dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 995 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 995 ogłoszeń

Rynek pierwotny

767 300 zł52,81 m² 14 529,45 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: ul. Reymonta, kleczków Rynek Wrocławski - 7 min Autostrada A8 lub droga S5 - 10 min Dworzec Nadodrze - 3 min E. Leclerc centrum zakupowe - 5 min Pasaż Grunwaldzki - 12 min Beach Bar Marina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

564 334 zł42,97 m² 13 133,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

ozkładowe,bez prowizji I pcc przekazanie mieszkań- lato 2026 r. Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 2-pokojowe, położone na nowoczesnym osiedlu w dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

659 800 zł44,02 m² 14 988,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dostępne są także inne metraże Oferuję na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,02 m , zlokalizowane na I piętrze w nowym budynku przy ul. Rudawskiej we.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł85 m² 82,35 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament wolny od 01.06. 2026 r. Do wynajęcia ekskluzywny apartament w Centrum Wrocławia ul. Władysława Jagiełły. Apartament znajduje się na 4 piętrze prestiżowym budynku z portierem,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

999 999 zł84,01 m² 11 903,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiam Państwu na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na podwyższonym parterze w budynku z windą. Nieruchomość wyróżnia się przemyślanym układem.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł50,60 m² 13 221,34 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Marzysz o mieszkaniu, które jest jasne, przestronne i znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych części Wrocławia? Szukasz oferty bezpośredniej, gdzie oszczędzasz na starcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

582 008 zł38,29 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie dla pary lub singla 38,29m2 z ogródkiem 113,39m2 na nowym osiedlu przy ul. Nowodworskiej. Przestrzeń stworzona z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 286 875 zł91,33 m² 14 090 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Bez podatku pcc, oferta deweloperska. Termin realizacji - 04.2026 Inwestycja znajduje się w południowej części Wrocławia, administracyjnie jest to część osiedla Krzyki-Partynice. Graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł40,94 m² 14 411,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferta Wstrzymana! balkon od strony podwórkacicha okolica bardzo dobra komunikacja miejska - autobusy I tramwaje komórka lokatorska W piwnicy mieszkanie dostępne od zaraz W ogłoszeniu 3.

Szczegóły ogłoszenia

7 450 zł50 m² 149 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia elegancki, 2-pokojowy apartament o powierzchni 50 m , usytuowany w wyjątkowej lokalizacji nad rzeką, w centrum Wrocławia. Budynek zapewnia całodobową ochronę,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy, ul. Stawowa

Wrocław,dolnośląskie

649 469 zł33,54 m² 19 364 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż apartament 33,54 m w prestiżowej inwestycji realizowanej przez Apsys Polska w ścisłym centrum Wrocławia przy ul. Stawowej. To część unikatowego kwartetu miejskiego łączącego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

954 000 zł76,90 m² 12 405,72 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4 pokojowe mieszkanie 76,90 m z dużym balkonem Wrocław, sołtysowice, ul. Lothara Herbsta Szukasz przestronnego, wygodnego mieszkania dla rodziny w spokojnej, dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł41,50 m² 15 638,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Home&invest Oddział Wrocław Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe Wrocław, maślice Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,48 m , usytuowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł68 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny klimatyzowany apartament blisko centrum bezpłatny dostęp do siłowni doskonała lokalizacja nad rzeką dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Do wynajęcia nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł60 m² 12 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty: arletta Betker   ***rezerwacja*** Komfortowe 3 pokoje z tarasem / wysoki standard / ogródek Otoczenie nieruchomości: północna część Wrocławia - Widawa. To kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł50 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 50 m2, położone w centrum miasta, przy ulicy Niedźwiedziej (boczna Legnickiej). Mieszkanie usytuowane jest na 2-gim piętrze w budynku 4-piętrowym z lat.

Szczegóły ogłoszenia

429 900 zł32 m² 13 434,38 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie z opcją wydzielenia oddzielnej przestrzeni sypialnianej. Lokal mieszkalny, o dokładnym metrażu 31,9 mkw + piwnica zadbana 2,1 mkw. Dzięki odseparowaniu sypialni uzyskasz podział -.

Szczegóły ogłoszenia

1 473 071 zł91,66 m² 16 071,03 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: kinga Ustyniak tel:   Zapraszam do zapoznania się z ofertą tzw. 2- paka - lokal mieszkalny, w ramach którego zostały wydzielone dwa mieszkania dwupokojowe, każde.

