dowolna

Mieszkania w nowym bloku Wrocław - Oferty sprzedaży lub najmu

3 456 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 456 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

2 400 zł29 m² 82,76 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

* lokalizacja: stare miasto/ Tęczowa * Ilość pokoi: 1 * Metraż: 29 mkw * Kuchnia: aneks, wyposażona * Piętro: 1/7, winda * Informacje dodatkowe: wolne od października , miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbrowskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

999 000 zł71 m² 14 136,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowe mieszkanie czteropokojowe w ścisłym centrum Wrocławia - 15 minut spacerem do rynku. Oferta tylko u nas! Nieruchomość została wykończona z dbałością o najmniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Partynice,Wrocław

792 545 zł58 m² 13 582,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2026-03 Narożne, funkcjonalne mieszkanie z balkonem W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Swojczyce,Wrocław

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj na najlepszym osiedlu Wrocławia - Olimpia Port. 3-pokojowe, ciche mieszkanie na ostatnim piętrze z widokiem na zieleń. Do wynajęcia od zaraz atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbsta

Psie Pole,Wrocław

519 000 zł33 m² 15 727,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe osiedle stworzone z myślą o radości życia w pięknym otoczeniu. Inwestycja oferuje zarówno funkcjonalne mieszkania, jak i podwyższony standard części wspólnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

979 000 zł85 m² 11 517,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w centrum Wrocławia w nowej inwestycji. Osiedle powstaje tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Tej wyjątkowej lokalizacji zawdzięcza swój charakter - wielkomiejski, z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakładowa

Kleczków,Wrocław

685 999 zł45 m² 15 367,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Polecam na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ciepłe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 5. piętrze w nowoczesnym budynku na Promenadach Wrocławskich - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Karpacka

Muchobór Wielki,Wrocław

689 000 zł55 m² 12 527,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowe mieszkanie Z tarasem I ogródkiem cisza, spokój I kameralna zabudowa Szukasz azylu w wielkim mieście, ale nie chcesz rezygnować z miejskich udogodnień? Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbsta

Psie Pole,Wrocław

844 000 zł77 m² 10 961 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

4 900 zł63 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym luksusowym osiedlu Atal Towers o powierzchni 63,5 m2 Lokalizacja: centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego W pobliżu tereny spacerowe przy Odrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

433 000 zł28 m² 15 464,30 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ulubiona kawiarnia, siłownia, teatr Bądźmy szczerzy, miejskie życie dzieje się w centrum! Samochód może zostać na parkingu, wszędzie dotrzesz na piechotę mniej więcej w 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

3 000 zł53 m² 56,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: DOSTĘPNE OD 01.04! Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, ulokowane na IV piętrze w nowym apartamentowcu przy ul. Drabika na Jagodnie. Mieszkanie jest przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

3 500 zł80 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Zapraszam na wirtualny spacer- do wynajęcia 4-pokojowe, funkcjonalne mieszkanie na prestiżowym osiedlu Złota Podkowa. Lokalizacja zapewnia doskonały dojazd do Bielan Wrocławskich i aow. Przy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sąsiedzka

Krzyki,Wrocław

579 000 zł43 m² 13 617,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

2 pokoje z balkonem | Zielone Krzyki | Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,52 m2, położone w spokojnej i zielonej części Wrocławia - Krzyki, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

We speak pl | eng | ua | ru feel free to contact with us! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o metrażu 38 m2 z balkonem do wynajęcia przy ul. Vespucciego, olimpia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Klecina,Wrocław

701 489 zł52 m² 13 490,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni około 52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Kępa Mieszczańska,Wrocław

763 063 zł43 m² 17 704 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel. 2 pokoje, w nowym budownictwie na Kępie Mieszczańskiej Centrum miasta, dobrze skomunikowane. Otoczenie nieruchomości: lokalizacja Kępa Mieszczańska to atrakcyjne położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

390 409 zł28 m² 13 761,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kameralne, 4 kondygnacyjne budynki oferujące nowoczesną architekturę staną się częścią komfortowego projektu mieszkaniowego otoczonego bogatą infrastrukturą. To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wojaczka

Sołtysowice,Wrocław

699 000 zł53 m² 13 189 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty: tel. Podstawowe informacje: piękne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 53 m2, z balkonem, kuchnią w aneksie na terenie cichego zamkniętego osiedla. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Masztowa

Zakrzów,Wrocław

789 200 zł57 m² 13 739,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,44 m , położone we Wrocławiu przy ul. Masztowej, na Osiedlu Nova Stoczniova. Lokal znajduje się na 1. piętrze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opoczyńska

Złotniki,Wrocław

650 000 zł48 m² 13 541,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, w cichej ale bardzo rozwiniętej okolicy. W cenie miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska 5m2. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Maślice,Wrocław

624 530 zł54 m² 11 544 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

799 000 zł55 m² 14 445,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zawidowska

Maślice,Wrocław

1 650 zł16 m² 103,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia nowoczesne studio przyjazne dla zwierząt przy ul. Zawidowskiej. Nieruchomość: powierzchnia 16 m2. Piętro 2. Miejskie ogrzewanie. Lokalizacja: mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

6 900 zł73 m² 94,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament 3-pokojowy | Księcia Witolda Do wynajęcia komfortowy, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 73 m , położony na 1 piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbsta

Psie Pole,Wrocław

719 000 zł60 m² 11 983,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

682 106 zł44 m² 15 474,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 10.2026 * Świetna lokalizacja TERAZ NIŻSZA CENA! CENA PRZED PROMOCJĄ 718 006 zł Świetna opcja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jagodno,Wrocław

640 000 zł46 m² 13 989,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Przy ul. Konduktorskiej we Wrocławiu czeka na Ciebie przedział, w którym nikt nie zapyta Cię o bilet, za to każdy zapyta o przepis na tak przytulne wnętrze. 45,75 m przestrzeni:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ramiszowska

Poświętne,Wrocław

547 135 zł36 m² 14 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko teraz stan pod klucz na preferencyjnych warunkach! Zadzwoń i umów się na prezentacje! Żyj po swojemu wygodnie w otoczeniu zieleni Wrocław, poświętne. Mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opalowa

Ołtaszyn,Wrocław

2 499 zł44 m² 56,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Max 1-2 osoby, chętnie Firma. Do wynajęcia super wykończone 2 pokojowe mieszkanie w nowym budynku z 2013r., przy ul. Opalowej, z widokiem na zielony spokojny ogród wspólnoty (do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stoczniowa

Psie Pole,Wrocław

628 000 zł53 m² 11 849,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z dala od intensywnego tempa centrum miasta. Jednocześnie dobra infrastruktura drogowa i środki transportu publicznego znajdujące się w najbliższej okolicy ułatwią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

739 000 zł55 m² 13 385,30 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Mieszkanie z osobna kuchnią W skład mieszkania wchodzi -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbsta

Psie Pole,Wrocław

599 000 zł47 m² 12 744,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rędzińska

Fabryczna,Wrocław

459 000 zł34 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To miejsce, w którym chcemy zaoferować mieszkańcom to czego naprawdę potrzebują. Dobrze zaprojektowane mieszkania, pełne światła słonecznego, otoczone bujną roślinnością i kwiatami. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Maślice,Wrocław

636 539 zł53 m² 12 090 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z balkonem i widokiem na rekreacyjną część nowo oddanej inwestycji. Przemyślany układ trzech pokoi, wysoki standard części wspólnych oraz lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dawida

Krzyki,Wrocław

826 000 zł58 m² 14 241,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Super oferta 3 pokoje z tarasem i balkonem Krzyki - blisko dworzec główny / galeria handlowa - idealne pod inwestycję, do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Huby,Wrocław

824 071 zł51 m² 16 007,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament 3 pokojowy o powierzchni 51,48m2 położony jest na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny układ, na który składają się: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sygnałowa

Jagodno,Wrocław

1 199 000 zł80 m² 14 987,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Lokalizacja: - nieruchomość zlokalizowana przy ul. Sygnałowej w spokojnej, cichej okolicy z dogodnym dojazdem do centrum miasta. - mieszkanie usytuowane przy wewnętrznej uliczce, z której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hłaski

Muchobór Wielki,Wrocław

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od zaraz! Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, ulokowane na 3 piętrze w bloku na bardzo cichym i spokojnym osiedlu przy ul. Hłaski. Miejsce idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

628 000 zł37 m² 16 973 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w nowopowstałym budynku, z remontem.( aktualnie w trakcie wykonczenia, zdjęcia z podobnego mieszkania w innej lokalizacji. Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

2 650 zł30 m² 88,33 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszczańska super kawalerka 30m2 - łącznie za cały miesiąc 3300 Apartament znajduje się na 3 piętrze i składa się z salonu, oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij