dowolna

Mieszkania w kamienicy Wrocław - Lista aktualnych ogłoszeń

903 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

903 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korczaka

Biskupin,Wrocław

475 000 zł43 m² 11 046,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż urokliwe mieszkanie w dzielnicy Biskupin Mieszkanie o powierzchni 43 m2 składa się z - Salon - Sypialnia - Oddzielna kuchnia - Łazienka z prysznicem i wc *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Saperów

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

3 000 zł62 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find A perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od zaraz Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaracza

Śródmieście,Wrocław

555 000 zł51 m² 10 925,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokoje mieszkanie w znakomitej lokalizacji ok. Parku Tołpy. Świetne pod wynajem, szybki dojazd do Centrum lub na pl. Grunwaldzki. W pobliżu tramwaj, liczne sklepy. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szczepin

Szczepin,Wrocław

498 994 zł55 m² 9 070,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Tanio/hit/centrum/staremiasto/rozkład/55m/2pok. Okazja! obniżona cena! taniej! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie mieszczące się przy ul. Długiej na Szczepinie - blisko mostu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

319 998 zł50 m² 6 391,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Hit/tanio/50m/inwestycja/krzyki/krzycka/2 pok. Okazja! obniżona cena! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie idealne pod inwestycje lub na wynajem, mieszczące się w Kamienicy z 1914.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

748 990 zł89 m² 8 434,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Centrum rynektop Lojalizacja- galeria Dominikanka 86,7m2 /3pokoje top lokalizacja Przedstawiam Państwu piękne mieszkanie w Kamienicy przy ul. Krasinskiego przy Galerii Dominikańskiej Mieszkanie na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ratusz

Wrocław,dolnośląskie

730 000 zł43 m² 16 976,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1922

Tylko u Nas! Unikatowa oferta- apartament w samym Centrum Rynku. Mieszkanie dwustronne, okna na Rynek i przejście Garncarskie Klimatyczny apartament 2- pokojowy o pow. 43 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Trzebnicka

Nadodrze,Wrocław

409 000 zł37 m² 11 012 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Piękna inwestycyjna kawalerka na Nadodrzu. Opiekun oferty: otoczenie nieruchomości: nadodrze to jedna z najbardziej rozwijających się dzielnic Wrocławia. Znajdziemy tu liczne restauracje, knajpy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szczepin

Szczepin,Wrocław

498 995 zł55 m² 9 069,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Hit/tanio/centrum/staremiasto/rozkład/2pok./55m OBNIŻONA CENA! TANIEJ! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie mieszczące się przy ul. Długiej na Szczepinie - blisko mostu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

319 999 zł50 m² 6 392,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Tanio/hit/inwestycja/krzyki/krzycka/2 pok./50m! OBNIŻONA CENA! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie idealne pod inwestycje lub na wynajem, mieszczące się w Kamienicy z 1914 roku -w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Ołbin,Wrocław

530 000 zł44 m² 12 045,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 44 m2 na Wrocławskim Ołbinie. - w przedpokoju oraz sypialni znajdują się szafy w zabudowie, a w przedpokoju dodatkowo pawlacz. - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Strzelecki

Nadodrze,Wrocław

385 000 zł48 m² 8 105,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5m2. Nieruchomość składa się z: - pokoju 1 - pokoju 2 - pokoju 3 - kuchni - łazienki - przedpokoju. Adaptacja poddasza na 3 piętrze 3 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wałbrzyska

Klecina,Wrocław

559 000 zł58 m² 9 637,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciekawe, niebanalne, przestronne mieszkanie 2 pokoje 58m2 z ogródkiem, garażem, bezczynszowe w samym centrum Kleciny. Duży strych i ogromna piwnica. Ogrzewanie gazowe. Na zamykanym podwórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chrzanowskiego

Karłowice,Wrocław

440 000 zł38 m² 11 579 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekunka oferty tel. Unikatowe, 2-pokojowe mieszkanie na zielonych i spokojnych Karłowicach. Otoczenie nieruchomości: - dwa parki - cisza i spokój - dookoła dużo punktów handlowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Trzebnicka

Nadodrze,Wrocław

428 000 zł37 m² 11 443,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż jasne, modernistyczne mieszkanie "pod klucz" przy ulicy Trzebnickiej w budynku po termomodernizacji we Wrocławiu. Mieszkanie: * Mieszkanie 37,4m2 składa się z: - przedpokoju, - salonu, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słubicka

Szczepin,Wrocław

549 750 zł59 m² 9 317,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

2 duże pokoje, rozkładowe na 2 piętrze. Osobna, duża i jasna kuchnia. Zapraszam na ul. Słubicką, wyjątkową część Wrocławia gdzie można poczuć się jak w przedwojennym Breslau.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

627 500 zł39 m² 16 110 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości bez podatku pcc mieszkanie 2-pokojowe Z balkonem W zrewitalizowanej kamienicy W centrum miasta 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

739 000 zł79 m² 9 354,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne mieszkanie położone na czwartym piętrze pięknej kamienicy przy ulicy Jedności Narodowej 188. Nieruchomość składa się z czterech pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Pszenna

Wrocław,dolnośląskie

325 000 zł26 m² 12 631,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Polecam na sprzedaż wysokie mieszkanie z dwiema antresolami o łącznej powierzchni 25,73m2 plus 15m2 powierzchnia anresoli, które usytuowane jest na pierwszym piętrze w 5piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hubska

Huby,Wrocław

429 000 zł51 m² 8 411,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Rezerwacja! / 51 m2 / rozkładowe 2 pokoje + piwnica / 12 min od Wroclavii Mieszkanie zarezerwowane. Na sprzedaż, w pełni rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Prądzyńskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

340 000 zł45 m² 7 523,79 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronna kawalerka do remontu o powierzchni 45.19m2. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduję się w atrakcyjnej lokalizacji dla każdego. Dobra komunikacja z każdą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Średzka

Leśnica,Wrocław

589 000 zł88 m² 6 693,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3/4 pokoje 88m2 w Leśnicy z balkonem, kominkiem i ogródkiem, doskonale skomunikowane, nisko-czynszowe. Zadbane, nie wymagające nakładów. Przestronne trzy pokoje z których.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Ołbin,Wrocław

569 000 zł66 m² 8 609 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 66,09 m2 z balkonem, znajduje się na 3 piętrze, w 4- piętrowej kamienicy, w dzielnicy Ołbin tuż przy Parku Tołpy. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

2 890 zł50 m² 57,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english. English describe below: mieszkanie dostępne od 1 lipca. Opis mieszkania Wygodne, jasne mieszkanie o powierzchni 50m2. Mieści się na 3p./4 klimatycznej modernistycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ołtaszyńska

Ołtaszyn,Wrocław

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie Z potencjałem Opiekun oferty: tel. Wyjątkowe mieszkanie na ołtaszynie Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu na Ołtaszynie. Niedaleko mamy dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Damrota

Ołbin,Wrocław

530 000 zł62 m² 8 602,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie 3 pokojowe położone na drugim piętrze kamienicy z 1936 roku. Sześćdziesiąt dwa metry kwadratowe mieszkania to: pokój 19m2, pokój 15m2, pokój 7m2, kuchnia 9m2, łazienka 5,5m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prądzyńskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

559 000 zł58 m² 9 672,95 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy bardzo blisko centrum przy ul. Prądzyńskiego o powierzchni 57,79 m2. Kamienica wyposażona jest w ogrzewanie miejskie. Na powierzchnię 57,79.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowiańska

Śródmieście,Wrocław

530 000 zł54 m² 9 815 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o pow. 54m2, położone na trzecim piętrze w kamienicy przy ul. Słowiańskiej. Lokal składa się z 2 pokoi, osobnej, jasnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowicza

Powstańców Śląskich,Wrocław

3 200 zł73 m² 43,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp do wprowadzenia od zaraz Serdecznie polecam na wynajem dwupokojowe mieszkanie, położone przy ul.Słowicza. Lokalizacja: wrocław-Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

500 000 zł55 m² 9 017,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Syndyk masy upadłości Bogdana Gąski, w ramach postępowania upadłościowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, wydział Gospodarczy ds. upadłościowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

319 990 zł50 m² 6 390,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Hit/inwestycja/krzyki/krzycka/2 pok./50m/MEGATANIO! OBNIŻONA CENA! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie idealne pod inwestycje lub na wynajem, mieszczące się w Kamienicy z 1914 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szczepin

Szczepin,Wrocław

498 996 zł55 m² 9 067,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Tanio/centrum/staremiasto/rozkład/2pok./TOP!/55m! TANIEJ! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie mieszczące się przy ul. Długiej na Szczepinie - blisko mostu Sikorskiego, 15 min od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Minkowskiego

Wrocław,dolnośląskie

990 000 zł72 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1934

Super lokalizacja! Wysoki standard! Unikatowe mieszkanie dla konesera! Polecam na sprzedaż przestronne, ekskluzywnie wykończone mieszkanie o powierzchni 72 m2 usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

2 200 zł35 m² 63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam państwu mieszkanie z parkingiem w cenie mieszkania, w samym centrum Wrocławia, tuż przy Ostrowie Tumskim. Bartosz tel, tel: idealny dla pary albo studentów. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Promień

Biskupin,Wrocław

495 000 zł43 m² 11 506,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Przytulne mieszkanie na zielonym Biskupinie szuka nowego właściciela. Przedstawiam Państwu zlokalizowany na parterze kamienicy dwustronny lokal mieszkalny, wyremontowany i wyposażony, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skargi

Stare Miasto,Wrocław

659 000 zł55 m² 11 917 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. W trakcie remontu! :) koniec remontu za tydzień! 2 pokoje na starym mieście! inwestycyjne mieszkanie na start! Mieszkanie o powierzchni 55,3m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Worcella

Śródmieście,Wrocław

2 800 zł42 m² 67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dla singla lub pary, czynsz najmu zawiera media oprócz internetu i energii, która liczona jest wg zużycia. Lokalizacja- ul. Worcella( centrum) Mieszkanie do wynajęcia znajduje się w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł57 m² 11 492 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe położone na trzecim piętrze 4-piętrowej kamienicy. Największym atutem tego mieszkania jest lokalizacja blisko Rynku i terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

819 500 zł74 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 74,5m2. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduję się w atrakcyjnej lokalizacji dla każdego. Dobra komunikacja z każdą częścią Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piwnika-Ponurego

Psie Pole,Wrocław

350 000 zł44 m² 7 924 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania z osobną, jasną kuchnią, które znajduje się na wyższym parterze w budynku 1-piętrowym, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wolna od zaraz, ul. Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 300 zł27 m² 85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Super oferta! wolne od zaraz! Polecam na wynajem kawalerkę położoną przy ul. Kościuszki/renoma. Kawalerka po kapitalnym remoncie. Stan idealny. Budynek z cegły! Effective Home Opiekun oferty: opis.