dowolna

Mieszkania w nowym bloku Wrocław - Oferty sprzedaży lub najmu

3 454 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 454 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waniliowa

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

715 000 zł58 m² 12 257,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 58,33 m , zlokalizowanego w kameralnym budynku przy ul. Waniliowej we Wrocławiu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Biegasa

Biskupin,Wrocław

4 100 zł90 m² 45,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tylko W home expert super oferta! Cichy apartament 3-pokojowe na wysokim parterze w nowszym budynku z windą oraz ogrzewaniem miejskim na zamkniętym osiedlu na Biskupinie. Składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brochowska

Jagodno,Wrocław

370 000 zł33 m² 11 212,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Iwiny Nowa inwestycja wśród zieleni. Park Bieńkowicki (11 minut spacerem) Przystanek autobusowy (3 minuty spacerem) Biedronka (6 minut samochodem) ch Ferio Gaj (12 minut samochodem) 0,59 km do granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

978 999 zł84 m² 11 603,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

643 145 zł53 m² 12 190 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem, w spokojnej, zielonej okolicy. Trzypokojowe mieszkanie z ogrodem w którego skład wchodzi: pokój Sypialnia Salon z aneksem kuchennym Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

1 039 000 zł80 m² 13 056 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! wykończenie smart komfort W cenie Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

819 000 zł44 m² 18 681,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż w pełni wykończone, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,84 m z ogromnym tarasem. Zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strachowicka

Wrocław,dolnośląskie

359 024 zł29 m² 12 203,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Możliwość obsługi w języku angielskim - I speak English fluently Umów się na spotkanie - zadzwoń nawet po 18.00 Nie masz czasu czytać opisu - Zadzwoń , a zyskasz: -Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

799 999 zł39 m² 20 560,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkania na Kępie Mieszczańskiej. Prowizja - 0% Na sprzedaż w pełni wykończone, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,91m z loggią - zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

649 000 zł36 m² 17 943,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz teraz promocja! -1000 zł/m2 cena promocyjna 612830,1zł Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

505 739 zł30 m² 16 581,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie, 1 pokojowe o pow. 30,50m2 + balkon 6,38m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym nowym apartamentowcu z windą na Kleczkowie w bardzo dobrze skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wojszyce,Wrocław

924 750 zł76 m² 12 126,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w dworku!wyjątkowa inwestycja! Projekt realizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku. Inwestycja o unikatowym charakterze - wynikającym z lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Kleczków,Wrocław

598 000 zł38 m² 15 946,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie na Promenadach Wrocławskich. Mieszkanie jest dwupokojowe, salon z aneksem kuchennym, osobna sypialnia, łazienka oraz balkon. Mieszkanie jest na piątym piętrze w bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wojnów,Wrocław

619 000 zł52 m² 12 019,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w inwestycji "zaciszny Wojnów"! Zakończenie budowy już jesień 2025! / Możliwość rabatu i negocjacji ceny / Złóż swoją ofertę już dziś!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drzewna

Szczepin,Wrocław

1 269 900 zł27 m² 47 015,90 zł/m²

 

Piętro:16/23

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż apartament typu studio 27,01 m Wrocław, centrum, 700 m od Rynku Ekskluzywny apartament premium z widokiem na Odrę i panoramę Wrocławia gotowy do zamieszkania Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szewczenki

Zgorzelisko,Wrocław

690 000 zł67 m² 10 368,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkania położone we Wrocławiu na Zgorzelisku w kameralnych budynkach jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. W okolicy tylko niska zabudowa, dojazd na posesje drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

624 015 zł59 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe duże, wygodne o powierzchni 59,43m2 z balkonem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

5 500 zł45 m² 122,69 zł/m²

 

Piętro:18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 44.83 m.kw. położone na 18 piętrze w budynku przy ul. Sikorskiego inwestycja Quorum. Mieszkanie słoneczne, jasne, urządzone wg indywidualnego projekt,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strzegomska

Popowice,Wrocław

447 717 zł41 m² 10 914,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne apartamenty inwestycyjne. Bez prowizji, pcc 0% Opis ogólny i lokalizacja Lokalizacja: wrocław, ul. Strzegomska to dynamicznie rozwijający się obszar dzielnicy Popowice, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wojszyce,Wrocław

618 240 zł43 m² 14 304,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja, zamieszkaj w dworku! Mieszkanie położone jest na 1 piętrze w 3 kondygnacyjnym budynku. Powierzchnia mieszkania to 43,22m2, na którą składa się pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

599 000 zł39 m² 15 168,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz wykończenie smart comfort W cenie-zapytaj Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Międzyleska

Krzyki,Wrocław

660 000 zł46 m² 14 347,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Tylko dwa mieszkania na klatce! Klimatyzacja w mieszkaniu. Mieszkanie dwa pokoje o powierzchni 45,40 m2 na zamkniętym osiedlu Lokum di Trevi. Salon z aneksem kuchennym i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jagodno,Wrocław

3 100 zł48 m² 63,92 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 7.10 Komfortowe mieszkanie z dwiema sypialniami w nowoczesnym wydaniu. Możliwość doposażenia pod potrzeby najemcy. Lokalizacja: ul. Stanisława Drabika 81, wrocław Jagodno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Orzechowa

Krzyki,Wrocław

1 086 759 zł64 m² 16 999,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nie masz czasu przeglądać ofert? A może szukasz czegoś wyjątkowego? Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 - I speak English Dopasuję lokal do Twoich potrzeb i odpowiem na każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

4 200 zł65 m² 64,62 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament w kompleksie Angel Wings z balkonem/loggią i widokiem na rzeczkę. Zaprojektowany i umeblowany według najwyższych standardów. Sprzęty agd i rtv wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

989 000 zł53 m² 18 716,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

807 900 zł49 m² 16 606,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Klient 2 pokoje na nowoczesnej Kępie Mieszczańskiej. Mieszkanie z ekspozycją południową wykończone i gotowe do zamieszkania. Przedstawiam Państwu atrakcyjne, 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

6 000 zł120 m² 50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 120 m2 z tarasem 80 m2 w apartamentowcu Belvedere Park. Lokal posiada 4 pokoje, 2 łazienki, garderobę, klimatyzację, kominek. W cenie 2 zamykane garaże pod budynkiem. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Partynice,Wrocław

582 960 zł40 m² 14 404,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2026-04 niższa cena! cena przed promocją 633 652 zł Mieszkanie idealne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Grabiszyn,Wrocław

1 140 000 zł76 m² 14 958,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronny, komfortowy apartament (4-pokojowy) na jednym z najbardziej unikatowych osiedli we Wrocławiu "login City". Oryginalny koncept osiedla, świetna komunikacja, bogata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Bema

Śródmieście,Wrocław

769 000 zł43 m² 17 822 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

English - below Dwu pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu, dzielnica Śródmieście przy pl. Bema. Apartamentowiec inwestycja Lokum Vena. Budynek z ochroną i monitoringiem. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

539 000 zł39 m² 13 649 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja Niższa cena cena przed promocją 599000,10 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

405 000 zł36 m² 11 398,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:255

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz mieszkania w dobrej cenie, w spokojnej ale w pełni rozwiniętej okolicy, gotowego jeszcze w tym roku i z szybkim dojazdem do centrum - ta oferta może Ci się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

728 161 zł59 m² 12 390 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Słoneczne mieszkanie z ogrodem w którego skład wchodzi: salon z aneksem kuchennym( możliwość wydzielania osobnej kuchni) Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Jagodno,Wrocław

649 000 zł44 m² 14 663,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

>Rezerwacja do 15 Października< przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44.26 m2 z dużym ogrodem i tarasem. Idealna propozycja dla singli, par lub pod wynajem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Żerniki,Wrocław

702 997 zł64 m² 10 999,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

616 035 zł59 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe duże, wygodne o powierzchni 58,67m2 z balkonem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

829 000 zł47 m² 17 638,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zamieszkaj w jednej z najlepszych lokalizacji we Wrocławiu - na wielofunkcyjnym osiedlu Port Popowice, znajdującym się na terenie dawnego portu, wśród starannie zaprojektowanej architektury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiwulskiego

Śródmieście,Wrocław

7 400 zł145 m² 51,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-poziomowy apartament, 5-pokojowy, zlokalizowany na Wrocławskim Biskupinie (śródmieście ), otoczony terenami zielonymi oraz ścieżkami rowerowymi. Każdy pokój w apartamencie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiejska

Oporów,Wrocław

899 000 zł67 m² 13 508,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zdjęcia przedstawiają realną nieruchomość - nie są to wizualizacje. Mieszkanie posiada już dokument pozwolenia na użytkowanie! Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, w nowo.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij