dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 998 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 998 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piękna Kawalerka w centrum miasta/kościuszki 2 Oferujemy na wynajem kawalerkę po generalnym remoncie w centrum miasta przy ul. Kościuszki 2. Klimatyczny apartament o pow. 30m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 003 290 zł36 m² 27 962,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Twoje miejsce w centrum Wrocławia! Proponuję Państwu prestiżową inwestycję, która wyróżnia się znakomitą lokalizacją (plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

565 000 zł38 m² 14 868,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Serdecznie polecam Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na wrocławskich Krzykach przy ul. Kamiennej. Lokalizacja: ul. Kamienna 29, wrocław Ilość pokoi: 2 Powierzchnia: 38 m Piętro: 1/10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bociania

Kowale,Wrocław

1 170 915 zł83 m² 14 151,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkania w świetnej lokalizacji- około 15 minut od wrocławskiego Rynku Mieszkanie sprawdzi się dla miłośników przestronnych wnętrz i praktycznych układów. Jest to unikalny projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

349 999 zł50 m² 7 014,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Top/stabłowicka/okazja/tanio!/królewiecka/3pok.! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 49m2, mieszczące się na 1-szym piętrze 2-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Brochów,Wrocław

2 500 zł57 m² 43,84 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą wynajmu. Oferujemy przestronne, dwupokojowe mieszkanie na spokojnym, zamkniętym osiedlu w rejonie ulicy Centralnej na Brochowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stare Miasto,Wrocław

689 000 zł40 m² 17 225 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bezpieczna

Różanka,Wrocław

625 000 zł54 m² 11 574,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe trzypokojowe mieszkanie w okolicach ul. Bezpiecznej o powierzchni 54m2 z piwnicą 3m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku z lat 80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Poprzeczna

Sołtysowice,Wrocław

570 000 zł100 m² 5 709,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Osoba do kontaktu tel. Mieszkanie do remontu Z ogromnym potencjałem Na sprzedaż przestronne mieszkanie do remontu w kameralnej kamienicy na Sołtysowicach, aleja Poprzeczna 68a Mieszkanie nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

1 390 000 zł71 m² 19 547,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Eleganckie Mieszkanie w Ścisłym Centrum Wrocławia Lokalizacja: wrocław, ścisłe centrum, vis-a-vis Ratusza Opis Lokalizacji: mieszkanie znajduje się w samym sercu Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Muchobór Mały,Wrocław

690 000 zł64 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

2P home ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z jasną kuchnią o powierzchni 65,02 m2, usytuowane na 2 piętrze budynku przy ul. Strzegomskiej 232.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

428 482 zł33 m² 13 180 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dlaczego warto się zainteresować tą ofertą?: blisko zieleni i środków edukacyjnych dla dzieci (szkoła i przedszkola) Niska zabudowa - kameralne osiedle Umów się na spotkanie Zadzwoń już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podwale

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

791 480 zł34 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

do sprzedaży apartament położony w prestiżowym budynku ovo przy ulicy Podwale Nieruchomość idealna pod inwestycję, dla pary lub singla. z dużym balkonem skierowanym na piękne patio!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kleczkowska

Kleczków,Wrocław

842 000 zł60 m² 13 989 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokoje z aneksem | tuż nad rzeką | przy centrum | miejsce postojowe | mieszkanie dostępne od zaraz Opiekun oferty: tel. Okolica ulicy Kleczkowskiej to zróżnicowana część miasta, łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

531 945 zł40 m² 13 199,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe o pow.40,30m2 z balkonem 3,6m2, rozkładowe na Książu Wielkim. Inwestycja w trakcie realizacji (termin na 08-2025), mieszkania w stanie deweloperskim do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Suwalska

Maślice,Wrocław

715 000 zł69 m² 10 362,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronne 3 pokoje do własnej aranżacji! Polecam na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 68,69 m2, usytuowane na pierwszym piętrze trzypiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowodworska

Nowy Dwór,Wrocław

525 000 zł50 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwustronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50m2, położone w dzielnicy Fabryczna, osiedle Nowy Dwór okolice ul. Nowodworskiej. Usytuowane jest na 2/4 piętrze bloku z lat 80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

599 000 zł32 m² 18 556,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe z opcją wydzielenia sypialni o pow. 32,28m2 z loggią w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

926 000 zł71 m² 13 042,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Doskonała lokalizacja blisko centrum przestronne apartamenty dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej ogólnodostępny taras na dachu Nowoczesny apartamentowiec położony blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimasa

Tarnogaj,Wrocław

523 000 zł38 m² 13 763 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie z balkonem do własnej aranżacji, znajdujące się na 2 piętrze w 5-piętrowym bloku na osiedlu Tarnogaj. Otoczenie nieruchomości: spokojne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Wrocław

867 779 zł45 m² 19 284 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Doskonała lokalizacja blisko centrum apartament Z widokiem na rzekę dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej funkcjonalny rozkład Nowoczesne i zielone osiedle położone blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Jana Pawła II

Szczepin,Wrocław

385 000 zł25 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25,m2 blisko centrum. Wszystkie media miejskie , własność spółdzielcze prawo własności z możliwością założenia księgi wieczystej z aktualnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

7 900 zł100 m² 79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Luksusowy apartament w prestiżowej lokalizacji. Przestronny komfortowo wykończony apartament o powierzchni około 100 m2 składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szafera

Krzyki,Wrocław

1 619 000 zł163 m² 9 958,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Przepiękny apartament na Wrocławskim Ołtaszynie, składa się 5 pokoi jest nowy i wykończony, można w nim zamieszkać prawie odrazu. Świeżo wykończony, klucze w biurze. Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Lipa Piotrowska,Wrocław

709 000 zł57 m² 12 397,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Osiedle Bakaliowe - poznaj inwestycję Osiedle Bakaliowe obejmuje niskie, dwukondygnacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

516 190 zł25 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Top lokalizacja 0% prowizji 0% pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki znajdującej się w nowoczesnej inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Psie Pole,Wrocław

380 000 zł31 m² 12 278 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Gotowa do zamieszkania kawalerka o powierzchni 30,95 m2 z wydzieloną sypialnią oraz osobną kuchnią. Opiekun oferty: tel. Najważniejsze informacje: - powierzchnia: 30,95 m2 - Piętro 9/10 ( jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

659 000 zł65 m² 10 138,50 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Pełen rozkład, możliwość wydzielenia 4 pokoi! czysta, zadbana klatka schodowa! topowa lokalizacja! 3 pokoje osobne, osobna kuchnia! Osoba prowadząca: mateuszu, tel. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Psie Pole,Wrocław

550 000 zł54 m² 10 370,40 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Lokalizacja: psie Pole/ ul.Inflancka Metraż: 53,9 m2, Piętro: 7/11, budynek z nową windą Dostępne: od zaraz. Polecam do zakupu trzy pokojowe rozkładowe mieszkanie przy ul.Inflanckiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

564 867 zł35 m² 16 227,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opis inwestycji: powierzchnia apartamentu: 34,81 m2 Termin realizacji: 2026-10 Standard wykończenia: stan deweloperski -załączone wizualizacje są przykładową aranżacją tego mieszkania. Liczba pokoi: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Jana III Sobieskiego

Wrocław,dolnośląskie

501 787 zł41 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie masz czasu zapoznać się z ofertą - zadzwoń! dlaczego warto się zainteresować tą ofertą?: blisko zieleni oraz komunikacji - tylko 4 min na przystanek Niska zabudowa - kameralne osiedle Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Gądów Mały,Wrocław

830 000 zł64 m² 13 070,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferuję do sprzedaży komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie położone w ok. ul. Drzewieckiego i Balonowej na Gądowie Małym. Doskonale skomunikowanej dzielnicy z szybkim dojazdem do centrum. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

702 260 zł47 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa Komuny Paryskiej 19a to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Fabryczna,Wrocław

847 242 zł78 m² 10 862,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkanie W 1 etapie oferta deweloperska 0% prowizji 0% pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania o powierzchni 77,80m2 z dwoma balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krucza

Grabiszyn,Wrocław

935 000 zł58 m² 16 135 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2 - pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią przy Sky Tower. Opiekun oferty: tel. Piękne, zadbane mieszkanie o powierzchni 57,95 m2 znajduje się w prestiżowej inwestycji w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rodziewiczówny

Muchobór Wielki,Wrocław

580 000 zł43 m² 13 488,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 43,12 m (powierzchnia po podłodze: 46,71 m ), idealne dla osób ceniących sobie zarówno wygodę, jak i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

349 000 zł26 m² 13 423,10 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 26.1 m2, położone w dzielnicy Fabryczna, osiedle Popowice, okolice ul. Białowieskiej Usytuowane jest na piętrze 11/11 (winda) bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łąka Mazurska

Kowale,Wrocław

639 000 zł49 m² 12 954 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie nad Odrą. Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 49,33 mkw., położone na 2 piętrze zadbanego budynku z lat 30. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Maślice,Wrocław

466 000 zł33 m² 13 927,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Proponuję Państwu piękne mieszkanie z ogrodem. Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego. 173 mieszkania od 1-do 5-pokojowych, o najbardziej poszukiwanych metrażach. Wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Fabryczna,Wrocław

771 558 zł68 m² 11 290 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkanie W 1 etapie oferta deweloperska 0% prowizji 0% pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania o powierzchni prawie 68,34m2 z 9,95m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unruga

Ołtaszyn,Wrocław

519 000 zł39 m² 13 307,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mam Państwu do zaoferowania przytulne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 38,8 m2 na 2 piętrze 3 piętrowego budynku z 2005 r. na Krzykach na Ołtaszynie w okolicy ul. Unruga.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij