dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 996 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 996 ogłoszeń

540 000 zł61,70 m² 8 752,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie, które zarabia albo staje się Twoim domem. Dwa duże pokoje, gdzie obecnie jeden został podzielony na dwa mniejsze. Mieszkanie niestandardowe z swoim rozkładzie przeznaczone dla konesera.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł52,41 m² 17 172 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Elegancki apartament o powierzchni 52,41 m2 mieści się na drugim piętrze nowoczesnego apartamentowca w prestiżowej lokalizacji na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł27 m² 17 962,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Kawalerka | Centrum Wrocławia | Klimatyzacja | Gotowiec inwestycyjny Wrocław, ul. Kilińskiego (śródmieście / Ołbin) Cena: 485 000 zł Powierzchnia: 27 m Najważniejsze atuty ścisłe centrum.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł50,80 m² 9 822,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Witam, sprzedam mieszkanie 50,8 m zapewnia przestrzeń i wygodę. Mieszkanie na trzecim piętrze w bloku z 1979 roku. Orientacja północ (kuchania i mniejszy pokój) oraz południe -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: łukasz Szajkowski Licencja pfrn nr 29569 tel.   Serdecznie polecam 2-pokojowe, nowoczesne mieszkanie o pow. 35 m2. Mieszkanie zlokalizowane na nowym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

987 950 zł66,48 m² 14 860,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci pcc! Zapraszam do zakupu 4 pokojowego mieszkania przy ul. Zawidowskiej, położonego w zielonej i spokojnej części Wrocławia Maślicach. Lokal o powierzchni 66,48 m2.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł27 m² 18 407,41 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament W centrum doskonała lokalizacja - gwarantowany wynajem 10 minut spacerem do wrocławskiego rynku bliskość uczelni wyższych dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł41,30 m² 16 924,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwa pokoje w centrum miasta/ Dobrze skomunikowane/ Pod inwestycję lub mieszkanie na start/ Widok na zieleń Posiadam w sprzedaży mieszkania na różnych piętrach oraz w różnym metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł33,30 m² 16 186,19 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | 33,3 m | Inwestycja Południk 17 | Smart Home | Gotowe Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,3 m w nowoczesnej inwestycji Południk 17 od Archokom. Sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł94,61 m² 12 155,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Tylko w naszym biurze! Koszty prowizji ponosi strona Sprzedająca. Na sprzedaż dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 95 m2 przy ul. Pretficza na wrocławskich Krzykach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

868 000 zł50,72 m² 17 020 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta tylko w naszym biurze! Na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie 2-pokojowe położone w jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji Wrocławia na nowoczesnym, zielonym osiedlu Olimpia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

647 793 zł53,54 m² 12 099,24 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Przestronne, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w spokojnej części Wrocławia, to idealna propozycja dla osób ceniących komfort i wygodę codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł32 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z tarasem (25 m2) w prestiżowej inwestycji innova II | ul. Jesionowa. Mieszkanie usytuowane na parterze nowoczesnego budynku. Osiedle z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł55,45 m² 15 311,09 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Kępa Staromiejska | 55,45 m2 | 2 loggie | Kuchnia ikea w cenie | Klucze w biurze! opis nieruchomości: na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,45 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

947 019 zł97,16 m² 9 747 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w układzie willowym o powierzchni 97,16 m , położone na 1. piętrze z przestronnym tarasem. Idealne dla osób ceniących nowoczesny design, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

469 999 zł39,10 m² 12 020,43 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

! okazja! na sprzedaż przytulne mieszkanie położone W centrum wrocławia osiedle szczepin dojazd do rynku możliwy W 5 minut! pełen rozkład , media miejskie , dwie windy W budynku ,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł56,70 m² 15 855,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1909

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż atrakcyjny pakiet trzech mieszkań we Wrocławiu, idealny dla inwestora poszukującego pewnej i rentownej lokaty kapitału. Każde.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł58,40 m² 11 215,75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż klimatyczne, w pełni urządzone 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni 58,4 m , położone przy ul. Lwowskiej, w atrakcyjnej części miasta - w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 zł83 m² 74,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below *** Numer oferty w biurze: 1111/4186/omw Do wynajęcia nowoczesny apartament w wysokim standardzie, który zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających lokatorów. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł65 m² 58,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przestronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 65m (80m po podłodze) z salonem z aneksem kuchennym, 3 sypialniami i dużą loggią na cichym osiedlu Maślice.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 900 zł88,50 m² 20 902,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę apartamentu z widokiem na rzekę i dużym tarasem, usytuowanego przy ul. Marca Polo we Wrocławiu. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł40 m² 13 375 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż doskonale zlokalizowane 2 pokoje mieszkanie z oddzielną kuchnią w najbardziej popularnej dzielnicy Wrocławia- krzyki lokalizacja: mieszkanie znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł42,23 m² 66,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Do wynajęcia funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z klimatyzacją w Centrum Wrocławia! Mieszkanie w pełni umeblowane. Budynek I okolica Wrocław, ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł97,30 m² 15 405,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Przestronne, premium 4 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i 2 miejscami w garażu podziemnym 97,33 m | ul. Skarbowców 69, wrocław (krzyki Klecina) Na sprzedaż funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

764 900 zł51,01 m² 14 995,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe, narożne mieszkanie z dużym tarasem, położone na najwyższym piętrze nowoczesnego budynku. Mieszkanie Lokal o powierzchni 51 m znajduje się na 4. (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

582 000 zł37,50 m² 15 520 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie, do własnej aranżacji, z widokiem na rzekę Opiekun oferty: maciej Opuchlik tel:   Otoczenie nieruchomości: nowa inwestycja zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł33,23 m² 20 132,41 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o pow. 33,23 m , z wydzieloną strefą sypialnianą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł33,50 m² 65,67 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find A perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od maja Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

836 400 zł41,82 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Pierwsze cztery zdjęcia w ogłoszeniu stanowią wizualizację poglądową i mają.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł44,50 m² 52,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Home&invest Oddział Wrocław tylko U nas! Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w wyjątkowej, zielonej części Wrocławia Osobowice, ul. Witkowska Oferowane mieszkanie o powierzchni 44,3.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł48,75 m² 13 312,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokoje | komfort życia | garaż podziemny inwestycyjny | prądzyńskiego -nowe budownictwo Są miejsca, które wybierasz rozsądkiem. I są takie, które wybierasz intuicyjnie. Tutaj masz jedno.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł66 m² 11 954,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie z 2 balkonami i 2 miejscami garażowymi - ul. Kaparowa Posiadamy kontakt do firm z branży budowlanej oraz architektów wnętrz! Na sprzedaż nowe, nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł81,52 m² 10 426,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Wyłączni u nas! Polecam na sprzedaż duże, ustawne, jasne i przestronne mieszkanie w kamienicy przy ul. Sienkiewicza o powierzchni 81,52m2 Mieszkanie składa się z 4 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł27 m² 14 814,81 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jasna i ustawna kawalerka o powierzchni 27 m , położona na 11. piętrze w budynku z windą Tuż przy Placu Legionów jednej z najlepiej skomunikowanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz, 2 pokojowy apartament, 49 m2 z balkonem, wrocław. Lokalizacja: ulica Wszystkich Świętych, wrocław. Mieszkanie wyposażone i wykończone w wysokim standardzie, drewno na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

432 000 zł26 m² 16 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Gotowe w 2027!/ Ogrzewanie miejskie / Winda/ Blisko centrum/ Dobrze skomunikowane/ Pełna infrastruktura/ Kawalerka w centrum Posiadam w sprzedaży mieszkania na różnych piętrach oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 499 zł27,49 m² 18 824,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% - zakup bez prowizji i podatku pcc! Mieszkanie idealne pod inwestycję tuż przy Dworcu Głównego we Wrocławiu Projekt obejmuje szeroki wybór kompaktowych lokali, głównie jedno-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł88 m² 13 625 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Cztery pokoje na najwyższym piętrze w centrum miasta/ Dobrze skomunikowane/ Widok na zieleń/ Zielone Osiedle Posiadam w sprzedaży mieszkania na różnych piętrach oraz w różnym metrażu.