dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 997 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 997 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Marszowice,Wrocław

409 999 zł74 m² 5 527,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Rok budowy 2011r, budynek z windą, duży balkon, wyposażenie w cenie. W pełni urządzone, komfortowe 3-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze o powierzchni 74,18 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Sępolno

Sępolno,Wrocław

519 840 zł68 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament 3pokojowy ( kuchnia w aneksie lub oddzielna) w bajecznie położonej inwestycji na Sępolnie z dużym tarasem 36m2 od strony południowej z pięknym i niepowtarzalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

687 900 zł96 m² 7 165,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

*** Dwupokojowe ok 96 m2 z dwoma dużymi tarasami ok 40m2 oraz 17m2 w inwestycji na Krzykach Południe 2,7 km od centrum Wrocławia) *** - - kupujący nie płaci 2% podatku pcc Doświadczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Sępolno

Sępolno,Wrocław

333 360 zł46 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament dwupokojowy ( kuchnia w aneksie lub oddzielna) w bajecznie położonej inwestycji na Sępolnie z dużym tarasem 28m2 od strony południowej z pięknym i niepowtarzalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

262 487 zł37 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! bez 2% podatku pcc! winda, media miejskie centrum miasta! Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 36,97 mkw znajdujące się na I piętrze pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bema

Stare Miasto,Wrocław

266 136 zł34 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowy apartament ok 35m2 na 6 piętrze od strony południowo - zachodniej składające się z sypialni, pokoju dziennego z aneksem, przedpokoju i łazienki. Idealne miejsce pod zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gubińska

Nowy Dwór,Wrocław

320 000 zł64 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

| okazja!tylko 320 000 zł przy szybkiej transakcji! Na sprzedaż bardzo ładne 3-pokojowe mieszkanie, po remoncie. Mieszkanie w pełni rozkładowe. Składa się z trzech niezależnych pokoi (salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

227 997 zł38 m² 6 042,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni 38m2 w kameralnej zabudowie na zielonej Klecinie, blisko Parku Klecińskiego, szkół, obwodnicy i autostrady. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Wrocław

279 000 zł60 m² 4 643,81 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe, balkon, z kw, niski czynsz, super okolica! nowa cena! Polecam mieszkanie 2-pokojowe z balkonem o pow. 60 m2 położone w okolicy ulic Nowowiejskiej i Żeromskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

249 281 zł35 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! bez 2% podatku pcc! winda, media miejskie centrum miasta! Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35,11 mkw znajdujące się na I piętrze pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

353 500 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! bez 2% podatku pcc! winda, media miejskie centrum miasta! Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50,50 mkw znajdujące się na parterze pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mulicka

Psie Pole,Wrocław

419 000 zł87 m² 4 816,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, gustownie zaaranżowanego mieszkania ( 87 mkw powierzchni użytkowej ) usytuowanego we Wrocławiu przy ul. Mulickiej ( Centrum Psiego Pola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Horbaczewskiego

Fabryczna,Wrocław

335 000 zł79 m² 4 240,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - Wojciech Natanek - ok. Horbaczewskiego / rozkład / 2 balkony W pełni rozkładowe mieszkanie z dużym potencjałem o powierzchni 79m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

206 882 zł28 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! bez 2% podatku pcc! winda, media miejskie centrum miasta! Polecam na sprzedaż mieszkanie kawalerkę o pow. 29,74 mkw znajdującą się pięknej, całkowicie odrestaurowywanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ziemowita

Stare Miasto,Wrocław

3 500 zł68 m² 51,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na wynajem - stare miasto! Mieszkanie o pow. 68mkw w Apartamentowcu Solo 11 z 2013 roku w ścisłym Centrum Wrocławia. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Krzyki,Wrocław

269 000 zł47 m² 5 723,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 mkw. na osiedlu Cztery Pory Roku przy ul.ViValdiego. Budynek z 2003 r.z nową elewacja. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze .Niespotykany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Karłowice

Karłowice,Wrocław

335 000 zł71 m² 4 718,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Karłowice. Mieszkanie o wielkości 71m2, 3- pokojowe z dużym balkonem, na 4 piętrze, w 4-piętrowym bloku mieszkalnym z 1980r. Mieszkanie w pełni rozkładowe, 3 przestronne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pretficza

Borek,Wrocław

249 000 zł48 m² 5 187,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta propozycja jest dla Ciebie. Polecam do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe w pełni rozkładowe o powierzchni 48m 2. Lokalizacja mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ziemowita

Stare Miasto,Wrocław

430 000 zł47 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż! Mieszkanie o pow. 47,3mkw w Apartamentowcu Solo 11 z 2013 roku w ścisłym Centrum Wrocławia. Na powierzchnię mieszkania składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szybowcowa

Fabryczna,Wrocław

259 000 zł34 m² 7 617,65 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Nowoczesna kawalerka Z oddzielną kuchnią! Polecam nowoczesną kawalerkę z oddzielną kuchnią po kapitalnym remoncie 2015 r. Mieszkanie jest jednostronne (płn./zach.) Zadbane, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

264 901 zł37 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! bez 2% podatku pcc! winda, media miejskie centrum miasta! Polecam na sprzedaż mieszkanie kawalerkę o pow. 37,31 mkw znajdującą się pięknej, całkowicie odrestaurowywanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

240 051 zł34 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

0% prowizji od kupującego! bez 2% podatku pcc! winda, media miejskie centrum miasta! Polecam na sprzedaż kawalerka o powierzchni 33,81 mkw znajdujące się na IV piętrze pięknej, całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Śródmieście,Wrocław

237 000 zł51 m² 4 674,56 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Super oferta! 2 pokoje W centrum! Dwupokojowe mieszkanie plus duży niski pokój ok. 1,7m, położone na piątym piętrze w kamienicy, tylko 2 minuty od Galerii Dominikańskiej. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

239 732 zł33 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

0% prowizji od kupującego! bez 2% podatku pcc! winda, media miejskie centrum miasta! Polecam na sprzedaż kawalerka o powierzchni 32,84 mkw znajdujące się na IV piętrze pięknej, całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Ołbin

Ołbin,Wrocław

450 000 zł77 m² 5 844,16 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Śródmieście. Przestronne mieszkanie o powierzchni 77m2, na 2 piętrze w 5 piętrowym nowoczesnym budynku mieszkalnym, wybudowanym w 1995 r. Mieszkanie jest rozkładowe. Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszki

Krzyki,Wrocław

225 000 zł44 m² 5 113,64 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

PO remoncie, w centrum. Polecam na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o pow. 44 mkw zlokalizowane przy ul. Kościuszki we Wrocławiu. Na całkowitą powierzchnię składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

217 102 zł30 m² 7 300 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

3 300 zł63 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dostępna od zaraz, klucze w biurze. Nowe, pierwszy wynajem! Luksusowo wykończone mieszkanie położone w Centrum, przy ul. Romana Dmowskiego, inwestycja Amsterdam. Mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

481 358 zł80 m² 6 000,47 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe, 5 pokojowe o pow. 80,22m2 z 8m2 balkonem. Mieszkanie mieści się na V piętrze nowego budynku znajdującego się na granicy Starego Miasta oraz Południa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

235 365 zł33 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

0% prowizji od kupującego! bez 2% podatku pcc! winda, media miejskie centrum miasta! Polecam na sprzedaż ,mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 33,15 mkw znajdujące się na IV piętrze pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

239 221 zł33 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! bez 2% podatku pcc! winda, media miejskie centrum miasta! Polecam na sprzedaż mieszkanie kawalerkę o pow. 32,77 mkw znajdującą się pięknej, całkowicie odrestaurowywanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

226 277 zł32 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

0% prowizji od kupującego! bez 2% podatku pcc! winda, media miejskie centrum miasta! Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 31,87 mkw znajdujące się na II piętrze pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawła

Stare Miasto,Wrocław

278 000 zł40 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik stare miasto -okolice pl. Jana pawła II. 2 pokojowe, przytulne, po remoncie, mieszkanie: położone na ostatnim piętrze w 10 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

231 059 zł44 m² 5 216,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja - 2 pokoje z ogródkiem ok 18 m2 z możliwością wydzielenia osobnej kuchni tylko 231 059 pln - 5190 zł za m2 z miejscem postojowym w garażu podziemnym w cenie! dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

265 000 zł43 m² 6 162,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w budynku z 2002 roku na czwartym piętrze.Blok posiada windę oraz możliwość wykupu miejsca parkingowego w garażu podziemnym (16000 zł). Mieszkanie po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

6 000 zł141 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Osoba prowadząca tel. Polecam ekskluzywny apartament o pow. 141m2 w samym sercu wrocławskiego rynku. Nieruchomość usytuowana jest w odrestaurowanej, nowocześnie wykończonej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

6 000 zł133 m² 45,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Osoba prowadząca tel. Polecam ekskluzywny apartament o pow. 133m2 w samym sercu wrocławskiego rynku. Nieruchomość usytuowana jest w odrestaurowanej, nowocześnie wykończonej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osobowicka

Wrocław,dolnośląskie

249 999 zł59 m² 4 237,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

3 pokoje, ogródek, t. Mieszkanie bardzo dobrze skomunikowane z centrum Wrocławia. Polecam mieszkanie trzypokojowe z osobną kuchnią, położone na parterze w czteropiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lotnicza

Gądów Mały,Wrocław

339 000 zł64 m² 5 296,88 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością polecam Państwu pięknie wyremontowane i estetycznie wykończone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64m2, znajdujące się w okolicy ul. Lotniczej i ul. Na Ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

280 000 zł48 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik centrum miasta! 2 pokojowe ładne mieszkanie Z balkonem I klimatyzacją. 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie w centrum miasta w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

287 793 zł38 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie objęte promocją cenową! kameralny budynek, media miejskie, taras! ścisłe centrum miasta! Na sprzedaż dwupokojowy apartament Z tarasem o powierzchni 37,62 mkw znajdujący się nowej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij