dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 997 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 997 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierska

Biskupin,Wrocław

2 699 zł50 m² 53,98 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Top Piękne 2M /balkon/rozkład/akceptacja zwierząt akceptujemy zwierzęta Oferuję na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok 50 m2 z wyjściem na balkon, znajdujące się w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

579 000 zł49 m² 11 865 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pok | jagodno| do własnej aranżacji Opiekun oferty: tel: oferta tylko w sdp Nieruchomości. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie zlokalizowane jest na Jagodnie, w bliskiej odległości szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chachaja

Oporów,Wrocław

942 700 zł86 m² 11 012,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nr oferty: aw289-rz oraz podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Zalety mieszkania: - położenie południe- zachód - korytarz z miejscem na szafę - dodatkowe wc - duża łazienka ok. 5m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

502 475 zł41 m² 12 255,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Klasyczne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem świetne na pierwsze mieszkanie, świetne na mieszkanie do wynajmu na Książu Wielkim przy ulicy Blizanowickiej. Mieszkanie jest rozkładowe, 2 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Boiskowa

Krzyki,Wrocław

584 250 zł62 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Boiskowej na Wrocławskim Brochowie. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada trzy sypialnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

779 990 zł61 m² 12 822,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowe budownictwo - Sołtysowicka | 3 pok | rozkład!. Polecam na sprzedaż mieszkanie gotowe do zamieszkania. Idealne dla rodziny z dziećmi jak i pod wynajem. Mieszkanie 3-pokojowe z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Borek,Wrocław

819 300 zł55 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dwupokojowe mieszkanie budynku z 2010 roku na osiedlu Borek, bardzo blisko Parku Południowego. Nowe budownictwo, jedynie 9 mieszkań w całym budynku, budynek ogrodzony. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Huby,Wrocław

440 000 zł33 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mam Państwu do zaoferowania bardzo ładne, w pełni rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie z loggią o powierzchni ok. 33 m2 na 3 piętrze 11 piętrowego budynku z 1985r. na Krzykach, huby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Bielany Wrocławskie,Wrocław

800 000 zł70 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami o powierzchni użytkowej 69,68 m 2 na 1 piętrze 2 piętrowego budynku z 2013 r. w znakomitej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

504 595 zł38 m² 13 420,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjna cena i atrakcyjna okolica, sprawdź, czy to miejsce dla Ciebie. 0% prowizji! nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,60 m2 z tarasem!. Inwestycja to kameralny projekt,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 991 zł51 m² 12 744,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

MAgnolia 2 pokoje /50m2/ piwnica /balkon nowy 2009!op Mieszkanie 2 pokojowe z 2009 roku. Zaletą mieszkania jest dobra lokalizacja w centrum miasta. W przypadku biur nieruchomości kontakt już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

548 991 zł40 m² 13 690,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Toplokalizacja!/centrum/krzyki/zielińskiego/2pok. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Zielinskiego na 2-gim piętrze 10-ciopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

824 900 zł64 m² 12 889,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przemyślanych układów, jasnych salonów oraz życia w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

825 000 zł90 m² 9 136,21 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne, słoneczne i rozkładowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 90,30 m , usytuowane przy ulicy Powstańców Śląskich, w samym centrum Wrocławia. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Krzyki,Wrocław

488 999 zł35 m² 13 971,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Krzyki/jagodno/dwa pokoje lux/2021 Sprzedam mieszkanie przy ulicy Drabika na Wrocławskim Jagodnie. Mieszkanie o powierzchni 34,34 m składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Borek,Wrocław

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z tej oferty długo nie będzie dostępne! Ślężna 114p Ponieważ cena jest tak atrakcyjna jak lokalizacja i metraż oraz jego standard. Mieszkanie zostało wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wesoła

Huby,Wrocław

600 000 zł41 m² 14 489 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Opiekun oferty tel. Świetna lokalizacja! Blisko centrum, dworca pkp, aquaparku oraz uczelni. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,41 m2 znajduje się na 9. piętrze 12-piętrowego bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

694 994 zł51 m² 13 654,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Piekny apartament50m2krzyki /2 pokoje garaz/komorka! polecam nowe i w pełni urządzone mieszkanie na zamkniętym osiedlu przy ul. Drabika (krzyki/jagodno). Nieruchomość o pow. 49,22 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 850 230 zł70 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament w centrum miasta. Lokalizacja: centrum Termin zakończenia: II Kwartał 2024 Opiekun nieruchomości: tel. I speak english. Zapraszam do zapoznania się z ofertą prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chachaja

Oporów,Wrocław

691 720 zł62 m² 11 192,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nr oferty: aw208-rz oraz podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Zalety mieszkania: - 2-stronne położenie: taras 27m2 od zachodu, sypialnie od północy - przestronny salon z aneksem 5,5m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzechowa

Gaj,Wrocław

529 000 zł48 m² 10 907,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwustronne i w pełni rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 48,50m2, znajdującego się blisko ul. Brzoskwiniowej na osiedlu Gaj ( Dzielnica - Krzyki ) we Wrocławiu tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam Serdecznie, przedstawiam mieszkanie do wynajęcia na ul.Tęczowej na osiedlu Lokum Victoria Informacje o mieszkaniu; 2 pokoje 42 m2 W pełni umeblowane i wyposażone Miejsce postojowe 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nyska