Szczegóły ogłoszenia

3 099 zł60 m² 51,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.:   Dostępne od zaraz! Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, ulokowane na 3 piętrze w bloku na bardzo cichym i spokojnym osiedlu przy ul. Hłaski. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 980 000 zł165 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Dom z ogrodem i tarasem | Zielona okolica | Wrocław- muchobór Wielki Powierzchnia: 165 m Lokalizacja: ul. Zagony, wrocław Termin oddania: IV kwartał 2025 Bez prowizji! Szukasz wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł31,10 m² 16 077,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2-pokojowe mieszkanie z balkonem i garażem | Krzyki-Partynice | ul. Zwycięska Na sprzedaż komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 31 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

954 000 zł95,40 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe z tarasem - ul. Poleska I Psie Pole Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe, położone przy ul. Poleskiej 19 na Psim Polu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy 2 pokojowy apartament w prestiżowej inwestycji Browary Wrocławskie , przy ul. Jedności Narodowej. Lokalizacja: ul. Jedności Narodowej, śródmieście Ołbin, wrocław Bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł113,83 m² 17 130,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Oferta bez prowizji Polecamy do sprzedaży komfortowy przestronny apartament w atrakcyjnej lokalizacji bezpośrednio przy Parku Grabiszyńskim jednym z największych i najbardziej lubianych.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł82 m² 7 134,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Duże rozkładowe 3 pokojowe 2 poziomowe Mieszkanie w Leśnicy. Możliwość zamiany na mniejsze mieszkanie w budynku z windą lub do pierwszego piętra. Mieszkalnie znajduje się na 2-gim.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł160 m² 6 244 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1916

Opiekun nieruchomości: robert Kordowski telefon   pokojowe, dwustronne, jasne mieszkanie o powierzchni 93 m2 + strych 60 m2 + 18m2 przedpokój z klatką schodową + 26m2 pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł67,79 m² 21 389,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji Wnętrze o loftowym charakterze łączy otwartą przestrzeń z czytelnym podziałem funkcji. Taras na dachu stanowi naturalne przedłużenie strefy.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł70 m² 67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

ul. Czerniawska, krzyki Gaj Nowoczesny, przestronny, śliczny trzypokojowy apartament o pow. 70 mkw. z tarasem w budynku z 2006 roku z windą. Mieszkanie znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł49,50 m² 12 505,05 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentuję Państwu przestronne i funkcjonalne mieszkanie, zlokalizowane w doskonale skomunikowanej części Psiego Pola, przy ul. Żmigrodzkiej. Nieruchomość stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł45,48 m² 11 631,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe , rozkładowe mieszkanie o powierzchni 45,48m2 położone blisko ścisłego centrum Wrocławia w okolicach Sky Tower. Z racji lokalizacji blisko uczelni wyższych,.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł60,57 m² 11 887,07 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje z ogrodem | stan deweloperski | garaż | Ołtaszyn | Develia komórka lokatorska | box rowerowy Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,57 m z prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 101 096 zł89,76 m² 12 267,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie willowe realizowane jako zabudowa bliźniacza i szeregowa wybór układów to parter z ogrodem lub piętro z 3 balkonami, a może układ 2 pozimowy z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł82 m² 9 987,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż duże 3- pokojowe mieszkanie w miłej okolicy blisko centrum. Rozkład pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym - Dwie sypialnie - Łazienka z wanną i wc - Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

689 998 zł59,10 m² 11 675,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

hit / 3 pok / leśnica / parking!. mieszkanie w centrum Leśnicy, blisko żłobki, przedszkole, szkoła podstawowa i liceum. W okolicy są liczne sklepy Lidl, biedronka, aldi, hermes, rossmann.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł32 m² 15 281,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny loft 32 m przy Lotnisku Wrocław | balkon | antresola | w pełni wyposażony Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka w stylu loftowym, położona przy ul. Zarembowicza, tuż obok Lotniska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł65,18 m² 10 417,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc Czteropokojowe, jasne, dwustronne, ustawne mieszkanie z dwoma balkonami oraz wystawą południową i zachodnią na wrocławskich Stabłowicach.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł28 m² 16 964,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze 28 m2. -Mieszkanie jest pięknie doświetlone, posiada balkon, umiejscowione w okolicy ogródków działkowych /cisza/, spokojni sąsiedzi/.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł44,32 m² 67,69 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocław krzyki - tarnogaj ul. Nyska W pełni wyposażone, 2 pokojowe mieszkanie! od kwietnia opis Na wynajem komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,32 m2. Prezentowany lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 328 100 zł102,24 m² 12 990,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 93,03m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy ul. Jedności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 573 424 zł140,63 m² 18 299,25 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Inwestycja to wyjątkowy projekt, który łączy nowoczesną architekturę, funkcjonalność mieszkań oraz świetną lokalizację zaledwie dziesięć minut spacerem do Sky Tower. Zapewnia zarówno łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

717 912 zł50,72 m² 14 154,42 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,72 m , położone na 1 piętrze eleganckiego, nowoczesnego budynku.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij