dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 996 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 996 ogłoszeń

997 000 zł97,19 m² 10 258,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Obornickiej 113e Idealna propozycja dla osób szukających większej przestrzeni oraz spokojnego, dobrze zorganizowanego osiedla. Mieszkanie ma 97,19.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

683 782 zł59,69 m² 11 455,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji I pcc przekazanie mieszkań- lato 2026 r. Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe, położone na nowoczesnym osiedlu w prestiżowej, świetnie zaprojektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

748 500 zł75,30 m² 9 940,24 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Zapraszam do zakupu rozkładowego, 4-pokojowego mieszkania w centrum Wrocławia przy ul. Stanisława Dubois. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ulicy Dubois we Wrocławiu w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł54,90 m² 63,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam komfortowy apartament położony w prestiżowym apartamentowcu Silence House przy ul. Krawieckiej. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 500 000 zł106 m² 33 019 zł/m²

 

Piętro:45/48

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam na prezentację oraz do zakupu nowoczesnego Apartamentu w sky tower. Opiekun oferty: marta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji pfrn 23867 tel.   Otoczenie nieruchomości: inwestycja Sky.

Szczegóły ogłoszenia

231 000 zł33 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Unikatowy lokal użytkowy/kawalerka o wysokości 5 m, z dodatkową antresolą pełniącą funkcję sypialni / strefy relaks. Możliwość wykończenia pod klucz. English description below - please.

Szczegóły ogłoszenia

6 450 zł66 m² 97,73 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia elegancki, 3-pokojowy apartament o powierzchni 66 m , usytuowany w wyjątkowej lokalizacji nad rzeką, w centrum Wrocławia. Budynek zapewnia całodobową ochronę,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł66 m² 11 348,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Klucze W biurze! oferat na wyłączność! Polecam do zakupu bardzo ładne i zadbane mieszkanie na 2 piętrze w niskim budynku z 2002 roku Gotowe do zamieszkania. 3 osobne pokoje +.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł99,90 m² 12 002 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, duże mieszkanie (dom poniemiecki podzielony na 3 niezależne mieszkania), zlokalizowane we Wrocławiu, w dzielnicy Karłowice. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł85 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

apartament dwupoziomowy z tarasem i antresolą Wrocław, okolice ul. Borowskiej Do wynajęcia wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 73 m (ok. 85 m po podłodze),.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł44,18 m² 15 278 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,18 m, położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku, w inwestycji Roosh na wrocławskiej Różance. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

958 898 zł55,26 m² 17 352 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun nieruchomości: julia Kowalska tel.   Oferta 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 55,26 m2, położone na pierwszym piętrze, 5-piętrowego budynku na Starym Mieście. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł148,40 m² 12 061,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1924

| oferta dostępna tylko W naszym biurze | | | Prezentujemy Państwu komfortowe, przestronne mieszkanie w willi , położone w jednej z większych dzielnic Wrocławia , która.

Szczegóły ogłoszenia

544 000 zł35,50 m² 15 323,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wrocław Fabryczna I 2-pokoje I Ogródek I Cisza I Kameralna inwestycja Zamieszkaj wygodnie od pierwszego dnia nowoczesne 2 pokoje z ogródkiem we Wrocławiu Żernikach. Wyobraź.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł32 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia kawalerkę z balkonem ul. Braniborska - legnicka Residence. Siłownia oraz taras na dachu! układ pomieszczeń Na mieszkanie usytuowane na 1 piętrze o powierzchni ok. 32 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do wynajęcia nowoczesne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł31,50 m² 13 809,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

1-pokojowe mieszkanie ul. Ślężna w budynku z cegły 2002 r. Na sprzedaż funkcjonalne i estetycznie urządzone mieszkanie 1-pokojowe, położone przy ul. Ślężnej we Wrocławiu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł55,44 m² 10 443,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc Harmonogram 20/80 Jeśli szukasz miejsca, które łączy spokój, funkcjonalność i dobrą komunikację z centrum, to mieszkanie zdecydowanie.

Szczegóły ogłoszenia

442 000 zł26,60 m² 16 616,54 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szukasz lokalu idealnego pod inwestycję ? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Podana cena jest ceną brutto. Lokal użytkowy o powierzchni 26,6 m2 w samym sercu Popowic, blisko centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł56,65 m² 17 458 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Opiekun oferty: maciej Suwała Nr Licencji pfrn 28424 tel.   Świetne mieszkanie w samym centrum Wrocławia! Mieszkanie w pełni przygotowane do zamieszkania lub wynajęcia. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł50 m² 130 zł/m²

 

Piętro:13/24

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny 2-pokojowy apartament z widokiem na Odrę Quorum, wrocław Centrum! Do wynajęcia elegancki apartament zlokalizowany na 13. piętrze prestiżowego budynku Quorum w samym sercu Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

637 897 zł29,92 m² 21 320,09 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 000 zł27 m² 16 481,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu kawalerkę w świeżo wybudowanym budynku, położoną w spokojnej okolicy idealnej do codziennego odpoczynku. To komfortowa propozycja dla osób ceniących funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

581 210 zł43,94 m² 13 227,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! Brak podatku pcc! W ofercie 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowym etapie inwestycji przy ul. Rudawskiej, poświętne, wrocław. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł37,69 m² 17 219,42 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 37,69m2 z dużym balkonem o pow.9,49m2 w bardzo dobrej lokalizacji na Starym Mieście /Szczepin. Etap w trakcie realizacji z terminem na II kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

603 990 zł44,17 m² 13 674,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Ołtaszyn | 2 pokoje | nowe budownictwo | balkon | garaż | zieleń | dla pary | inwestycja | niska zabudowa | wolne od zaraz Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,17 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł100 m² 8 950 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament klasy premium o łącznej powierzchni 106 m , położony w jednej z najbardziej urokliwych części Wrocławia - w spokojnym, zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł49,82 m² 60,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m z ogrodem przy ul. Okrzei we Wrocławiu lokalizacja: mieszkanie położone przy ul. Stefana Okrzei na.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł29 m² 14 103,45 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zapraszam na prezentację Maciej Mituś   Otoczenie nieruchomości: lokal znajduje się w sercu Nadodrza, dzielnicy słynącej z klimatycznych kawiarni, niezależnych restauracji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 233 zł51,95 m² 12 882,25 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Doskonała lokalizacja szybki dojazd do centrum komunikacja tramwajowa I autobusowa strefa coworkingowa I kinowa komfortowe apartamenty blisko parków Inwestycja została zaprojektowana.