dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 996 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 996 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kolumba

Śródmieście,Wrocław

424 434 zł68 m² 6 250,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie - 3-pokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 67,90mkw na co składają się: przestronny salon połączony z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka oraz przedpokój. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Życzliwa

Krzyki,Wrocław

269 159 zł45 m² 5 999,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkaj wygodnie Budynek na Życzliwej liczy 111 mieszkań o funkcjonalnych układach i zróżnicowanych powierzchniach od 37 m² do 66 m². Do każdego z mieszkań przyporządkowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Litewska

Psie Pole,Wrocław

289 000 zł47 m² 6 148,94 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik 2 pokojowe, nowe, rozkładowe, przytulne, z balkonem. Przedstawiam Państwu śliczne mieszkanie z balkonem położone na 5 piętrze w 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękny klimatyzowany apartament - odra tower Opis nieruchomości: nowiutki, świeżo wykończony, dwupokojowy apartament w prestiżowym budynku Odra Tower w sercu Wrocławia. Apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

265 000 zł54 m² 4 907,41 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

W pełni rozkładowe, wygodnie urządzone 3-pokojowe mieszkanie o pow. 54m2 w ok.ul.Bobrzej Mieszkanie usytuowane jest na 7 piętrze w bloku z 1975 roku. Cena do negocjacji! Dogodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Życzliwa

Krzyki,Wrocław

294 744 zł54 m² 5 499,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sadowa

Stare Miasto,Wrocław

390 000 zł52 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - atrakcyjna lokalizacja! lokalizacja: ul. Sądowa (stare Miasto). Bardzo atrakcyjna lokalizacja w centrum miasta, pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

1 500 zł51 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie W centrum Opis nieruchomości: atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 3 piętrze w budynku z windą na monitorowanym zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Stare Miasto,Wrocław

350 000 zł43 m² 8 139,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Kazimierza Wielkiego (okolice pl. Solnego, stare Misto). Samo centrum miasta, pieszo 2min od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

2 000 zł58 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz Polecam Państwu do wynajęcia 2 pokojowe, w pełni rozkładowe, nowoczesne mieszkanie w okolicy Al. Karkonoskiej i Przyjaźni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Życzliwa

Krzyki,Wrocław

276 888 zł47 m² 5 889,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Krzyki,Wrocław

335 000 zł67 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie o powierzchni 67 m kw. na 2. piętrze w 4-piętrowej kamienicy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Majakowskiego

Kuźniki,Wrocław

1 500 zł59 m² 25,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę całe 3 pokojowe mieszkanie lub pojedyncze pokoje. Mieszkanie po remoncie. W mieszkaniu znajdują sie 3 umeblowane pokoje, oddzielna kuchnia w pełni wyposażona, osobno łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kolumba

Śródmieście,Wrocław

266 084 zł48 m² 5 590 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie - 2-pokojowe mieszkanie o pow 47,60mkw na co składają się: salon, kuchnia, sypialnia, łazienka, wydzielony przedpokój. Do mieszkania przynależy balkon (4,30mkw). Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

280 000 zł54 m² 5 185,19 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W pełni rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 54 m2 w ok.ul.Komandorskiej Cicha i zielona okolica. Super lokalizacja do życia lub pod inwestycję. 8min do Rynku Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

296 000 zł63 m² 4 698,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Czteropokojowe mieszkanie na sprzedaż. Mieszkanie z balkonem o powierzchni 63 mkw. na Gądowie na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się na parterze w 4 piętrowym bloku. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Supińskiego

Klecina,Wrocław

1 150 zł40 m² 28,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Kameralne mieszkanie 2 pokojowe z kominkiem firmy Jotul. Przestronne i jasne pokoje. Własny ogród. Dogodny parking. Piwnica i komórka do dyspozycji. Budynek małej wspólnoty. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kolumba

Śródmieście,Wrocław

209 625 zł38 m² 5 590 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie - 2-pokojowe mieszkanie o pow 37,50mkw na co składają się: przestronny salon połączony z aneksem kuchennym, sypialnia, komfortowa łazienka, wydzielony przedpokój. Mieszkanie od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Życzliwa

Krzyki,Wrocław

304 928 zł59 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łęczycka

Stare Miasto,Wrocław

350 000 zł55 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Łęczycka (okolice ul. Długiej, stare Miasto). Spokojne miejsce blisko centrum miasta. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

239 000 zł36 m² 6 638,89 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Opis: polecam na sprzedaż dwupokojowe,W pełni rozkładowe mieszkanie ,na pełnym zieleni osiedlu sobieskiego. Mieszkanie bardzo funkcjonalne, zlokalizowane na 4 piętrze. Mieszkanie składa się Z : -2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Krzyki,Wrocław

299 000 zł65 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska Tel: mieszkanie o powierzchni 65 m kw. na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Życzliwa

Krzyki,Wrocław

271 974 zł49 m² 5 499,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Śródmieście,Wrocław

359 000 zł64 m² 5 609,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Wyjątkowe, w pełni rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o pow.64m2 w okolicach ul.Reja Mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze w kamienicy z 1935 roku. Ze względu na swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie W centrum Opis nieruchomości: do wynajęcia nowe, 2-pokojowe mieszkanie w budynku z 2013 r. w centrum miasta. Mieszkanie w pełni umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

299 000 zł65 m² 4 600 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Stare Miasto,Wrocław

335 000 zł43 m² 7 790,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mulicka

Psie Pole,Wrocław

950 zł32 m² 29,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowa komfortowa kawalerka o pow. 32m kw. Psie Pole , przeprojektowana na 2 pokoje z osobnym aneksem kuchennym. W nowym bloku z 2004r. 1 piętro z 3 kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Sygnałowa

Krzyki,Wrocław

489 903 zł142 m² 3 458,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Opis inwestycji - Osiedle " Rodzinne Wille Jagodno" tworzy 70 mieszkań o kameralnej zabudowie typu " wille miejskie". Inwestycja to 35 budynków w zabudowie domów szeregowych, gdzie każdy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Życzliwa

Krzyki,Wrocław

277 686 zł47 m² 5 949,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

299 000 zł56 m² 5 339,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Mam do zaoferowania trzypokojowe mieszkanie w budynku z cegły z 1962 roku, o powierzchni 56 m2 w dzielnicy Śródmieście, w bliskim sąsiedztwie ścisłego centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Życzliwa

Krzyki,Wrocław

397 560 zł70 m² 5 690 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Litewska

Psie Pole,Wrocław

285 000 zł51 m² 5 588,24 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Posiadamy w ofercie do sprzedaży mieszkanie przy ul.Litewskiej.Mieszkanie składa się z sypialni i salonu połączonego z kuchnia (po przywróceniu pierwotnego stanu osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gądów Mały

Gądów Mały,Wrocław

295 000 zł52 m² 5 673,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Ładne dwustronne, słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 53 m2 na osiedlu Gądów Mały w budynku 3-piętrowym bez windy. Duży pokój (22m2) z zadaszonym balkonem (4m2) z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Muchobór Wielki

Muchobór Wielki,Wrocław

1 350 zł48 m² 0,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Od 1 lipca 2014r. wynajmę nowiusieńkie, świeżo wykończone, bardzo dobrze doświetlone mieszkanie dwupokojowe. Salon połączony z aneksem kuchennym nowocześnie urządzonym (22m2), kuchnia na wymiar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Psie Pole,Wrocław

230 000 zł58 m² 3 984,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

|! 2 pok. 58 M2 - krzywoustego! Sprzedam mieszkanie drustronne rozkładowe w kamienicy w dobrym stanie przy ul. Krzywoustego. Doskonały dojazd do centrum. Ciche pokoje od podwórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Życzliwa

Krzyki,Wrocław

302 251 zł54 m² 5 589,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Popowice

Popowice,Wrocław

261 000 zł54 m² 4 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wynagrodzenie pośrednika ponosi sprzedający. W pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie, dwustronne, osobno łazienka i wc, balkon.Czynsz 400 zł/3 os. Mieszkanie do remontu, natychmiastowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Życzliwa

Krzyki,Wrocław

279 553 zł47 m² 5 989,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bulwar kard. Stefana Wyszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

249 000 zł35 m² 7 114,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2 pokojowe mieszkanie 35m2. UL. Wyszyńskiego przy parku tołpy. Wysoka jakość wykończenia. Mieszkanie znajdujące się w urokliwej i niezwykle zielonej dzielnicy Wrocławia-Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drobnera

Śródmieście,Wrocław

265 000 zł37 m² 7 162,16 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

tel:Mieszkanie w samym centrum miasta! Powierzchnia 37mkw, 2 pokoje z wyjściem na balkon, kuchnia w aneksie ( można oddzielić), wc i łazienka z prysznicem. Mieszkanie jest czyste,.