dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 997 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 997 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

358 552 zł20 m² 18 265,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lotnicza

Pilczyce,Wrocław

2 300 zł66 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w zachodniej części Wrocławia na Pilczycach, przy ul. Lotniczej. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bema

Śródmieście,Wrocław

510 000 zł62 m² 8 225,81 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Szukasz nieruchomości w centrum Wrocławia w dobrej cenie? Zależy Ci na świetnej lokalizacji? Jeśli tak, to mieszkanie jest dla Ciebie! Na sprzedaż lokal mieszkalny o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Psie Pole,Wrocław

534 950 zł52 m² 10 277,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Niższa Cena 2 pokoje/rozkład/korona/blok 2004 Na sprzedaż ładne 2 pokojowe mieszkanie niedaleko Korony przy ul. B. Krzywoustego. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze z 4, w budynku z 2004.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gersona

Biskupin,Wrocław

479 999 zł37 m² 12 973 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na start dla singla lub pary! Do sprzedania nieduże mieszkanie na zielonym, cichym i spokojnym osiedlu Biskupin. Idealne jako pierwsze mieszkanie dla singla lub pary. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Jutrzenki

Klecina,Wrocław

6 900 zł106 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Przepiękne 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 100 m2 z ogrodem oraz balkonem! Dodatkowo garderoba oraz przestrzeń do ćwiczeń. Apartament jest dwupoziomowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

781 000 zł54 m² 14 463 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa, kompleksowa inwestycja mieszkaniowa, która łączy nowoczesność z miejskim klimatem, tworzy unikalne miejsce do życia w sercu Kleczkowa. Okolice ul. Reymonta. To miejsce, gdzie wszystko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łubinowa

Ołtaszyn,Wrocław

2 800 zł56 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english please swipe down or call us to discuss the details. 2 pokoje | 56 m2 | od zaraz | 2800 + 650 ( czynsz + opłaty dodatkowe ) Języki Obsługi: świadczymy usługi po polsku, angielsku, ukraińsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 069 376 zł49 m² 21 695,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

582 363 zł32 m² 17 952 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 3 piętrze w 5-piętrowym bloku z windą w wyjątkowej lokalizacji w samym centrum Wrocławia tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rodziewiczówny

Muchobór Wielki,Wrocław

700 000 zł58 m² 12 173,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się ze spacerem wirtualnym! Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na Muchoborze Wielkim ul. Marii Rodziewiczówny. Nieruchomość idealna jako mieszkanie dla rodziny: trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

859 000 zł68 m² 12 709 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

NA sprzedaż: 3 pokojowe mieszkanie, rozkładowe z 2 balkonami z 2021 r. - wykończone i częściowo umeblowane - gotowe na nowych właścicieli. Lokalizacja: sołtysowice, ul. Przejazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hłaski

Muchobór Wielki,Wrocław

553 550 zł50 m² 11 000,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia 3 pokoju poprzez przeniesienie kuchni do salonu, o powierzchni 50m2 przy ul. Hłaski, położone na spokojnym osiedlu przy Wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sudecka

Borek,Wrocław

1 190 000 zł77 m² 15 454,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mam Państwu do zaoferowania klimatyczne, w pełni umeblowane i wyposażone 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 67 (pow. z pokojem gameingowym ok. 77 m2) na wysokim parterze 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Oławska

Stare Miasto,Wrocław

647 500 zł35 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Polecamy do sprzedaży apartament w just in center przy ul.Krawieckiej/Oławskiej. Budynek z 2012r. windy w samym centrum Wrocławia przy Galerii dominikańskiejnieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racławicka

Grabiszynek,Wrocław

5 200 zł60 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowe, trzypokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, położone na 2 piętrze w nowoczesnej inwestycji Planty Racławickie. To pierwszy najem, co oznacza, że wszystkie elementy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

1 100 000 zł119 m² 9 221,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Osiedle Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Przy skrzyz owaniu ul. Kutrzeby i ul. Opalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

664 370 zł54 m² 12 262,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Zapraszam do prezentacji tego pięknego, urokliwego mieszkania przy ul. Jedności Narodowej. W okolicy znajdują się sklepy, różnorodne punkty usługowe oraz placówki edukacyjne. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

1 075 000 zł118 m² 9 089,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wałbrzyska

Klecina,Wrocław

649 000 zł47 m² 13 817 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2 pokoje na Klecinie z balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym. Piękne mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym i balkonem na Krzykach, o łącznej powierzchni 47.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bazyliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

