dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 998 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 998 ogłoszeń

770 000 zł64,40 m² 11 956,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Są mieszkania do których po prostu dobrze się wraca. Takie w których od progu czuć światło, przestrzeń i spokój. I taka jest ta nieruchomość. Na sprzedaż słoneczne trzy pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł24 m² 82,92 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ulicy Legnickiej 59D we Wrocławiu. Nieruchomość: powierzchnia 24 m2. Piętro 6 z 7. Ogrzewanie miejskie. Lokalizacja: w najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł66,80 m² 11 961,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokoje | 66.8 m | Jagodno | budynek 2017 | zamknięte osiedle | gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 67 m na wrocławskim Jagodnie, na kameralnym, zamkniętym osiedlu ze.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł55,70 m² 12 010,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przytulne mieszkanie 2pok.z balkonem na wrocławskich Złotnikach. Powierzchnia mieszkania to 55,7 m , posiada oddzielną kuchnię, balkon i pomieszczenie użytkowe. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

569 000 zł37 m² 15 378,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Rynek- kotlarska/tuż przy uniwersytecie wrocławskim blok/ media miejskie/ dogodne parkowanie przy budynku budynek usytuowany W cichym jak na tę lokalizację miejscu, otoczony licznymi drzewami co.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł74,10 m² 10 728,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta sprzedaży nieruchomości, zabudowa szeregowa, szereg dwulokalowy dwa niezależne mieszkania | Muchobór Wielki, ul. Podolska Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł32,29 m² 27 872,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Unikatowość, historia i najwyższy standard. Wyjątkowy apartament w wielokrotnie nagradzanej inwestycji Lokum Vena, tuż przy Placu Bema i Ostrowie Tumskim. Szukasz unikalnej nieruchomości,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

426 026 zł29,13 m² 14 625 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji Bez podatku pcc Możliwość odliczenia 23% vat Na sprzedaż funkcjonalne nowe mieszkanie pod inwestycję w nowoczesnej inwestycji w centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł80,66 m² 7 550 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Polecam do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie 80 m z osobną kuchnią i pięknym widokiem - ul. Bezpieczna, wrocław Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ponad 80 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł27,71 m² 18 729,70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka w prestiżowym kompleksie mieszkalnym w samym sercu Wrocławia, w okolicy rzeki i terenów spacerowych. Idealna propozycja inwestycyjna lub komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

671 495 zł48,10 m² 13 960,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Lux! / 2 Pok / Graniczna / Balkon. mieszkanie 2 pokojowe, pełen rozkład, zlokalizowane na inwestycji "osiedle Graniczna" LC Corp we Wrocławiu (muchobór Wielki - zachodnia część Wrocławia).

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł46,54 m² 18 027,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Komfortowe i gotowe mieszkanie na sprzedaż ul. Legnicka, pixel House Oferujemy na sprzedaż, urządzone w nowoczesnym stylu mieszkanie położone w atrakcyjnej i cenionej okolicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł59 m² 9 491,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Przytulne mieszkanie w spokojnej okolicy Doradca klienta: kamil Morka tel:   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się na spokojnym, zielonym osiedlu, na wrocławskich Kuźnikach.

Szczegóły ogłoszenia

787 150 zł60,55 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1900

3 pokoje | 60,55 m | Centrum | Kamienica z 1900 r. ogromny potencjał Przestronne, pełne światła mieszkanie w samym sercu Wrocławia. Wyjątkowa lokalizacja, wysoki standard kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł37,30 m² 14 450,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie u zbiegu ulic Szewskiej i Wita Stwosza na Starym Mieście we Wrocławiu Prezentuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,30 m2 w modernistycznym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

522 537 zł37,64 m² 13 882,49 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od Dewelopera | 0% pcc | Bez Prowizji gotowe w grudniu 2 - pokojowy lokal inwestycyjny z funkcją mieszkalną Zadzwoń do mnie nawet po 18 | Posiadam oferty w całym Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł63,20 m² 13 686,71 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

63m2 / 2 pokoje + taras / Ogrody Grabiszyńskie / prowizja 0! Na sprzedaż piękny, 2 pokojowy apartament o powierzchni 63,20 m2 z przynależnym tarasem. Mieszkanie usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł54 m² 13 685,19 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie | krzyki | aquapark Nowo wykończone, jeszcze nie zamieszkałe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż czeka na Ciebie Wrocław, ul. Wielka. Sprawdzi się idealnie dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł96,29 m² 16 097,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Oferta bez prowizji Polecamy do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie z dużym ogródkiem w willi z początku XX wieku lokalizacja Nieruchomość położona na piętrze stylowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Umeblowane, 3 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Białowieskiej w inwestycji Port Popowice. Mieszkanie mieści się na II piętrze w budynku z 2021 roku, posiada windę. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 334 zł42 m² 13 293,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, w którym nie musisz wybierać między dużym salonem a komfortową sypialnią? Ten układ to rzadkość na rynku pierwotnym. Zamiast trzech małych pokoi, postawiono tutaj na.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł41,85 m² 11 899,64 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Dla biura! Oferta na wyłączność! Nie szukaj gdzie indziej! Mieszkanie na 7 piętrze w budynku 8-piętrowym z 1999 roku, z dużą windą, przy ul. Kościuszki róg Pułaskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł78,28 m² 11 752,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż rozkładowe, zadbane i ciche 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78,28 m , położone na II piętrze w bloku na wrocławskich Pilczycach, przy ul. Rękodzielniczej. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł50,36 m² 9 729,94 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

"Nieruchomości Apartament" Edyta Pietrow   nasłonecznione/ niskie opłaty/dogodne połaczenie Z całym miastem Na sprzedaż, rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 184 zł90,93 m² 8 250,13 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

* bez prowizji i bez podatku pcc* Mieszkanie gotowe do odbioru. Wyjątkowa przestrzeń, w której elegancja spotyka naturę. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 90,93 m w.

Szczegóły ogłoszenia

818 000 zł63 m² 12 984,13 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

To wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie na Tarnogaju to idealne miejsce dla osób ceniących sobie komfort, bezpieczeństwo oraz bliskość natury, z zachowaniem szybkiego dostępu do tętniącego życiem.

Szczegóły ogłoszenia

668 000 zł52 m² 12 846,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Szukasz pewnej i dochodowej inwestycji na wrocławskim rynku nieruchomości? Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane przy ul. Zachodniej we Wrocławiu. To.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł41,09 m² 9 613,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

2 pokoje | 41 m | Kamienica | Duży potencjał inwestycyjny | Łukasińskiego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,09 m , położone na 2. piętrze w kamienicy z 1903 roku, przy.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł88,33 m² 10 755,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1903

Przestronne mieszkanie dla rodziny - 88 m W doskonałej lokalizacji wrocławia | Plac Grunwaldzki To jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 88,33 m zostało zaprezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł77 m² 11 025,97 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

AM Przestronne mieszkanie w centrum Wrocław - idealne dla rodziny lub pod inwestycję. Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 77 m , położone na 5.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł56,50 m² 49,56 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

* ilość pokoi: 3 * Metraż: 56,5 mkw * Kuchnia: oddzielna, wyposażona * Piętro: wysoki parter * Informacje dodatkowe: wolne od zaraz. Miejsce postojowe zewnętrzne 200 zł, obligatoryjnie. Najem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł52,62 m² 11 383,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,87 m , położone przy ul. Pereca, na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku. Mieszkanie jest dwustronne, dzięki czemu jest dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie 2-pokojowe na pierwszym piętrze w kamienicy w Śródmieściu. Ucieknij od zgiełku miasta, nie opuszczając jego serca. Niezależnie od tego, czy szukasz spokojnego odosobnienia, czy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 360 zł42 m² 13 794,29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc i bez prowizji. Don t hesitate to call, i speak English and German. Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł53,32 m² 18 754,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Balkon nad zielenią historia dwóch pokoi Są mieszkania, które po prostu są. A są też takie, w których nawet dwa pokoje zdają się mieć charakter i własne opowieści. Ten apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 799 zł27,08 m² 19 158 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do kontaktu - jestem dostępny także wieczorami i w weekendy Inwestycja położona jest w ścisłym centrum Wrocławia. Idealne miejsce dla osób ceniących życie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

733 000 zł53 m² 13 830,19 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Wombat Nieruchomości prezentuje Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe mieszkanie 2 pokojowe/ rozkładowe - przy ul. Zdrowej / Tęczowej - Wrocław, stare Miasto. Nie potrzebuje żadnych dodatkowych inwestycji!.

Szczegóły ogłoszenia

1 292 218 zł89,18 m² 14 490 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż narożne, unikalne mieszkanie we Wrocławiu przy ulicy Drabika 66 (krzyki - Jagodno) o powierzchni 89,18 m2, do którego przynależy wielki, wykończony antypoślizgowymi płytkami taras.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

606 238 zł88,80 m² 6 827 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szukasz gotowego mieszkania, z rozwiniętą infrastrukturą w pobliżu i wygodnym dojazdem do centrum? Ta oferta może Ci się spodobać. Bez prowizji i podatku pcc - kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł33,26 m² 21 347 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 33,26 m2, zlokalizowane przy ul. Braniborskiej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla singla, pary lub jako pewna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł92 m² 9 119,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Duże przestronne i 2 stronne mieszkanie (wysokie budownictwo) w centrum Wrocławia. Duże plastikowe okna - wyciszające. Do mieszkania przynależy piwnica. Zamontowany jest wideo-domofon. Klatka.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij