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

**ostatni apartament o metrażu do 55m2 *** Funkcjonalny apartament z możliwością wydzielenia kuchni i zrobienia 2 osobnych pokoi. Centrum, z widokiem na rzekę i nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Główna

Wrocław,dolnośląskie

217 975 zł47 m² 4 598,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

0% prowizji cena mieszkania jak U dewelopera! gotowa inwestycja! ostatnie dostępne mieszkania! Przestronne mieszkanie na wysokim parterze w bloku mieszkalnym we Wrocławiu, w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

142 480 zł27 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

0% prowizji! cena mieszkania jak U dewelopera! odbiór mieszkań I kw. 2018 r. DO mieszkania przynależy taras O powierzchni 7.5 m2 Przestronne mieszkanie o powierzchni 27.40 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

324 250 zł65 m² 4 973,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jednopoziomowe 3 pokoje 67,30m2 za jedyne 4 973 zł za m2 - cena promocyjna 324 250 zł z miejscem postojowym w garażu podziemnym w cenie! ***możliwość wydzielenia osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Główna

Wrocław,dolnośląskie

217 975 zł47 m² 4 598,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szewska

Stare Miasto,Wrocław

549 000 zł65 m² 8 446,15 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację Osoba prowadząca; ok szewska / kuźnicza / 2 pokoje / jasne / centrum miasta Mieszkanie położone na 3 piętrze z 4 w kamienicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

240 903 zł34 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

0% prowizji od kupującego! bez 2% podatku pcc! winda, media miejskie centrum miasta! Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 33,5 mkw znajdujące się na Ii piętrze pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

221 507 zł31 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! bez 2% podatku pcc! winda, media miejskie centrum miasta! Polecam na sprzedaż obszerną kawalerkę o powierzchni 30,98 mkw znajdującą się na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Fabryczna,Wrocław

695 000 zł182 m² 3 818,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

5-pokojowe, stylowe, na mieszkanie lub lokal biurowy Polecam gorąco atrakcyjne, 5-pokojowe mieszkanie o pow. 182 m2 położone na 2 piętrze w 4-kondygnacyjnej kamienicy z 1920 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Katowicka

Krzyki,Wrocław

283 000 zł60 m² 4 716,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 mkw znajdujące się na 1p. dwupiętrowego, ceglanego budynku w bardzo spokojnej części osiedla Księże Małe na ulicy Katowickiej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielna

Psie Pole,Wrocław

395 000 zł65 m² 6 076,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65 m2.Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (25,08 m2), sypialni (11,31 m2), sypialni (10,44.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij