dowolna

Mieszkania w nowym bloku Wrocław - Oferty sprzedaży lub najmu

3 457 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 457 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbsta

Psie Pole,Wrocław

719 000 zł60 m² 11 983,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe osiedle stworzone z myślą o radości życia w pięknym otoczeniu. Inwestycja oferuje zarówno funkcjonalne mieszkania, jak i podwyższony standard części wspólnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

682 106 zł44 m² 15 474,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 10.2026 * Świetna lokalizacja TERAZ NIŻSZA CENA! CENA PRZED PROMOCJĄ 718 006 zł Świetna opcja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jagodno,Wrocław

640 000 zł46 m² 13 989,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Przy ul. Konduktorskiej we Wrocławiu czeka na Ciebie przedział, w którym nikt nie zapyta Cię o bilet, za to każdy zapyta o przepis na tak przytulne wnętrze. 45,75 m przestrzeni:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ramiszowska

Poświętne,Wrocław

547 135 zł36 m² 14 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko teraz stan pod klucz na preferencyjnych warunkach! Zadzwoń i umów się na prezentacje! Żyj po swojemu wygodnie w otoczeniu zieleni Wrocław, poświętne. Mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opalowa

Ołtaszyn,Wrocław

2 499 zł44 m² 56,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Max 1-2 osoby, chętnie Firma. Do wynajęcia super wykończone 2 pokojowe mieszkanie w nowym budynku z 2013r., przy ul. Opalowej, z widokiem na zielony spokojny ogród wspólnoty (do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stoczniowa

Psie Pole,Wrocław

628 000 zł53 m² 11 849,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z dala od intensywnego tempa centrum miasta. Jednocześnie dobra infrastruktura drogowa i środki transportu publicznego znajdujące się w najbliższej okolicy ułatwią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

739 000 zł55 m² 13 385,30 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Mieszkanie z osobna kuchnią W skład mieszkania wchodzi -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbsta

Psie Pole,Wrocław

599 000 zł47 m² 12 744,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rędzińska

Fabryczna,Wrocław

459 000 zł34 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To miejsce, w którym chcemy zaoferować mieszkańcom to czego naprawdę potrzebują. Dobrze zaprojektowane mieszkania, pełne światła słonecznego, otoczone bujną roślinnością i kwiatami. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Maślice,Wrocław

636 539 zł53 m² 12 090 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z balkonem i widokiem na rekreacyjną część nowo oddanej inwestycji. Przemyślany układ trzech pokoi, wysoki standard części wspólnych oraz lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dawida

Krzyki,Wrocław

826 000 zł58 m² 14 241,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Super oferta 3 pokoje z tarasem i balkonem Krzyki - blisko dworzec główny / galeria handlowa - idealne pod inwestycję, do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Huby,Wrocław

824 071 zł51 m² 16 007,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament 3 pokojowy o powierzchni 51,48m2 położony jest na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny układ, na który składają się: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sygnałowa

Jagodno,Wrocław

1 199 000 zł80 m² 14 987,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Lokalizacja: - nieruchomość zlokalizowana przy ul. Sygnałowej w spokojnej, cichej okolicy z dogodnym dojazdem do centrum miasta. - mieszkanie usytuowane przy wewnętrznej uliczce, z której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hłaski

Muchobór Wielki,Wrocław

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od zaraz! Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, ulokowane na 3 piętrze w bloku na bardzo cichym i spokojnym osiedlu przy ul. Hłaski. Miejsce idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

628 000 zł37 m² 16 973 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w nowopowstałym budynku, z remontem.( aktualnie w trakcie wykonczenia, zdjęcia z podobnego mieszkania w innej lokalizacji. Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

2 650 zł30 m² 88,33 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszczańska super kawalerka 30m2 - łącznie za cały miesiąc 3300 Apartament znajduje się na 3 piętrze i składa się z salonu, oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Różanka,Wrocław

891 135 zł72 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 72,45 m , położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku na Różance. To spokojna, zielona część Wrocławia, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

595 000 zł34 m² 17 297 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Prestiżowy apartament w Justin Center - ul. Krawiecka. Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wyposażony apartament położony w samym sercu Wrocławia - w prestiżowym kompleksie Justin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Starogajowa

Fabryczna,Wrocław

1 100 000 zł65 m² 16 923,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, wyjątkowe mieszkanie willowe na parterze w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej na Stabłowicach we Wrocławiu. Wokół domy jednorodzinne, cisza, zieleń i tereny spacerowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nyska

Krzyki,Wrocław

2 999 zł50 m² 59,98 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Lokum Porto. Dostępne od zaraz! Lokal o powierzchni 34,60 m znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rędzińska

Fabryczna,Wrocław

821 000 zł69 m² 11 898,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Kleczków,Wrocław

578 015 zł38 m² 15 029 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 38,46m2 + wyjątkowym ogródkiem o pow. 21,19m2, jeżeli mieszkanie z ogrodem to konieczność to to mieszkanie jest dla Ciebie. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Traugutta

Stare Miasto,Wrocław

2 900 zł42 m² 69,05 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowy apartament na luksusowym osiedlu Angel City. Wnętrza są zaprojektowane elegancko i funkcjonalnie z myślą o tym, aby życie codzienne było wygodne. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

4 800 zł74 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament, położony na jednym z najatrakcyjniejszych osiedli we Wrocławiu Port Popowice przy ul. Białowieskiej. Zaprojektowany i wykończony z dbałością o najmniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wichrowa

Krzyki,Wrocław

2 650 zł43 m² 61,63 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, słoneczne, luksusowe mieszkanie znajdujące się w uroczym zakątku osiedla. Nieruchomość oferuje niezwykły widok, który zachwyci każdego. Jest to spokojne miejsce, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Balonowa

Fabryczna,Wrocław

3 600 zł70 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/rus/ukr Do wynajęcia duże i stylowo urządzone mieszkanie, 3-pokojowe z balkonem z salonem przechodnim, znajduje się na III piętrze, w bloku z windą i parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Na Grobli

Stare Miasto,Wrocław

3 400 zł50 m² 68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem (55m2) w budynku przy ul. Na Grobli. Mieszkanie jest jasne, przestronne i funkcjonalnie zaprojektowane - gotowe do wprowadzenia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Gaj,Wrocław

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wombat Nieruchomości przedstawia - Mieszkanie 1 pokojowe - kawalerka - do wynajęcia. Wrocław. Krzyki - gaj -popularna zielona i ulubiona okolica miasta Wrocław! Z parkingiem. Przy ul/ ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

829 000 zł64 m² 12 860,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Dwustronne mieszkanie na zielonym osiedlu. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Psie Pole,Wrocław

485 000 zł40 m² 11 975,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Inwestyjne 2-pokojowe mieszkanie | Sołtysowicka | gotowe pod najem Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie inwestyjne zlokalizowane na północy Wrocławia, przy ul. Sołtysowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nyska

Tarnogaj,Wrocław

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z miejscem postojowym w garażu, przy Nyskiej 73 (krzyki) we Wrocławiu. Nieruchomość: powierzchnia 50 m2. Piętro 6. Miejskie ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Borek,Wrocław

4 150 zł65 m² 63,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 60 mkw, w rezydencji Park Avenue, w południowej części Wrocławia, przy ul. Oficerskiej i Pretficza. W 4-piętrowym budynku z 2014 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Międzyleska

Tarnogaj,Wrocław

899 000 zł56 m² 16 134,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, klimatyzowane 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, miejscem postojowym w garażu podziemnym oraz komórką lokatorską, położone na prestiżowym osiedlu Lokum Di Trevi (etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

968 403 zł52 m² 18 648,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2-pokojowe | Inwestycyjne | Osobna kuchnia | Centrum miasta Opiekun nieruchomości: tel. 2-pokojowe mieszkanie na 5 piętrze z tarasem, o powierzchni ok. 56,21 mkw. położone w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 290 000 zł71 m² 18 246,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Iwaszkiewicza

Ołtaszyn,Wrocław

639 999 zł53 m² 12 075,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oltaszyn Lux m.post/53m2/Taras Komfortowe mieszkanie na Ołtaszynie 53 m pełne przestrzeni i światła Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania o powierzchni ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 600 zł40 m² 90 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Do wynajęcia funkcjonalny, w pełni umeblowany, nowoczesny apartament 2-pokojowy z tarasem na 15 piętrze! Ten przestronny apartament łączy w sobie komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Haukego-Bosaka

Krzyki,Wrocław

1 350 000 zł66 m² 20 454,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż wyjątkowy, luksusowy apartament o powierzchni 66 m we Wrocławiu, zlokalizowany na klimatycznych Przedmieściach Oławskich jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

635 000 zł49 m² 13 015 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Sprzedam bezpośrednio komfortowe i słoneczne mieszkanie o powierzchni 48,79 m , zlokalizowane na trzecim piętrze w 4-piętrowym budynku z 2014 roku, wyposażonego w windy.