dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Poświętne,Wrocław

602 148 zł43 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż rozkładowe, nowe, 2 pokojowe o metrażu 43,32 m zlokalizowane na parterze w budynku 4-piętrowym z windą w dzielnicy Psie Pole Poświętne we Wrocławiu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Birmańska

Brochów,Wrocław

620 000 zł63 m² 9 841,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mam Państwu do zaoferowania przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 62,66 m 2 na parterze 3 piętrowej kamienicy z początku XX wieku na wrocławskim osiedlu Brochów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dokerska

Wrocław,dolnośląskie

498 444 zł44 m² 11 328,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Tramwaj do centrum/pok/2 Rozkład /43m2/ Park zachodni!. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m 3 piętro w 4-piętrowym bloku z 1995 rokuwrocław, ul. Dokerska Balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Stare Miasto,Wrocław

490 200 zł33 m² 15 064,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Komuny Paryskiej to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Słonimskiego

Kleczków,Wrocław

599 000 zł43 m² 13 865,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe w nowoczesnym apartamentowcu z 2014 roku na wrocławskim osiedlu "promenady Wrocławskie" na Kleczkowie. Lokalizacja jest idealna zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Gądów Mały,Wrocław

799 000 zł66 m² 12 198,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

*Lokalizacja: gądów Mały, metraż: 65 m2, piętro: 8/8, rozkład: salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - pokój, - łazienka, - wc, - przedpokój. Największe atuty: - widok z okna na zieleń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Litewska

Psie Pole,Wrocław

567 000 zł50 m² 11 236,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

NA sprzedaż: 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią z możliwością zakupu garażu. Lokalizacja: prezentowane mieszkanie znajduje się na Psim Polu przy ulicy Litewskiej. Osiedle spokojne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Maślice,Wrocław

455 200 zł33 m² 14 001,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Proponowane mieszkanie ma powierzchnię 32,51m2 i znajduje się na parterze w trzypiętrowym budynku. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym o powierzchni 24,24m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

899 000 zł62 m² 14 389 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w wysokim standardzie z pięknym zielonym balkonem na Krzykach, blisko Ślęzy! Prawdziwa perełka! Opiekun oferty: pośrednik w Obrocie Nieruchomościami Nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

464 955 zł33 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jako pierwszy etap inwestycji wybudowany zostanie kameralny dwuklatkowy budynek wielorodzinny, 4 kondygnacyjny, w którym znajdować się będzie 28 lokali mieszkalnych, garaż podziemny z 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawłowicka

Pawłowice,Wrocław

450 000 zł43 m² 10 429 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Pawłowice | przy Pałacu Pawłowickim Opiekun nieruchomości: nr Licencji pfrn 28616 tel. Oferta wstrzymana 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 43,15 m2, położone na 2 piętrze w 2-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

718 310 zł67 m² 10 762,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Możliwość obsługi w języku angielskim - I speak English fluently Umów się na spotkanie! Nie masz czasu czytać opisu - Zadzwoń , a zyskasz: -Możliwość zobaczenia tego mieszkania czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Strzegomska

Muchobór Mały,Wrocław

435 000 zł31 m² 14 032,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu przestronnej kawalerki z dużym balkonem przy Uczelni wsb we Wrocławiu na 1 piętrze 4 piętrowego bloku -fabryczna, muchobór Mały w okolicy ul. Strzegomskiej i ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

549 207 zł40 m² 13 799,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe mieszkanie z balkonem idealne na pierwsze mieszkanie, świetne na pierwsze własne mieszkanie lub do wynajmu - na Książu Wielkim przy ulicy Blizanowickiej, tuż obok chronione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śrutowa

Śródmieście,Wrocław

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w samym centrum miasta przy ulicy Śrutowej. Przedstawiamy 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,20 m2, usytuowane w klimatycznej kamienicy z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Ołbin,Wrocław

639 000 zł69 m² 9 260,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w kamienicy przy ulicy Poniatowskiego, w sercu śródmieścia Wrocławia, ołbin. To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Poświętne,Wrocław

583 522 zł42 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż rozkładowe, nowe, 2 pokojowe o powierzchni 41,98 m zlokalizowane na parterze w budynku 4-piętrowym z windą w dzielnicy Psie Pole Poświętne we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowa

Grabiszyn,Wrocław

753 423 zł53 m² 14 285,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 52,74m2, zlokalizowane przy ulicy Grochowej na wrocławskich Gajowicach. Bliskość centrum miasta, dogodne połączenie komunikacyjne oraz tereny zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lauterbacha

Wrocław,dolnośląskie

635 860 zł52 m² 12 299 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dlaczego warto się zainteresować tą ofertą?: przystanek Tramwajowy - 454 m Niska zabudowa - kameralne osiedle blisko Park Pilczycki I Glinianki Umów się na spotkanie Zadzwoń już dziś! ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Wrocław

Stabłowice,Wrocław

860 000 zł72 m² 11 944,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Lokalizacja: stabłowice, metraż: 72 m2, piętro: 4/5, kuchnia: aneks. Rozkład: i piętro: - salon z aneksem kuchennym, - pokój, - łazienka nr 1, - przedpokój II piętro: - pokój nr 1, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Madalińskiego

Krzyki,Wrocław

970 000 zł56 m² 17 192,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 56,42 m2. Nieruchomość położona jest w dzielnicy "przedmieście Oławskie" przy ul. gen. Antoniego Madalińskiego we Wrocławiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaułek Rogoziński

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, polecamy komfortowe, mieszkanie w fantastycznej lokalizacji, rozkładowe, dwustronne, o powierzchni 42 m2, na osiedlu Różanka w bliskim sąsiedztwie supermarketów Ponik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 349 000 zł85 m² 15 906 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Inwestycyjne mieszkanie w kamienicy na Przedmieściu Oławskim we Wrocławiu 84,81 m (75 m lokal mieszkalny + 9,57m komórka łącznie 84,81 m2) 5 mikroapartamentów, wysoka rentowność! Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sołtysowice,Wrocław

507 000 zł39 m² 13 100,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Uwaga! rezerwacja - oferta zarezerwowana sołtysowice I zielona okolica I mieszkanie 38,7M2 oferta na wyłączność tylko W naszym biurze! Lokalizacja: ul. Wojaczka, sołtysowice Rok budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kuźnicza

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do najmu przytulne i komfortowe mieszkanie położone w ścisłym centrum Wrocławia - ul. Kuźnicza. Mieszkanie o powierzchni 45 m2 składa się z dwóch sypialni i otwartego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Poświętne,Wrocław

836 111 zł61 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż rozkładowe, nowe, 4 pokojowe o metrażu 61,03 m zlokalizowane na 1 piętrze w budynku 4-piętrowym z windą w dzielnicy Psie Pole Poświętne we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rybnicka

Krzyki,Wrocław

505 270 zł40 m² 12 695,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Plusy: 0 zł prowizji + 0 zł pcc => płacisz tylko za mieszkanie + notariusza Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń! Jestem dostępny pod numerem telefonu: - możliwość obsługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kabaczkowa

Klecina,Wrocław

1 440 000 zł101 m² 14 198,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania przepiękny 2-poziomowy apartament 4-pokojowy o pow. 101.42 m2 znajdujący się przy ul. Kabaczkowej na prestiżowym Osiedlu "vitalia klecina"wrocław, krzyki ( Deweloper - Ronson ) Link do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czartoryskiego

Poświętne,Wrocław

682 000 zł49 m² 13 961,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Prezentuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,85 m2 położone we Wrocławiu przy ul. Adama Jerzego Czartoryskiego 3. Lokal mieszkalny położony jest na 5 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Poświętne,Wrocław

729 000 zł49 m² 14 847,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Lokalizacja: poświętne, metraż: 49,1 m2, piętro: 1/5, pełna własność. Rozkład: salon, - sypialnia, - kuchnia, - łazienka, - przedpokój. Największe atuty: - do mieszkania przynależy balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rybnicka

Krzyki,Wrocław

696 020 zł60 m² 11 619,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słonimskiego

Kleczków,Wrocław

1 050 000 zł65 m² 16 153,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokoje (64,45 m2), nad odrą, wysoki standard, balkon (3,75 m2 + 6,96 m2), garaż + kom. Lokatorska (28,98 M2). Na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe, dwustronne mieszkanie zlokalizowane na ulicy Antoniego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

599 000 zł32 m² 18 556,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe z opcją wydzielenia sypialni o pow. 32,28m2 z loggią w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Krzyki,Wrocław

509 499 zł56 m² 9 094,95 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Niska cena! do remontu 2 pok z balkonem/żelazna Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe / rozkładowe o łącznej powierzchni z Księgi Wieczystej 56,2 m2 z balkonem, zlokalizowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

799 000 zł55 m² 14 456,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dlaczego warto się zainteresować tą ofertą?: blisko zieleni oraz komunikacji - tylko 5 min na przystanek tramwajowy Idealna lokalizacja 6 min rynek Blisko stacji pkp Możliwość obsługi w języku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Krzyki,Wrocław

695 000 zł53 m² 13 233 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Lokalizacja: krzyki, metraż: 52,52 m2, piętro: 2/3, do mieszkania przynależy komórka lokatorka (8,75 m2) w cenie 30 000 zł oraz miejsce postojowe w hali garażowej w cenie 35 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 046 432 zł75 m² 13 932 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 75,11m2 znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Szczepin,Wrocław

570 000 zł39 m² 14 615,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

* lokalizacja: stare miasto/szczepin, * Ilość pokoi: 2, * Metraż: 39 m2, * Kuchnia: oddzielna, * Informacje dodatkowe: dostępne od zaraz. Rozkład: salon, - sypialnia, - kuchnia, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Ołtaszyn,Wrocław

774 000 zł59 m² 13 118,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż bardzo ładne trzypokojowe mieszkanie z dużym tarasem zlokalizowane na osiedlu na Ołtaszynie. Osiedle to charakteryzuje się doskonałą lokalizacją zapewniającą dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siostrzana

Klecina,Wrocław

525 000 zł42 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż mieszkanie położone w południowej części Wrocławia - krzyki/klecina - w pobliżu 2 Parków - Południowego i Klecińskiego. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, mierzące 42m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

467 405 zł33 m² 13 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Maślice to dzielnica wyróżniająca się na mapie miasta licznymi terenami zielonymi, bliskością rzeki i lasu. Jest to miejsce doskonałe do rekreacji i odpoczynku, które z pewnością.