dowolna

Mieszkania w nowym bloku Wrocław - Oferty sprzedaży lub najmu

3 454 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 454 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żwirki i Wigury

Muchobór Wielki,Wrocław

415 000 zł39 m² 10 654,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Polecam mieszkanie zlokalizowane przy ul. Żwirki i Wigury na osiedlu Muchobór Wielki. Lokal mieszkalny znajduję się na drugim piętrze w budynku z 2011 roku i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Szczepin,Wrocław

2 900 zł45 m² 64 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Serdecznie zapraszam na bezpłatną prezentację mieszkania w Atal Towers przy Sikorskiego. Mieszkanie w apartamentowcu przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Przyjazne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

575 000 zł35 m² 16 429 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 1/2 pokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie sprzedawane jest przez dewelopera w stanie deweloperskim. Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ułańska

Ołtaszyn,Wrocław

819 000 zł78 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Opis: oferuję na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane we Wrocławiu przy ul. Ułańskiej w budynku z 2011 roku. Kameralne osiedle oraz tylko dwa lokale na piętrze. Nieruchomość znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Kępa Mieszczańska

Śródmieście,Wrocław

599 900 zł50 m² 11 998 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie sprzedawane jest przez dewelopera w stanie deweloperskim. Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

541 911 zł58 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna zielona okolica * Krótki termin wydania Narożne mieszkanie z dwoma balkonami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament na parterze, ul. Brzoskwiniowa

Gaj,Wrocław

2 200 zł25 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedmiotem wynajmu jest kawalerka o powierzchni ok 25 m2 z tarasem ok. 25m2, usytuowana na parterze w nowej inwestycji " microklimat " z 2022 roku, przy ul. Brzoskwiniowej, wrocław -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

449 900 zł48 m² 9 374,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jeżeli szukasz atrakcyjnego mieszkania blisko terenów zielonych, ta inwestycja jest dla Ciebie. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,99 m2, z balkonem. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Funka

Poświętne,Wrocław

553 918 zł66 m² 8 380 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Funkcjonalny układ Dwustronne Mieszkanie z ogródkiem. W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Funka

Poświętne,Wrocław

485 100 zł54 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start Funkcjonalne mieszkanie na Poświetnem W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Jagodno

Jagodno,Wrocław

429 000 zł52 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji. Przedmiotem sprzedaży są dostępne wyłącznie w naszym biurze apartamenty na osiedlu Miodowa Aleja. W sprzedaży posiadamy wiele kombinacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Litewska

Psie Pole,Wrocław

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację tel mieszkanie + miejsce postojowe W garażu gorlicka / psie pole / genialna spokojna okolica W pobliżu autobusy Oferta skierowana do par,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

864 000 zł71 m² 12 169 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Centrum lux /premium 4 pok/winda /2013 Przestronne/4 pok/gotowe/2 balkony/ciche centrum Na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie w wysokim standardzie - gotowe do wprowadzenia! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działoszyńska

Swojczyce,Wrocław

636 163 zł64 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Możliwość wykończenia pod klucz Przestronne Mieszkanie z Ogrodem w Miejskiej Willi W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

399 000 zł30 m² 13 525 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Cesja Umowy Deweloperskiej/1 pokojowe/29,5m2/balkon/kępa mieszczańska/river point Wyjątkowa lokalizacja, mieszkanie z widokiem na Park Mieszczański! -słoneczny apartament typu studio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. da Gamy

Swojczyce,Wrocław

472 640 zł42 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe Wiosną 2023 Idealne na start mieszkanie na Swojczycach W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Funka

Poświętne,Wrocław

442 221 zł49 m² 8 970 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start Idealne na start mieszkanie z ogródkiem W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Partynice,Wrocław

359 900 zł32 m² 11 448 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja: krzyki/partynice (w sąsiedztwie Parku Klecińskiego) Ilość pomieszczeń: 2 Metraż: 31,53m2 Piętro:2/7 Informacje dodatkowe: recepcja 24h, inwestycja w trakcie realizacji zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działoszyńska

Swojczyce,Wrocław

458 441 zł46 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Możliwość wykończenia pod klucz * Świetna opcja na start Mieszkanie w Willi Miejskiej z dużym Balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

462 668 zł49 m² 9 514,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne na start mieszkanie na Zakrzowie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

1 371 750 zł88 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: op092-rz Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - realizacja już 2023-07 - jasny, przestronny salon z oknem narożnym - korytarz z miejscem na szafę - miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

602 603 zł65 m² 9 158,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz Dwustronne mieszkanie idealne dla Rodziny W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

425 000 zł27 m² 15 740,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27 m2. Mieszkanie w samym centrum Wrocławia. Bardzo blisko Rynku i z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej. W pełni wyposażone- gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dożynkowa

Klecina,Wrocław

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agentka prowadząca - Agnieszka Osiedle Między Parkami - Nowoczesne osiedle z niską zabudową Jeżeli poszukując mieszkania na wynajem zwracasz szczególną uwagę na jakość wykończenia, ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

549 000 zł35 m² 15 735,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szukasz czegoś niebanalnego, stylowego, a zarazem blisko rynku? Ta inwestycja jest dla Ciebie. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 34,89 m2, z balkonem. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Karłowice

Karłowice,Wrocław

555 000 zł52 m² 10 648,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Polecam mieszkanie 2-pokojowe na wrocławskich Karłowicach. Kameralne osiedle "cichy Zaułek", zaprojektowane w kształcie małych kamieniczek, niepowtarzalna inwestycja we Wrocławiu. Zamykane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

530 920 zł51 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości gotowe mieszkanie na muchoborze wielkim! Opiekun oferty: tel. Nieruchomość o powierzchni 51,05 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Komedy

Jagodno,Wrocław

1 945 zł20 m² 97,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Od Zaraz Do wynajęcia nowoczesna kawalerka przy ul. Komedy 19 o powierzchni ok 20 m2. Nowe budownictwo - 2021r. Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji - cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

489 999 zł46 m² 10 652,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta prywatna! Nie zgadzam się na kopiowanie zdjęć i opisu ogłoszenia bez mojej zgody. Na sprzedaż 3-pokojowe, ustawne i doświetlone mieszkanie o powierzchni po podłodze 46m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

379 900 zł40 m² 9 498 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem. Mieszkanie oddawane jest w stanie deweloperskim. Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wambierzycka

Gaj,Wrocław

629 999 zł54 m² 11 587,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Bardzo ładny apartament z garażem podziemnym i balkonem w świetnej lokalizacji! Opis mieszkania: układ: mieszkanie o łącznej powierzchni 55m2 Składa się z bardzo dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. da Gamy

Swojczyce,Wrocław

534 600 zł49 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe Wiosną 2023 Funkcjonalne mieszkanie z tarasem W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

955 000 zł78 m² 12 166 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie z tarasem. Mieszkanie sprzedawane jest przez dewelopera w stanie deweloperskim. Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działoszyńska

Swojczyce,Wrocław

623 427 zł64 m² 9 790 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Możliwość wykończenia pod klucz Przestronne Mieszkanie z balkonem w Miejskiej Willi W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

599 000 zł64 m² 9 359 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z tarasem na najwyższej kondygnacji. Mieszkanie oddawane jest w stanie deweloperskim. Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

232 155 zł23 m² 9 705,12 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja: krzyki/partynice (w sąsiedztwie Parku Klecińskiego) Ilość pomieszczeń: 2 Metraż: 23,45m2 Piętro:1/7 Informacje dodatkowe: recepcja 24h. Inwestycja w trakcie realizacji zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarbinowska

Kuźniki,Wrocław

492 307 zł53 m² 9 242 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez podatku pcc! Opiekun oferty: tel. Mieszkanie 2-pokojowe do własnej aranżacji o powierzchni ponad 53 m2. Położone jest na parterze w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gazowa

Tarnogaj,Wrocław

789 000 zł66 m² 11 954,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania apartament 3 pokojowy 65,77 mkw przy ulicy Gazowej we Wrocławiu na osiedlu Locum di Trevi. Mieszkanie: salon z aneksem, 2x sypialnia, łazienka, pomieszczenie gospodarcze/pralnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boiskowa

Krzyki,Wrocław

447 000 zł53 m² 8 433,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta deweloperska 0% prowizji! Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52,51m2, w skład którego wchodzi: salon z aneksem kuchennym 21,05m2, przedpokój 6,19m2 łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działoszyńska

Swojczyce,Wrocław

488 962 zł49 m² 9 890,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru * Możliwość wykończenia pod klucz Mieszkanie dwupokojowe z dużym Balkonem W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Krzyki

Krzyki,Wrocław

765 001 zł74 m² 10 365,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Krzyki Park Poludniowy /4 pokoje/ 73m2/2x piwnica /top Polecam pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,33 m2 z windą zjeżdżającą do garażu, balkonem, dwoma komórkami lokatorskimi w cenie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij