dowolna

Mieszkania w nowym bloku Wrocław - Oferty sprzedaży lub najmu

3 453 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 453 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

440 000 zł28 m² 15 536,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Kawalerka jako Lokal usługowy z funkcją mieszkalną! Ma optymalną dla jednej osoby powierzchnie 28,29m2 - to jeden pokój z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Partynice,Wrocław

610 966 zł38 m² 15 989,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie idealne pod wynajem 2 pokojowe o pow. 38,21m2 z balkonem 4,26m2 na wrocławskich Krzykach tuż obok Belvedere Park nowa inwestycja - duży wybór mieszkań. Informacje O mieszkaniu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Michalczyka

Stare Miasto,Wrocław

2 380 000 zł93 m² 25 531 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Nr licencji pfrn 30960 Na sprzedaż oferujemy przestronny i nowoczesny apartament 4-pokojowy o powierzchni 93,22 m, położony na 2. piętrze w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Partynice,Wrocław

2 900 zł52 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

>rezerewacja do 20 lutego< oferuję na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami: zlokalizowane przy ul. Kawalerzystów ____________ dostępne od 1 lutego ____________ Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trzmielowicka

Leśnica,Wrocław

585 000 zł42 m² 13 928,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe lux 2-pokojowe mieszkanie w stanie idealnym Wrocław Leśnica. Oferta na wyłączność, klucze w biurze! gotowe do wprowadzenia! lokal dostępny od ręki! Sprzedam nowoczesne, nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

476 447 zł53 m² 9 051,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz gotowego mieszkania z ogródkiem, w dobrej cenie, w spokojnej ale w pełni rozwiniętej okolicy i z wygodnym dojazdem do centrum - ta oferta może Ci się spodobać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Prusa

Śródmieście,Wrocław

969 999 zł63 m² 15 470,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w Rezydencji Tumskiej - ul. Prusa, wrocław Powierzchnia: 62,7 m Piętro: 4/6 w budynku z windą i recepcją Rok budowy: 2008 Stan: gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trzmielowicka

Leśnica,Wrocław

595 000 zł45 m² 13 222,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe lux 2-pokojowe mieszkanie w stanie idealnym Wrocław Leśnica. Gotowe do wprowadzenia! lokal dostępny od ręki! Sprzedam nowoczesne, nigdy niezamieszkałe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

750 000 zł73 m² 10 205,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję Państwu piękne mieszkanie z balkonem. Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego. Jako pierwszy etap inwestycji wybudowany zostanie kameralny dwuklatkowy budynek wielorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

776 290 zł72 m² 10 789,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Wrocław Fabryczna Maślice duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wojszyce,Wrocław

527 810 zł41 m² 12 949,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzę Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, poprzez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj ze mną tysiące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

880 432 zł82 m² 10 798,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 81,53m2 + ogród 16,30m2 +taras 20,70m2. Wyjątkowo zaprojektowana przestrzeń mieszkalna dla tych z Państwa, którzy marzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wichrowa

Klecina,Wrocław

1 089 990 zł69 m² 15 726,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Atrakcyjne, w pełni wyposażone oraz umeblowane mieszkanie na pograniczu wrocławskich osiedli Krzyki - Klecina. Zakup możliwy dla obywateli spoza ue bez zezwolenia mswia. Przedstawiam Państwu bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zakrzów,Wrocław

549 000 zł50 m² 11 050,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj na osiedlu - ogród. Ostatnie gotowe mieszkania W tej inwestycji Na sprzedaż jedno z ostatnich mieszkań w nowej inwestycji przy ul. Zofii Gumińskiej na wrocławskim Zakrzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

782 455 zł66 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To wyjątkowe miejsce na wrocławskiej mapie nieruchomości, które idealnie łączy w sobie nowoczesność i wygodę. Młodych ludzi przyciąga tu zarówno doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Chopina

Zalesie,Wrocław

9 000 zł147 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od 01.11.2025*** Do wynajęcia wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kunickiego

Muchobór Wielki,Wrocław

1 490 zł17 m² 87,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne funkcjonalne studio przy ulicy Kunickiego 59 (muchobór Wielki). Nieruchomość: powierzchnia 17 m2. Piętro 1. Miejskie ogrzewanie. Internet w cenie najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

599 000 zł39 m² 15 168,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz miejsce postojowe gratis Idealne na start mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Strachowicka

Fabryczna,Wrocław

353 250 zł24 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ivy House to wyjątkowa Inwestycja przy ul. Starachowickiej 15 Dzięki doskonałej lokalizacji i rosnącemu zapotrzebowaniu na mieszkania w tej części Wrocławia, możesz liczyć na regularne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

869 000 zł65 m² 13 462,40 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże 3 pokojowe o pow. 64,55m2 z balkonem! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla dużej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Muchobór Wielki,Wrocław

579 000 zł45 m² 12 753,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie (piwnica 6 m ), miejsce parkingowe. | ul. Kunickiego 53 | Muchobór Wielki, wrocław Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brzoskwiniowa

Gaj,Wrocław

429 000 zł25 m² 16 990,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Kawalerka z balkonem w nowym budownictwie na Gaju (krzyki). Opiekun oferty: lic. Pfrn 30802 tel. Otoczenie nieruchomości: gaj to osiedle mieszkaniowe na południu Wrocławia, niedaleko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

799 000 zł58 m² 13 752 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mam na sprzedaż mieszkanie w inwestycji z 2014 roku, w bloku z windą, które zachwyca swoim komfortem i atrakcyjnym położeniem. Mieszkanie znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

670 891 zł30 m² 22 437,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kępa Mieszczańska,Wrocław

2 400 000 zł86 m² 27 907 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

WE speak english, rezerwacja - Bulwary Książce to jedno z najbardziej pożądanych i prestiżowych miejsc do życia we Wrocławiu. Doskonała lokalizacja sprawia, że takie miejsca jak Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

609 601 zł40 m² 15 107,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 11.2026 * Świetna lokalizacja TERAZ NIŻSZA CENA! CENA PRZED PROMOCJĄ 642 248 zł Świetna opcja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Leśnica,Wrocław

608 061 zł89 m² 6 826,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz gotowego, przestronnego mieszkania w dobrej cenie, w spokojnej ale w pełni rozwiniętej okolicy i z wygodnym dojazdem do centrum - ta oferta może Ci się spodobać. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Przejazdowa

Wrocław,dolnośląskie

435 000 zł34 m² 12 671,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kawalerka 34,33 m | Balkon | Garaż | Stan deweloperski | ul. Przejazdowa Na sprzedaż kawalerka w stanie deweloperskim o powierzchni 34,33 m , zlokalizowana na nowym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

595 638 zł30 m² 19 821,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z rynku pierwotnego 1 pokojowe o pow. 30,05m2 położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji tuż obok Dworca Głównego na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

609 339 zł39 m² 15 600,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Popowice,Wrocław

635 526 zł39 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj na Popowicach w prestiżowej inwestycji Legnicka Vita od Develii odbiór kluczy od IV 2026 Brak pcc Bezpośrednio od właściciela Przedmiotem sprzedaży jest cesja umowy deweloperskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Żerniki,Wrocław

520 905 zł42 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,35m2 na zielonych , spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie jest rozkładowe, 2 - pokojowe ma pow. 42,35m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

849 308 zł85 m² 10 022,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 82,62m2 + ogród 16,96m2 +taras 21,90m2. Wyjątkowa architektoniczne rozwiązanie dla tych z Państwa, którzy marzą o mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Żerniki,Wrocław

796 692 zł62 m² 12 895,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania z ogromnymi przeszkleniami. Okna znajdujące się w mieszkaniu mają wysokość 6 metrów idealnie doświetlają przestrzeń. Kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołbin,Wrocław

1 120 050 zł75 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Piękne, duże Mieszkanie o pow. 74,67m2 znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku z windą. Klasyczna, część przedwojennych Browarów Wrocławskich połączona z super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rędzińska

Fabryczna,Wrocław

562 000 zł50 m² 11 240 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To miejsce, w którym chcemy zaoferować mieszkańcom to czego naprawdę potrzebują. Dobrze zaprojektowane mieszkania, pełne światła słonecznego, otoczone bujną roślinnością i kwiatami. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ubocze

Wojnów,Wrocław

530 000 zł35 m² 15 142,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Gotowe do zamieszkania! dostępne od zaraz! Gorąco polecam mieszkanie o pow 35 mkw położone we Wrocławiu przy ul. Ubocze. Mieszkanie składa się z: - kuchni połączonej z salonem, - sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Żerniki,Wrocław

436 393 zł32 m² 13 805,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana z dbałością o detale. Styl i kolorystyka budynków doskonale wpiszą się w otaczającą przestrzeń. Zielone skwery, place zabaw i miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

1 150 000 zł131 m² 8 800,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Powstało piękne kameralne osiedle domów szeregowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

437 000 zł30 m² 14 566,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Lokal wykończony! Projekt złożony z 319 apartamentów inwestycyjnych w 7-piętrowym budynku z garażem podziemnym. Szeroka oferta dostępnych metraży od 27 m2 do 51 m2. Do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Bogatyńska

Maślice,Wrocław

690 000 zł54 m² 12 777,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe, 2-poziomowe mieszkanie o powierzchni 54m2 na wrocławskich Maślicach. Mieszkanie znajduje się na 2, ostatnim piętrze w kameralnym bloku na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij