dowolna

Mieszkania w kamienicy Wrocław - Lista aktualnych ogłoszeń

903 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

903 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wincentego

Nadodrze,Wrocław

689 000 zł59 m² 11 642 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Zapytaj w biurze sdp Nieruchomości o możliwości finansowania tej inwestycji w programie Bezpieczny Kredyt 2%. Opiekun oferty telefon 3 pokoje W świetnej lokalizacji! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Różana

Grabiszyn,Wrocław

890 000 zł70 m² 12 714,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Witam serdecznie! Mam przyjemność przedstawić Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż! Lokalizacja Nieruchomość mieści się na parterze kamienicy przy ulicy Różanej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowiańska

Wrocław,dolnośląskie

668 999 zł69 m² 9 694,23 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

2 duże pokoje + nyża | blisko centrum! Polecam na sprzedaż mieszkanie we Wrocławiu przy ul. Słowiańskiej. W skład mieszkania wchodzą 69m2: 2 pokoje , nyża, przedpokój, kuchnia , łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnickiego

Ołbin,Wrocław

515 000 zł43 m² 11 976,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Sprzedam mieszkanie po kapitalnym remoncie wraz z wyposażeniem, idealne na wynajem. Mieszkania o powierzchni ok 44m składa się z: - salonu 20m2 - kuchni i przedpokoju 12m2 - łazienka 4,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Wrocław

1 231 440 zł103 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1918

Na sprzedaż 3 pokojowe, bardzo duże, dwustronne i rozkładowe mieszkanie z balkonem. Doskonała lokalizacja w centrum miasta- ul. Nowowiejska (okolice Galerii Grunwaldzkiej).Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mosiężna

Grabiszyn,Wrocław

699 900 zł70 m² 9 927,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1918

Na sprzedaż mieszkanie położone na Wrocławskim Grabiszynie w okolicach ulicy Mosiężnej. Cena do negocjacji! Mieszkanie rozkładowe, mierzące 70,5m2, składające się 3 niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sztabowa

Borek,Wrocław

425 000 zł32 m² 13 281,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1926

Na sprzedaż mieszkanie położone w południowej części Wrocławia, 10 minut drogi do centrum, dzielnica - Borek. Mieszkanie po generalnym remoncie, mierzące 32m2 składające się z pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wincentego

Nadodrze,Wrocław

388 999 zł40 m² 9 798,46 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Centrum/śródmieście/nadodrze/2 pok./TOP Przedstawiamy Państwu na sprzedaż doskonałe inwestycyjnie 2-pokojowe mieszkanie na Nadodrzu w centrum Wrocławia przy ul. Św. Wincentego. Lokal 39m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Leśnica,Wrocław

278 998 zł74 m² 3 749,97 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Tanio/wrocław/dolnobrzeska/leśnica/doremontu/3pok.!superinwestycja! tak tanio jeszcze nie było! Okazja! Idealne do wyremontowania i pod wynajem. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

498 998 zł40 m² 12 506,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Megainwestycja/centrum/forummuzyki/krupnicza/2pok. Superinwestycja W centrum wrocławia! tylko 3 minuty od rynku! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Gaj,Wrocław

418 995 zł33 m² 12 658,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Krzyki/gaj/świeradowska/2 pok/toplokalizacja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż rozkładowe, dwupokojowe, świeżo wyremontowane, jasne mieszkanie, idealne dla pary, młodego małżeństwa bądź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Ołbin,Wrocław

495 001 zł40 m² 12 406 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Hit 2 pokoje / kamienica / inwestycyjnie /ołbin! Polecamy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 39.50m2 , znajdujące się na II piętrze w kamienicy przy ul. Franklina Roosevelta W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traugutta

Plac Grunwaldzki,Wrocław

555 000 zł56 m² 9 971,25 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie, po generalnym remoncie. Remont objął wymianę podłóg, wymianę instalacji wodnej, kanalizacyjnej oraz elektrycznej, położone zostały gładzie gipsowe, wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krucza

Grabiszyn,Wrocław

750 000 zł92 m² 8 152 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż przestronne, dwustronne i rozkładowe mieszkanie 5-pokojowe w kamienicy o powierzchni: 92m2 z dodatkową antresolą o powierzchni 30m2, położone na osiedlu Grabiszyn,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

385 000 zł30 m² 12 833,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Centrum ok plac bema 2 pokoje lux! Na sprzedaż nowoczesna mieszkanie w kamienicy: pokój z aneksem kuchennym, sypialnia z wydzieloną garderobą, przedpokój, łazienka. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Zgody

Przedmieście Oławskie,Wrocław

790 000 zł75 m² 10 533,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie położone centrum Wrocławia, 10 minut drogi do rynku, dzielnica - Przedmieście Oławskie. Mieszkanie zadbane, dwupoziomowe, mierzące 75m2 składające się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rybnicka

Księże Małe,Wrocław

785 000 zł100 m² 7 850 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Wrocław ul. Rybnicka 49, willowe, 4 pokojowe, ogródek, garaż, piwnica. Oferta dla miłośników mieszkań nietypowych, z charakterem, położonych w sprawdzonej, cichej, zielonej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ołbińska

Nadodrze,Wrocław

429 117 zł35 m² 12 395,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum na Nadodrzu przy słynnych kolorowych podwórkach na ulicy Roosevelta na 4 piętrze w 5 piętrowej kamienicy. Mieszkanie jest po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Średzka

Leśnica,Wrocław

730 000 zł98 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, które niskim nakładem można przerobić na 3/4 pokoje. W danych z księgi wieczystej są wpisane 3 pokoje. załączam rzut ponizej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Henryka Probusa

Śródmieście,Wrocław

600 000 zł68 m² 8 869,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67,65 m , znajdujące się na 3 piętrze w 4 piętrowej kamienicy bez windy z 1900r. Mieszkaine składa się z: -Salon 26.33m2 -Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Potebni

Sępolno,Wrocław

2 800 zł57 m² 49,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Polecam mieszkanie wykończone w wysokim standardzie z systemem inteligentnego zarządzania mieszkaniem! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przedmieście Oławskie,Wrocław

390 000 zł49 m² 8 032,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Serdecznie polecam mieszkanie idealne pod inwestycje, wymagające remontu na Przedmieściu Oławskim we Wrocławiu. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Grunwaldzka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

445 000 zł27 m² 16 481,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kawalerka o powierzchni 27 m2 z dodatkową antresolą 10 m2 (sypialnia + garderoba). Wysokość mieszkania to 4 m, wysokość na antresoli ok. 1,80m. Mieszkanie gotowe do zamieszkania po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trzebnicka

Kleczków,Wrocław

507 000 zł61 m² 8 288 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie z nyżą sypialnianą o powierzchni 61 m2 mieszczące się na 3. piętrze w kamienicy. Zapytaj w biurze sdp Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Ołbin,Wrocław

530 000 zł54 m² 9 814,81 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z opcją trzech pokoi o powierzchni 54 m2, usytuowane na wysokim parterze budynku mieszkalnego z 1910 roku, zlokalizowanego w okolicach ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Nadodrze,Wrocław

495 000 zł40 m² 12 532 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: tel. Dwupokojowe, mieszkanie z oddzielną kuchnią, o łącznej powierzchni 39,5 m2 w przedwojennej kamienicy na Nadodrzu. Kamienica położona przy ul. Jedności Narodowej, ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

498 999 zł40 m² 12 475 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Centrum/megainwestycja/forummuzyki/krupnicza/2pok. Superinwestycja W centrum wrocławia! tylko 3 minuty od rynku! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

579 000 zł62 m² 9 384,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż przestronne i rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe w kamienicy o powierzchni: 61,70m2 z Balkonem położone na osiedlu Grabiszyn, przy ul. Hallera( Dzielnica - Fabryczna ) we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Leśnica,Wrocław

278 999 zł74 m² 3 744,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Wrocław/dolnobrzeska/leśnica/doremontu/3pok./TANIO!SUPERINWESTYCJA! TAK TANIO JESZCZE NIE BYŁO! Okazja! Idealne do wyremontowania i pod wynajem. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Promień

Biskupin,Wrocław

690 000 zł60 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 m2 plus ogród przy ul. Promień na Biskupinie we Wrocławiu. Lokal położony na parterze w dwukondygnacyjnym domu z 1930 roku. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowiańska

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł69 m² 9 695,65 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Grabiszyn,Wrocław

480 000 zł68 m² 7 079,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1923

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 67,80mkw zlokalizowane przy ul. Lwowskiej we Wrocławiu. Mieszkanie z ogromnym potencjałem w najlepszej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

2 200 zł56 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: stare Miasto/ ul. Podwale Ilość pokoi: 2 Metraż: 54 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 3 Informacje dodatkowe: do mieszkania przynależy piwnica o metrażu 9 m2. W łazience będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Grabiszyn,Wrocław

560 000 zł65 m² 8 569,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, oddzielna kuchnia, mieszczące się na parterze. Mieszkanie z dużym potencjałem w świetnym miejscu - 10 min piechota do Sky Tower, 3 min do terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bujwida

Plac Grunwaldzki,Wrocław

744 144 zł67 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Idealna Inwestycja/dla rodziny/duże z balkonem/liskiego Oferujemy na sprzedaż duże mieszkanie 2 pokojowe z duża kuchnią, balkonem oraz pomieszczeniem gospodarczym/garderobą przy pl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł84 m² 8 901,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż piękne 3 pokojowe mieszkanie w perfekcyjnej lokalizacji w centrum Wrocławia. Idealna inwestycja Mieszkanie o powierzchni 84m2 na którą składa się: - salon - Aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spiżowa

Grabiszyn,Wrocław

580 000 zł62 m² 9 290,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,43m2 z wielkim potencjałem aranżacyjnym. Mieszkanie o wysokości 3,5m składa się z następujących pomieszczeń: - salonu - Dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świeradowska

Gaj,Wrocław

419 000 zł33 m² 12 697 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż rozkładowe, dwupokojowe, świeżo wyremontowane, jasne mieszkanie, idealne dla pary, młodego małżeństwa bądź studentów głównie medycyny bądź farmacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wincentego

Nadodrze,Wrocław

394 998 zł40 m² 9 924,57 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Śródmieście/centrum/nadodrze/2 pok./TOP Przedstawiamy Państwu na sprzedaż doskonałe inwestycyjnie 2-pokojowe mieszkanie na Nadodrzu w centrum Wrocławia przy ul. Św. Wincentego. Lokal 39m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

389 993 zł28 m² 13 913,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ślężna ok. Uniwersytet Ekonomiczny |duża Kawalerka./TOP. Bardzo ładne, nowoczesne, zadbane mieszkanie przy ulicy Ślężnej zaledwie 1 km od Akademii Ekonomicznej. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kluczborska

Ołbin,Wrocław

499 000 zł67 m² 7 424,49 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

English below! rezerwacja do 01.12.23! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 67.21 m 2 znajdujące się na wysokim parterze. - czynsz 367 zł + fundusz remontowy 67 zł -.