dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 996 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 996 ogłoszeń

Rynek pierwotny

844 000 zł76,79 m² 10 991,01 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nie masz czasu, aby zapoznać się z opisem? Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 - ADAM Mówię płynnie po angielsku I'm happy to assist you in English. Najważniejsze atuty:- aż 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł39 m² 15 128,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39 m , położone na parterze nowoczesnego budynku na prestiżowym osiedlu Promenady Wrocławskie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł37 m² 68 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia od 1. sierpnia mieszkanie po remoncie, nowocześnie urządzone, stare Miasto Wrocław, ul. Nabycińska. Układ pomieszczeń Na mieszkanie usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł47 m² 57,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 47 m2. Oryginalne wykończenie w 100% komponuje się z historią i stylem kamienicy, w której lokal się znajduje. Zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

379 000 zł24 m² 15 791,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka w świetnej lokalizacji. Mieszkanie o powierzchni 24 m2 położone przy ul. Zdrowej we Wrocławiu to idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł42 m² 9 880,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie z potencjałem idealne na start lub pod inwestycję. Transakcja tylko gotówkowa. Są mieszkania, które po prostu się ogląda. I są takie, które od razu podpowiadają pomysł. To.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł57,24 m² 14 849,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta w odrestaurowanej kamienicy ul. H. Kołłątaja! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 57,24 m, zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł41,31 m² 12 950,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecamy do sprzedaży bardzo atrakcyjne mieszkanie usytuowane w sąsiedztwie wrocławskiego Rynku - przy ul. Widok. Rewelacyjna lokalizacja - blisko do deptaka przy ul. Świdnickiej, blisko płyty.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł82,26 m² 13 250,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł69,50 m² 12 935,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż przestronne i wyjątkowo zadbane mieszkanie położone w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych dzielnic Wrocławia Sępolnie. Nieruchomość znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

833 850 zł64,09 m² 13 010,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

0% prowizji | 0% podatku pcc Lokal nr 1 64,09 m | 3 pokoje | parter | Osiedle Zielony Brzeg Przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64,09 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 000 zł34,79 m² 13 452,14 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kawalerka z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju, | Żerniki Wrocławskie | stan deweloperski Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie typu kawalerka z możliwością mieszkania 2-pokojowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 802 zł25,71 m² 17 767,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Jestem dostępny także wieczorami i w weekendy O inwestycji Ogromny potencjał inwestycyjny Ponadstandardowa wysokość do 3,91 m Zadbane tereny zielone na terenie inwestycji Apartament typu.

Szczegóły ogłoszenia

679 900 zł48 m² 14 164,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwustronne 3-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie pomieszczeń z balkonem. Mieszkanie po generalnym remoncie, nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Idealnie sprawdzi się pod.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł62 m² 10 311,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1080

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego zlokalizowanego na Wrocławskim Nowym Dworze, przy ulicy Hiszpańskiej 41. Lokal o wielkości 62m2 znajduje się na 1 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł57,77 m² 14 713,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Jodłowicka | Stabłowice Na sprzedaż klimatyczne, dobrze doświetlone i klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 57,77 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł49,10 m² 15 050,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,10 m zlokalizowane na wrocławskim Jagodnie, w nowym budynku z 2023 roku. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

518 000 zł45,03 m² 11 503,44 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - 45,03 m | Wrocław, gajowice | ul. Jemiołowa 33 | Bez prowizji Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,03 m , położone na osiedlu Gajowice.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

519 995 zł27,74 m² 18 745,31 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Centrum Wrocławia ul. Walońska/ Angel Wings!.| Polecam na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,71 m , znajdująca się w budynku apartamentowym Angel Wings przy ul. Walońskiej na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł63 m² 12 523,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jest przestronne mieszkanie 63 m2, położone wśród zieleni na Gądowie. To trzypokojowe mieszkanie jest po remoncie, a oferuje także doskonałą lokalizację, dużo miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

548 993 zł43,61 m² 12 588,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w szeregu |ok. Psiego Pola!| 2pok. |. Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 43,6m2 + ogródek ok 27m2 Opiekun oferty :   Mieszkanie w szeregu, tylko 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł56,89 m² 13 183,34 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w inwestycji Południk 17 przy ul. Braterskiej we Wrocławiu. Stan deweloperski. Przestronne, 3 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji Archicomu. Zlokalizowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł87,83 m² 15 370,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Opiekun oferty Dominika Nowak Nr Licencji pfrn 28616 tel.   pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 87 m2, z balkonem, znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku na Gaju.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł68,30 m² 10 248,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 68,30 m - Wrocław, ul. Orzechowa. Świetna opcja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję na wynajem. Najważniejsze atuty: 3 niezależne pokoje salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

624 704 zł37,66 m² 16 588 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Jestem dostępny również wieczorami i w weekendy - zadzwoń O nieruchomości Apartament typu loft w zabytkowej, rewitalizowanej kamienicy Duże okna - maksimum naturalnego światła.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł19,43 m² 21 358,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Zapraszam na bezpłatną prezentację Violetta Maciąg   . 750m Dworzec pkp i pks, 1,5km do Rynku. Idealna nieruchomość na inwestycję lub do zamieszkania. Centrum miasta, ale okna wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł24,60 m² 24 349,59 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wyjątkowy apartament typu studio o powierzchni 24,6 m , zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych inwestycji we Wrocławiu ovo przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz piękne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, komórką lokatorską i miejscem postojowym w garażu podziemnym przy ul. Burzowej. Mieszkanie jest przestronne, stylowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Nowa Papiernia. Lokalizacja Nowa Papiernia to wyjątkowy kompleks mieszkalny, który powstał w sercu historycznego przemysłowego Wrocławia, na.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł69,92 m² 10 655,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opiekun Oferty Magdalena Rakowiecka tel.   Funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy. Mieszkanie mieści się na Brochowie. Jednostronne, ekspozycja okien północ - wschód.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.:   Dostępne od zaraz! Do wynajęcia 2 pok. mieszkanie z dużym balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie ulokowane na II piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł51,73 m² 13 899,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2 pokojowe mieszkanie z klimatyzacja | Przestronna strefa dzienna | Jagodno | Archicom Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 51,73 m , położone na ostatnim piętrze 4-piętrowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł54,01 m² 15 534,16 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w nowopowstającym dziewięciopiętrowym apartamantowym budyku. Bez prowizji od klienta kupującego! gdzie znajduje się mieszkanie?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 000 zł49,37 m² 12 112,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: mateusz Porada tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku, w zachodniej części Wrocławia, na osiedlu Maślice. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł41,50 m² 12 987,95 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego zlokalizowanego na Wrocławskich Popowicach, przy ulicy Jeleniej 48. Lokal o wielkości 41,5m2 znajduje się na 3 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 zł54 m² 55,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane we Wrocławiu przy ul. Jaracza, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Układ pomieszczeń - trzy pokoje, -.

Szczegóły ogłoszenia

593 000 zł45 m² 13 178 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne, klimatyczne mieszkanie z duszą, położone w pięknej przedwojennej kamienicy przy ul. Szczęśliwej na wrocławskich Krzykach. To miejsce, które od progu robi wrażenie -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 302 zł27,70 m² 20 408,01 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

CO sprzedajemy? Wygodna kawalerka w nowopowstającym pięciopiętrowym apartamantowym budyku w centrum Wrocławia. Bez prowizji od klienta kupującego! gdzie znajduje się mieszkanie? Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 300 zł51,80 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: łukasz Szajkowski tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na osiedlu Nowy Dwór, cenionym za doskonale rozwiniętą infrastrukturę miejską. To optymalna.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł34,40 m² 66,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

CO wynajmujemy? Jednopokojowe mieszkanie - kawalerkę zlokalizowaną na 4 piętrze w kompleksie budynków Atal Towers wraz z tarasem i ogródkiem. Cena najmu: 2300 pln/m-c + 780 pln (czynsz.