dowolna

Mieszkania w nowym bloku Wrocław - Oferty sprzedaży lub najmu

3 455 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 455 ogłoszeń

2 550 000 zł118 m² 21 610,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament 118 m przy Parku Wschodnim Willa Wrocław. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży eleganckiego apartamentu o powierzchni 118 m , położonego na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 866 zł34,93 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: kamil Morka   Nowoczesne, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w atrakcyjnej części miasta, idealne do zamieszkania. Lokalizacja: inwestycja znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 050 zł65 m² 46,92 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pok | 65m2 | balkon/taras | Miejsce parkingowe | Winda | ul. Kolejowa | Umeblowane | Umowa na 6, 12 lub 24 miesiące z możliwością przedłużenia | Bez prowizji Numer oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł32,44 m² 16 615,29 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi balkonami i dużymi oknami stylowe I eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 090 000 zł61,43 m² 17 743,77 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż dwupak inwestycyjny: dwa mieszkania 2-pokojowe o łącznej powierzchni 61,5 m , w prestiżowej inwestycji premium na Kępie Mieszczańskiej. Lokalizacja Kępa Mieszczańska to.

Szczegóły ogłoszenia

868 000 zł50,72 m² 17 020 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta tylko w naszym biurze! Na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie 2-pokojowe położone w jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji Wrocławia na nowoczesnym, zielonym osiedlu Olimpia.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł46,94 m² 12 974,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Bez prowizji! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na wysokim parterze w budynku z 2013 r. przy ul.Asflatowej. Mieszkanie o powierzchni 46,94 m2 składa się z 2 osobnych.

Szczegóły ogłoszenia

790 067 zł49,07 m² 16 100,82 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

0% prowizji dla kupującego Na sprzedaż w pełni wykończony, 2-pokojowy apartament z tarasem, położony w prestiżowej części Wrocławia - Kępa Mieszczańska. Mieszkanie gotowe do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz, 2 pokojowy apartament, 49 m2 z balkonem, wrocław. Lokalizacja: ulica Wszystkich Świętych, wrocław. Mieszkanie wyposażone i wykończone w wysokim standardzie, drewno na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

644 052 zł42,94 m² 14 998,88 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na 3 piętrze nowo powstającego kompleksu mieszkaniowego w rozwijającej się części Szczepina. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 920 zł51,92 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Wrocław, ul. Nowodworska Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51.92 M2 m położone na 1. piętrze nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł41 m² 90,24 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie z balkonem w prestiżowej lokalizacji Z ogromną przyjemnością przedstawiamy wyjątkową ofertę wynajmu nowego mieszkania z balkonem, zlokalizowanego w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł72,86 m² 17 828,71 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż elegancki, gotowy do zamieszkania apartament o powierzchni 72,86 m z tarasem 35 m , położony w prestiżowej inwestycji Kępa Park na Kępie Mieszczańskiej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

634 371 zł40,20 m² 15 780 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka Z widokiem na rzekę i przestrzenia sypialnianą Bez prowizji i podatku pcc Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 40,2 m2 znajdująca się na 1 piętrze inwestycji deweloperskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

643 735 zł51,54 m² 12 490,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż słoneczne 3-pokojowe mieszkanie położone na zielonym, kameralnym osiedlu przy ul. Rędzińskiej na wrocławskich Maślicach. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze kameralnego, trzypiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł67,59 m² 13 611,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Stylowe mieszkanie dwupoziomowe z antresolą przy al. Śliwowej na Maślicach Na sprzedaż wyjątkowe, gustownie urządzone mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni ok. 67,59 m (ok. 85 m po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

798 340 zł81,24 m² 9 827 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament z poddaszem do własnej aranżacji. Ten dwupoziomowy apartament to propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowe mieszkanie. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł57,12 m² 15 406,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zmiana ceny! Zapraszamy do zakupu dwupokojowego mieszkania położonego w jednej z najbardziej pożądanych i prestiżowych lokalizacji Wrocławia, w inwestycji Angel Wings przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł34,75 m² 18 964,03 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty: anna Hudak   Szukasz najlepszej lokalizacji w mieście? Już znalazłeś! Ładne, już wykończone mieszkanie z malowniczym widokiem na patio! Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

766 000 zł64,68 m² 11 842,92 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam Was do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego, funkcjonalnego mieszkania z dodatkową przestrzenią w postaci ogródka na osiedlu Tarnogaj. Sprzedaż bezpośrednia - bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł63,76 m² 14 899,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zakupu dwupoziomowego mieszkania na osiedlu Nowy Dwór, w inwestycji Dom Development- "nowodworska 43". Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Nowodworskiej 43 to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

