dowolna

Mieszkania w kamienicy Wrocław - Lista aktualnych ogłoszeń

903 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

903 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kniaziewicza

Powstańców Śląskich,Wrocław

597 000 zł76 m² 7 907,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie dwustronne w kamienicy w okolicach ul. Kniaziewicza o łącznej powierzchni 75,5 m2, parter Składa się z trzech pokoi, łazienki, kuchni, przedpokoju. Kuchnia duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Daszyńskiego

Ołbin,Wrocław

225 000 zł18 m² 12 719 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal po remoncie. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest we Wrocławiu, dzielnica- ołbin. W okolicy znajdują się liczne sklepy, żłobki, przedszkola, szkoły, punkty usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

4 000 zł67 m² 59,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia klimatyczne mieszkanie położone w samym sercu Rynku, z którego rozpościera się piękny widok na Ratusz. Lokalizacja zapewnia ponadczasowy klimat i atmosferę. Równocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzywa

Plac Grunwaldzki,Wrocław

650 000 zł80 m² 8 094,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Do sprzedania mieszkanie 80 m2. Mieszkanie do remontu. Aktualnie wymieniona została instalacja elektryczna oraz okna. Media: prąd, woda miejska, gaz, internet. Ogrzewanie na piec węglowy - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikołaja

Stare Miasto,Wrocław

529 000 zł47 m² 11 255 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie inwestycyjne w ciągłym najmie tuż przy Rynku. Od lat z powodzeniem wynajmowane bez przestojów w najmie długoterminowym, idealna lokalizacja pod najem krótkoterminowym Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Józefa

Karłowice,Wrocław

365 000 zł45 m² 8 111 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie z dobrym dojazdem do Placu Grunwaldzkiego, jednostronnie ciche, osobne 2 pokoje. , budynek: kamienica z cegły, 3 piętro (nad nim strych do użytku mieszkańców) przy ul. Krzywoustego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Nadodrze,Wrocław

588 900 zł68 m² 8 660,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyspa Słodowa uniwersytet/politechnika 2 pok! Plac Bema uniwersytet/politechnika Piekne 2 pokoje. wolne od zaraz/ tramwaj! polecamy do sprzedaży dla panstwa mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Grabiszyn,Wrocław

650 000 zł63 m² 10 293 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszam na prezentację 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 63 m2 + piwnica 10 m2. Cena 650 000 zł + 2% wynagrodzenie dla biura nieruchomości od kupującego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Nadodrze,Wrocław

594 999 zł69 m² 8 648,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyspa Słodowa uniwersytet/politechnika 2-3pok Plac Bema uniwersytet/politechnika Piekne 2-3pokoje. wolne od zaraz/ tramwaj! polecamy do sprzedaży dla panstwa mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękne, słoneczne, ustawne, w pełni wyposażone mieszkanie, ulokowane w fenomenalnie skomunikowanej części Wrocławia, przy ul. Kościuszki. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wandy

Borek,Wrocław

445 000 zł51 m² 8 654 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Opiekun oferty tel. Borek! Klimatyczne i zadbane mieszkanie w cichej i zielonej okolicy! Otoczenie nieruchomości: kamienice lat 50-tych, kameralne budynki wśród zieleni, blisko tramwaju przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Plac Grunwaldzki,Wrocław

1 350 000 zł111 m² 12 162 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Dla konesera kamienic! Klimatyczne 4 pokojowe mieszkanie w kamienicy na Śródmieściu, o powierzchni 111 m2, wykończone w wysokim standardzie z zachowaniem klimatu kamienicy! Opiekun.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dębickiego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

483 000 zł48 m² 9 991,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Gotowiec inwestycyjny! Po generalnym remoncie! Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 48,34 m2, usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowej kamienicy z 1900 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piwnika-Ponurego

Psie Pole,Wrocław

375 000 zł44 m² 8 445,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1941

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na parterze w 2-kondygnacyjnym budynku w cichej i spokojnej okolicy. Idealny lokal dla pary lub jako inwestycja na wynajem. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Jodłowa

Stare Miasto,Wrocław

600 000 zł28 m² 21 223,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Studio w samym centrum Wrocławia - idealne na wynajem krótkoterminowy Lokal usytuowany na 5 piętrze w nowej Kamienicy przy ul. Jodłowej 4. W budynku znajduje się winda oraz firma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ulanowskiego

Borek,Wrocław

379 000 zł51 m² 7 431,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

**** Oferta wyłącznie w Home Brand! **** Stara cena: 399.000zł NOWA CENA!: 379.000zł Super cena! Dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m w świetnej lokalizacji Wrocławia! Tramwajem 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przedmieście Oławskie

Przedmieście Oławskie,Wrocław

310 000 zł40 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Okazja! cena aktualna tylko do piątku. Zapraszam na prezentację 2 pokojowego mieszkania, położonego na 5 piętrze w przedwojennej kamienicy. Lokal jest po remoncie, do zamieszkania. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Nadodrze,Wrocław

595 000 zł69 m² 8 635,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Plac Bema uniwersytet/politechnika Piekne 2-3pokoje. wolne od zaraz/ tramwaj! polecam mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy w stylu secesyjnym. Powierzchnia lokalu 66,98 m2. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wandy

Borek,Wrocław

4 900 zł110 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wrocław - Borek ul. Wandy 3pokoje 110m2 opiekun oferty Tel: (for English scroll down) ***wolne od zaraz** Polecam do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 110m2 przy ul. Wandy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Średzka

Leśnica,Wrocław

425 000 zł55 m² 7 677,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1922

Wyjątkowe mieszkanie Z oddzielną kuchnią I miejscami postojowymi. Niskie opłaty 2-pokojowe mieszkanie położone jest na 2 piętrze w 3-piętrowej kamienicy przy ul. Średzkiej. Okna lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Plac Grunwaldzki,Wrocław

429 000 zł52 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji pod Inwestycję. Mieszkanie o powierzchni 52m 2 składa się z: - przedpokoju (7m 2 ) - Łazienki (3m 2 ) - Kuchni (7,5m 2 ) - Pokoju (7,5m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niemcewicza

Nadodrze,Wrocław

260 000 zł31 m² 8 387,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie w zabytkowej kamienicy z 1930 roku, o powierzchni 31 m2. Położone jest w dzielnicy Nadodrze, zabytkowej i niezwykle urokliwej. Umieszczone jest na piątym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dębickiego

Kleczków,Wrocław

570 000 zł81 m² 7 007,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

W pełni rozkładowe mieszkanie przy dworcu nadodrze Mieszkanie mieści się na drugim piętrze w 4 piętrowej zadbanej kamienicy. Lokal był z powodzeniem wynajmowany Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Wrocław

799 000 zł78 m² 10 207 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Polecam mieszkanie w ścisłym centrum Wrocławia usytuowane na trzecim piętrze w kamienicy z windą Lokal składa się z: - pokój ok. 21 m2 - pokój ok. 16 m2 - pokój ok. 16 m2 + antresola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jemiołowa

Wrocław,dolnośląskie

679 800 zł66 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży przestronne i funkcjonalne mieszkanie w kamienicy. Mieszkanie o pow. 66,4 m2 na pierwszym piętrze. Mieszkanie trzypokojowe z balkonem oraz przynależną piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małachowskiego

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowe mieszkanie w ścisłym centrum Wrocławia 3000zł + 300zł czynsz. Dostępne od zaraz - usytuowane w świetnej lokalizacji, gotowe dwupoziomowe mieszkanie 65m2 na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Partyzantów

Sępolno,Wrocław

650 000 zł62 m² 10 533 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Sdp Nieruchomości tel. Mieszkanie 3 pokojowe w świetnej lokalizacji w kameralnej kamienicy z widokiem na zieleń. Otoczenie nieruchomości: bardzo dobra lokalizacja, mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chemiczna

Ołbin,Wrocław

555 000 zł63 m² 8 826,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

***** Oferta wyłącznie w naszym biurze! ***** Szukasz mieszkania w zrewitalizowanej kamienicy do własnej aranżacji w centrum Wrocławia ? Jest to oferta idealna dla Ciebie! podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Fabryczna,Wrocław

579 000 zł54 m² 10 762 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun Oferty: tel. Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy w centrum Wrocławia. Wykończone w materiały wysokiej jakości oraz zabytkowe meble. Oczenie nieruchomości Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Wrocław

569 000 zł49 m² 11 609,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

WE speak english Szukasz jasnego mieszkania z wyjątkowym widokiem ? Jest dla Ciebie ważna topowa lokalizacja w centrum, a dodatkowo zależy Ci na klimacie budynku ? Lubisz wysokie mieszania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

1 250 000 zł81 m² 15 432,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Do sprzedaży piękny apartament na Wrocławskich Krzykach - Borek, położony przy ul Racławickiej. Apartament wykończony w bardzo wysokim standardzie, położony na I piętrze starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym, ul. Dworcowa

Śródmieście,Wrocław

479 000 zł70 m² 6 843 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Oferta tylko w naszym biurze nieruchomości, tel: mieszkanie w kamienicy przy ul. Dworcowej, z idealnie odnowioną klatką schodową, darmowym parkingiem na zrewitalizowanym podwórzu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Nadodrze,Wrocław

595 000 zł68 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Nadodrze 68m2 /2 pokoje /piekne/od zaraz! polecam mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy w stylu secesyjnym. Powierzchnia lokalu 66,98 m2. Mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

549 000 zł57 m² 9 665,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1931

Mieszkanie Lokal o całkowitej powierzchni użytkowej 56,8 m2 składający się z kuchni, 3 pokoi, łazienki, przedpokoju. Powierzchnia dodatkowa to balkon oraz piwnica. Mieszkanie obecnie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Więckowskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

329 000 zł40 m² 8 225 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Zapraszam na prezentację 2 pokojowego mieszkania, położonego na 5 piętrze w przedwojennej kamienicy. Lokal jest po remoncie, do zamieszkania. Lokalizacja: krzyki/ Przedmieście Oławskie Wielkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Westerplatte

Plac Grunwaldzki,Wrocław

479 000 zł49 m² 9 775,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowa oferta! Wspaniała, cicha, pełna zieleni lokalizacja! Widok na Skwer Obrońców Westerplatte. Zapraszam na prezentację 2 pokojowego, w pełni rozkładowego mieszkania, położonego na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

579 000 zł71 m² 8 154,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Do sprzedania piękne mieszkanie wykończone w wyjątkowym stylu (71 mkw). Kamienica świeżo odrestaurowana na wrocławskich Krzykach, a konkretnie Księże Wielkie. Za oknem piękna zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyszyńskiego

Ołbin,Wrocław

749 000 zł108 m² 6 935,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

WE speak english Szukasz przestronnego i rodzinnego mieszkania? Jest dla Ciebie ważna lokalizacja blisko centrum, a dodatkowo zależy Ci na klimacie budynku? Lubisz wysokie mieszania? Dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świstackiego

Krzyki,Wrocław

470 000 zł57 m² 8 211 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Opiekun oferty: tel. Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z tarasem, w kamienicy w centrum Wrocławia. Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na Przedmieściu Oławskim w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rejtana

Stare Miasto,Wrocław

665 000 zł79 m² 8 386 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opiekun Oferty: tel. Znakomite jako: * mieszkanie dla siebie * inwestycja pod wynajem ( zarówno krótko-, jak i długoterminowy ) * Atuty mieszkania: - wysokie mieszkanie ( 3,4 m ) - kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, al. Hallera

Borek,Wrocław

699 000 zł74 m² 9 446 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Opiekun oferty: tel. Podstawowe informacje: dwupoziomowe mieszkanie z dużym jasnym pokojem dziennym, obszerną kuchnią i dwoma sypialniami, w centrum miasta, o powierzchni 74 m2. Balkon.