dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 996 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 996 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kolumba

Śródmieście,Wrocław

350 493 zł63 m² 5 590 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie - 3-pokojowe mieszkanie o pow 62,70mkw na co składają się: przestronny salon, kuchnia, dwie sypialnie, łazienka, wydzielony przedpokój. Do mieszkania przynależy balkon (4,30mkw). Wystawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

479 000 zł69 m² 6 942,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - - prowizję biura pokrywa sprzedający komfortowe mieszkanie Z garażem! lokalizacja: ul. Przyjaźni (os. Belvedere Park,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

320 000 zł55 m² 5 818,18 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

W sprzedaży przestronne 3-pokojowe mieszkanie! Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w odremontowanym wieżowcu przy ul. Kamiennej. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe, okna wychodzą na dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Życzliwa

Krzyki,Wrocław

265 210 zł48 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkaj wygodnie Budynek na Życzliwej liczy 111 mieszkań o funkcjonalnych układach i zróżnicowanych powierzchniach od 37 m² do 66 m². Do każdego z mieszkań przyporządkowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Śródmieście,Wrocław

430 000 zł83 m² 5 180,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Grunwaldzka (śródmieście). Atrakcyjna lokalizacja blisko pl. Grunwaldzkiego i centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

312 200 zł62 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zielone Stabłowice to wyjątkowe osiedle wielorodzinnych budynków usytuowanych w zachodniej części Wrocławia. To osiedle położone w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz niezwykle urokliwego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Życzliwa

Krzyki,Wrocław

280 872 zł49 m² 5 789,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lelewela

Stare Miasto,Wrocław

255 000 zł69 m² 3 678,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1917

|! tylko gotówka! 4 pokojowe mieszkanie W kamienicy blisko centrum! Oferuję na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie w kamienicy. Wysokość pomieszczeń pod antresolami 2,3 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Życzliwa

Krzyki,Wrocław

272 909 zł50 m² 5 499,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kromera

Psie Pole,Wrocław

385 000 zł51 m² 7 549,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz Polecam Państwu bardzo ładne, 2 pokojowe mieszkanie blisko Placu Kromera, w okolicy ch korona - nowe budownictwo 2006r. Do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szklarska

Pilczyce,Wrocław

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie przy ulicy Szklarskiej. Mieszkanie składa się z 2 sypialni, łazienki, kuchni i niewielkiej jadalni oraz dość dużego balkonu. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Życzliwa

Krzyki,Wrocław

313 878 zł56 m² 5 589,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piłsudskiego

Stare Miasto,Wrocław

306 000 zł57 m² 5 368,42 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

W pełni rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow.57m2 w okolicach ul.Piłsudskiego Mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze w plombie z 1960 roku. Ze względu na swoją bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszki

Krzyki,Wrocław

340 000 zł52 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz Polecam Państwu bardzo ładne, ciche i w pełni rozkładowe mieszkanie - okolica Parku Na Niskich Łąkach - Traugutta / Kościuszki. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stalowa

Stare Miasto,Wrocław

280 000 zł44 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 44 m kw. na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Życzliwa

Krzyki,Wrocław

240 037 zł45 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kolumba

Śródmieście,Wrocław

327 980 zł53 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie - 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,90mkw na co składają się: przestronny salon, sypialnia, kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Do mieszkania przylega balkon. Z sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzycka

Borek,Wrocław

999 zł35 m² 28,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe / dwupoziomowe mieszkanie (przybudówka willi) wraz z miejscem parkingowym. Osobne wejście, duży przepiękny taras (możliwość grillowania). Mieszkanie umeblowane (tv, sofa, łóżko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kukuczki

Krzyki,Wrocław

700 000 zł95 m² 7 360,67 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

| przestronne 4 pokoje! wysoki standard! duży taras! cena do negocjacji! Na sprzedaż komfortowe, jednopoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 92,2 mkw, na którą składają się: salon - 24,1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostródzka

Maślice Małe,Wrocław

298 000 zł55 m² 5 418,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Bezpośrednio oferuję do sprzedania przytulne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze na kameralnym osiedlu na wrocławskich Maślicach. Mieszkanie o łącznej powierzchni 55 mkw zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzechowa

Krzyki,Wrocław

185 000 zł35 m² 5 285,71 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - mateuszukzapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji Krzyki Centrum! Mieszkanie o powierzchni 37m2 znajduje się na dziewiątym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwaldzki

Śródmieście,Wrocław

240 000 zł42 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz Polecam Państwu bardzo ładne, 2 pokojowe mieszkanie blisko Placu Grunwaldzkiego - mieszkanie ciche z oknami od podwórka. Ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Życzliwa

Krzyki,Wrocław

338 083 zł60 m² 5 590 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Prusa

Śródmieście,Wrocław

2 100 zł74 m² 28,38 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Polecam wyjątkową ofertę na wynajem na Placu Bema. Na wynajem słoneczne, przytulne i wyposażone 4-pokojowe mieszkanie na Śródmieściu w ok. Placu Bema / ul. Prusa - w kapitalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Życzliwa

Krzyki,Wrocław

277 871 zł50 m² 5 599,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Walońska

Stare Miasto,Wrocław

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Walońska, centrum miasta, apartamentowiec Angel Wings. Atrakcyjna lokalizacja w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Życzliwa

Krzyki,Wrocław

282 833 zł50 m² 5 699,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

273 000 zł45 m² 6 066,67 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz W pełni rozkładowe - 3 pokojowe - ok. Grabiszyńskiej / Zdrowej - cisza, zieleń - centrum! Polecam Państwu w pełni rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

0% prowizji* nowiutkie studio na bezpiecznym osiedlu - krzyki Opis nieruchomości: nowe mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na 2 piętrze w nowoczesnym apartamentowcu z 2013 r. Osiedle z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saperów

Krzyki,Wrocław

671 320 zł52 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezydencja Borek to ekskluzywne apartamenty w prestiżowej dzielnicy Wrocławia. Otoczenie stylowych, zabytkowych kamienic nadaje wyjątkowego, kameralnego klimatu. Zastosowanie wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

222 000 zł38 m² 5 842,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - mateuszukzapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu mieszkanie w doskonałej lokalizacji Krzyki Centrum! Mieszkanie o powierzchni 38m2 znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzielna

Fabryczna,Wrocław

275 000 zł63 m² 4 365,08 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie vis a vis parku i stawu! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, w pełni rozkładowe o powierzchni 63m 2 w okolicach ul. Kozanowskiej i ul. Dzielnej, tuż obok pięknego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

289 000 zł57 m² 5 043,63 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

|! 3 pokoje! duża łazienka! 2 balkony! Świetne mieszkanie w centrum osiedla Klecina. Druga linia zabudowy powoduje, że jest idealnie ciche i w otoczeniu zieleni. Bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

800 zł36 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

We speak english! Wynajmę komfortową kawalerkę o powierzchni 36m2 w centrum, blisko pkp i pks, pieszo do Rynku 2-gie piętro (winda). Do dyspozycji lokatora zamykane miejsce parkingowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszki

Krzyki,Wrocław

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

We speak english! do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie O podwyższonym standardzie, 46m2 blisko centrum wraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym (opłata za garaż W cenie najmu).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

1 200 zł54 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

We speak english! Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Opolskiej. Powierzchnia 54m2, 2 pokoje, balkon. Układ mieszkania - duży pokój z otwartą dużą kuchnią, osobny mniejszy pokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Petrażyckiego

Krzyki,Wrocław

1 400 zł55 m² 25,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne i wygodne mieszkanie na I piętrze domu wolnostojącego na Oporowie, ul. Petrażyckiego (osobne nie zależnie i nie krępujące wejście). Miła, spokojna, zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pretficza

Krzyki,Wrocław

1 450 zł48 m² 30,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

We speak english! Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 - dwa pokoje, kuchnia częściowo zamknięta (osobne dojście z przedpokoju), przedpokój, łazienka, balkon. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

1 500 zł36 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

We speak english! Do wynajęcia jasna, wygodna kawalerka w ścisłym centrum Wrocławia (świdnicka, do rynku 2 min.). Osobno pokój (około 20 m2), kuchnia (10 m2), łazienka i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobra

Stare Miasto,Wrocław

1 000 zł39 m² 25,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia ul. Dobra. Do Rynku pieszo w 10 minut. Mieszkanie, 39 m2, z balkonem, w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Życzliwa

Krzyki,Wrocław

303 743 zł49 m² 6 189,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014