dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 995 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 995 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Psie Pole,Wrocław

365 000 zł28 m² 13 017,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż kawalerki o powierzchni ok. 30 m , wszystkie już wynajęte, co oznacza pewny dochód od pierwszego dnia! Zarządzaniem wynajmem zajmuje się profesjonalna firma, która gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

933 900 zł62 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel.: Mieszkanie o powierzchni o powierzchni 62,26 m2 znajdujące się na 8. piętrze w 10 piętrowym bloku z windą w doskonałej lokalizacji. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

638 654 zł54 m² 11 787,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Zapraszam do prezentacji tego pięknego, urokliwego mieszkania przy ul. Jedności Narodowej. W okolicy znajdują się sklepy, różnorodne punkty usługowe oraz placówki edukacyjne. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

699 999 zł63 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 63 m2 znajdujące się na drugim piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku wewnątrz, którego znajduje się wspólne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

4 000 zł44 m² 91,35 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament z tarasem i ogródkiem - Port Popowice, wrocław Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesny design z komfortem i funkcjonalnością. Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Madalińskiego

Krzyki,Wrocław

2 650 zł36 m² 73,61 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolne od zaraz koniecznie! Obejrzyj film na portalu otodom w sekcji video tuż pod zdjęciami, aby poczuć się jak w środku mieszkania! Polecam do wynajęcia pięknie wykończony apartament 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

591 000 zł38 m² 15 630,80 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie ma powierzchnię 35,95m2 i znajduje się na 2 piętrze w 11 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym o powierzchni 17,84m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

591 100 zł41 m² 14 382 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Klasyczne 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 41,10 m2 na parterze w 2 piętrowym bloku z windą z poziomu garażu. W mieszkaniu mamy salon z aneksem kuchennym o pow. 21,6m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

899 000 zł74 m² 12 111 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: nowe, dwustronne mieszkanie z dwoma balkonami. Układ nieruchomości: - salon z aneksem - 22.99 m2 - sypialnia - 11.23 m2 - sypialnia - 10.50 m2 - sypialnia - 11.96 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

783 920 zł38 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zainwestuj w mieszkanie w nowej inwestycji 5 minut od Wrocławskiego rynku! opiekun oferty tel: otoczenie nieruchomości: budynek mieści się w samym sercu Wrocławia. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lelewela

Stare Miasto,Wrocław

699 000 zł37 m² 18 669,90 zł/m²

 

Piętro:6/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja Odkryj zalety bezkompromisowej lokalizacji i nowoczesnej architektury. Mieszkaj, wynajmuj lub otwórz biuro ścisłym centrum Wrocławia. Lelewela to odważna realizacja w sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kazimierza Jagiellończyka

Wrocław,dolnośląskie

327 900 zł19 m² 17 349,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferta bezpośrednia bez prowizji. W pełni wykończony lokal o powierzchni 18,9 mkw położony jest na 4 piętrze w 5 piętrowej, kamienicy znajdującej się w centrum Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Psie Pole,Wrocław

365 000 zł28 m² 12 994 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż wynajęte mieszkania w świetnej lokalizacji! Oferujemy mieszkania o powierzchni około 30 m , wszystkie wynajęte i generujące dochód od pierwszego dnia. Zarządzanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Lelewela

Stare Miasto,Wrocław

998 000 zł59 m² 16 895,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

-wolne od zaraz- polecam do wynajęcia apartament, 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze. Przy ul. Śliczna 5b ( Krzyki, wrocław ) Od 5 do 10 minut do przystanków komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Psie Pole,Wrocław

365 000 zł28 m² 12 994 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

575 000 zł55 m² 10 454,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż rozkładowe, dwustronne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 55 m2, położone w dzielnicy Krzyki, okolice ul. Ślicznej 5min do Uniwersytetu Ekonomicznego. Usytuowane jest na piętrze 6/10p.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Stare Miasto,Wrocław

2 900 zł38 m² 76,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

38,06 /apartament z widokiem na rzekę z balkonem + komórka lokatorska/młyn Maria Na wynajem wyjątkowy apartament o powierzchni 38,06 m2. Lokal znajduje się w zrewitalizowanym Młynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Psie Pole,Wrocław

365 000 zł28 m² 12 924,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Szukasz pewnej inwestycji? Mam dla Ciebie idealną propozycję - 88 wynajętych mieszkań o powierzchni ok. 30 m we Wrocławiu! Każde mieszkanie zarządzane jest przez profesjonalną firmę, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasztelańska

Psie Pole,Wrocław

3 700 zł71 m² 52,11 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

For english please swipe down or call us to discuss the details. 4 pokoje | 71 m | od zaraz | 3700 zł + 950 zł (czynsz + opłaty dodatkowe) Języki Obsługi: świadczymy usługi po polsku, angielsku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cybulskiego