Gaj,Wrocław

779 000 zł73 m² 10 671,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość znajduje się przy ul. Nyskiej we Wrocławiu. Główne atuty nieruchomości: - 3 pokoje z możliwością zrobienia 4 - 73 m2 - Rozkład - Duża loggia - Elewacja, klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

705 000 zł92 m² 7 665 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

3 pokojowe mieszkanie na wrocławskim ołbinie Opiekun oferty: tel. Zapraszam na prezentację 3-pokojowego mieszkania, znajdującego się na parterze w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Jedności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piękna

Tarnogaj,Wrocław

699 000 zł51 m² 13 705,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż piękne 2- pokojowe mieszkanie położone na Wrocławskim Tarnogaju. Mieszkanie zadbane, nadające się od razu do przeprowadzki mierzące 50,3m2, składające się z : -kuchni - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chałupnicza

Wrocław,dolnośląskie

698 990 zł49 m² 14 382,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Premium/olimpiaport/chałupnicza/3pok/2balkon/garaż! premium! gotowe do zamieszkania! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowe, 3 pokojowe, w pełni urządzone mieszkanie przy ul. Chałupniczej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strawińskiego

Jagodno,Wrocław

528 998 zł38 m² 13 740,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Jagodno/buforowa/2pok./BALKON/OS.ZAMKNIĘTE/PREMIUM OKAZJA! OBNIŻONA CENA! OFERTA DLA OSÓB CHCĄCYCH ZAPEWNIĆ SOBIE SPOKÓJ I KOMFORT ŻYCIA! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

479 800 zł54 m² 8 951,49 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Centrum/topinwestycja/bema/staremiasto/3pok./TANIO Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji przy pl. gen. Józefa Bema. Mieszkanie do gruntownego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chociebuska

Fabryczna,Wrocław

2 700 zł38 m² 71,52 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: nowy Dwór/ ul.Chociebuska Ilość pokoi:2 Metraż: 37,75 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 7 (winda) Informacje dodatkowe: Pierwszy najem, mieszkanie nowe. Dostępne miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parafialna

Ołtaszyn,Wrocław

640 000 zł50 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane na Wrocławskim Ołtaszynie przy ul. Parafialnej. Lokal położony na 2 piętrze w 3-piętrowym budynku z windą, która zjeżdża na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Orla

Borek,Wrocław

2 089 000 zł104 m² 20 040 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

Agent prowadzący: tel.: (For English scroll down) OFERTA TYLKO U NAS! Luksusowy apartament na Krzykach (Borek) przy ulicy Orlej w przepięknej kamienicy z absolutnie zjawiskowym tarasem, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kniaziewicza

Przedmieście Oławskie,Wrocław

220 000 zł14 m² 16 296,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Zapraszam na prezentację mikro apartamentu, dostępnego od zaraz, w pełni wyposażonego, jasnego i przytulnego. Lokal jest wykończony w wysokim standardzie. Położony jest w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sempołowskiej

Biskupin,Wrocław

440 000 zł38 m² 11 539,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 38m2 w księdze wieczystej + 2m2 piwnicy do korzystania, znajdujące się na wysokim parterze w bloku na Biskupin. Odnowiona elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szewska

Stare Miasto,Wrocław

699 000 zł43 m² 16 255,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż apartament 2-pokojowy w Rynku o powierzchni 43m 2 w pełni rozkładowe, słoneczne z balkonem i piwnicą przy Rynku! Okolice Szewskiej we Wrocławiu (ścisłe Centrum)!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

719 359 zł50 m² 14 290 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0 % prowizji - Gotowe do odbioru Udogodnienia: w okolicy inwestycji znajdują się punkty handlowe, usługowe, punkty rekreacyjne, placówki edukacyjne. Jak również ośrodki kultury takie jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

1 350 000 zł96 m² 14 136 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28679 Tel: oferta tylko W sdp nieruchomości Na sprzedaż przestronne mieszkanie, wykończone w bardzo wysokim standardzie! Otoczenie nieruchomości: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

642 500 zł54 m² 12 009,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3 pokojowe na Książu Wielkim. Inwestycja w trakcie realizacji (11-2024), przekazywane w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Rozkładowe, 3 - pokojowe mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

639 680 zł55 m² 11 609,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjna cena i atrakcyjna okolica, sprawdź, czy to miejsce dla Ciebie. 0% prowizji! nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,10 m2 z dużym tarasem. Inwestycja to kameralny projekt,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

583 765 zł49 m² 11 987 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjna cena i atrakcyjna okolica, sprawdź, czy to miejsce dla Ciebie. 0% prowizji! nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,70 m2 z dużym tarasem. Inwestycja to kameralny projekt,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Muchobór Mały,Wrocław

2 550 zł65 m² 39,23 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę duże mieszkanie 3 pokoje z balkonem. Mieszkanie dla wymagających klientów, bardzo ładnie urządzone, ciepłe, przytulne i przestronne,. Nieruchomość zlokalizowana jest, na osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mościckiego

Krzyki,Wrocław

526 600 zł66 m² 7 978,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji zaraz za Wrocławskim Brochowem! Jeśli szukasz mieszkania, które posiada praktyczny rozkład, jest w świetnej cenie i posiada.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij