dowolna

Mieszkania w nowym bloku Wrocław - Oferty sprzedaży lub najmu

3 453 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 453 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

888 000 zł53 m² 16 805,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jako Doradca ds. Nieruchomości zapewnię Ci pełne wsparcie w zakupie nieruchomości. Nie płacisz za moją obsługę! - moje wynagrodzenie pokrywa deweloper. Pomogę Ci na każdym etapie: od wyboru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jugosłowiańska

Różanka,Wrocław

679 000 zł44 m² 15 369 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 na Różance. Na powierzchnie mieszkania składa się: - pokój dzienny z roletami dzień/noc, dużą szafą wnękową oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iwaszkiewicza

Wojszyce,Wrocław

799 000 zł62 m² 12 847,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Duże mieszkanie Z ogrodem oraz tarasem! Gorąco polecam przestronne mieszkanie położone we Wrocławiu przy ul. Iwaszkiewicza. Mieszkanie o pow 62,19 mkw składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Pomorska

Nadodrze,Wrocław

2 050 zł27 m² 75,93 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Pomorska 44 wysokie mieszkanie na 2 piętrze w nowym apartamentowcu, bardzo dobrze rozplanowane. Składa się z dużego pokoju, oddzielonej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nyska

Tarnogaj,Wrocław

677 000 zł38 m² 17 981,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w inwestycji Nyska Residence Безкоштовна допомога в отриманню іпотеки Dla młodej rodziny lub inwestorów Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Krzyki,Wrocław

4 000 zł70 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wyjątkowa trzy pokojowe mieszkanie Z 30 mkw tarasem! Gorąco polecam do wynajęcia atrakcyjne trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,80 m2 zlokalizowane na prestiżowym osiedlu "oaza" przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

2 350 zł36 m² 65,28 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: life Spot Drabika położony jest w południowej, dynamicznie rozwijającej się części Wrocławia u zbiegu ul. Buforowej i ul. Drabika. Dojazd do centrum autobusami 110, 145,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Psie Pole,Wrocław

736 723 zł51 m² 14 406 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości Wyjątkowa Okazja! 3 pokoje przy centrum Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie - Wrocław, nadodrze (psie Pole) Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stabłowice,Wrocław

731 110 zł65 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64,70 m , położone na malowniczych Stabłowicach we Wrocławiu. Ta unikatowa inwestycja to doskonałe miejsce dla rodzin, osób ceniących spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Partynicka

Krzyki,Wrocław

610 490 zł41 m² 14 890 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji, 15 lat doświadczenia i kompleksowa obsługa - kup mieszkanie bez prowizji korzystając z mojej wiedzy. Jestem z Tobą na każdym etapie - od wyboru aż po wykończenie. Nie trać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Sołtysowice,Wrocław

990 000 zł83 m² 11 906,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament z tarasem, balkonem i ogródkiem | Wysoki standard Komfort, przestrzeń i prestiż w jednym miejscu Na sprzedaż apartament o powierzchni 83,15 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piękna

Tarnogaj,Wrocław

599 900 zł37 m² 16 301,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowa cena! okazja! Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,8 m , zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Wrocławia Tarnogaj, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

915 000 zł53 m² 17 267 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Miau! To ja gospodarz tego pięknego mieszkania na słonecznym Grabiszynie we Wrocławiu. Tak, dobrze widzicie to ja je sprzedaję! Skoro żyło się tu świetnie mnie, futrzakowi z dużymi wymaganiami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Poświętne,Wrocław

826 647 zł59 m² 14 082,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie deweloperskie z tarasem na terenie kameralnej inwestycji w dzielnicy Poświętne. Do mieszkania przynależny miejsce postojowe w garażu podziemnym i komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gazowa

Tarnogaj,Wrocław

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam komfortowe mieszkanie zlokalizowane tuż przy pętli tramwajowej w centrum Wrocławia. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 56mkw, znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Blizanowicka

Księże Małe,Wrocław

567 550 zł39 m² 14 404,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przemyślanych układów, jasnych salonów oraz życia w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waniliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

1 099 000 zł76 m² 14 428,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty: tel: piękne mieszkanie o łącznej powierzchni 76,17m2 w miejscowości Wrocław, dzielnica Lipa Piotrowska. Otoczenie nieruchomości: lipa Piotrowska to spokojna i rozwijająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

839 000 zł60 m² 13 899,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz promocja wykończenie smartcomfort W cenie! Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

964 000 zł73 m² 13 223,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe, z 2-balkonami na terenie nowej inwestycji w sąsiedztwie zielonych Karłowic. Lokalizacja, w której będziesz swobodnie mieszkać, pracować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

454 000 zł27 m² 16 814,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

579 000 zł39 m² 14 721,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! wykończenie smart comfort W cenie! zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

899 000 zł61 m² 14 663,20 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz teraz promocja wykończenie smart komfort W cenie! Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

1 329 000 zł54 m² 24 841 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Apartament typu studio na 15 piętrze w Sky Tower Zapraszam na prezentację Nr licencji pfrn 28424 tel. Otoczenie nieruchomości: inwestycja Sky Tower zlokalizowana jest w okolicach nowego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Brochowska

Jagodno,Wrocław

399 999 zł46 m² 8 695,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Iwiny Nowa inwestycja wśród zieleni. Park Bieńkowicki (11 minut spacerem) Przystanek autobusowy (3 minuty spacerem) Biedronka (6 minut samochodem) ch Ferio Gaj (12 minut samochodem) 0,59 km do granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

688 509 zł72 m² 9 595,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji dla biura! Wrocław Fabryczna Maślice duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Na antresoli można zaplanować dodatkowe 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mieszczańska

Szczepin,Wrocław

1 025 000 zł61 m² 16 803,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Gotowiec inwestycyjny: dwa niezależne mieszkania 1-pokojowe w jednym lokalu | Kępa Mieszczańska - Central Park, wrocław Na sprzedaż wyjątkowa inwestycja typu dwupak - dwa niezależne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

730 000 zł49 m² 15 026,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe 48,58mkw | Wrocław - Kleczków, ul. Reymonta | Wysoki standard/ Nad Odrą Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Krzyki,Wrocław

2 590 000 zł104 m² 24 903,80 zł/m²

 

Piętro:34/48

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż Apartament o powierzchni 104m2 w wieży Skytower na 34 piętrze z południową ekspozycją. Apartament wykończony z wysokiej jakości materiałów, gotowy do zamieszkania. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Na Polance

Różanka,Wrocław

795 000 zł45 m² 17 651 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Opiekun Oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: apartament mieści się w bezpośrednim sąsiedztwie terenów nadrzecznych Odry. Zapewnia to dostęp do rozbudowanych ścieżek spacerowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 000 zł40 m² 75,49 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe przytulne mieszkanie z balkonem - Wrocław centrum - pierwszy najem (english version below) świetna lokalizacja - bdb skomunikowane - dostępne od zaraz Do wynajęcia przedstawiam nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wiśniowa

Borek,Wrocław

3 500 zł52 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym - al. Wiśniowa. Do wprowadzenia od zaraz. Metraż: 52 m2 Piętro 1 z 6, w budynku są 3 windy Rok budowy 2013 Czynsz najmu: 3500 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krzyki,Wrocław

749 000 zł52 m² 14 307,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż, w świetnej i jednej z najlepszych lokalizacji we Wrocławiu! Cena ofertowa: 749 000 złotych Cena za miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbsta

Psie Pole,Wrocław

619 000 zł46 m² 13 456,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe osiedle stworzone z myślą o radości życia w pięknym otoczeniu. Inwestycja oferuje zarówno funkcjonalne mieszkania, jak i podwyższony standard części wspólnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Partynicka

Krzyki,Wrocław

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji! Do wynajęcia rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią. Umeblowane i wyposażone (zmywarka, pralka, kuchenka mikrofalowa). Osiedle jest ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Piastów

Oporów,Wrocław

2 300 zł33 m² 69,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: *wyłącznie w biurze sdp Nieruchomości* Układ pomieszczeń: - salon z aneksem - Łazienka - Przedpokój - Balkon Najważniejsze informacje: - zielona i cicha okolica - Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Żerniki,Wrocław

512 435 zł42 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc! - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

633 487 zł52 m² 12 182,40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie w promocyjnej cenie z 659 882 na 633 487 złotych. Oferta bez prowizji od kupującego/ bezpośrednio od dewelopera Dostępne również inne metraże i układy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Inżynierska

Grabiszynek,Wrocław

2 699 zł38 m² 71,03 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Lux! | Ok. Grabiszyńskiej | 1 pokój.! Apartament Okolice ul. Grabiszyńskiej centrum 35m2, 1 pokoj osobno kuchnia. ul. Inzynierska 39 2699zł najem 500 zł Opłata czynsz apartament Z wyposażeniem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stoczniowa

Zakrzów,Wrocław

820 000 zł58 m² 14 224 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: spokojne osiedle położone w dobrze skomunikowanej części miasta. W okolicy liczne tereny zielone pozwalające na relaks i aktywny wypoczynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

477 799 zł26 m² 18 328 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Opiekun nieruchomości: tel. Oferta 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 26,07 m2, położone na trzecim piętrze, 5-piętrowego budynku na Starym Mieście. Otoczenie nieruchomości: część Starego.