dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 996 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 996 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

599 000 zł55 m² 10 890,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji, blisko centrum. 55m2 Mieszkanie znajduje się 10 minut piechotą od rynku starego miasta, idealne pod inwestycję. Do mieszkania prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nefrytowa

Ołtaszyn,Wrocław

556 203 zł44 m² 12 690 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Serdecznie polecam mieszkanie na sprzedaż na wrocławskim Ołtaszynie. To rodzinna, nowoczesna inwestycja, która pozwala na korzystanie z miejskiego życia z dala od zgiełku. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

620 000 zł42 m² 14 761,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację tel. Rozkładowe mieszkanie, gotowe do wprowadzenia! Bardzo funkcjonalne mieszkanie w Centrum miasta - 3 min do Dworca Głównego pkp. Idealne dla singla/pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szybowcowa

Gądów Mały,Wrocław

785 000 zł80 m² 9 849,44 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie położone w zachodniej części Wrocławia - Gądów Mały - w pobliżu ul. Szybowcowej. Okazja 9 849 zł/m2! Mieszkanie dwupoziomowe mierzące 79,70m2 składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Henryka Pobożnego

Śródmieście,Wrocław

658 658 zł59 m² 11 163,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Zapraszam do prezentacji tego pięknego, urokliwego mieszkania w wyremontowanej kamienicy. Mieszkanie posiada wysokie ściany, aż 4 metry wysokości dlatego została w nim zamontowana bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

2 850 zł37 m² 77,03 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: stare miasto/braniborska 44 Ilość pokoi: 2 Metraż: 37m2 Kuchnia: aneks Piętro: 2/7, apartamentowiec z windą z 2021 Informacje dodatkowe: wolne od zaraz. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Michalczyka

Stare Miasto,Wrocław

947 000 zł54 m² 17 424,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe, wysokiej Klasy Mieszkanie na Sprzedaż w Centrum Wrocławia! Kupujący nie płaci pcc (wystawiam fakturę vat). Prezentowana nieruchomość to wyjątkowe mieszkanie dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Gaj,Wrocław

478 999 zł30 m² 16 204,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Gaj- strońska | duża kawalerka + 30m2 taras!. Polecam na sprzedaż własnościowe mieszkanie, którego jestem jedynym właścicielem we Wrocławiu, dzielnica Gaj. Mieszkanie z tarasem znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

759 600 zł65 m² 11 680,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Muchobór wielki/3pok/komórka/balkon/winda/od/zaraz Polecamy Państwu na sprzedaż nieruchomość powstałą w nowym budownictwie. Mieszkanie o powierzchni 64.3 m2 położone jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nefrytowa

Ołtaszyn,Wrocław

476 661 zł41 m² 11 680 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zatorska

Psie Pole,Wrocław

575 000 zł54 m² 10 634,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szanowni Państwo, przedstawiam ofertę mieszkania na wrocławskim Zakrzowie. Lokal dwupokojowy, w pełni rozkładowy, mieszczący się na drugim piętrze w zadbanym trzypiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościańska

Złotniki,Wrocław

749 000 zł53 m² 14 153 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn 28425 Oferta wyłącznie w sdp Nieruchomości Otoczenie nieruchomości: osada Złotnicka mieści się w dzielnicy Wrocław Fabryczna na zachodzie Wrocławia. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowowiejska

Ołbin,Wrocław

499 000 zł38 m² 13 170 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Opiekun oferty: ciche trzypokojowe mieszkanie po remoncie 3 minuty od tramwaju! Świetna inwestycja kapitału bez potrzeby inwestowania w remont, brak problemów z najemcami ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Wrocław

495 000 zł36 m² 13 569 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Opiekun oferty nr Licencji pfrn 28425 tel: **wyłączność w sdp nieruchomości** Zamieszkaj na Starym Mieście Cenisz wygodę i komfort mieszkania w centrum? To oferta dla Ciebie! Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Drukarska

Powstańców Śląskich,Wrocław

412 000 zł26 m² 16 156,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronna i rozkładowa kawalerka o pow. 25.5 m2 po Remoncie! Nieruchomość położona jest przy ul. Drukarskiej ( Dzielnica Krzyki-Południe ) we Wrocławiu. Atuty mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polaka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

3 600 zł67 m² 53,73 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- centrum miasta - 2 miejsce postojowe w cenie mieszkania! - nowoczesne osiedle, - zielone dziedzińce - to podstawowe atuty mieszkania przy ulicy Benedykta Polak. Okolice Kampusu Grunwaldzkiego to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosmonautów

Stabłowice,Wrocław

649 999 zł60 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam do odkrycia wyjątkowego mieszkania o pow. 60m2 w urokliwej dzielnicy złotniki/stabłowice we Wrocławiu! Ta spokojna okolica oferuje harmonię między naturą a życiem miejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

832 455 zł73 m² 11 329 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Sdp nieruchomości - dział deweloperski Opiekun nieruchomości: tel. 3 pokoje na starym mieście na ostatnim 9 piętrze! Nieruchomość o planowanej powierzchni 73,48m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Szczepin,Wrocław

500 000 zł40 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Rezerwacja 2 pokojowe mieszkanie na Wrocławskim Starym Mieście - tylko 2,5 km do Wrocławskiego Rynku Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 położone przy ulicy Czarnieckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

525 366 zł32 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Ta inwestycja to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gitarowa

Wojnów,Wrocław

1 100 000 zł146 m² 7 534,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Oferta Sprzedaży Domu na Osiedlu Truskawkowym - Wojnów Powierzchnia i Układ Pomieszczeń: - powierzchnia domu wynosi 146 m2, zapewniając przestronną przestrzeń dla całej rodziny. - dom składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojaczka

Sołtysowice,Wrocław

745 000 zł54 m² 13 745,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokojowe mieszkanie na Sołtysowicach w dzielnicy Psie Pole przy ul.Wojaczka Ładne, jasne, słoneczne! Mieszkanie składa się z 3 pokoi: salonu z aneksem kuchennym sypialni, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zyndrama z Maszkowic

Stare Miasto,Wrocław

4 500 zł58 m² 77,59 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przepiękny apartament z widokiem na rzekę. Mieszkanie usytuowane w prestiżowym budynku w bliskim sąsiedztwie wrocławskiego Rynku, bezpośrednio przy terenach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 024 000 zł49 m² 20 880,90 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

For english - please scroll down Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni umeblowany, nowoczesny apartament 2-pokojowy z balkonem tuż przy rzece. Ten przestronny apartament łączy w sobie komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niemcewicza

Śródmieście,Wrocław

475 000 zł36 m² 13 357,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Przytulna Kawalerka - Wrocław Nadodrze - przy Odrze Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej bliskość szkoły/przedszkola Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

570 000 zł53 m² 10 815,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Szanowni Państwo, przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania 2-pokojowego z pięknym widokiem. Lokal znajduje się na ostatnim piętrze w 8-piętrowym budynku z 2002 roku Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Komuny Paryskiej

Krzyki,Wrocław

471 440 zł33 m² 14 238,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka dla miłośników życia w centrum miasta! Inwestycja to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimasa

Tarnogaj,Wrocław

3 350 zł48 m² 69,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp do wprowadzenia od zaraz Polecam na wynajem 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na nowoczesnym osiedlu przy ul. Ks. Czesława Klimasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

375 000 zł26 m² 14 423,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25,87 mkw. przy ul. Opolskiej (krzyki / Księżę Wielkie) we Wrocławiu (około 20 min. komunikacją miejską (tramwaj) do Rynku / Galeri Dominikańskiej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

632 352 zł66 m² 9 613,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeżeli szukasz atrakcyjnego mieszkania blisko terenów zielonych, ta inwestycja jest dla Ciebie. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 65,78 m2, z balkonem. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Krzyki,Wrocław

2 400 zł51 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie w okolicy Partynic Oferuję na wynajem dwupokojowe w pełni umeblowane, komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 51 m2. Znajduje się ono na 1 piętrze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rymarska

Fabryczna,Wrocław

3 200 zł54 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Do wynajęcia eleganckie w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 54 m2 znajdujące się na spokojnym, zielonym osiedlu przy ulicy Rymarskiej. Mieszkanie składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworcowa

Stare Miasto,Wrocław

525 000 zł48 m² 11 029,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie sprzedaję bez pośredników, proszę O kontakt jedynie osoby zainteresowane zakupem Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Idealne dla Inwestorów i Indywidualnych Nabywców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

550 000 zł35 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2 położone w okolicy Powstańców Śląskich. Ciekawa oferta zarówno do zamieszkania - układ idealny dla singla lub pary jak i dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Szczepin,Wrocław

2 999 zł50 m² 59,98 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english, english describe below Dzisiejsza oferta zaprowadzi nas w miejsce, gdzie nowoczesność łączy się ze świetną lokalizacją i dbałością o każdy szczegół. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogowska

Nowy Dwór,Wrocław

630 000 zł63 m² 10 015,90 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż: 3 pokojowe mieszkanie z balkonem i oddzielną widną kuchnią. Lokalizacja: prezentowana nieruchomość znajduje się w dzielnicy Wrocławia Nowy Dwór przy ul. Rogowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dożynkowa

Klecina,Wrocław

650 000 zł48 m² 13 667 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Idealne na start, 3 pokoje Z balkonem przy parku. Polecam! Mieszkanie 3- pokojowe z balkonem o powierzchni 47,56 m2, znajdujące się w budynku z 2020 roku na wrocławskich Krzykach!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł46 m² 65 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w ścisłym centru Wrocławia, tuż przy samym Rynku. W budynku Odra Tower, ul. Podwale 2. Na 6 pietrze, z balkonem i bocznym widokiem na fosę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kobierzycka

Klecina,Wrocław

1 310 000 zł133 m² 9 871,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży unikatowej nieruchomości znajdującej się na osiedlu Klecina (dzielnica Krzyki) we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaułek Rogoziński

Różanka,Wrocław

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp do wprowadzenia od zaraz Serdecznie polecam 3 pokojowe mieszkania na wynajem, znajdujące się w spokojnej, rodzinnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Hallera

Borek,Wrocław

658 900 zł55 m² 12 019,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Top lokalizacja przy hallera/borek/inwestycja pełen rozkład idealne dla Inwestora lub dla Rodziny Oferujemy na sprzedaż ładne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o łącznej powierzchni 54,76 m2.