840 000 zł78 m² 10 711,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Zapraszam na prezentacje 4-pokojowego mieszkania w spokojnej dzielnicy Wrocławia - Lipa Piotrowska. Odnajdą się tutaj rodziny z dziećmi, w pobliżu znajduje się wiele placów zabaw, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

685 000 zł57 m² 12 017,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Sprzedam przytulne, nowocześnie urządzone mieszkanie przy ul. Zatorskiej. W pobliżu szkoła, przedszkola, żłobki, pętla autobusowa, żabka, Lidl, biedronka, liczne place zabaw, aquapark, park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

633 000 zł54 m² 11 670 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Pakiet smart W doskonałej lokalizacji u zbiegu ulic Przyjaźni i alei Karkonoskiej powstaje nowa inwestycja deweloperska. Lokalizacja tej inwestycji oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczepin,Wrocław

599 000 zł54 m² 11 196,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Prezentuję Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,5m2, położone przy ul. Lubińskiej we Wrocławiu. - najważniejsze informacje - 3 pokojowe, odświeżone o powierzchni 53,5m2 - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

633 000 zł54 m² 11 670,30 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

904 320 zł47 m² 19 200 zł/m²

 

Piętro:9/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 47,10m2 loggią o pow. 9,44m2 z niesamowitym widokiem na Odrę w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siemianowicka

Księże Wielkie,Wrocław

669 000 zł52 m² 12 990,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wyłączna oferta - biura pm Silesia Nieruchomości Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Umów się na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

615 999 zł30 m² 20 485,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

720 001 zł60 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedaży przestronne, ciche mieszkanie w kameralnej zabudowie szeregowej wraz z garażem na wyłączność i współdzielonym ogródkiem w cenie (łączna powierzchnia mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

590 000 zł38 m² 15 328,70 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie ma powierzchnię 38,48m2 i znajduje się na 1 piętrze w 11 piętrowym apartamentowcu z windą z poziomu garaży. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ołbin,Wrocław

649 000 zł52 m² 12 399,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

R e Z E R W A C J A Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,34 m2, usytuowane na 2 piętrze w kamienicy przy ul. Karola Miarki bez windy z 1930 r. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pretficza

Powstańców Śląskich,Wrocław

399 900 zł28 m² 14 131 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam na sprzedaż kawalerkę z wydzieloną sypialnią i balkonem, w świetnej lokalizacji, położoną na 10 piętrze w bloku z windą. Rewelacyjny dojazd do Centrum i Pl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jodłowicka

Fabryczna,Wrocław

499 000 zł37 m² 13 450,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowe w pełni wyposażone mieszkanie na Słonecznych Stabłowicach. Duże, zamknięte, monitorowane osiedle z ochroną 24h/7 od znanego dewelopera Archicom. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

999 000 zł63 m² 15 752,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Mam Państwu do zaoferowania piękne, wyjątkowo zaprojektowane 3-pokojowe mieszkanie położone w centrum Wrocławia, 650 m od Wrocławskiego Rynku. Lokal znajduje na 2 piętrze w kameralnym 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

1 048 903 zł98 m² 10 690 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. ***I speak english (scroll down)*** nie zwlekaj umów się na darmowe spotkanie Z naszym niezależnym doradcą kredytowym Niższe koszty około transakcyjne/ brak pcc Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

899 915 zł60 m² 15 023,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Teczowa 3 pokoje / Victoria/garaz /piwnica/premium!top! polecam przedaż piękne mieszkanie 3-pokojowe na parterze o powierzchni 58 m2 w samym sercu Wrocławia. Zapraszam do kontaktu. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chociebuska

Nowy Dwór,Wrocław

700 000 zł60 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją w urokliwej, spokojnej okolicy gotowe do zamieszkania! Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 60 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below/українська Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu w pełni rozkładowego, 2 pokojowego mieszkania położonego przy ul. Ślężnej (tuż na przeciwko Wroclavii).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tyrmanda

Muchobór Wielki,Wrocław

515 000 zł46 m² 11 732,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż: 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i oddzielną kuchnią. Lokalizacja: prezentowana nieruchomość znajduje się w dzielnicy Wrocławia Muchobór Wielki przy ul. Leopolda Tyrmanda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

684 000 zł44 m² 15 545,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. da Gamy

Swojczyce,Wrocław

721 000 zł49 m² 14 714,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Opis mieszkania : Nowoczesne, komfortowe mieszkanie gotowe do zamieszkania, oferujące przestrzeń idealną do relaksu po długim dniu. Zlokalizowane na ostatnim piętrze, co zapewnia ciszę.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij