dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 996 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 996 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

641 000 zł35 m² 18 451,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Przedmieście Oławskie,Wrocław

799 000 zł73 m² 10 900,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe w centrum Wrocławia Powierzchnia: 73,30 m Lokalizacja: wrocław, dzielnica Przedmieście Oławskie Opis nieruchomości: to wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Złotniki,Wrocław

745 000 zł56 m² 13 251,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokojowe, przy parku- wrocław- złotniki Traczyk Nieruchomości poleca na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,22 m , idealne dla rodzin oraz jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

595 638 zł30 m² 19 821,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta cenowa aktualna na dzień 20.07.2025 I OBOWIĄZUJE DO DNIA 20.07.2025 Mieszkanie z rynku pierwotnego 1 pokojowe o pow. 30,05m2 położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sudecka

Borek,Wrocław

499 000 zł47 m² 10 708,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

AM Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w świetnej lokalizacji idealne pod inwestycję! Szukasz mieszkania z potencjałem w doskonałym punkcie Wrocławia? Ta oferta to strzał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Legionów

Stare Miasto,Wrocław

498 000 zł36 m² 13 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie po generalnym remoncie 2 pokojowe z kuchnią jasną i piwnicą Z pełną własnością z udziałem w gruncie pod blokiem do sprzedania. Wymienione tynki, instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przedmiejska

Popowice,Wrocław

679 000 zł43 m² 15 790,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta dostępna wyłącznie W mk prestige nieruchomości! Nowoczesne, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie z imponującym tarasem w inwestycji Soft Lofty Legnicka!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

537 000 zł31 m² 17 589,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

632 000 zł26 m² 24 122,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48 m , położone na 2-m piętrze niskiego bloku przy ul. Długiej we Wrocławiu. Układ mieszkania: 3 niezależne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Ostatnim Groszu

Gądów Mały,Wrocław

650 000 zł53 m² 12 172,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oto najważniejsze zalety tego mieszkania: przestronność i funkcjonalny rozkład: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, toaleta oraz przedpokój zapewniają komfortowe warunki dla rodziny lub możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kępa Mieszczańska,Wrocław

617 999 zł34 m² 18 349,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkania na Kępie Mieszczańskiej - Bez prowizji! 80 lokali dostępnych od zaraz, różne układy i metraże. Mieszkania są gotowe do wprowadzenia się. Na sprzedaż: zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oficerska

Krzyki,Wrocław

643 000 zł48 m² 13 395,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Zadbane trzypokojowe mieszkanie, remont w 2024r., blisko Uniwersytet Ekonomiczny WójcikLicencja nr 16128 Dobra propozycja dla siebie jak i jako dobra inwestycja dla inwestora Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pereca

Grabiszyn,Wrocław

465 000 zł45 m² 10 287,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania zlokalizowanego w prestiżowej dzielnicy Grabiszynek, w pobliżu ulicy Pereca. To przestronne, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Babiego Lata

Krzyki,Wrocław

1 289 000 zł80 m² 16 112,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Piękne, wyjątkowe mieszkanie w kameralnym, nowoczesnym budynku w centrum osiedla Krzyki. Bardzo jasne i przestronne mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 80 m2, z dwoma miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

3 900 zł54 m² 72,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam do wynajęcia bardzo ładne, 3 pokojowe mieszkanie w inwestycji Port Popowice (ul. Białowieska). Nowy budynek z 2023 roku Bardzo blisko centrum. Mieszkanie posadowione na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

610 490 zł41 m² 14 890 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

560 000 zł41 m² 13 659 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Doradca klienta tel. Dwustronne, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i tarasem przy terenie chronionym Natura 2000 na Księżu Wielkim. Otoczenie nieruchomości: 6 km od Rynku i 7 min. piechotą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Gądów Mały,Wrocław

550 000 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 50 m , usytuowane w dogodnej lokalizacji przy ulicy Drzewieckiego we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klasztorna

Wojszyce,Wrocław

679 000 zł53 m² 12 857 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania, które zachwyca swoim komfortem i atrakcyjnym położeniem. Mieszkanie znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, idealnej dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Gajowice,Wrocław

560 000 zł55 m² 10 196,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe, w pełni rozkładowe, wrocław - ul. Krucza, wysoki parter Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 54,92 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Kleczków,Wrocław

1 254 371 zł86 m² 14 521,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta cenowa aktualna na dzień 20.07.2025 I OBOWIĄZUJE DO DNIA 23.07.2025 Apartament o powierzchni 86,38m2 z tarasem 31,40m2 wyjątkowy taras znajduje się na dachu kaskadowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mroźna

