dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 997 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 997 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Forteczna

Karłowice,Wrocław

428 000 zł36 m² 11 988,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,70 m2. Doskonałe na wynajem lub do wprowadzenia się, wymagające odświeżenia. Idealne dla osób lubiących zieloną, spokojną okolicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Litomska

Szczepin,Wrocław

645 000 zł62 m² 10 353,10 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie na Wrocławskim Szczepinie. Mieszkanie o powierzchni 62,3 m2, na pierwszym piętrze, z windą. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lawendowa

Psie Pole,Wrocław

570 618 zł55 m² 10 390 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tlp258-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - 3- stronna ekspozycja: północ- południe- zachód - korytarz z miejscem na dużą szafę - aneks kuchenny z oknem - 1,5km do aow A8 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard Wrocław

Szczepin,Wrocław

394 997 zł26 m² 15 310 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Centrum ul. Inowrocławska 25,7m2 Piwnica**/ Na sprzedaż kawalera 25,7 m2 znajdująca się w centrum Wrocławia na osiedlu Szczepin ul. Inowrocławska. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze z 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skarbu Zakrzowskiego

Zakrzów,Wrocław

3 800 zł90 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: zakrzów Ilość pokoi: 3 Metraż: 90m2 Kuchnia: osobna Piętro: 2/2, balkon, taras Informacje dodatkowe: wolne od zaraz! opis nieruchomości: bardzo przytulne, klimatyczne mieszkanie, całe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Księska

Księże Wielkie,Wrocław

508 000 zł39 m² 12 926,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska 0% prowizji Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39,3mkw. W skład mieszkania wchodzi pokój dzienny z aneksem kuchennym 20,8mkw ,sypialnia 10,3mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

759 000 zł64 m² 11 915,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Jagodno/wrocław/3pok./LUX./BALKON/PIWNICA/TOP/HIT Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63 m2, na drugim piętrze - w budynku trzypiętrowym na bezpiecznym, zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamieńskiego

Karłowice,Wrocław

774 001 zł65 m² 11 942,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Karłowice/polanowice | 3 pok. | wysoki standard!. Mieszkanie 3-pokojowe wykończone w wysokim standardzie! Nieruchomość milart z 2017 roku! Bliski dojazd do A8, s5! Oferuję pięknie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaszubska

Wrocław,dolnośląskie

744 998 zł58 m² 12 805 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Centrum/ ok. Wyspy Słodowej / nowe budownictwo. Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w centrum Wrocławia. Mieszkanie się znajduje na 5 piętrze w bloku przy ul. Kaszubskiej. Okna są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

849 992 zł91 m² 9 340,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

ok. Ołtaszyn 5 pokoi 90m2 lux garaz piwnica -top polecam piękne mieszkanie z widokiem na park Partynice, mieszkanie jest dwupoziomowe, duże, wygodne, blisko natury (z balkonu widać park, a zimą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

549 263 zł33 m² 16 771 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa Komuny Paryskiej 19a to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Klecina,Wrocław

595 002 zł39 m² 15 178,60 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Klecina Piekny Apartament 39m2/ogrod!top polecam komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,26m2 na parterze z zagospodarowanym tarasem i ogrodem. Arek Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

549 000 zł35 m² 15 871,60 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne na start mieszkanie w świetnej lokalizacji. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

560 000 zł49 m² 11 375,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż zadbane dwupokojowe mieszkanie z tarasem i miejscem parkingowym naziemnym. Powierzchnia użytkowa 49,23m2 na parterze w czteropiętrowym bloku wybudowanym w 2012 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

799 000 zł46 m² 17 242,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe trzypokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji o powierzchni 46,34 m2 w samym centrum miasta! Atuty mieszkania: - wyposażone i gotowe do zamieszkania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebnicka

Nadodrze,Wrocław

475 000 zł55 m² 8 616 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie w pełnym rozkładzie, centrum miasta - ul. Trzebnicka Cena: 475 000 zł Metraż: 55,13m2 + 6,39m2 piwnica Piętro 3/4 w kamienicy bez windy Czynsz: 440 zł + prąd przy 4 osobach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

890 009 zł69 m² 12 881,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Centrum! - ul. Kościuszki | 4 pok. .! Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie, w budynku oddanym do użytkowania w 2016 r., piętro 2. Mieszkanie jest dwustronne, 3 oddzielne pokoje + duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Borek,Wrocław

619 000 zł48 m² 12 895,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Top borek 3M balkon francuski/cisza park Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48 m kw (zrobione z 2) na Borku przy alei Dębowej w bloku z lat '80. Cały teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

837 300 zł68 m² 12 295,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji znajdującej się zaledwie 2,5 kilometra od Wrocławskiego Rynku! Jeśli szukasz mieszkania znajdującego się wśród historycznej zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ulanowskiego

Borek,Wrocław

999 900 zł120 m² 8 332,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż wyjątkowy apartament przy ulicy Ulanowskiego. Świetna lokalizacja - blisko paru Południowego i zaledwie parę minut do samego serca Wrocławia! Szczegóły apartamentu Metraż po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Zakrzów,Wrocław

569 000 zł46 m² 12 270,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta deweloperska 0% prowizji! Gotowe do odbioru! Możliwość wydzielenia 3 pokoju! Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,37mkw z osobną kuchnią z przynależnym balkonem mk3,04w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilanowska

Zakrzów,Wrocław

680 000 zł54 m² 12 555 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania trzypokojowego z garażem! Cicha i spokojna okolica. Opiekun oferty: tel. Najważniejsze informacje: - ogrzewanie miejskie - Pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

745 000 zł68 m² 10 975 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty tel. Tylko w sdp Nieruchomości - nie szukaj dalej, zadzwoń i umów się na bezpłatną prezentację. :) bardzo atrakcyjna cena! Mieszkanie w bliskim sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jesionowa

Krzyki,Wrocław

789 000 zł50 m² 15 717,10 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Home Brand oferuje w pełni wyposażone, 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,20m2, usytuowane na nowym osiedlu przy ulicy Jesionowej. Nieruchomość znajduje się na siódmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Kozanów,Wrocław

594 990 zł46 m² 12 795,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Kozanów/top/2pok./TARAS/LUX./PARK/KOMÓRKA/HIT Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w spokojnej i zielonej okolicy, w bliskim sąsiedztwie parku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sucha

Huby,Wrocław

1 280 000 zł139 m² 9 191,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1924

Do sprzedaży lokal mieszkalny o pow. 139 m2 położony przy ulicy Suchej we Wrocławiu, w doskonałej lokalizacji, w centrum miasta. W pobliżu znajdują się: - dworce pkp i pks -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Boiskowa

Krzyki,Wrocław

538 208 zł62 m² 8 751,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Boiskowej na Wrocławskim Brochowie. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada trzy sypialnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

644 999 zł62 m² 10 320 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lipa piotrowska/tanio/3pok./LUX./PARKING/X2/GARAŻ Oferujemy państwu na sprzedaż 2 pokojowe 62m2 nowe nowoczesne mieszkanie z możliwością wydzielenia dodatkowego 3 pokoju. Ogłoszenie prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

854 999 zł62 m² 13 846,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Muchobór wielki/3pok./LUX./HIT/2 BALKONY/FACTORY/ Prezentujemy Państwu na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m znajdujące się przy ul. Kunickiego/gagarina na Osiedlu Zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

797 999 zł66 m² 12 109,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Muchobór wielki/3pok./HIT/AUTOBUS/PARK/TRAMWAJ/TOP Polecamy Państwu na sprzedaż nieruchomość powstała w tzw. nowym budownictwie co zapewnia wysoką energooszczędność. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pawia

Krzyki,Wrocław

450 915 zł39 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja pawia od nowa! Projekt realizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku przy ul. Pawiej 38. Inwestycja o unikatowym charakterze - wynikającym z lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

755 000 zł56 m² 13 603,60 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzypokojowe, gotowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji znajdującej się zaledwie 2,5 kilometra od Wrocławskiego Rynku! Możliwość zakupienia miejsca postojowe w garażu podziemnym! Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

556 176 zł33 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Zielińskiego

Wrocław,dolnośląskie

399 998 zł26 m² 15 325,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Top/zielińskiego/centrum/krzyki/winda/piwnica toplokalizacja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Tadeusza Zielińskiego. Mieszkanie idealne dla singla, pary lub pod wynajem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, al. Śliwowa

Maślice,Wrocław

6 500 zł84 m² 77,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 84,11 m2 znajduje się na 2 piętrze budynku z 2018 r w dzielnicy Maślice przy al. Śliwowej. Teren wspólnoty ogrodzony, monitorowany, bardzo zadbany, dużo zieleni wokół budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barlickiego

Śródmieście,Wrocław

529 999 zł55 m² 9 689,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Bema-W. Słodowa/centrum/park tołpy/barlickiego/3p świetna lokalizacja 500M od ogrodu botanicznego! 3 pokoje Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie na wysokim parterze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Leśnica,Wrocław

299 999 zł74 m² 4 026,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Dolobrzeska/wrocław/leśnica/tanio/do remontu/3pok.!superinwestycja! Okazja! Idealne do wyremontowania i pod wynajem. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

649 999 zł50 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jagodno/strawińskiego/premium/3pok./50m2/BALKON Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 znajdujące się na Jagodnie. Nieruchomość składa się z: - przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 997 zł63 m² 10 301,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kamienna/krzyki/centrum/ue/rozkład/balkon/3pok. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż rozkładowe dwustronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63m. Mieści się na I piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mościckiego

Krzyki,Wrocław

492 400 zł66 m² 7 460,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji zaraz za Wrocławskim Brochowem! Jeśli szukasz mieszkania, które posiada praktyczny rozkład, jest w świetnej cenie i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Kozanów,Wrocław

549 996 zł53 m² 10 338,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kozanów/kolista/2 pok/parter/duży taras/top! okazja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z tarasem 11m2, osobną łazienką , toaletą oraz kuchnią , mieszczące się na wysokim.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku