dowolna

Mieszkania w nowym bloku Wrocław - Oferty sprzedaży lub najmu

3 455 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 455 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bagienna

Wojnów,Wrocław

719 000 zł64 m² 11 216,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z loggią w inwestycji "zaciszny Wojnów"! Zakończenie budowy już w I kwartale 2026! / Możliwość rabatu i negocjacji ceny / Złóż swoją ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

882 206 zł71 m² 11 999 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Posiadam we Wrocławiu wyjątkowo atrakcyjną nieruchomość w stanie deweloperskim, położoną w bliskim sąsiedztwie Rynku oraz tuż przy Odrze. Bez żadnych dodatkowych prowizji. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Maślice,Wrocław

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz 3 pokojowe mieszkanie na Maślicach Przyjazne dla zwierząt bez prowizji Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 55m2 mieszkania z 90m2 ogródkiem w budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Litomska

Stare Miasto,Wrocław

900 000 zł65 m² 13 903,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania 3-pokojowe, funkcjonalnie i ładnie wykończone mieszkanie przy ul. Litomskiej Doskonała lokalizacja, spokojna okolica, w pobliżu przystanki komunikacji miejskiej, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

639 000 zł55 m² 11 718,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj na osiedlu - ogród. Ostatnie gotowe mieszkania W tej inwestycji Na sprzedaż jedno z ostatnich mieszkań w nowej inwestycji przy ul. Odolanowskiej na wrocławskim Zakrzowie. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Węgliniecka

Maślice,Wrocław

634 500 zł47 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na Maślicach - Wysoki standard, balkon, miejsce postojowe Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 2 piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

782 455 zł66 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To wyjątkowe miejsce na wrocławskiej mapie nieruchomości, które idealnie łączy w sobie nowoczesność i wygodę. Młodych ludzi przyciąga tu zarówno doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

467 500 zł37 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 35 ,61 m , położone na parterze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Rudawskiej we Wrocławiu, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

741 000 zł49 m² 15 122 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkania na Kępie Mieszczańskiej Prowizja 0% Mieszkania dostępne od ręki - różne metraże i układy Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

515 000 zł32 m² 16 093,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

814 000 zł62 m² 13 197,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! miejsce postojowe gratis Dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Maślice,Wrocław

654 650 zł57 m² 11 545,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż bardzo zadbane, urządzone w wysokim standardzie mieszkanie znajdujące się w jednej z najbezpieczniejszych części Wrocławia - na Maślicach, a dokładniej przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Krzyki,Wrocław

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kameralna inwestycja miejsce parkingowe wysoki standard wykończenia Do wynajęcia komfortowe, eleganckie mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w kameralnej inwestycji, zaprojektowane z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Miedziana

Grabiszyn,Wrocław

569 000 zł44 m² 12 931,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Balkon od strony podwórka cicha okolica bardzo dobra komunikacja, autobusy, tramwaje komórka lokatorska W piwnicy mieszkanie do zamieszkania od zaraz Super propozycja dla osób poszukujących komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łomnicka

Stabłowice,Wrocław

438 750 zł33 m² 13 388,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na Stabłowicach we Wrocławiu to doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia w spokojnej i zielonej okolic. Lokal znajduje się w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piękna

Tarnogaj,Wrocław

899 000 zł55 m² 16 345,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Premium 3-pokojowe mieszkanie świeżo po remoncie, z dużym balkonem, tarnogaj, ul. Piękna Sprzedam przestronne, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie klasy Premium o powierzchni ok 54 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

668 886 zł51 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wrocław, poświętne. 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 51,06m Cena promocyjna: 13 100/m (całość 668 886,00 zł) Klient nie płaci prowizji ani pcc Przemyślany układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podhalańska

Złotniki,Wrocław

570 000 zł38 m² 15 059,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie gotowe do wprowadzenia, o powierzchni 37,85 m , położone we Wrocławiu przy ul. Podhalańskiej, z wschodnią ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

690 000 zł49 m² 14 218 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

48,53 M, 2 pokoje, osobna kuchnia , balkon, winda , miejsce postojowe W garażu podziemnym, 2021 , jagodno Do sprzedaży funkcjonalne, w pełni rozkładowe , 2-pokojowe mieszkanie z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

884 000 zł53 m² 16 802,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego na Kepie Mieszczańskiej. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia bez ponoszenia żadnych nakładów!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

234 430 zł33 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż lokal inwestycyjny/loft w stanie deweloperskim. Podana cena jest ceną brutto. 33,49m2 z klimatyzacją oraz rekuperacją, istnieje możliwość wykończenia pod klucz. Budynek Hyndral.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Komuny Paryskiej

Krzyki,Wrocław

729 000 zł52 m² 13 920,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Serdecznie polecam przestronne dwupokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie zlokalizowane we Wrocławiu przy ulicy Komuny Paryskiej. Nieruchomość znajduje się na parterze pięciokondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dedala

Gądów Mały,Wrocław

750 000 zł51 m² 14 619,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie 51.3 m z dwoma balkonami osiedle Da Vinci, Wrocław Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51 m , zlokalizowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

880 432 zł82 m² 10 798,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 81,53m2 + ogród 16,30m2 +taras 20,70m2. Wyjątkowo zaprojektowana przestrzeń mieszkalna dla tych z Państwa, którzy marzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Poświętne,Wrocław

624 375 zł50 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 49,95 m , położone na 4. (ostatnim) piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Rudawskiej we Wrocławiu, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Dmowskiego

Śródmieście,Wrocław

359 000 zł25 m² 14 360 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż dwie nowoczesne Kawalerki, obowiązkowy zakup dwóch kawalerek( na jednej kw) cena za 2 nieruchomości to 719 000 zł. Lokal mieszkalny , nieruchomość nie jest lokalem inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

429 000 zł27 m² 15 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łomnicka

Stabłowice,Wrocław

508 200 zł39 m² 13 182,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poświętne,Wrocław

467 500 zł37 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa! lepsza cena! 13 400zł/m 12 500zł/ m Zamieszkaj tam, gdzie wygoda spotyka spokój - Wrocław, poświętne. Inwestycja deweloperska "rudawska 5" Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 385 000 zł84 m² 16 559 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie inwestycyjne w centrum Wrocławia | Dwupak | 0% prowizji Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 83,64 m , położone na prestiżowej Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

839 000 zł64 m² 13 167 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz miejsce postojowe gratis! Dwustronne mieszkanie z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

1 050 000 zł128 m² 8 196,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Tu powstaje kameralne osiedle domów szeregowych i mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Siemianowicka

Księże Wielkie,Wrocław

535 000 zł43 m² 12 470,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kto z nas nie marzył o mieszkaniu, do którego wchodzisz i od razu czujesz, że to miejsce ma potencjał na wygodne, poukładane życie poranna kawa na balkonie, szybkie zakupy po drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Sołtysowice,Wrocław

809 000 zł61 m² 13 195,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni około 61,31.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Komedy

Jagodno,Wrocław

574 000 zł36 m² 15 900,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Komfortowe mieszkanie Z ogródkiem | 2 pokoje | ul. Komedy wrocław, krzyki Idealne mieszkanie dla singla, pary lub jako inwestycja świetna lokalizacja, nowoczesny apartamentowiec z windą! Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

599 000 zł48 m² 12 479,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem. Zadzwoń i umów się na prezentację. Tel. Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Orawska

Ołtaszyn,Wrocław

757 000 zł54 m² 13 920,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje z ogródkiem | Ołtaszyn | 2025 | gotowe | brak pcc Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem przy ul. Orawskiej, na wrocławskim Ołtaszynie. 54,38 m ogródek z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

597 126 zł49 m² 12 109,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Mieszkanie z balkonem w którego skład wchodzi: pokój Salon z aneksem( możliwość wydzielenia osobnej kuchni) Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Żar,Wrocław

750 184 zł91 m² 8 250,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Prowizję kupującego pokrywa sprzedający Gotowe do odbioru! Na sprzedaż nowe mieszkanie dwupoziomowe w standardzie deweloperskim , usytuowane na nowo powstałym osiedlu we Wrocławiu-Żar, wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

673 035 zł59 m² 11 471,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe duże, wygodne o powierzchni 58,67m2 z balkonem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

578 446 zł26 m² 22 630,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji tuż obok Dworca Głównego na Starym Mieście w samym Centrum Wrocławia nowa.