dowolna

Mieszkania w kamienicy Wrocław - Lista aktualnych ogłoszeń

903 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

903 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paulińska

Nadodrze,Wrocław

450 000 zł31 m² 14 516 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: tel. Gotowa, pracująca na najmie dobowym kawalerka w samym sercu Wrocławskiego Nadodrza. Otoczenie nieruchomości: cicha uliczka, blisko wrocławskiego Rynku w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drobnera

Śródmieście,Wrocław

670 000 zł61 m² 10 983,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie w kamienicy na Nadodrzu - urokliwej, leżącej wśród skwerów i dzielnicy Wrocławia. Doskonałe na inwestycje np. wynajem krótkoterminowy ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Śródmieście,Wrocław

519 000 zł66 m² 7 864 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

2-pokojowe mieszkanie w centrum, zadbana kamienica, możliwość podziału na dwa mieszkania! Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 66 mkw zlokalizowane w centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Drobnera

Nadodrze,Wrocław

499 000 zł24 m² 20 791,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Kawalerka w odnowionej secesyjnej kamienicy z widokiem na Odrę i Uniwersytet Wrocławski Nie wymaga remontu, gotowe do wprowadzenia! Przytulne mieszkanie 24 mkw położone w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Plac Grunwaldzki,Wrocław

599 900 zł46 m² 13 041,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Oferta tylko u nas! Polecam na sprzedaż słoneczne, przestronne mieszkanie dwupokojowe po generalnym remoncie o powierzchni 46 m2, usytuowane na parterze budynku mieszkalnego z 1936 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Nadodrze,Wrocław

480 000 zł49 m² 9 770 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w stanie do generalnego remontu cena do rozsądnych negocjacji! Mieszkanie położone na trzecim piętrze kamienicy ( nad mieszkaniem jest strych ) na ulicy Otwartej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krupnicza

Stare Miasto,Wrocław

465 000 zł40 m² 11 625 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o powierzchni 40 m2 po podłodze, położne jest na IV piętrze w czteropiętrowej kamienicy. Metraż w Księdze Wieczystej to 23 m2. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niemcewicza

Nadodrze,Wrocław

459 000 zł42 m² 10 981 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: tel. Urocze dwustronne mieszkanie o powierzchni 41,80 m2 położone na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Niemcewicza. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szczęśliwa

Krzyki,Wrocław

479 999 zł35 m² 13 754 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. Kompaktowe mieszkanie blisko centrum po kapitalnym remoncie! 2 Pokoje | Od cichej strony | Trwa remont mieszkania i klatki schodowej Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Powstańców Śląskich

Borek,Wrocław

860 000 zł65 m² 13 206,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Oferta na wyłączność! winda / ogrzewanie miejskie / wysoki sufit 380cm/ 1 piętro Mieszkanie znajduje się w bardzo zadbanej przedwojennej kamienicy przy pl. Powstańców Śląskich. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

3 500 zł52 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 01 stycznia 2024 r 2 pokojowy komfortowy apartament o pow 52 m kw znajdujący się przy ul. Świdnickiej 8. Budynek w kwadracie ulic: świdnicka, oławska, szewska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górnicza

Pilczyce,Wrocław

475 000 zł44 m² 10 810 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Opiekun oferty tel. Okazja! 2 osobne pokoje blisko komunikacji i Parku po remoncie! Blisko Staw Pilczycki i Park Zachodni! Otoczenie nieruchomości: budynek usytuowany w ciągu kameralnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bolesława Chrobrego

Śródmieście,Wrocław

980 000 zł122 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Do sprzedania mieszkanie własnościowe, 4-pokojowe o powierzchni 122,5m2. Mieszkanie składa się z : - osobna kuchnia ze spiżarka (ekspozycja wschód) - 3 duże pokoje - sypialnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Paulińska

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł31 m² 14 161,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone na Śródmieściu, blisko Ostrowa Tumskiego i Wyspy Słodowej przy ul. Paulińskiej. Mieszkanie po kapitalnym remoncie włącznie z wymianą instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Westerplatte

Plac Grunwaldzki,Wrocław

439 000 zł52 m² 8 442,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam na prezentację 2 pokojowego, w pełni rozkładowego mieszkania położonego tuż przy Placu Grunwaldzkim (między Parkiem Tołpy a Skwerem Westerplatte). Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Huby,Wrocław

550 000 zł43 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż klimatyczna, w pełni umeblowana kawalerka w loftowym stylu na 5 piętrze 5 piętrowej odrestaurowanej kamienicy o powierzchni 42,65 m2 w dzielnicy Krzyki - huby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grudziądzka

Karłowice,Wrocław

458 000 zł40 m² 11 308,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40,50 m2, usytuowane na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku mieszkalnego z 1950 roku, zlokalizowanego w okolicach ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Trzebnicka

Nadodrze,Wrocław

990 000 zł93 m² 10 645,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1940

Inwestycja blisko centrum/park staszica+balkon Oferujemy na sprzedaż duże mieszkanie 5 pokojowe przy ul. Trzebnickiej, niedaleko Leclerca. Mieszkanie przeszło generalny remont w 2020 roku. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Nadodrze,Wrocław

670 000 zł62 m² 10 806 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie w sercu Nadodrza | Ogromny Potencjał! Opiekun oferty: przestronne mieszkanie w klimatycznej kamienicy w świetnej lokalizacji, tuż obok Hotelu Plaza - kilka minut od ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kamieniecka

Tarnogaj,Wrocław

880 000 zł95 m² 9 252,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Sprzedam dom w zabudowie szeregowej na malowniczej i kameralnej ulicy. we Wrocławiu. Nieruchomość jest położona w atrakcyjnym miejscu miasta, skąd można dostać się komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Paulińska

Nadodrze,Wrocław

439 000 zł31 m² 14 161,30 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barlickiego

Ołbin,Wrocław

599 000 zł57 m² 10 586,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokoje ( możliwość przerobienia na trzy pokoje w tym salonu z aneksem kuchennym) idealne dla rodziny lub pod wynajem, ul. Barlickiego, wrocław - Śródmieście Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

389 991 zł28 m² 13 913,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ślężna ok. Uniwersytet Ekonomiczny |duża Kawalerka./TOP. Bardzo ładne, nowoczesne, zadbane mieszkanie przy ulicy Ślężnej zaledwie 1 km od Akademii Ekonomicznej. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Leśnica,Wrocław

298 901 zł74 m² 4 012,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Tanio!/wrocław/dolnobrzeska/leśnica/3pok.OKAZJA!SUPERINWESTYCJA! TAK TANIO JESZCZE NIE BYŁO! Okazja! Idealne do wyremontowania i pod wynajem. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Ołbin,Wrocław

3 500 zł68 m² 51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun nieruchomości: tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr licencji pfrn 28680 promocja! Do końca Stycznia 2024 cena 3500 zł plus opłaty, później 4200 zł plus opłaty! Do wynajęcia 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szczęśliwa

Grabiszyn,Wrocław

619 900 zł58 m² 10 688 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty: tel. Szukasz wyróżniającej się, dobrze zlokalizowanej, gotowej do zamieszkania nieruchomości? Dobrze trafiłeś! Klimatyczne i przestronne dwupokojowe mieszkanie w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Krzyki,Wrocław

579 900 zł53 m² 10 847 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mam na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie 2 pokojowe z dużym salonem, w świetnej lokalizacji. Fantastycznie skomunikowane z każdym miejscem w mieście. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

720 000 zł47 m² 15 454 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1898

Opiekun nieruchomości: telefon Mieszkanie 2-pokojowe na płycie rynku. Tę nieruchomość polecam szczególnie osobom ceniącym sobie bliskość centrum miasta oraz klimat kamienic. Sprawdzi się również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kamieniecka

Tarnogaj,Wrocław

785 000 zł95 m² 8 253,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

354 989 zł14 m² 25 302,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

! idealne na Booking!blisko dworca! klima/centrum!top! Oferujemy na sprzedaż bardzo fajną kawalerkę przy ulicy Kościuszki/ Pułaskiego niedaleko sklepu Aldi Lokal zlokalizowany jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odrzańska

Stare Miasto,Wrocław

3 800 zł79 m² 48 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: oferta tylko U nas! Na wynajem mieszkanie tuż przy Wrocławskim Rynku przy ulicy Odrzańskiej w znanej inwestycji Odrzański dom. Kamienica przedwojenna z piękną klatką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

869 000 zł73 m² 11 860 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam na sprzedaż przestronne urocze mieszkanie, znajdujące się w wyremontowanej kamienicy, w okolicach Starego Miasta. Lokal mieszkalny o powierzchni 73,27 m składa się z: - salonu ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

779 900 zł87 m² 8 956 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w świetnej lokalizacji przy Pl. Grunwaldzkim Duże, dwustronne mieszkanie o powierzchni 87,08 m2, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

449 904 zł27 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Chcesz iść do rynku na piechotę? Albo bardzo szybko wynająć i zarabiać? Wybierz tą inwstycję 0% prowizji! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,78 m2. Znajdziesz ją 10 minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Leśnica,Wrocław

298 900 zł74 m² 4 017,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaszubska

Nadodrze,Wrocław

425 332 zł38 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

piekun oferty: tel. Gotowiec inwestycyjny w centrum Wrocławia! Układ nieruchomości: - łazienka - salon z aneksem kuchennym - sypialnia Otoczenia nieruchomości: ulica Kaszubska we Wrocławiu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaszubska

Nadodrze,Wrocław

318 150 zł30 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1909

Opiekun oferty: tel. Kawalerka do generalnego remontu w samym centrum wrocławskiego Nadodrza! Otoczenia nieruchomości: ulica Kaszubska we Wrocławiu to malownicza lokalizacja, ciesząca się dogodną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaszubska

Nadodrze,Wrocław

563 355 zł52 m² 10 780 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: tel. Czteropokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w samym centrum Wrocławia - idealne propozycja pod wynajem Otoczenia nieruchomości: ulica Kaszubska we Wrocławiu to malownicza.