Psie Pole,Wrocław

690 000 zł69 m² 10 014,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania w kameralnej zabudowie - ul. Mroźna, wrocław (zgorzelisko) Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowych mieszkań w niskiej zabudowie - tylko 4 lokale w każdym budynku!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

828 800 zł70 m² 11 899 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: bartosz Jędrzejewski tel: otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana jest na Wrocławskich Stabłowicach. W okolicy znajduje się wiele parków, terenów spacerowych i tras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Przedmieście Oławskie,Wrocław

789 800 zł73 m² 10 774,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z pełnym rozkładem pomieszczeń o powierzchni aż 73.3m2 przy ul. Komuny Paryskiej. Z uwagi na lokalizację jest to mieszkanie, które bez problemu zostanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Krzyki,Wrocław

1 500 zł16 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy wynajem wyjątkowego, przytulnego pokoju o powierzchni 16 m , usytuowanego w doskonale zlokalizowanym mieszkaniu w sercu Wrocławia, w dzielnicy Krzyki. Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

619 000 zł31 m² 20 149,70 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,72m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne pod wynajem, dla singla/pary na pierwsze własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

817 429 zł53 m² 15 345 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej - idealne do zamieszkania lub pod inwestycję 0% prowizji | Gotowe od ręki | W pełni wyposażone Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 53.27.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sosnowa

Bielany Wrocławskie,Wrocław

544 000 zł40 m² 13 772,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,5m2, zlokalizowane w budynku z 2006r, przy ulicy Sosnowej na Bielanach Wrocławskich. Jest to idealna nieruchomość na start, dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grodzieńska

Zakrzów,Wrocław

725 000 zł52 m² 13 942,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż nowe, komfortowe, dobrze doświetlone mieszkanie wykończone w lutym 2025. Zlokalizowane na pierwszym piętrze nowego budynku z końca 2024 roku przy ulicy Grodzieńskiej 20 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Pracy

Grabiszyn,Wrocław

479 900 zł37 m² 12 970,30 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Nowa cena! tylko W home expert super oferta! Ciche mieszkanie 2-pokojowe w zadbanym bloku z windą oraz ogrzewaniem miejskim przy cichej uliczce na Grabiszynie - okolice Tarasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

599 000 zł47 m² 12 621,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,46 m , położone w ścisłym centrum Wrocławia zaledwie 200m od Dworca Głównego. Lokal położony na 2. piętrze zadbanego budynku z lat 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubska

Huby,Wrocław

530 000 zł48 m² 11 064,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam Was do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania. Będzie to świetny wybór dla rodziny, młodej pary lub pod inwestycje jako najem długo lub krótkoterminowy. Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

599 000 zł62 m² 9 697,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu nową ofertę w biurze Evesta! Mieszkanie zlokalizowane w jednej z najlepszych lokalizacji we Wrocławiu - przy ulicy Grabiszyńskiej 49. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zachodnia

Szczepin,Wrocław

2 550 zł41 m² 62,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na 8. piętrze w budynku z windą przy ul. Zachodniej - w jednej z najlepiej skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/rus Do wynajęcia od 1 sierpnia przytulne mieszkanie w ścisłym centrum. Doskonała lokalizacja, 10 min piechotą do Rynku, 5 min do Dworca pkp. W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

2 650 zł41 m² 64,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na 3. piętrze w budynku z windą przy ul. Drabika - w sercu Jagodna, jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dolnobrzeska

Leśnica,Wrocław

759 000 zł112 m² 6 807,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania, położonego w spokojnej i malowniczej części Wrocławia - Leśnicy, przy ul. Dolnobrzeskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Nowy Dwór,Wrocław

622 000 zł37 m² 16 779,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkanie - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty, cena niższa nawet o 20% od ofertowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabiszyńska

Krzki,Wrocław

620 000 zł44 m² 14 239,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży mieszkanie w inwestycji Ogrody Grabiszyńskie o powierzchni 43,54 m2. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w nowo powstałej inwestycji przy skrzyżowaniu ul. Hallera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Madalińskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 150 000 zł55 m² 20 909,10 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w Centrum miasta / 2 pokoje / Lux /taras 60 m2! Opiekun oferty: tel. Elegancko wykończone, przestronne mieszkanie dwupokojowe z dużym tarasem 60m2, o powierzchni 55,00 m,.