dowolna

Mieszkania w nowym bloku Wrocław - Oferty sprzedaży lub najmu

3 456 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 456 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jordanowska

Oporów,Wrocław

690 000 zł49 m² 14 139,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż piękne, bardzo słoneczne i jasne mieszkanie z tarasem we Wrocławiu na Oporowie. W skład mieszkania składa się z: - salonu z aneksem kuchennym 27,21 m2 - przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agrestowa

Krzyki,Wrocław

689 000 zł47 m² 14 523,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Witam, oferuję na sprzedaż ładne mieszkanie dwustronne 3-pokojowe z 2 balkonami i windą we Wrocławiu przy ulicy Agrestowej 141 w dzielnicy Partynice / Ołtaszyn / Krzyki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Borek,Wrocław

3 900 zł58 m² 67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 60 mkw, w rezydencji Park Avenue, w południowej części Wrocławia, przy ul. Oficerskiej i Pretficza. W 4-piętrowym budynku z 2014 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

1 469 000 zł68 m² 21 718 zł/m²

 

Piętro:5/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta off-market. Przygotowujemy do sprzedaży mieszkanie w ścisłym centrum, w budynku Atal Tower, przy ul. Sikorskiego. Obecnie lokal podzielone jest na 2 mikroapartamenty, przeznaczone na najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

2 600 zł49 m² 53,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Z przyjemnością przedstawiam wyjątkową ofertę wynajmu mieszkania we Wrocławiu idealną dla osób ceniących nowoczesność, komfort i wygodną lokalizację! Lokalizacja: wrocław Jagodno, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bema

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

1. Podstawowe informacje 41m2 + 9,1m2 balkon + 3,5 m2 komórka, 2 pokoje, bardzo wysoki standard, 5 piętro (ekspozycja na południe na Ostrów Tumski), doskonałe doświetlenie mieszkania z uwagi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Partynice,Wrocław

650 000 zł50 m² 12 966,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanegow pobliżu Toru Wyścigów Konncyh. Mieszkanie jest jasne, komfortowo urządzone, atutem nieruchomości jest przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prądzyńskiego

Krzyki,Wrocław

2 500 zł39 m² 64,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne, funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem, położone na 2. piętrze w zadbanym, niskim budynku z windą przy ul. Prądzyńskiego 61 tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wojszyce,Wrocław

761 400 zł56 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja! Projekt realizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku. Inwestycja o unikatowym charakterze - wynikającym z lokalizacji, niegdysiejszej głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jutrzenki

Krzyki,Wrocław

799 000 zł56 m² 14 293,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Prezentujemy na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie, usytuowane we Wrocławiu przy ul. Jutrzenki. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dożynkowa

Krzyki,Wrocław

700 000 zł51 m² 7 843,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o przemyślanym układzie, położone na 2. piętrze w niskim, trzypiętrowym budynku zlokalizowanym na nowoczesnym, kameralnym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lubomierska

Stabłowice,Wrocław

565 000 zł47 m² 11 922 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 47,39 m , usytuowane na drugim piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2016 roku. Nieruchomość zlokalizowana jest w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rędzińska

Fabryczna,Wrocław

439 000 zł30 m² 14 633,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To miejsce, w którym chcemy zaoferować mieszkańcom to czego naprawdę potrzebują. Dobrze zaprojektowane mieszkania, pełne światła słonecznego, otoczone bujną roślinnością i kwiatami. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Prusa

Śródmieście,Wrocław

890 000 zł62 m² 14 354,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane w budynku z 2008 roku - Rezydencji Tumskiej. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o powierzchni 5,83.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

2 340 zł33 m² 71,82 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio! Wyposażenie: łazienka z dużym prysznicem typu walk-in! Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Stare Miasto,Wrocław

480 000 zł33 m² 14 545,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

DO wykończenia Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wichrowa

Partynice,Wrocław

8 300 zł91 m² 91,21 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

tel: apartament znajdujący się na osiedlu Planty Racławickie w najbardziej zielonej i prestiżowej części dzielnicy Krzyki. Piękny apartament został przygotowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

641 690 zł62 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Duże, rozkładowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,30m2 na 3 ostatnim piętrze w bloku z windą we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bałkańska

Różanka,Wrocław

814 000 zł59 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż stylowe, przytulne mieszkanie na parterze z dużym pięknie ukwieconym ogrodem na kameralnym ogrodzonym osiedlu z monitoringiem na Różance przy ul. Bałkańskiej. Nie musisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubomierska

Stabłowice,Wrocław

2 800 zł49 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ładne, przestronne mieszkanie przy ulicy Lubomierskiej na osiedlu nowych mieszkań. Dojazd do centrum autobusem mpk lub koleją z Dworca Pracze. Mieszkanie z budynku z windą. IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dawida

Huby,Wrocław

3 000 zł51 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W pełni umeblowane mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz balkonu z widokiem na teren zamknięty osiedla (podwórko). Apartamentowiec znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

567 650 zł42 m² 13 403,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ostatnie wolne mieszkanie w inwestycji, 2 pokoje, oddzielna kuchnia, miejsce w garażu, komórka, balkon. Ekspozycja południowo-zachodnia. Przedstawiam na sprzedaż ostatnie z dostępnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Nadodrze,Wrocław

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowy, 2 pokojowy apartament o powierzchni 40 m , zlokalizowany przy ul. Jedności Narodowej - w nowoczesnej inwestycji tuż nad Odrą. Mieszkanie znajduje się na 11. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

474 000 zł28 m² 16 928,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Schuberta

Krzyki,Wrocław

845 000 zł67 m² 12 611,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Polecamy na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe zlokalizowane przy ul. Schuberta we Wrocławiu. Mieszkanie ma komfortowy układ, dużym atutem jestr przestronny balkon - taras. Rok budowy: 2019 Piętro 2/3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kępa Mieszczańska,Wrocław

2 750 zł39 m² 70,51 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 39 m2, zlokalizowane na ulicy Księcia Witolda w inwestycji Księcia Witolda 46 Mieszkanie jest całkowicie umeblowane oraz wyposażone we wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiaduktowa

Brochów,Wrocław

592 553 zł46 m² 12 890 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnym budynku. Mieszkanie jest dwustronne, z ekspozycją na wschód oraz północ, co zapewnia optymalne nasłonecznienie rano. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Huby,Wrocław

2 500 zł43 m² 58,69 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do obejrzenia mieszkania do wynajęcia przy ulicy Kamiennej w budynku Kamienna 103-111. Doskonała lokalizacja - pieszo na Uniwersytet Ekonomiczny i pieszo na Borowską dla studentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

736 551 zł39 m² 18 847,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun nieruchomości: nr Licencji pfrn 28616 tel. Oferta wstrzymana Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,08 m2, położone na 3 piętrze, 5-piętrowego budynku na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stoczniowa

Psie Pole,Wrocław

899 000 zł75 m² 11 986,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z dala od intensywnego tempa centrum miasta. Jednocześnie dobra infrastruktura drogowa i środki transportu publicznego znajdujące się w najbliższej okolicy ułatwią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rędzińska

Fabryczna,Wrocław

627 000 zł53 m² 11 830,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

1 911 580 zł108 m² 17 734,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Oferta cenowa aktualna na dzień 20.07.2025 I OBOWIĄZUJE DO DNIA 20.07.2025 Apartament o pow. 107,79m2 z balkonem 23,82m2 znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

619 000 zł31 m² 20 222,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,61m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne pod wynajem z opcją wykończania "pod klucz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rutkiewicz

Krzyki,Wrocław

1 286 000 zł100 m² 12 898,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Klucze od zaraz Komfortowe przestronne słoneczne dwustronne taras garaż komórka lokatorska wójciklicencja 16128 w funkcjonalnym rozkładzie do wprowadzenia bez nakładów 4 wygodne pokoje nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

599 000 zł34 m² 17 617,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w centrum Wrocławia w nowej inwestycji. Osiedle powstaje tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Tej wyjątkowej lokalizacji zawdzięcza swój charakter - wielkomiejski, z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

739 000 zł61 m² 12 102,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz możliwe rabaty+ rower elektryczny gratis Narożne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Plac Grunwaldzki,Wrocław

3 499 zł55 m² 63,62 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjną ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania o powierzchni 55 m2, zlokalizowanego na ulicy Henryka Sienkiewicza w inwestycji Sienkiewicza Residence.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

891 000 zł92 m² 9 653,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie! Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków na ogrodzie! Jeśli szukasz dużego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Krzyki,Wrocław

6 500 zł117 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 117m2 do wynajęcia. Składa się on z czterech pokoi, z klimatyzacją w każdym z nich. Budynek, w którym znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

454 000 zł27 m² 16 814,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij