dowolna

Mieszkania w nowym bloku Wrocław - Oferty sprzedaży lub najmu

3 459 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 459 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

619 000 zł48 m² 12 906,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! cena przed obniżką 708 999,90 zł Dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dąbrowskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

510 000 zł31 m² 16 346,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka/ gotowe do odbioru/ lokal inwestycyjny! Świetna lokalizacja! Ścisłe Centrum-Stare Miasto, okolice ul. Piłsudskiego, przy pkp,/ nowy Apartamentowiec 2025 Możliwość odliczenia podatku 23% vat!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Ołbin,Wrocław

2 850 000 zł113 m² 25 134,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Agent prowadzący: tel: nr licencji pfrn 30960 Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy apartament na wynajem, który zachwyca spektakularnym widokiem na Ostrów Tumski oraz sąsiadujący Ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dąbrowskiego

Stare Miasto,Wrocław

457 000 zł30 m² 15 132,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Idealny zakup inwestycyjny! Gotowe do odbioru Odlicz Vat z ceny brutto- to nawet 100 000zł - szczegóły na spotkaniu Świetna lokalizacja! Ścisłe Centrum-Stare Miasto, okolice ul. Piłsudskiego, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopycińskiego

Krzyki,Wrocław

599 000 zł38 m² 15 558,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 2-Pokojowe z Salonem i Aneks Kuchenny / Umeblowane / Nowe Budownictwo Powierzchnia użytkowa: 38,50 m W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym i balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marchijska

Stare Miasto,Wrocław

829 176 zł65 m² 12 790 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji na Starym Mieście we Wrocławiu. Powierzchnia całkowita mieszkania 64,83 m Piętro 1 Liczba pokoi 3 Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

762 344 zł68 m² 11 132,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Duże, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,48m2 na zielonym, spokojnym Brochowie to podzielnica Krzyków w południowej części Wrocławia. Mieszkanie jest rozkładowe, 3 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 380 000 zł84 m² 16 472 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania dwupak, 2 mieszkania dwupokojowe na 1 księdze wieczystej. Powierzchnia całkowita: 83,78 - w tym wspólny korytarz dla dwóch mieszkań - 3,45m2. W skład pakietu wchodzą dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

541 788 zł39 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel. Nr licencji pfrn 30960 Funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,26 m, zlokalizowane na IV piętrze inwestycji Południk 17. Wschodnia ekspozycja gwarantuje doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

1 392 128 zł109 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Pakiet 3 apartamentów inwestycyjnych | gotowe do zarabiania | Wrocław Na sprzedaż pakiet trzech apartamentów hotelowo-usługowych o łącznej powierzchni 108,76 m , stanowiących gotową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zakładowa

Kleczków,Wrocław

949 420 zł59 m² 15 986,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przy zakupie Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego i funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 59,39 m , zlokalizowanego na 4. piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miedziana

Grabiszyn,Wrocław

689 000 zł39 m² 17 845 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun Oferty: 2-pokojowe mieszkanie o metrażu 38,61 m2 w bloku z windą, położonym w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w centrum Wrocławia przy ulicy Miedzianej na osiedlu Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

506 000 zł32 m² 15 927 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż kawalerka 31,77mkw z ogrodem 19mkw | Wrocław - Kleczków, ul. Reymonta | Wysoki standard/ Nad Odrą Oferujemy na sprzedaż nowoczesną kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

970 490 zł52 m² 18 567 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania w samym centrum Wrocławia! Lokal jest w pełni gotowy do zamieszkania! Otoczenie nieruchomości: kępa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

824 050 zł59 m² 13 967 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przy zakupie Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, narożnego 3-pokojowego mieszkania z dużym 14-metrowym balkonem, zlokalizowanego w kameralnej, nowoczesnej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Miedziana

Grabiszyn,Wrocław

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentację mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji Nowy Grabiszyn przy ul. Miedzianej. To miejsce, oferuje bliskość szkół, uczelni, sklepów, obiektów kulturalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grota-Roweckiego

Ołtaszyn,Wrocław

595 000 zł46 m² 12 991,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zamknięte osiedle | ul. Grota-Roweckiego | Ołtaszyn | 2 pokoje 45,8 m | ogródek | dwa miejsca naziemne | w pełni umeblowane Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,8 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góralska

Stare Miasto,Wrocław

584 000 zł37 m² 15 943,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części Wrocławia Nowa inwestycja na Szczepinie łączy świetną lokalizację blisko centrum z funkcjonalnymi układami mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

701 856 zł56 m² 12 446,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Bezpośrednio od dewelopera! Szukasz mieszkania świetnie zlokalizowanego z szybkim dostępem do centrum? To słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,39.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Staropolska

Zakrzów,Wrocław

770 000 zł55 m² 13 994,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 55 m Wrocław, zakrzów, osiedle Nowa Zatorska Wysoki standard w pełni umeblowane, gotowe do zamieszkania Oferujemy Państwu przytulne, bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

859 000 zł65 m² 13 307,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe 3 pokojowe o pow. 64,55m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla rodziny. Mieszkanie jest 3 - pokojowe ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

573 000 zł39 m² 14 595 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Pakiet smart W doskonałej lokalizacji u zbiegu ulic Przyjaźni i alei Karkonoskiej powstaje nowa inwestycja deweloperska. Lokalizacja tej inwestycji oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

769 000 zł56 m² 13 712,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz miejsce postojowe gratis Funkcjonalne mieszkanie z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piękna

Krzyki,Wrocław

715 400 zł49 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w nowoczesnym budynku z 2017r. znajdującym się na monitorowanym i ogrodzonym osiedlu w dzielnicy Krzyki we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Hallera

Grabiszyn,Wrocław

899 999 zł63 m² 14 240,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

63m2 / 2 pokoje + taras / Ogrody Grabiszyńskie / prowizja 0! Na sprzedaż piękny, 2 pokojowy apartament o powierzchni 63,20 m2 z przynależnym tarasem. Mieszkanie usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

598 999 zł47 m² 12 744,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni około 47.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

958 000 zł55 m² 17 336 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartament na Kępie Mieszczańskiej wykończony i gotowy do zamieszkania! Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 55,26 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

3 300 zł60 m² 54,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty tel. Do wynajęcia piękne mieszkanie 3-pokojowe z przestronnym salonem, balkonem, miejscem postojowym w garażu podziemnym oraz komórką lokatorską na osiedlu Olimpia Port.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Jagodno,Wrocław

876 436 zł81 m² 10 798,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 81,16m2 + ogród 16,54m2 +taras 20,74m2. Wyjątkowa architektoniczne rozwiązanie dla tych z Państwa, którzy marzą o mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

609 601 zł40 m² 15 107,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 11.2026 * Świetna lokalizacja TERAZ NIŻSZA CENA! CENA PRZED PROMOCJĄ 635001 zł Idealne na start.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Karkonoska

Klecina,Wrocław

550 000 zł36 m² 15 436 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28616 tel. 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni 35,63 m2, położone jest na 1 piętrze, w 8-piętrowym budynku na Klecinie! Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Strachowicka

Żerniki,Wrocław

362 400 zł24 m² 15 006,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Lokal inwestycyjny w okolicach lotniska we Wrocławiu Wykończone "pod klucz" Możliwość odliczenia 23%vat Lokalizacja Wrocław Żerniki/ okolice ulicy Granicznej Oferujemy nowoczesne apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Nadodrze,Wrocław

1 176 000 zł76 m² 15 433 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie z 3 osobnymi kawalerkami - 3-pak! Gotowe do wprowadzenia! Opiekun oferty: tel. Układ pomieszczeń: - kawalerka 1 - 29,12 m2, - kawalerka 2 - 23,06 m2, - kawalerka 3 - 17,58 m2, - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojaczka

Sołtysowice,Wrocław

649 000 zł46 m² 14 108,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Widok na zieleń i panoramę miasta | Cztery okna w salonie i kuchni z południowo-zachodnią ekspozycją - bardzo jasno | Miejsce parkingowe w garażu Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Paryska

Psie Pole-Zawidawie,Wrocław

750 000 zł58 m² 12 931 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Bez prowizji dla kupującego! Eleganckie, klimatyczne mieszkanie w wysokim standardzie z balkonem i klimatyzacją! Kameralne, ładnie zagospodarowane, zamknięte osiedle o niskiej.