dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 998 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 998 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 259 992 zł72 m² 17 400,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkania na Kępie Mieszczańskiej Prowizja- 0% Mieszkania o różnych metrażach i układzie - dostępne od ręki Prezentowana nieruchomość to tzw. dwupak, czyli dwa nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

455 000 zł42 m² 10 937,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem inwestycyjnym w topowej lokalizacji - samo centrum - 3 minuty od dworca pkp. 2/4 piętro, kamienica z 1955 r. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świeradowska

Gaj,Wrocław

762 272 zł48 m² 16 037,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

CO sprzedajemy? Jednopoziomowy apartament w nowopowostałej inwestycji przy ul. Świeradowskiej. Bez prowizji od klienta kupującego! gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest na wrocławskim Gaju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łączności

Powstańców Śląskich,Wrocław

679 000 zł62 m² 10 928,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 62,13 m , zlokalizowanego przy ul. Łączności, w bliskim sąsiedztwie placu Powstańców Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

748 000 zł44 m² 16 884,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta bez prowizji dla Klienta Kupującego. 2 pokoje na nowoczesnej Kępie Mieszczańskiej. Mieszkanie z ekspozycją południową wykończone i gotowe do zamieszkania. Przedstawiam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

499 000 zł26 m² 19 192 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Opiekun oferty: tel. Dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, o łącznej powierzchni 26 m2 w budynku z lat 60-tych, na Grabiszynku, obecnie wynajmowane z powodzeniem na krótki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

835 000 zł58 m² 14 396,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe mieszkanie 58 mkw z balkonem | Lokum Victoria | Stare Miasto, ul. Tęczowa Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58 mkw, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Weigla

Krzyki,Wrocław

575 400 zł55 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Sprzedam bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie blisko centrum Wrocławia! Oferta bezpośrednia - biurom nieruchomości dziękuje, proszę nie dzwonić. Marzysz o własnym kącie w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 199 000 zł88 m² 13 685,70 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże o pow. 87,61m2, 4 pokoje, 2 łazienki + 6m2 balkonu! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Borek,Wrocław

499 000 zł43 m² 11 604,70 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Świetna inwestycja 2 pokoje 43 m , Krzyki / Gajowicka Idealna oferta dla inwestora: mieszkanie z ogromnym potencjałem najmu zarówno długoterminowego, jak i pod wynajem pracowniczy lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

609 000 zł40 m² 15 093 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 40,66mkw | Wrocław - Kleczków, ul. Reymonta | Wysoki standard/ Nad Odrą Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Kleczków,Wrocław

843 928 zł71 m² 11 866,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% Elastyczne godziny obsługi - zadzwoń nawet do 21:00! Skontaktuj się. Najwazniejsze informacje o inwestycji : Doskonała komunikacja - przystanek tramwajowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

741 402 zł58 m² 12 736,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Nadodrze,Wrocław

833 429 zł71 m² 11 723,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Nadodrze,Wrocław

861 766 zł71 m² 12 122,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

516 000 zł29 m² 17 653 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Oferta deweloperska 0% prowizji! Nowoczesna kawalerka z balkonem w prestiżowej lokalizacji nad Odrą! Standard Premium! Inwestycja łącząca historię i nowoczesność Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

1 258 415 zł79 m² 16 010,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

3 900 zł66 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym przy ul. Kościuszki. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w budynku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

735 000 zł32 m² 23 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. 2-pokojowe mieszkanie, w nowej inwestycji na Śródmieściu. Mieszkanie gotowe do zamieszkania lub wynajmu - w pełni umeblowane i wyposażone! Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Brochowska

Jagodno,Wrocław

399 999 zł46 m² 8 695,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Iwiny Nowa inwestycja wśród zieleni. Park Bieńkowicki (11 minut spacerem) Przystanek autobusowy (3 minuty spacerem) Biedronka (6 minut samochodem) ch Ferio Gaj (12 minut samochodem) 0,59 km do granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bezpieczna

Różanka,Wrocław

689 000 zł54 m² 12 782,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie na zielonym osiedlu Różanka. Idealna propozycja dla rodziny lub inwestycje! Mieszkanie po generalnym remoncie. Wymienione wszystkie instalacje elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

385 000 zł31 m² 12 419,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka w Centrum Wrocławia idealna inwestycja lub pierwsze mieszkanie! Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone w samym sercu Wrocławia, tuż przy Rondzie Powstańców Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lelewela

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

649 000 zł39 m² 16 602,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w Centrum Przedmiotem oferty jest sprzedaż dwustronnego mieszkania o powierzchni 39,09 m2 z przynależną loggią w inwestycji przy ul. Joachima Lelewela. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Fabryczna,Wrocław

695 000 zł37 m² 18 885,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 36,8 m , położone na 1. piętrze prestiżowego kompleksu Corte Verona przy ul. Grabiszyńskiej we Wrocławiu. Układ mieszkania: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

550 000 zł51 m² 10 848,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Szukasz mieszkania z funkcjonalnym rozkładem? Cenisz sobie spokój oraz zieleń, jednocześnie nie chcesz rezygnować ze świetnej lokalizacji? Zależy Ci na dobrym ulokowaniu kapitału? Jedno tak jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szybowcowa

Fabryczna,Wrocław

389 000 zł32 m² 12 080,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Ul. Legnicka / Szybowcowa - okolice dh Astra. Oferujemy do sprzedaży zadbaną kawalerkę o pow. 32,2 m2 (+ piwnica 1,55 m2) położoną w zachodniej części Wrocławia, na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stabłowice,Wrocław

3 295 zł53 m² 62,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji (0 zł)! Kontakt: tel: do Wynajęcia 3 Pokojowe umeblowane mieszkanie z dużym 70 metrowym Ogródkiem we Wrocławiu w dzielnicy Fabryczna na malowniczym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

565 302 zł28 m² 20 437,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 2 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji tuż obok Dworca Głównego na Starym Mieście w samym Centrum Wrocławia nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

1 469 000 zł155 m² 9 477,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Przedmiotem oferty jest wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej z ogrodem, znajdujący się na osiedlu przy ulicy Jaśminowej w Radwanicach. Nieruchomość posiada miejsce postojowe oraz garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarnuszkowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

999 000 zł77 m² 12 974 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, 4-pokojowego mieszkania gotowego do wprowadzenia, zlokalizowanego w nowoczesnym budynku z 2019 roku na dynamicznie rozwijającej się Lipie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Na Ostatnim Groszu

Gądów Mały,Wrocław

400 000 zł24 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka z dużym balkonem na 7 piętrze 10 piętrowego bloku - Fabryczna na Gądowie Małym przy ul. Na Ostatnim Groszu. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

506 000 zł32 m² 15 927 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż kawalerka 31,77mkw z ogrodem 19mkw | Wrocław - Kleczków, ul. Reymonta | Wysoki standard/ Nad Odrą Oferujemy na sprzedaż nowoczesną kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Swojczyce,Wrocław

699 000 zł46 m² 15 195,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwupokojowe mieszkanie w wysokim standardzie z balkonem Swojczyce, na sprzedaż eleganckie, wykończone w stylu industrialnym 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,21 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

874 000 zł64 m² 13 554,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe 64,48mkw | Wrocław - Kleczków, ul. Reymonta | Wysoki standard/ Nad Odrą Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Nadodrze,Wrocław

908 025 zł65 m² 13 892,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dożynkowa

Klecina,Wrocław

2 300 zł31 m² 74,19 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: krzyki/klecina/ulica Dożynkowa Ilość pokoi:2 Metraż: 31m2 Kuchnia: oddzielna Piętro: 1 Informacje dodatkowe: lodówka, pralka, piekarnik, płyta indukcyjna, okap, zmywarka, balkon, sofa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sępa-Szarzyńskiego

Śródmieście,Wrocław

2 600 zł64 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 oddzielne pokoje dwa tarasy układ dwustronny W sąsiedztwie centrum wyjątkowa oferta Propozycja wynajmu przyjemnego mieszkania o powierzchni 64 m , położonego w bardzo dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Lubuska

Grabiszyn,Wrocław

429 000 zł26 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Opiekun oferty: przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 26 m, położone na lubianym i dobrze skomunikowanym osiedlu Grabiszyn. Idealne dla singla lub jako inwestycja pod wynajem. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Śródmieście,Wrocław

699 000 zł41 m² 17 040,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie przy rzece/ Centrum Miasta Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: kępa Mieszczańska położona jest blisko centrum miasta. To obszar, który łączy historyczną architekturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

939 000 zł65 m² 14 546,90 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże 3 pokojowe o pow. 64,55m2 z balkonem! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla dużej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

599 000 zł68 m² 8 775,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie z potencjałem na Osiedlu Powstańców Śląskich (osiedle Południe) przy ul. Powstańców Śląskich 140. Informacje: powierzchnia: 68,26m (aktualnie 4 pomieszczenia, w tym 2 bez okien).