1 851 829 zł76,54 m² 24 194,27 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Opiekun oferty: tomasz Leiman   Sprzedaż wyjątkowego i niepowtarzalnego apartamentu z widokiem na Wrocław - apartament na 16 kondygnacji inwestycja Archicom Powstańców 7D powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

912 000 zł76 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 4-pokojowe do remontu z aneksem kuchennym. 3 oddzielne pokoje i 1 pokój z aneksem kuchennym, z którego wychodzi się na taras ok.18m2. Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

13 999 zł118 m² 118,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament na wodzie z tarasem na dachu Opiekun oferty: julia Andrulewicz sdp Nieruchomości tel.   licencja pfrn nr 28332 Na wynajem luksusowy apartament na wodzie z prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł69,51 m² 11 063,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie czteropokojowe z dużą loggią i windą Opiekun oferty: renata Mayer tel:   Otoczenie nieruchomości: wyjątkowa inwestycja zlokalizowana we wschodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 872 zł39,03 m² 13 832 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie Z balkonem W doskonałej lokalizacji Bez prowizji i podatku pcc W ofercie różne powierzchnie mieszkań Ergonomiczne układy mieszkań z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

796 253 zł62,19 m² 12 803,55 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,19 m , położone na 1 piętrze eleganckiego, nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł67 m² 11 940,28 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 66.70m , położone na 3. piętrze w budynku z windą z 2009 roku, zlokalizowanym przy ul. Gorlickiej na Psim Polu.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł60,10 m² 12 479,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Polecam Państwa uwadze zadbane przestronne trzypokojowe mieszkanie na wrocławskim Jagodnie przy ul.Antonia Vivaldiego. Narożne mieszkanie na zamkniętym monitorowanym osiedlu wśród zieleni i ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

511 000 zł28,44 m² 17 967,65 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Jeśli szukasz poezji, idź do biblioteki; jeśli szukasz pieniędzy, czytaj dalej. Większość ludzi uczy się na błędach, ale właściciel tego mieszkania woli liczyć zyski. Jako księgowy doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł39,86 m² 16 307,07 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkanie - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty, cena niższa nawet o 20% od ofertowej.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł52,40 m² 14 503,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,4 m , położone na 4. piętrze przy ul. Nyskiej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł30,32 m² 17 150,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

:kontakt: anna Kościńska, tel.   od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 Do sprzedaży mieszkanie 1-pokojowe z nyżą sypialnianą, o powierzchni 30,32 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 572 850 zł68,05 m² 23 113,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament premium. Wyjątkowa lokalizacja. Nagrodzona inwestycja. Wysokiej klasy apartamenty. W tym miejscu świat zewnętrzny zwalnia. To przestrzeń, która pozwala odpocząć, cieszyć się chwilą.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł29,70 m² 19 158,25 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

NA sprzedaż świetny temat inwestycyjny - apartament W samym centrum! idealne pod wynajem krótkoterminowy! lokalizacja: apartament mieści się przy ul. Krawieckiej 1, w Just in Center we.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 711 zł34,53 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu pięknych mieszkań z ogrzewaniem miejskim w doskonałej lokalizacji. Nowe mieszkanie wykończone pod klucz! Idealnie nadaje się pod wynajem, czy dla dzieci studiujących we.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł80 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wrocław / Krzyki / Ołtaszyn / ul. Motylkowa Do wynajęcia od zaraz przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 80m2. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 688 zł43,53 m² 13 248,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wrocław - Poświętne / Psie Pole - okolice Marino cena: całość 576 688zł Stan deweloperski *możliwość wykończenia na warunkach preferencyjnych 0% prowizji! 0% pcc Przemyślany układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł40,30 m² 18 362,28 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

NA sprzedaż stylowo urządzone mieszkanie dwupokojowe na Starym Mieście przy ul. Tęczowej. Do nieruchomości przynależy miejsce postojowe naziemne przed budynkiem. Mieszkanie nieprzerwalnie wynajmowane od.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Można ze zwierzakiem! :) Mieszkanie na wynajem Jagodno, ul. Vivaldiego (wrocław) Oferuję do wynajęcia komfortowe, rozkładowe mieszkanie idealne dla pary: 2 niezależne pokojeduży taras.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy, ul. Krakowska

Wrocław,dolnośląskie

836 380 zł62,86 m² 13 305,44 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Klient biura. Agent odpowiedzialny za ofertę Joanna Suchanek tel.   Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,86 m , położone na 2. piętrze w nowoczesnej inwestycji we Wrocławiu.