dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 996 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 996 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 250 000 zł61,41 m² 20 355 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty: emilian Janusz tel.   Oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości. Podstawowe informacje: 5-pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni ponad 61 m2, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł39,25 m² 19 490,45 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,25 m , położone przy ul. Mieszczańskiej 29 we Wrocławiu, na 3. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł33 m² 17 272,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszam w każdym dniu tygodnia i przez cały weekend. Nowe mieszkanie, nowe budownictwo, w 100% gotowe do zamieszkania od zaraz. Kawalerka 33 m2 z wydzieloną sypialnią.

Szczegóły ogłoszenia

4 750 000 zł190 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Apartament dwupoziomowy, w pełni wyposażony, w centrum Wrocławia, w doskonałej lokalizacji przy ul. Powstańców Śląskich z widokiem na park. ulica Powstańców Śląskich do końca.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

459 999 zł41,08 m² 11 197,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży przestronne i słoneczne 41 metrowe mieszkanie z balkonem zlokalizowana w południowej części Wrocławia na Borku. Mieszkanie jest rozkładowe i znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

854 900 zł56,70 m² 15 077,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Polecam gotowy do wprowadzenia/wynajmu apartament w ścisłym centrum Wrocławia - na ulicy Krawieckiej, przy placu Dominikańskim! Klimatyzowane mieszkanie znajduje się na czwartym piętrzę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 052 000 zł67,90 m² 15 493,37 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wyobraź sobie leniwy poranek z filiżanką kawy na balkonie, by zaledwie kwadrans później cieszyć się gwarem wrocławskiego Rynku. To miejsce to idealny balans między tętniącym życiem centrum.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł37 m² 89,19 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

1 min. do Rynku! tylko U nas! Klucze w biurze! Zapraszam na bezpłatną prezentację Violetta Maciąg. 3 300zł+ 500zł czynsz+ 170zł prąd+ 250zł parking 3 min do Uniwersytetu Wrocławskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Klucze w biurze! 2100zł+ 550 zł czynsz+ 250zł gaz+ 170zł prąd+ 200zł parking Ok. Placu Kromera, 1,3 km do Centrum handlowego Korona. 1,9km do Uniwersytetu Wrocławskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł67 m² 10 746,27 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone na wrocławskim Gaju przy ul. Orzechowej. Nieruchomość wyróżnia się praktycznym układem pomieszczeń, osobną dużą kuchnią oraz pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

748 825 zł54,09 m² 13 844,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

0% prowizji | 0% podatku pcc Lokal nr 5 54,09 m | 3 pokoje | parter | Osiedle Zielony Brzeg Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,09 m , położone na parterze kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 050 zł39,09 m² 14 045,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji | 0% podatku pcc Lokal nr 2 39,09 m | 2 pokoje | parter | Osiedle Zielony Brzeg Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,09 m , położone na parterze kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

546 548 zł38,85 m² 14 068,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji | 0% podatku pcc Lokal nr 9 38,85 m | 2 pokoje | I piętro | Osiedle Zielony Brzeg Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,85 m , położone na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

796 144 zł58,54 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: kinga Kuźnia Numer licencji pfrn 30901 tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, przestronnego 3-pokojowego mieszkania przy Parku! Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50,66 m² 59,22 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokoje z dużym balkonem | Kępa Staromiejska | Osiedle zamknięte Polecam do wynajęcia nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,66 m2, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 302 zł27,66 m² 20 437,53 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 2 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji tuż obok Dworca Głównego na Starym Mieście w samym Centrum Wrocławia nowa.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł62,10 m² 13 204,51 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | pełen rozkład | balkon | piwnica | Różanka Lokalizacja: wrocław Karłowice / Różanka / ul. Chorwacka Metraż: 62,10 m Ilość pokoi: 3 Układ: pełen rozkład Kuchnia: osobna, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 758 408 zł107,22 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Apartament premium, tuż przy rzece, w otoczeniu Lasu Rakowieckiego i Parku na Niskich Łąkach. Apartament dwustronny, naturalnie oddzielona strefa dzienna i prywatna, taras na dachu to Twoja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 177 098 zł96,60 m² 12 185,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Duże mieszkanie realizowane w zabudowie szeregowej - całe 1 piętro, w szeregu środkowym jest 5-pokojowe i ma powierzchnie 96,60m2 z aż 3 balkonami z obydwóch stron! Warto.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 280 zł74,99 m² 11 725,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, duże, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,99m2 z balkonem o pow. 5,2m2m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 74,99m2.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł52,59 m² 12 340,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Ciche mieszkanie 2-pokojowe na drugim piętrze w niskim bloku z ogrzewaniem miejskim na Starym Mieście. Składa się z: - salonu - kuchni - sypialni - przedpokoju - łazienki z wc - balkonu -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 001 zł40,35 m² 15 737,32 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompaktowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 40,35m2 + loggią o pow. 6,61m2. Znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym nowym bloku z windą z poziomu garażu. Powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł62 m² 10 483,87 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Centrum 2 minuty od rynku stare miasto świetna lokalizacja 3 pokoje przejściowe osobna kuchnia po remoncie II piętro piwnica pełna własność księga wieczysta bez obciążeń Na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł39 m² 13 820,51 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Home&invest Oddział Wrocław 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż ul. Lubińska, szczepin, wrocław | 39 m Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze rozplanowane mieszkanie o powierzchni 39 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartamenty silesia centrum stare miasto 5 min do rynku balkon II piętro winda nowe budownictwo - 2008 R. Ochrona 24h recepcja monitoring parking dla mieszkańców mieszkanie wolne od 1 kwietnia Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 000 zł62,81 m² 10 109,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w kameralnej zabudowie przy ul. Waniliowej we Wrocławiu. Teraz niższa cena cena! przed promocją 658887zł Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł36 m² 10 277,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Home&invest Oddział Wrocław Mieszkanie na sprzedaż Kuźniki, ul. Sarbinowska Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do remontu, położone przy ul. Sarbinowskiej na osiedlu Kuźniki, w dzielnicy Fabryczna.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł46,50 m² 12 688,17 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Home&invest Oddział Wrocław Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki, huby, ul. Gliniana. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, położone przy ul. Glinianej na osiedlu Huby,.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł60 m² 65,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne, luksusowe 2-pokojowe mieszkanie z tarasem o pow. ok. 60 m2, w nowoczesnym budynku z windą, na Krzykach. Mieszkanie jest bardzo przestronne, ciepłe, jasne i słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł47 m² 10 829,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Home&invest Oddział Wrocław Mieszkanie na sprzedaż Wrocław, ul. gen. Józefa Haukego-Bosaka Na sprzedaż klimatyczne, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na Przedmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł63,50 m² 11 007,87 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

3 pokoje z charakterem | Nowy Dwór Wrocław | 63,5 m Są mieszkania, które od pierwszego kroku dają poczucie porządku, przestrzeni i spokoju. To jest jedno z nich. Na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

848 000 zł67,50 m² 12 562,96 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Doskonała lokalizacja. Idealne pod inwestycję- ścisłe centrum wrocławia, ulica świętego antoniego. Podstawowe informacje: -Metraż: 67,45 m2 ( istnieje możliwość adaptacji na dwie kawalerki) -liczba.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł55,13 m² 58,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: fabryczna | Oporów Ilość pokoi: 3 Metraż: 55,13 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 1/5 (winda) Informacje dodatkowe: dostępne od zaraz. Dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł65 m² 60,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 60 mkw, w rezydencji Park Avenue, w południowej części Wrocławia, przy ul. Oficerskiej i Pretficza. W 4-piętrowym budynku z 2014 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł70,70 m² 18 246,11 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

728 361 zł50,97 m² 14 289,99 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż słoneczne 3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji przy ul. Braniborskiej na wrocławskim Starym Mieście. Projekt obejmuje prestiżowy 8.piętrowy budynek o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

937 670 zł66,87 m² 14 022,28 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, balkonem oraz dodatkowym wc. Układ mieszkania jest bardzo praktyczny - wyraźnie oddzielona część dzienna od prywatnej sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł64 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2 po remoncie lokalizacja: nieruchomość znajduje się na Karłowicach, znajdziemy tu liczne sklepy, punkty handlowo-usługowe, centra handlowe, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

422 846 zł27,50 m² 15 376,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecamy na sprzedaż 2 pokoje z wydzielonym aneksem sypialnianym 26,90 m2 blisko centrum przy ul. Spiżowej (boczna Grabiszyńskiej). Mieszkanie mieści się na wysokim parterze, w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane przy ul. Słowiańskiej w zadbanym budynku z 2007 roku z windą i monitoringiem. Opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na ostatnim 6.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie Z dwoma balkonami I spiżarką Na wynajem komfortowe, w pełni funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe, 51m2, położone w jednej z najbardziej cenionych.