Nadodrze,Wrocław

4 200 zł99 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe piękne mieszkanie w kamienicy zlokalizowanej tuż przy Wrocławskim Rynku! Polecam w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie, znajdujące się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

508 164 zł27 m² 18 751 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: kawalerka w samym centrum! Otoczenie nieruchomości: budynek powstaje w samym sercu Wrocławia. W sąsiedztwie inwestycji znajdziemy między innymi, operę Wrocławską,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Byczyńska

Swojczyce,Wrocław

930 000 zł62 m² 14 937,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy piękne, narożne mieszkanie o powierzchni 62,26 m , położone na zielonym i cichym osiedlu we Wrocławiu, w dzielnicy Swojczyce. Nieruchomość mieści się w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sycowska

Psie Pole,Wrocław

365 000 zł28 m² 13 110,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Nieruchomość Inwestycyjna - wykończone, wynajęte mieszkania na sprzedaż! Przedstawiamy w ofercie na sprzedaż aż 88 wynajętych mieszkań z rynku wtórnego, o powierzchni ok. 30 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

929 000 zł65 m² 14 391,90 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe 3 pokojowe o pow. 64,55m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla rodziny. Mieszkanie jest 3 - pokojowe ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Psie Pole,Wrocław

365 000 zł28 m² 13 059 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Poszukujesz bezpiecznej inwestycji? Mam dla Ciebie idealne rozwiązanie - mieszkania o powierzchni ok. 30 m we Wrocławiu! Każde mieszkanie jest zarządzane przez profesjonalną firmę, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

779 000 zł60 m² 12 918,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

587 125 zł38 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

889 000 zł60 m² 14 816,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzypokojowe, gotowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji znajdującej się zaledwie 2,5 kilometra od Wrocławskiego Rynku! Możliwość zakupienia miejsca postojowe w garażu podziemnym! Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

3 100 zł54 m² 57,94 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w wysokim standardzie w centrum miasta (ul. Czysta), dostępny od 01.10.2024. W pobliżu Dom Towarowy renoma, galeria Dominikańska, centrum Handlowe Arkady. Do Rynku 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Lelewela

Stare Miasto,Wrocław

1 500 000 zł55 m² 27 248 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grudziądzka

Kowale,Wrocław

2 600 zł65 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Grudziądzkiej 101 *powierzchnia 65 m2 *parter *ogrzewanie gazowe *do podpisania umowy wymagany pesel Wyposażenie: *pokój: łóżko 2os, szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krucza

Krzyki,Wrocław

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem nowoczesnego, świeżo wyremontowanego mieszkania 3-pokojowego w sercu Wrocławia! Lokalizacja: ul. Krucza, okolice placu Hirszfelda Розмовляємо Українською / For details in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kłodnicka

Popowice,Wrocław

740 000 zł56 m² 13 143,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 56 m | Wrocław ,okolice ul. Kłodnickiej | Blisko centrum Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m , znajdujące się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Setna

Kozanów,Wrocław

729 999 zł65 m² 11 222,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kozanów/3pok/lux/piwnica/rozkładowe/balkon/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Setnej na Kozanowie. Znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Haukego-Bosaka

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 199 866 zł101 m² 11 840 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1919

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 101,34 m , położonego na czwartej kondygnacji kamienicy w dzielnicy Krzyki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Partynice,Wrocław

749 000 zł66 m² 11 348,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Duże 2 pok na Przyjaźni z balkonem/od zaraz Oferujemy na sprzedaż zadbane i słoneczne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 66mkw przy ul. Przyjaźni 22 we Wrocławiu. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Nowy Dwór,Wrocław

760 000 zł62 m² 12 258,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowy/dwór/3pok./komórka/garaż/parter/ogród/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, rozkładowe o powierzchni 62m2 na Nowym Dworze. Mieszkanie znajduje się na parterze z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

480 000 zł35 m² 13 789,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dobra Komunikacja Centrum Pod wynajem Zapraszamy do zakupu mieszkania o powierzchni 34,81 m2, usytuowanego w centrum miasta, przy ulicy Gajowickiej. Mieszkanie dwupokojowe, gotowe do wprowadzenia (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sycowska

Psie Pole,Wrocław

365 000 zł28 m² 13 110,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż aż 88 wynajętych mieszkań z rynku wtórnego, o powierzchni ok. 30 m , w atrakcyjnej lokalizacji. Zarządzanie wynajmem odbywa się przez profesjonalną firmę, a umowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

579 000 zł42 m² 13 951,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

We speak English, call for more details, english version below! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na Popowicach. Informacje podstawowe: cena : 579 000 zł do negocjacji Metraż :.