dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 997 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 997 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rymarska

Borek,Wrocław

1 699 zł40 m² 42,48 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 40 m2 w nowej inwestycji dewelopera Ronson z 2016r. W skład mieszkania wchodzą: - sypialnia z dużą szafą - salon z kuchnia z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bema

Stare Miasto,Wrocław

291 400 zł41 m² 7 149,17 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe 40,76 m2 - Taras o pow, 9,1 m2 z widokiem na Ostrów Tumski Idealne pod inwestycję bądź osób ceniących bliskość centrum. Brak podatku pcc 0 % prowizji od Kupującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

235 759 zł44 m² 5 390 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze we Wrocławiu w dzielnicy ołtaszyn/wysoka. Okna wychodzące na wschód. Wykończenie: podłogi wylewka samopoziomująca; ściany tynk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

230 448 zł44 m² 5 189,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie bez prowizji kupującego, bez podatku pcc. Opis mieszkania: dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze we Wrocławiu w dzielnicy ołtaszyn/wysoka. Okna wychodzące na zachód. Wykończenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wysoka

Krzyki,Wrocław

1 200 zł29 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

** oferta prywatna ** Kawalerka ok 30m2 z wyodrębnioną kuchnią idealna dla singla lub pary. Przedpokój z dużą szafą, mieszkanie w pełni umeblowane. *mieszkanie wolne od 1 marca *2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

1 650 000 zł112 m² 14 732,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław, rynek luksusowe mieszkanie o pow. 112 m2 na sprzedaż. Idealne zarówno do zamieszkania jak I pod biuro / gabinet / kancelarię Ekskluzywny penthouse w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gosławicka

Fabryczna,Wrocław

304 000 zł52 m² 5 846,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferta dostępna tylko W naszym biurze. Mieszkanie rozkładowe, 2-stronne z balkonem w budynku z 2006 roku przy ul. Gosławickiej. W ustawnych pokojach o powierzchni 20 i 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Staszica

Wrocław,dolnośląskie

288 486 zł47 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie ok. 46,5 m2 na 1 piętrze z balkonem, 10 min pieszo do Rynku. Rynek pierwotny - 0 % prowizji od Kupującego oraz darmowa pomoc naszego doradcy przy zaciągnięciu kredytu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

6 000 zł100 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowy apartament na Starym Mieście! Apartament o pow. 100 mkw, składa się z przestronnego salonu połączonego z aneksem kuchennym, dwóch niezależnych sypialni w tym jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Alpejska

Krzyki,Wrocław

326 000 zł54 m² 5 981,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Klient Komfortowe = 2 pokojowe = 54,5 m2 = ul. Alpejska = tel. Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 54,5 m2 , na drugim piętrze w czterokondygnacyjnym apartamentowcu z 2000 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

299 000 zł50 m² 5 980 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ładne, w pełni rozkładowe mieszkanie. We Wrocławiu, na Psim Polu , przy ul. Poleskiej. Budynek z 2001 roku. Wybudowany w nowoczesnej technologii, szerokie wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

218 400 zł38 m² 5 747,37 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 38 m2 z ogródkiem 21 m2. 3 km od Rynku, ul. Obornicka cena brutto: 218 400 zł Rynek pierwotny - 0 % prowizji Kupujący nie płaci podatku pcc - czyli 2% wartości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jesionowa

Krzyki,Wrocław

2 000 zł44 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Śliczne 2pok. z osobną kuchnią *osiedle Innova * miejsce parkingowe w cenie - pierwszy najem Krzyki/ Piękna/ Jesionowa Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią [44 m2] na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Karmelkowa

Krzyki,Wrocław

260 226 zł48 m² 5 398,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ustawne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48,2 m2 z osobną kuchnią i ogródkiem 26,5m2 blisko Parku Klecińskiego, szkół, obwodnicy i autostrady. Mieszkanie posiada ogródek 26 2m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

347 760 zł38 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

**ostatni apartament o metrażu do 55m2 *** Funkcjonalny apartament z możliwością wydzielenia kuchni i zrobienia 2 osobnych pokoi. Centrum, z widokiem na rzekę i nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

269 000 zł39 m² 6 886,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie o powierzchni ok.39m, dwupokojowe, na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku. Mieszkanie mieści się na prestiżowym, kameralnym osiedlu w wyjątkowo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piławska

Gaj,Wrocław

289 000 zł70 m² 4 134,48 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Do sprzedaży mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 69,9 m2 położone na osiedlu Gaj. Mieszkanie usytuowane na 9 pietrze w 9-cio piętrowym budynku , składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pirenejska

Gaj,Wrocław

581 047 zł86 m² 6 768,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie willowe Oferujemy wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie willowe o powierzchni 85,87mkw na parterze z tarasem i ogrodem. Na powierzchnię mieszkania składają się 3 sypialnie, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

507 966 zł81 m² 6 294 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Do sprzedaży obszerny apartament zlokalizowany przy głównej ulicy w centrum miasta o pow 80,71 m2, usytuowany na III piętrze nowego budynku. Ostatnie apartamenty w tej wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hiszpańska

Fabryczna,Wrocław

390 000 zł69 m² 5 652,17 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W pełni rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Hiszpańskiej. Słoneczny pokój dzienny powstał z dwóch pomieszczeń i w chwili obecnej ma powierzchnię 21 m2, 2 sypialnie (10 m2 i 9m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Czysta

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł67 m² 44,78 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie apartamentowe o powierzchni 67 mkw wykończone w najwyższym standardzie (piękna, włoska glazura, parkiet dębowy bielony, detal w łazience- gipsowa sztukateria, kryształowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

253 904 zł48 m² 5 258,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

**możliwość dofinansowania MDM z puli 2017** Komfortowe mieszkanie dwupokojowe z osobną kuchnią o powierzchni 48,28 m2 w kameralnej zabudowie na granicy zielonej Kleciny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kukuczki

Gaj,Wrocław

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia Gaj / Kukuczki / Borowska ul. Kukuczki 7 Mieszkanie z prywatnym miejscem postojowym Do wynajęcia (pierwszy najemca), wyposażone, komfortowe 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Sępolno

Sępolno,Wrocław

333 360 zł46 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament dwupokojowy ( kuchnia w aneksie lub oddzielna) w bajecznie położonej inwestycji na Sępolnie z dużym tarasem 28m2 od strony południowej z pięknym i niepowtarzalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

260 226 zł48 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

**możliwość dofinansowania MDM z puli 2017** Komfortowe mieszkanie dwupokojowe z osobną kuchnią o powierzchni 48,19 m2 w kameralnej zabudowie na granicy zielonej Kleciny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

190 740 zł35 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Wygodna komunikacja z centrum Wrocławia, funkcjonalne mieszkania, wiele miejsc parkingowych, bogata infrastruktura. W ramach pierwszego etapu inwestycji zaplanowano budowę trzech kameralnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, al. Poprzeczna

Psie Pole,Wrocław

139 000 zł25 m² 5 560 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 1 - pokojowego mieszkania, o powierzchni 24,63 mkw, położonego przy ul. Poprzecznej we Wrocławiu ( Psie Pole / Sołtysowice ). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

2 250 zł39 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* luksusowy apartament przy ogrodzie botanicznym Lokalizacja: wrocław, śródmieście, ul.Matejki/Sienkiewicza Nieruchomość: Do wynajęcia od stycznia 2017 klimatyczny apartament 2-pok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

351 528 zł64 m² 5 462,75 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Bez prowizji od kupującego. Bez podatku pcc. Opis mieszkania: trzypokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w bloku we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki. Okna wychodzące na północ,wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piławska

Gaj,Wrocław

1 550 zł47 m² 33,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu dwupokojowego mieszkania położonego we Wrocławiu przy ul. Piławskiej ( Krzyki - Gaj ) o powierzchni 46,70 mkw. Mieszkanie usytuowane jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Fabryczna,Wrocław

218 000 zł35 m² 6 228,57 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 35 mkw położonego we Wrocławiu przy ul. Grabiszyńskiej, na wysokości Placu Srebrnego i Stadionu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

319 900 zł65 m² 4 942,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecam! Wysoki parter - idealne biuro, kancelarie, usługi. Do sprzedania mieszkanie w przedwojennej kamienicy. Zachowane oryginalne łuki okien, drewniane drzwi wewnętrzne, deski na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

439 000 zł56 m² 7 769,91 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż piękny apartament / Budynek krzycka 92 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego apartamentu ( 56,50 mkw ) usytuowanego w budynku o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

2 200 zł73 m² 30,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Okazja*3pokojowe mieszkanie 73m2*krzyki* ołtaszyn ** Powierzchnia pomieszczeń: pokój 1 - 25m2 Pokój 2 14m2 Pokój 3 -11m2 Kuchnia - 10m2 Łazienka - 5m2 Przedpokój 8m2 Miłe sąsiedztwo , wiele rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ruska

Stare Miasto,Wrocław

2 300 zł82 m² 28,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze! Dostępne od zaraz! Przestronne mieszkanie położone w samym centrum, przy ul. Ruskiej. Mieszkanie o pow. 82 mkw, położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gosławicka

Fabryczna,Wrocław

1 300 zł52 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wstrzymana. Oferta dostępna tylko W naszym biurze. Mieszkanie rozkładowe, 2-stronne z balkonem w budynku z 2006 roku przy ul. Gosławickie W ustawnych pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gaj

Gaj,Wrocław

270 000 zł39 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży mieszkanie po generalnym remoncie, położone na czwartym piętrze w bloku z windą w prestiżowej dzielnicy Krzyki Gaj. Mieszkanie o powierzchni 39 mkw w super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Prądzyńskiego

Stare Miasto,Wrocław

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne od zaraz, nowe. Luksusowo wykończone mieszkanie położone w Centrum, przy ul. Ignacego Prądzyńskiego (inwestycja atc), boczna Kościuszki. Mieszkanie o pow. 48 m2, położone na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Gądów Mały

Gądów Mały,Wrocław

380 000 zł76 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Gądów mały.Do sprzedania zadbane mieszkanie 4- pokojowe o pow. 76m2 w 10- cio piętrowym budynku z 1986 roku. Mieszkanie w pełni rozkładowe; składa się z czterech ustawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kościuszki

Rakowiec,Wrocław

2 300 zł43 m² 53,15 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa Papiernia-mieszkanie na wynajem w odrestaurowanym budynku byłej fabryki papieru. Oryginalne ceglane ściany, wysokość pomieszczeń 3 metry. Dla ceniących sobie bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

2 200 zł100 m² 22 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie 3- pokoje w centrum Polecamy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 100 m2 składające się z dużej kuchni, łazienki, wc z pralnią. Kolejny poziom to dwie wygodne.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij