dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 996 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 996 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Brochów,Wrocław

608 000 zł57 m² 10 683,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

850 000 zł104 m² 8 149,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Partynice/3pok./Ołtaszyn/balkon!/top/Wysoka/4Podkowy/Okazja Przedstawiamy Państwu na sprzedaż jasny, przestrony, rozkładowy, dwupoziomowy apartament mieszczący się na 3-cim piętrze 3-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

399 999 zł53 m² 7 518,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Stan deweloperski/stabłowicka/okazja/tanio!/królewiecka/3pok./top Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - stan deweloperski - o powierzchni 53m2, mieszczące się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

702 351 zł58 m² 12 045,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Jako architekt i projektant wnętrz pomogę Ci znaleźć i wybrać właściwe mieszkanie. Zaproponuję możliwe zmiany w układzie funkcjonalnym. Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

668 952 zł39 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe położone na 2 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sztabowa

Krzyk,Wrocław

579 999 zł49 m² 11 788,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

toplokalizacja Borek Krzyki- ul. Sztabowa 3-pok 49m2 Piwnica Idealne pod inwestycję! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 49 m2, dwustronne, rozkładowe znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Brochów,Wrocław

663 000 zł64 m² 10 296,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

689 000 zł40 m² 17 050,20 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocyjna cena! na Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 40,41m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Oporów,Wrocław

718 550 zł48 m² 14 938,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Plac Grunwaldzki,Wrocław

549 900 zł56 m² 9 854,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Okazja!/stare miasto/centrum/top/rozkład/2pok!/łęczycka Obniżona cena! toplokalizacja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie mieszczące się przy ul. Długiej na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

584 280 zł27 m² 21 560,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

619 990 zł62 m² 10 081,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

okolica ołtaszyna/premium/okazja/top/3pok./taras/parking Przedstawiamy Państwu na sprzedaż urocze, 2-poziomowe mieszkanie z przestronnym tarasem, położone na kameralnym i malowniczym osiedlu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

770 075 zł73 m² 10 591 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drukarska

Powstańców Śląskich,Wrocław

1 375 000 zł89 m² 15 517 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament w ścisłym centrum w prestiżowej inwestycji w okolicach Borka! Opiekun oferty: tel. Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się w nowopowstałym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staropolska

Psie Pole,Wrocław

517 999 zł45 m² 11 485,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Psie pole/staropolska/2pok./taras/piwnica/Premium Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowocześnie zaaranżowane mieszkanie dwupokojowe we Wrocławiu. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w bloku (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Księże Małe,Wrocław

588 999 zł61 m² 9 687,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

balkon/piwnica/miejsce parkingowe/premium /okolica Księża /3pok. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe, słoneczne i ciepłe mieszkanie w okolicach Radwanic o powierzchni 61m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Brochów,Wrocław

416 400 zł35 m² 11 989,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Psie Pole,Wrocław

795 000 zł55 m² 14 444 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Psiepole/wrocław/3pok/parter/balkon/lux/top/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Olimpia Port na parterze z ogródkiem. Mieszkanie składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Brochów,Wrocław

419 000 zł35 m² 11 988,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

861 608 zł51 m² 16 825 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Inwestycyjne mieszkanie 2 pokojowe położone na 2 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Jagodno,Wrocław

588 999 zł61 m² 9 655,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3pok./balkon/piwnica/miejsce parkingowe/Jagodno Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe, słoneczne i ciepłe mieszkanie w okolicach Jagodna o powierzchni 61m2. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

524 900 zł36 m² 14 703,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Toplokalizacja! /top/grabiszyńska/okazja! /3-pok/36,1m2!centrum/ Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o łącznej powierzchni 36,1 m2 znajduje się na 1-wszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parafialna

Krzyk,Wrocław

627 999 zł60 m² 10 449,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

top!/parafialna/premium/2 pok./Krzyki/Ołtaszyn/balkon/garaż Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowy apartament mieszczący się na 1-szym piętrze 2-piętrowego budynku z 2004 r. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

937 833 zł45 m² 20 850 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na ostatnim piętrze! Mieszkanie 2 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

589 000 zł37 m² 15 901,70 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie ma powierzchnię 37,04m2 i znajduje się na parterze z tarasem i ogrodem w 11 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

437 000 zł26 m² 16 782 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 26,04 m2 spełniające marzenie o komfortowym życiu w centrum miasta. Idealna lokalizacja gwarantuje dostęp do szerokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

769 000 zł40 m² 18 987,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

English below Lubisz życie w centrum miasta? Cenisz sobie praktyczność i wygodę, a przy tym szukasz czegoś nowoczesnego i stylowego? A może po prostu chcesz mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Upalna

Krzyki,Wrocław

2 400 000 zł305 m² 7 868,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem oferty jest klimatyczny dom z ogrodem, znajdujący się we Wrocławiu na dzielnicy Krzyki. Nieruchomość posiada garaż, ogródek z tarasem, oraz duży salon do spędzania wspólnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Maślice,Wrocław

465 000 zł33 m² 13 897,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Proponuję Państwu piękne mieszkanie z ogrodem. Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego. 173 mieszkania od 1-do 5-pokojowych, o najbardziej poszukiwanych metrażach. Wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

969 000 zł65 m² 15 007 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mam na sprzedaż przestronne mieszkanie w prestiżowej inwestycji odra house z tarasem, dużą komórką lokatorską i miejscem postojowym w garażu podziemnym. Położone zaledwie 100m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drobnera

Śródmieście,Wrocław

4 500 zł64 m² 70,31 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, trzypokojowe mieszkanie przy ul. Drobnera z niesamowitym widokiem na Ostrów Tumski. Lokal o powierzchni 64 m2 umeblowany i wyposażony z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

859 000 zł54 m² 15 892,70 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z garderobą i balkonem. Powierzchnia: 54.05m2 Układ pomieszczeń: Salon z aneksem kuchennym 17.83m2 Sypialnia 11.68m2 Pokój 10.48m2 Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

719 750 zł48 m² 14 963,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe położone na 4 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Powierzchnia mieszkania to 48,10 m2, na którą składa się salon z kuchnią o pow. 17,4m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

859 000 zł65 m² 13 307,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe 3 pokojowe o pow. 64,55m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla rodziny. Mieszkanie jest 3 - pokojowe ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

595 000 zł39 m² 15 256,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Komfortowe, jasne mieszkanie! pełne wyposażenie I umeblowanie! system smart house kit! balkon! miejsce postojowe W garażu podziemnym! osiedle jagodno! Kontakt: tel: zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 027 580 zł54 m² 19 057,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Worcella

Przedmieście Oławskie,Wrocław

799 000 zł73 m² 10 900,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż: trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 73,3 m Idealna lokalizacja oraz świetny stan nieruchomości sprawiają, że jest to doskonała inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

497 000 zł29 m² 17 079 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż kawalerka w centrum Wrocławia idealna inwestycja! Lokalizacja: środmieście Odnowa, wrocław Skład mieszkania: pokój dzienny: 18,10 m Oddzielna kuchnia: 6,46 m Łazienka: 4,54.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Opolska

Księże Małe,Wrocław

1 767 730 zł118 m² 14 981 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Willowa zabudowa w najwyższym standardzie! Otoczenie nieruchomości: apartament znajduje się na kameralnym osiedlu w zielonej okolicy około 15 minut samochodem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

606 040 zł56 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o pow. 55,60m2 - 3 pokojowe z balkonem 5,1m2, znajduje na wysokim parterze w 4 piętrowym budynku z windą z poziomu garażu. Składa się z salonu z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: krzyki/jagodno Metraż: 42 mkw Kuchnia: aneks Piętro: 1/4 (winda) * liczba pokoi: 2 Informacje dodatkowe: mieszkanie dostępne od 1 Listopada. Poniżej link do filmu nieruchomości:.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij