dowolna

Mieszkania w kamienicy Wrocław - Lista aktualnych ogłoszeń

903 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

903 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

599 998 zł66 m² 9 022,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Tarasy grabiszyńskie/inżynierska/toplokalizacja/ogrzewanie miejskie/okazja!/3pok./ogród DOSKONAŁA LOKALIZACJA! NISKA CENA! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliniana

Huby,Wrocław

499 000 zł54 m² 9 240,74 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wraclawia/ Huby /tramwaj/54m2/okazja /cena! Klimatyczne mieszkanie na sprzedaż w samym sercu Wrocławia, w pięknej kamienicy przy ulicy Glinianej Mieszkanie o powierzchni 54 m2 (metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Partyzantów

Biskupin,Wrocław

799 000 zł68 m² 11 796,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Nowa cena!dwa poziomy na Sępolnie!ogród+piwnica Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 67m2 na zielonym Sępolnie. W skład mieszkania wchodzi: *salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nadodrze,Wrocław

997 133 zł93 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w zabytkowej kamienicy z 1890r. na wrocławskim Nadodrzu. Kamienica przeszła remont elewacji w 2017 roku, by odzyskać jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wrocław

Plac Grunwaldzki,Wrocław

450 000 zł28 m² 16 363,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Do sprzedania mieszkanie po generalnym remoncie w 2018 roku. Mieszkanie idealne dla singla, pary lub pod inwestycję. Ogrzewanie elektryczne, czynsz około 450 zł, prąd w sezonie grzewczym około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chudoby

Stare Miasto,Wrocław

430 000 zł38 m² 11 466,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5m2 przy ul. Chudoby na Przedmieściu Oławskim. W skład mieszkania wchodzą: - pokój z wyjściem na balkon - kuchnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przedmieście Oławskie,Wrocław

840 000 zł53 m² 15 915,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta bez prowizji I podatku pcc 2% kupujesz bezpośrednio od dewelopera Nieruchomość o powierzchni 52,78 m2 Na mieszkanie składają się: salon z aneksem kuchennym Sypialnia Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rejtana

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł58 m² 11 506,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Dworzec 3 pok/nwestycja/dla rodziny/rejtana Oferujemy na sprzedaż mieszkanie do tej pory wynajmowane, znajdujące się na 5 z 5 pięter w kamiennicy przy ul. Rejtana 7. Do tej pory świetnie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Nadodrze,Wrocław

659 000 zł54 m² 12 091,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zamieszkaj na Nadodrzu w stylowej, pięknie wyremontowanej kamienicy! Liczne kawiarnie, galerie, sklepiki, bliskość Rynku i Ostrowa Tumskiego, naprzeciwko Biedronki, tylko kilka kroków do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

499 000 zł43 m² 11 604,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Centrum 2 pokoje/lux/ rozkład 43m2! Zainteresowane osoby prosimy o kontakt Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m 4 piętro w 5-piętrowej kamienicy z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Kromera

Karłowice,Wrocław

515 000 zł42 m² 12 262 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Z przyjemnością chciałbym zaprezentować Państwu piękne, przytulne mieszkanie w doskonałej lokalizacji, na wrocławskich Karłowicach - w pobliżu kilku uczelni wyższych. Jest ono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 190 000 zł82 m² 14 466 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Inwestycja, lokal z umową najmu. Plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczytnicka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

440 000 zł32 m² 13 580,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie na ul. Szczytnickiej w kamienicy przedwojennej, kapitalny remont przeprowadzony w roku 2004. We speak English, call for more details! Je parle Français.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nadodrze,Wrocław

699 000 zł60 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Zapraszam za prezentację mieszkania (60,08m kw) usytuowanego w zabytkowej dzielnicy Wrocławia- nadodrzu. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy z oknami wychodzącymi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łaciarska

Stare Miasto,Wrocław

2 600 zł45 m² 58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty: tel: ***mieszkanie dostępne od zaraz*** (english version below) Przestronna kawalerka z osobną kuchnią, w zabytkowej kamienicy. Zlokalizowana w samym centrum miasta, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Plac Grunwaldzki,Wrocław

520 000 zł48 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Przedstawiam państwu dwupokojowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni 48 m2, zlokalizowane na ulubionym przez studentów i młode, aktywne osoby Śródmieściu. Nieruchomość daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bema

Śródmieście,Wrocław

510 000 zł62 m² 8 225,81 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Szukasz nieruchomości w centrum Wrocławia w dobrej cenie? Zależy Ci na świetnej lokalizacji? Jeśli tak, to mieszkanie jest dla Ciebie! Na sprzedaż lokal mieszkalny o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sudecka

Borek,Wrocław

1 190 000 zł77 m² 15 454,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mam Państwu do zaoferowania klimatyczne, w pełni umeblowane i wyposażone 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 67 (pow. z pokojem gameingowym ok. 77 m2) na wysokim parterze 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boczna

Huby,Wrocław

849 000 zł90 m² 9 475,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Serdecznie polecam czteropokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji położone przy ulicy Bocznej we Wrocławiu w pięknie odrestaurowanej kamienicy. Mieszkanie dla wielbicieli kamienic! wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

664 370 zł54 m² 12 262,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Zapraszam do prezentacji tego pięknego, urokliwego mieszkania przy ul. Jedności Narodowej. W okolicy znajdują się sklepy, różnorodne punkty usługowe oraz placówki edukacyjne. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Wrocław

539 000 zł48 m² 11 229,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na wrocławskim Śródmieściu. Mieści się na pierwszym piętrze w wyremontowanej (ocieplonej) kamienicy. Wszystkie okna (nowo wymienione w 2023 roku) wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ołbin,Wrocław

649 000 zł52 m² 12 399,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

R e Z E R W A C J A Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,34 m2, usytuowane na 2 piętrze w kamienicy przy ul. Karola Miarki bez windy z 1930 r. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Plac Grunwaldzki,Wrocław

675 000 zł71 m² 9 507,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71m2, zlokalizowane przy ulicy Nowowiejskiej, przy skrzyżowaniu z Sopocką (plac Grunwaldzki, wrocław). Jest to idealna nieruchomość dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Powstańców Śląskich,Wrocław

2 800 zł55 m² 50,54 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

I speak Polish, english, and Ukrainian. Description in English below Mieszkanie zostanie doposażone według preferencji najemców! opis mieszkania Lokalizacja: ul. Boczna / Krzyki - Południe Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dembowskiego

Sępolno,Wrocław

1 050 000 zł80 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne 2-poziomowe mieszkanie na Sępolnie, boczna ul.Dembowskiego. Charakterystyczna niska zabudowa z zielonymi ogródkami między budynkami. Budynek z lat 30. w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kniaziewicza

Powstańców Śląskich,Wrocław

672 938 zł47 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Kontakt do doradcy: pm silesia nieruchomości Nowe 1-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zelwerowicza

Szczepin,Wrocław

775 000 zł71 m² 10 946,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania na Podwalu w okolicach ul. Zelwerowicza. Nieruchomość mieści się 100m od placu Jana Pawła II, 1km od rynku, centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwaldzki

Śródmieście,Wrocław

520 000 zł48 m² 10 947,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam prawdziwą okazję. 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie, w pełnym rozkładzie z nową łazienką A to wszystko przy pl. Grunwaldzkim. Zadzwoń i umów się na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

895 000 zł96 m² 9 322,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta dla miłośników pięknych Wrocławskich kamienic - okolice Placu Powstańców Śląskich Przedmiotem sprzedaży jest 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 96 m2 , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 190 000 zł82 m² 14 466 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prądzyńskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 500 zł52 m² 48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Dwupokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie w centrum Wrocławia! Lokalizacja: nieruchomość znajduje się blisko centrum, co zapewnia szybki i komfortowy dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 999 zł36 m² 16 901,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Apartament w sercu Wrocławia 34m2 Do sprzedaży apartament w sercu rynku Ul. Szewska nad Starą Rzeźnia Apartament po kapitalnym remoncie , nowa elektryka , hydraulika Parking na posesji Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zgody

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 290 000 zł99 m² 13 030,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Duże trzypokojowe, zadbane mieszkanie o powierzchni 98,5 m. kw. znajduje się w przepięknej secesyjnej kamienicy na wysokim parterze, w jego skład wchodzą: - sypialnia 23,81 m. kw. - pokój.