dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 996 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 996 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jelenia

Popowice,Wrocław

699 000 zł54 m² 12 920,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż w pełni rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem przy ulicy Jeleniej. Szkoła podstawowa w odległości tylko 100 m! Idealne dla rodziny z dziećmi. Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

616 000 zł38 m² 16 210,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferuję na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie Od właściciela o powierzchni 38 m , położone przy ul. Kamiennej 29 we Wrocławiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

867 779 zł45 m² 19 310 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: mieszkanie dwupokojowe z widokiem na Odrę w centrum miasta! Ostatnia oferta z inwestycji! Otoczenie inwestycji: zrewitalizowana przestrzeń na Śródmieściu Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

788 470 zł43 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:3/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 42,62m2 z dużym balkonem o pow. 12,13m2 z niesamowitym widokiem na miasto w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Muchobór Wielki,Wrocław

2 200 zł31 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu bardzo słonecznego mieszkania z balkonem, zlokalizowanego przy ulicy Krzemienieckiej 129c we Wrocławiu. To idealne miejsce dla singla lub pary, które cenią sobie komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

771 000 zł63 m² 12 238,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

"zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji I podatku pcc Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń:. Zapraszamy do skontaktowania się z nami i umówienia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nefrytowa

Krzyki,Wrocław

556 203 zł44 m² 12 690 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w imieniu naszych klientów. W naszej ofercie znajduje się duża ilość lokali którymi dysponujemy na wyłączność. Nie pobieramy opłat ani dodatkowych prowizji. Dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

585 864 zł38 m² 15 450 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Księże Małe,Wrocław

575 080 zł41 m² 14 095,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wiejska

Oporów,Wrocław

1 048 000 zł74 m² 14 124 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Krzyki/wiejska/premiumduży taras/4pok./Oporów/ Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przepiękny apartament 74m2 z dużym tarasem położony na parterze 2-piętrowego budynku z 2007 r. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szybka

Przedmieście Oławskie,Wrocław

509 900 zł40 m² 12 590,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż przestronna kawalerka z wydzieloną sypialnią o powierzchni 40,31 m we Wrocławiu przy ulicy Szybkiej , Usytuowane na 4 piętrze z 7 w budynku z 2002 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

639 638 zł46 m² 13 875 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. Wyjątkowe mieszkanie z wieloma opcjami aranżacji. Mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 46,10 m2 położone jest na drugim piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szybka

Przedmieście Oławskie,Wrocław

509 900 zł40 m² 12 590,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Karłowice,Wrocław

509 000 zł50 m² 10 180 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2-pokojowe rozkładowe/dwustronne mieszkanie po generalnym remoncie. Układ pomieszczeń: - salon - sypialnia - kuchnia połączona z jadalnią - łazienka + piwnica opis budynku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

565 000 zł40 m² 14 125 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania z osobną, jasną kuchnią i przestronną łazienką. Mieszkanie w trakcie remontu z planowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czysta

Stare Miasto,Wrocław

720 000 zł47 m² 15 254,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż 2 pokojowe, dwustronne, bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 47,2m2 przy ul. Czystej, na wrocławskim Starym Mieście. Nieruchomość w stanie idealnym - świeżo po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Pomorska

Nadodrze,Wrocław

780 000 zł83 m² 9 425,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

!9,5 tys/m na Pomorskiej/dla Rodziny/inwestycja Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe we Wrocławiu przy ul. Pomorskiej, znajdujące się na 1 piętrze w kamiennicy. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

874 995 zł50 m² 17 364,50 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Centrum-Braniborska | 3pok | Apartamentowiec!. Polecam na sprzedaż nowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie 3-pokojowe jasna, nowoczesna kuchnia z agd bez podatku pcc i prowizji z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Księże Małe,Wrocław

581 000 zł51 m² 11 392,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji I podatku pcc Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń:. Zapraszamy do skontaktowania się z nami i umówienia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

1 469 970 zł60 m² 24 499,50 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przedstawiam Państwu niezwykły apartament położony na 12 piętrze w budynku Odra Tower przy ul. Podwale zaraz obok placu Jana Pawła II, idealny dla pary lub singla o powierzchni 59.19m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rybnicka

Krzyki,Wrocław

1 499 998 zł84 m² 17 755,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Luxusowy przy parku 85m2 /widok/taras/krzyki/garaż/ Blisko centrum! Polecamy Państwu na sprzedaż unikatowy 3 pokojowy apartament urządzony w standardzie Premium. zlokalizowany we Wrocławiu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

2 400 zł50 m² 48,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ciche i ciepłe mieszkanie położone przy ul. Kamieńskiego na nowym osiedlu, w drugiej linii zabudowy. Osiedle zadbane, ładnie zagospodarowane, dużo nasadzeń zieleni. Na trenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Więckowskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

524 900 zł43 m² 12 207 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Centrum | Rozkładowe Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, rozkładowego, dwupokojowego mieszkania na Przedmieściu Oławskim Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 124 712 zł52 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:5/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 3 pokojowy o pow. 52,07m2 z balkonem o pow. 12,42m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym. Wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oławska

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław, rynek - ul. Oławska opis: komfortowe, całkowicie umeblowane i wyposażone, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 46mkw w samym centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

415 000 zł34 m² 12 205,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Ładna kawalerka na Psim Polu/lokal gotowy na najem Na sprzedaż ładna kawalerka dwupoziomowa z dużymi oknami i funkcjonalną antresolą na Psim Polu we Wrocławskim Parku Biznesu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Wrocław

3 900 zł52 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2 pok z osobną kuchnią. Wolne od już. Mieszkanie w samym Rynku.Idealne miejsce dla ludzi ceniących bliskość miasta, oraz związanych z nim wygód. Mieszkanie znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

954 000 zł73 m² 13 081 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4-pokojowe dwustronne mieszkanie w stanie deweloperskim z dwoma balkonami i dwoma łazienkami. Termin oddania: 3 kwartał 2025 r. Opiekun oferty: opis nieruchomości: na sprzedaż 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 650 zł64 m² 56,77 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Polecam do wynajęcia mieszkanie na ulicy Krasińskiego! Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze! Mieszkanie zlokalizowane tuż przy parku, ma powierzchnię 64,3 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

4 350 zł54 m² 80,56 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gym coworking space chill-out room river przestronny apartament blisko centrum doskonała lokalizacja nad rzeką dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Do wynajęcia nowoczesny, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliniana

Powstańców Śląskich,Wrocław

739 000 zł63 m² 11 674,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zapoznania się z tym urokliwym mieszkaniem w świetnej lokalizacji. Ma powierzchnię ponad 63 m2, znajduje się na trzecim piętrze, oferuje piękny widok i komfortowe warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

823 030 zł64 m² 12 799,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronne, idealne dla rodziny, 4 - pokojowe mieszkanie położone na wrocławskim osiedlu Oporów. Zamieszkaj w mieszkaniu z dwoma dużymi tarasami na bezpiecznym osiedlu i ciesz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szybka

Przedmieście Oławskie,Wrocław

510 000 zł40 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Minkowskiego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

4 000 zł85 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jest przestronne, duże mieszkanie w bardzo atrakcyjnej okolicy w kamienicy przy ul. Oskara Minkowskiego (blisko placu Grunwaldzkiego i Pasażu Grunwaldzkiego). Tylko najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gałczyńskiego

Wojszyce,Wrocław

1 097 000 zł100 m² 10 947 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zadzwoń. Umów się na prezentację jeszcze dziś. Call me. Schedule a viewing today. For English scroll down. Katarzyna Mazurek   Przestronny 2-poziomowy apartament w stylu modnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szybka

Przedmieście Oławskie,Wrocław

509 999 zł40 m² 12 592,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002