dowolna

Mieszkania w kamienicy Wrocław - Lista aktualnych ogłoszeń

903 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

903 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

447 226 zł27 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Chcesz iść do rynku na piechotę? Albo bardzo szybko wynająć i zarabiać? Wybierz tą inwstycję 0% prowizji! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,78 m2. Znajdziesz ją 10 minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krupnicza

Stare Miasto,Wrocław

730 000 zł57 m² 12 807 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

poloecamy do sprzedaży super mieszkanie w kamienicyw centrum Wrocławia przy ul.Krupnczej. Powierzchnia 56 m2/rozkład, dwustronne 2 ustawne pokoje, kuchnia, łazienka z wc, oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Powstańców Śląskich,Wrocław

410 000 zł36 m² 11 549,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1080

Oferta działu kupna/sprzedaży milton grupa nieruchomośći Posiadam na sprzedaż mieszkanie do wykończenia (instalacje nowe). Dwa pokoje, aneks kuchenny oraz osobny pokój, łazienka i przedpokój. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Różanka,Wrocław

460 000 zł52 m² 8 765 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Mam sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie z balkonem. Lokal po generalnym remoncie w 2022 roku, zlokalizowany przy ul. Bolesława Krzywoustego. Idealny dla rodziny lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Połaniecka

Grabiszyn,Wrocław

449 000 zł38 m² 11 677,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38,45 m2. Układ pomieszczeń: - pokój z aneksem kuchennym - sypialnia - łazienka - przedpokój - piwnica Najważniejsze informacje: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łukasińskiego

Wrocław,dolnośląskie

345 000 zł31 m² 11 201,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Centrum Kościuszki kawalerka 31m2 Przedstawiamy Państwu ofertę Mieszkanie na sprzedaż ul. Łukasińskiego / Kosciuszki Mieszkanie na 4 tym pietrze w kamienicy pop generalnym remoncie Ogrzewanie piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Garbary

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Можете обращаться ко мне так же на русском языке Lokalizacja: stare miasto/gabary Ilość pokoi:2, metraż: 38m2, kuchnia: aneks, piętro: 3/6, informacje dodatkowe:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowiańska

Nadodrze,Wrocław

675 000 zł90 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 90,19 m2 zlokalizowane na wrocławskim Nadodrzu. Lokal znajduje się na 2 z 5 pięter. Do mieszkania przynależy spora piwnica o powierzchni około 8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowodworska

Fabryczna,Wrocław

379 000 zł51 m² 7 431,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie usytuowane 10min od rynku, centrum, bardzo dobrze skomunikowane z pozostałą częścią miasta. W pobliżu: kościół, poczta, sklepy, przychodnia, biblioteka, żłobek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sępolno

Sępolno,Wrocław

649 000 zł64 m² 10 202,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność! podana cena jest ceną wywoławczą. Rozpatrzone zostaną wszystkie oferty powyżej kwoty 649 000,00 zł! Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63,61 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Ołbin,Wrocław

890 000 zł90 m² 9 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż bardzo ładne, świetnie doświetlone, atrakcyjnie wykończone mieszkanie czteropokojowe, z czego w dwóch wstawiona jest antresola, która daje nam możliwość jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

599 000 zł56 m² 10 696 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie 2-pokojowe w pobliżu Placu Grunwaldzkiego otoczenie nieruchomości: - centrum Handlowe - Pasaż Grunwaldzki - ok. 700 m do Politechniki Wrocławskiej - 900 m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sztabowa

Grabiszyn,Wrocław

539 000 zł43 m² 12 534,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w pełni rozkładowe, na 1 piętrzę w zadbanej kamienicy ul. Mielecka. Świetna lokalizacja, blisko tramwaj ul. Hallera, ch. Borek. Obecnie wynajmowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

378 288 zł26 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Chcesz iść do rynku na piechotę? Albo bardzo szybko wynająć i zarabiać? Wybierz tą inwstycję 0% prowizji! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25,56 m2. Znajdziesz ją 10 minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł44 m² 11 768,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Top/park tołpy/ołbin/grunwald/rozkład/2 pok. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2, oddzielna kuchnia, przy kuchni znajduje się balkon. W przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Daszyńskiego

Ołbin,Wrocław

398 000 zł40 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1925

Na sprzedaż przestronna kawalerka po generalnym remoncie o powierzchni 40m z osobną kuchnią. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze zabytkowej kamienicy przy ul. Daszyńskiego. Kamienica po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Prosta

Stare Miasto,Wrocław

336 000 zł26 m² 13 058,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Polecam na sprzedaż wysokie mieszkanie z dwiema antresolami o łącznej powierzchni 25,73m2 plus 15m2 powierzchnia anresoli, które usytuowane jest na pierwszym piętrze w 5piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

475 000 zł53 m² 8 962,26 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*zobacz tą nieruchomość online* Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,14 M2 z widokiem na Kościół św. Michała Archanioła przy Parku Edyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dubois

Wrocław,dolnośląskie

539 000 zł47 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Polecam gustowne mieszkanie w kamienicy po kapitalnym porządnym remoncie położone w ścisłym centrum przedmieście odrzańskie. Budynek z cegły, doskonały dojazd do każdej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Nadodrze,Wrocław

552 000 zł69 m² 7 956 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w Centrum Wrocławia na ul. Pomorskiej. Mieszkanie znajduje się w kamienicy, która jest w trakcie termomdernizacji i jest częściowo odrestaurowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowiańska

Nadodrze,Wrocław

445 000 zł38 m² 11 585,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni użytkowej 38,41 m2 położone we Wrocławiu, obręb Plac Grunwaldzki przy ulicy Słowiańskiej na V piętrze, składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

338 997 zł26 m² 12 792,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka blisko Centrum,rynek 15 minut/inwestycja Oferujemy na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe z 2 antresolami znajdujące się na 1 piętrze w kamiennicy niedaleko ul. Grabiszyńskie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, al. Poprzeczna

Sołtysowice,Wrocław

379 000 zł36 m² 10 528 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Opiekun oferty: tel. 1-pokojowe, dwustronne mieszkanie z wydzieloną częścią sypialnianą, z osobną dużą, wyposażoną kuchnią i łazienką, położone jest na parterze dwupiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Iwaszkiewicza

Wojszyce,Wrocław

2 300 zł48 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel. Wyjątkowy mieszkanie W kamienicy Otoczenie nieruchomosci: mieszkanie znajduje się w spokojnym miejscu na ładnym zamkniętym osiedlu. Obok nieruchomości mamy przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Poniatowskiego

Śródmieście,Wrocław

380 000 zł35 m² 10 764,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka przy Ul. Księcia Józefa Poniatowskiego o powierzchni 35,3 mkw. na drugim piętrze (trzeciej przedostatniej kondygnacji). Mieszkanie jest bardzo jasne zorientowane od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

820 000 zł100 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Duże wroclavia/podział/inwestycja/lokata Kapitału Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchniach 55m2 oraz 45,64 m2, położone na 2 piętrze z 4 w kamienicy niedaleko ul. Kamiennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Włodkowica

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: for English version scroll down Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 60 m2 składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Henryka Brodatego

Nadodrze,Wrocław

425 000 zł53 m² 8 019 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Opiekun oferty: tel. Przestronne mieszkanie o powierzchni 53 m2 położone jest na 4 piętrze w przedwojennej kamienicy na Nadodrzu. Otoczenie nieruchomości: w pobliżu znajduje się dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Śródmieście,Wrocław

340 000 zł42 m² 8 066,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,15m2 położone na IV piętrze (nad mieszkaniem jest strych) kamienicy znajdującej się na wrocławskim Śródmieściu przy Placu Świętego Macieja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

749 000 zł102 m² 7 372 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Opiekun oferty tel. Zjawiskowe mieszkanie dla konesera zabytkowych nieruchomości! Cenisz sobie spokój mieszkając blisko centrum? To oferta dla Ciebie! Otoczenie nieruchomości: spokojna ulica zabytkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Uniwersytecka

Stare Miasto,Wrocław

1 175 000 zł95 m² 12 329 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Jesteś miłośnikiem Kamienic? Lubisz łączyć elementy starej architektury z nowoczesny m designem? A może jesteś Inwestorem i szukasz czegoś wyjątkowego np. pod Booking? Dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Piłsudskiego

Różanka,Wrocław

649 000 zł68 m² 9 513,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Polecam na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie znajdujące się w spokojnej okolicy przy pl. Piłsudskiego na osiedlu Karłowice -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

690 000 zł63 m² 10 952 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn 28616 tel. Otoczenie nieruchomości Kamienica położona jest na placu Jana Pawła II tuż przy fontannie Alegorii Walki i Zwycięstwa. Wokół liczne sklepy i lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ołbin

Ołbin,Wrocław

475 000 zł49 m² 9 666,26 zł/m²

 

Piętro:parter

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoene-Wrońskiego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

599 000 zł58 m² 10 285 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: tel. * podpisana umowa przedwstępna * *** tylko W sdp nieruchomości *** Idealne mieszkanie zarówno dla studentów jak i dla siebie - bliskość rzeki i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł36 m² 84,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia apartament typu studio w nowym budynku w centrum, w inwestycji Bulwar Staromiejski. Mieszkanie zaprojektowane przez projektanta wnętrz, wykończone materiałami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Roentgena

Wrocław,dolnośląskie

774 000 zł86 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Możliwe 5 pokoi! Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 86 m2, usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowej kamienicy z 1910 r. zlokalizowanej w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mościckiego

Brochów,Wrocław

416 200 zł46 m² 8 989,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Ciepłe dni w ogródku i nastrojowe wieczory przy kominku? Czy to nie wyjątkowo urocza koncepcja na szczęśliwe życie? Tylko 7 km od Rynku. Krzyki, mościckiego 9. Przedstawiam Ci ładne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łódzka

Krzyki,Wrocław

820 000 zł102 m² 8 039,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne mieszkanie, podzielone na dwa osobne mniejsze do własnej aranżacji Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Stalowowolska

Grabiszyn,Wrocław

790 000 zł80 m² 9 895 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Opiekun nieruchomości: telefon Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 79,84 m2. Położone na poddaszu w trzypiętrowej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dembowskiego

Biskupin,Wrocław

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find A perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od zaraz _ istnieje.