dowolna

Mieszkania w nowym bloku Wrocław - Oferty sprzedaży lub najmu

3 456 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 456 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Gagarina

Fabryczna,Wrocław

499 000 zł34 m² 14 501,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Lokalizacja: wrocław, fabryczna, muchobor Wielki, ul. Jurija Gagarina Opis: na sprzedaż ładna, przestronna kawalerka z ogródkiem 50 m2 o łącznej powierzchni użytkowej 34,41 m2 (wartość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

602 000 zł36 m² 16 722,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stanisławowska

Muchobór Wielki,Wrocław

959 000 zł87 m² 10 997,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

WE speak english, |najwyższe piętro| |duża prywatność| |przestronne mieszkanie| |zamykany niezależny garaż| - szukasz ustawnego mieszkania po remoncie w nowym budownictwie, do którego możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lipa Piotrowska,Wrocław

918 999 zł80 m² 11 487,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Komfortowe 4-pokojowe mieszkanie z balkonem i garażem podziemnym w cenie - Wrocław, lipa Piotrowska Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni ok. 80 m2, usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

560 000 zł46 m² 12 280,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Rezerwacja do 15 listopada! W pełni rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem - Wrocław, psie Pole, ul. Gorlicka Na sprzedaż zadbane i gotowe do wprowadzenia mieszkanie z ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

595 000 zł32 m² 18 888,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wrocław- gotowa do odbioru inwestycja deweloperska na Starym Mieście z pięknym widokowym tarasem na dachu i okazałymi ogródkami Posiadam również większe mieszkania w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

345 000 zł26 m² 13 018,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Polecam na sprzedaż nowoczesną kawalerkę w stylu loft o powierzchni 26,5 m2, usytuowaną na drugim piętrze czteropiętrowego budynku Wrocławskiego Parku Biznesu wzniesionego w 2021 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Stare Miasto,Wrocław

3 800 zł36 m² 105,12 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam wyjątkowy apartament położony w sercu miasta w Bulwarze Staromiejskim. Lokal położony w prestiżowej lokalizacji przy placu Jana Pawła. Zapewnia świetna komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

747 284 zł66 m² 11 350 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

o wyjątkowe miejsce na wrocławskiej mapie nieruchomości, które idealnie łączy w sobie nowoczesność i wygodę. Młodych ludzi przyciąga tu zarówno doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Madalińskiego

Krzki,Wrocław

3 400 zł40 m² 85 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia Nowe, mieszkanie (pierwszy najem ) rozkładowe z 2 niezależnymi sypialniami, w nowym budownictwie przy ul. Gen. Antoniego Madalinskiego we Wrocławiu. Mieszkanie: przedmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Stare Miasto,Wrocław

1 100 000 zł63 m² 17 399,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Stylowy apartament w sercu miasta - gotowy do wprowadzenia! Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 63,22 m , położony na 6. piętrze w siedmiopiętrowej, historycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

673 750 zł54 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

R e Z E R W A C J A D O 3 0. 0 9. 2 0 2 5 R. NA sprzedaż: 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią i balkonem w super lokalizacji. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

572 462 zł37 m² 15 568,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wojanowska

Stabłowice,Wrocław

599 000 zł44 m² 13 613,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż jasne i przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44m2 na wrocławskich Stabłowicach. Układ pomieszczeń: *salon z aneksem kuchennym *sypialnia *łazienka *przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

560 000 zł47 m² 11 897,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w inwestycji z 2016 rok wybudowanej przez dewelopera LC Corp. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Psie Pole,Wrocław

649 000 zł54 m² 11 952,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja tylko W naszym biurze! psie pole, ul. Czernicka Cena mieszkania: 649 000 zł. Położone na terenie zamkniętego osiedla wśród zieleni. Niska zabudowa (tylko 2 piętra) Cisza, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

597 845 zł47 m² 12 799,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta bezpośrednia - brak prowizji - brak pcc Mieszkanie Wrocław Fabryczna W ramach prezentowanej inwestycji powstaje kameralne osiedle z mieszkaniami o różnych metrażach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bacciarellego

Biskupin,Wrocław

845 000 zł47 m² 17 827 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

WE speak english |wysoki standard| |gotowe do zamieszkania| |dwa tarasy| |miejsce postojowe W garażu| |komórka lokatorska| Dzisiejsza oferta zaprowadzi nas w miejsce, gdzie nowoczesność łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

782 372 zł38 m² 20 681,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja oferty Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

1 130 000 zł85 m² 13 363,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Inwestycja gotowa i oddana do użytkowania! Mieszkanie wykończone pod klucz, gotowe do zamieszkania. Wyposażone w meble w zabudowie, sprzęt agd, gotowe łazienki oraz klimatyzację! Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

761 771 zł51 m² 14 895,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 380 240 zł102 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 93,03m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy ul. Jedności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

1 050 000 zł128 m² 8 196,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Borek,Wrocław

899 000 zł67 m² 13 417,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowa cena! Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane w prestiżowej części Wrocławia (wrocław Krzyki), mieszkanie znajduje się w budynku z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nyska

Tarnogaj,Wrocław

695 000 zł47 m² 14 787,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 47 m w świetnej lokalizacji Wrocławia - Tarnogaj. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Fabryczna,Wrocław

511 467 zł42 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

899 000 zł61 m² 14 641,70 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowe Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61,40m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe w stanie deweloperskim, idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wiśniowa

Borek,Wrocław

2 700 zł52 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym - al. Wiśniowa. Do wprowadzenia od zaraz. Czynsz najmu: 2700 zł + 200 zł miejsce postojowe Metraż: 52 m2 Piętro 1 z 6, w budynku są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

738 090 zł65 m² 11 350 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujesz od dewelopera bez pcc 2% i bez prowizji! Nowe mieszkanie w inwestycji deweloperskiej na Tarnogaju - spokojna, zielona okolica z łatwym dostępem do centrum Wrocławia. Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

699 000 zł36 m² 19 416,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wrocław- gotowa do odbioru inwestycja deweloperska na Starym Mieście z pięknym widokowym tarasem na dachu i okazałymi ogródkami promocja-rabaty nawet do 100 tys zł-oferta ograniczona czasowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Brochów,Wrocław

975 432 zł90 m² 10 867,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie willowe realizowane jako zabudowa bliźniacza lub szeregowa wybór układów to parter z ogrodem lub piętro z 3 balkonami, albo układ 2 pozimowy z ogrodem i balkonami! Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

638 685 zł82 m² 7 821,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

2 090 000 zł106 m² 19 748,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: tel. Nr Licencji pfrn 28424 Przestronne i nowoczesne 5-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem o powierzchni 50 m, oraz balkonem 8,5 m2 położone w pięknej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Jagodno,Wrocław

569 000 zł36 m² 15 740 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż jasne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem - gotowe do zamieszkania! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania, które spełni oczekiwania nawet najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ołtaszyn,Wrocław

492 000 zł38 m² 12 825,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty, cena niższa nawet o 20% od ofertowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrówki

Wrocław,dolnośląskie

623 970 zł42 m² 14 899 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do you have questions? Are you looking for a safe investment or the perfect apartment in Wrocław? Call even after 6 pm! I speak English! Call today is waiting for your call! Schedule a meeting.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

637 897 zł30 m² 21 320,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja oferty Mieszkanie 1 pokojowe położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Węgliniecka

Maślice,Wrocław

634 500 zł47 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/3