dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 996 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 996 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wesoła

Krzyki,Wrocław

250 000 zł45 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Polecam! Dwupokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 45 m2 położone w bloku po termomodernizacji na Krzykach. Mieszkanie składa się z 2 pokoi ( ok. 16 m2 i ok. 12 m2 ),osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bajana

Fabryczna,Wrocław

369 000 zł67 m² 5 507,46 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Piękne, dwustronne, trzypokojowe mieszkanie, położone na trzecim piętrze w siedmiopiętrowym budynku z 1991 r w okol. ul. Drzewieckiego. Lokal o powierzchni 67m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szybowcowa

Fabryczna,Wrocław

259 000 zł47 m² 5 498,94 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Super oferta! Polecam dwupokojowe mieszkanie. Mieszkanie o pełnym rozkładzie. Budynek został wybudowany w latach 80. Mieszkanie jest dwustronne (płn./POŁ). Nasłonecznione i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

269 000 zł43 m² 6 255,81 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Polecam gorąco! Komfortowe mieszkanie znajdujące się w zielonej i atrakcyjnej dzielnicy Gądów Mały. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym i balkonem, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hłaski

Fabryczna,Wrocław

450 000 zł78 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Polecam! Na sprzedaż bardzo ładne i zadbane mieszkanie na spokojnym osiedlu w dzielnicy Fabryczna w okolicy ul. Marki Hłaski. Gotowe do wprowadzenia bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marchewkowa

Krzyki,Wrocław

269 000 zł44 m² 6 085,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Gorąco polecam! Mieszkanie 2-pokojowe, w pełni rozkładowe na Krzykach - Klecinie o powierzchni 44,20 mkw. Mieszkanie jest rozkładowe, składa się z salonu ( 17,2 m2), kuchni ( 7,6 m2) ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Śródmieście,Wrocław

469 000 zł92 m² 5 097,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Duże, luksusowo zrobione mieszkanie w centrum! obniżka ceny - 5 tys. /m2! W pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe ( 92 m2). Mieszkanie dla ludzi z nieprzeciętną fantazją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

369 000 zł72 m² 5 125 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Okazja! Mieszkanie 4 pok 72m2 w cenie 369 tys. Mieszkanie 4 pokojowe (w pełni rozkładowe) w bardzo dobrej cenie! Doskonałe dla rodziny jak i pod inwestycję- do własnej aranżacji. Cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

199 000 zł24 m² 8 122,45 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Gorąco polecam! Kawalerka, położona na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Krawieckie. Lokal o powierzchni 24,5m2 składa się z dużego pokoju ok.18m2, aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kruszwicka

Stare Miasto,Wrocław

229 000 zł39 m² 5 856,78 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Gorąco polecam! mieszkanie idealne pod wynajem dla studentów! Gorąco polecam piękne dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie na Placu Strzegomskim! Mieszkanie dwustronne, południowo-wschodnia ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

329 000 zł67 m² 4 924,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Super oferta! 4 pokoje w centrum miasta 329 000zł Polecam rozkładowe czteropokojowe mieszkanie. Budynek został wybudowany w latach trzydziestych. Kamienica z cegły więc mieszkanie ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bzowa

Fabryczna,Wrocław

239 000 zł37 m² 6 459,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Super oferta! mieszkanie W centrum miasta Na sprzedaż, dwustronne, dwupokojowe i rozkładowe mieszkanie położone na czwartym pietrze, czteropiętrowego bloku z 1960 r. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wróbla

Borek,Wrocław

299 000 zł47 m² 6 325,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do wynajęcia trzypokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie znajdujące się na I piętrze poniemieckiej kamienicy Z mediami miejskimi położonej przy ulicy Wróblej we Wrocławiu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

239 000 zł33 m² 7 242,42 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Nowa oferta! Mieszkanie dwupokojowe, znajdujące się na trzecim piętrze w budynku z lat 70-tych, zlokalizowane blisko centrum Wrocławia. Mieszkanie jest ciche, przytulne i ciepłe, wystawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Trawowa

Fabryczna,Wrocław

199 999 zł34 m² 5 797,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Jednopokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku przy ul.Trawowej. Mieszkanie o powierzchni 34,5m2 składa się - dużego pokoju ok. 17,5 m2 - widnej kuchni ok. 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bystrzycka

Fabryczna,Wrocław

249 000 zł50 m² 5 030,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie dwa oddzielne pokoje, osobna kuchnia, łazienka i wc. Niski czynsz 440zł/2 os (w tym ogrzewanie, fundusz remontowy, gaz). Zalety mieszkania: * wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

379 000 zł70 m² 5 437,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Gorąco polecam! Przytulne, trzypokojowe mieszkanie, położone na trzecim piętrze w trzypiętrowym budynku z 2001 roku przy ul. Skarbowców. Lokal o powierzchni 70 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebnicka

Śródmieście,Wrocław

190 000 zł46 m² 4 130,43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Gorąco polecam, w pełni rozkładowe mieszkanie w kamienicy w ok. ulicy Trzebnickiej. Mieszkanie bardzo zadbane, ładnie wykończone, ciepłe i jasne. Gotowe do wprowadzenia, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

275 000 zł48 m² 5 729,17 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Serdecznie polecam! Mieszkanie 48m2, 2 pok. ładnie wykończone, gotowe do zamieszkania. Doskonałe także jako inwestycja. Os. Przyjaźni, w ok. ul. Krzyckiej. 10 piętro z 11 zapewnia piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

68 m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Luksus na Starym Mieście. Mieszkania z aktem notarialnym. Bez prowizji biura. Inwestycję zaprojektowano z myślą o Tobie. Wybierając jedno z 70 mieszkań znajdziesz w nim coś, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

139 500 zł19 m² 7 342,11 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mikroapartament W znakomitej lokalizacji blisko centrum! Polecam na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim o pow. ok. 19 mkw, zlokalizowaną przy ul. Legnickiej we Wrocławiu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Grabiszyn-Grabiszynek

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

379 000 zł78 m² 4 858,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wrocław - Krzyki, okolica ul. Pretficza / ul. Sztabowej / ul. Gajowickiej. Mieszkanie 4-pokojowe, pow. 78 m2, rozkladowe, dwustronne, pietro II / IV p. w bloku z 1975 rooku.~Blok po termoizolacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

299 000 zł55 m² 5 476,19 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Polecam na sprzedaż przytulne mieszkanie na krzykach! Do sprzedania od zaraz bardzo ładne i zadbane mieszkanie o pow. ok. 55 m2 usytuowane na I piętrze w IV-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

309 000 zł65 m² 4 753,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie przy legnickiej! cena do negocjacji! Polecam rozkładowe czteropokojowe mieszkanie. Budynek został wybudowany w latach '80. Mieszkanie jest dwustronne (płn.-wsch./poł.-zach.) Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Krzyki,Wrocław

158 000 zł20 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Polecam! Kawalerka w samym centrum miasta - na bliskich Krzykach, w niskim bloku IV piętrowym na III piętrze przy Sky Tower. Kawalerka idealna pod wynajem - blisko ue, bezpośredni dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łódzka

Krzyki,Wrocław

210 000 zł40 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone w dzielnicy Krzyki, okolice ul. Łódzka. Zadbane, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,75 m2. Możliwość rozkładu, można oddzielić kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

267 228 zł38 m² 6 950,01 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W samym sercu Wrocławia, powstaje prestiżowa inwestycja. Imponujące budynki wzniosą się ponad miasto i nadadzą okolicy nowego blasku. Kompleks mieszkaniowy zostanie wybudowany tuż nad Odrą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdrowa

Stare Miasto,Wrocław

569 900 zł82 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Apartament typu "penthouse" o powierzchni 82 mkw położony w zamkniętym monitorowanym I chronionym kompleksie Kępa Staromiejska, przy ul. Zdrowej, na wrocławskim Starym Mieście. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzegomska

Nowy Dwór,Wrocław

215 000 zł36 m² 5 972,22 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco Polecam! Mieszkanie, 36 m2, 2 pokoje, 215 000 zł Ładne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36 m2 położone na czwartym piętrze w odnowionym, siedmiopiętrowym bloku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

295 000 zł53 m² 5 608,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

NA sprzedaż! Mieszkanie dwupokojowe w pełni rozkładowe zlokalizowane w budynku czteropiętrowym na osiedlu na Krzykach. Łączna powierzchnia to 52,6 m2, na którą składają się dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

429 000 zł48 m² 8 937,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Polecam na sprzedaż luksusowe mieszkanie W samym centrum wrocławia. Mieści się na III p. w pięciopiętrowym budynku tuż przy ul. Świdnickiej. Układ pomieszczeń oraz ich staranne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

261 000 zł53 m² 4 924,53 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Gorąco polecam! Na sprzedaż rozkładowe, trzypokojowe, dwustronne mieszkanie położone na Popowicach. Mieszkanie o całkowitej powierzchni 54m2 składa się z : salonu, dwóch sypialni, jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

555 000 zł95 m² 5 829,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni ok. 95 m2 usytuowane na III piętrze budynku z 2001 roku w dzielnicy Krzyki. Ciche i spokojne osiedle, cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kwidzyńska

Kowale,Wrocław

419 000 zł73 m² 5 755,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3-pokojowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej cenie. Oferta 3-pokojowego, rozkładowego do remontu w cichej i spokojnej części dzielnicy Kowale. Mieszkanie składa się z: -3 pokoi -widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubuska

Krzyki,Wrocław

275 000 zł46 m² 5 978,26 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Polecam piękne, trzypokojowe mieszkanie położone na X piętrze w 11 piętrowym bloku w samym centrum miasta. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe bardzo ciepłe i jasne. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klasztorna

Krzyki,Wrocław

322 000 zł54 m² 5 913,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Polecam na sprzedaż nowe i ładnie urządzone mieszkanie na Krzykach. Mieszkanie o powierzchni 54,5 m, dwupokojowe, na drugim piętrze trzypiętrowego budynku z windą z 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roosevelta

Śródmieście,Wrocław

280 000 zł73 m² 3 835,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o metrażu 73 m2 zlokalizowane na parterze w kamienicy na Śródmieściu. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni (obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Fabryczna,Wrocław

299 900 zł60 m² 4 998,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam gorąco rozkładowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Grabiszyńskiej. Dwustronny lokal o powierzchni całkowitej 60 mkw składa się z : salonu z balkonem, sypialni z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małachowskiego

Stare Miasto,Wrocław

355 000 zł68 m² 5 220,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: mieszkanie o powierzchni 68 m2 (72 m2 po podłodze) na 5. piętrze w 5-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa

Wrocław,dolnośląskie

262 000 zł44 m² 5 954,55 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Polecam! Dwupokojowe, dwustronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 44m2 położone w bloku po termomodernizacji na Krzykach. Mieszkanie składa się z: salon ok 16m2,sypialni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kościuszki

Krzyki,Wrocław

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* klimatyczne mieszkanie W centrum Lokalizacja: wrocław, krzyki/centrum, okolice pkp, ul.Kościuszki 142 Nieruchomość : Do wynajęcia zupełnie nowy apartament o niezwykłym kimacie.